Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Oblubeni,neoblubeni useri..

Diskuze o všem možném i nemožném.

To ses muj clovek :-)
no tak tazka otazka ale asi maro,martin,fc,extreme7,cepi, .:mike:.,hannu no a to su asi najoblubenejsi ale inak oblubeni su vsetci ja nemam ziadneho neoblubeneho
Môj je medik911 :) Ale nepovedzte mu to :lol2:
tak moji oblubeny su chorche a Philly the Scuid nehnevajte sa na mna ak som vas nick napisal zle to mi skleroza nedovolila napisat spravne a neoblubenych nemam :roll:
Hokej-fanaticka píše:Môj je medik911 :) Ale nepovedzte mu to :lol2:
:oops: :oops: no ty kokos toto som necakal :P
medik911 píše:
Hokej-fanaticka píše:Môj je medik911 :) Ale nepovedzte mu to :lol2:
:oops: :oops: no ty kokos toto som necakal :P
:lol2: Tak zatial som s tebou nakecala najviac :D
Já tu jsem teprve chvíli, takže někoho neoblíbeného tu nemám! To příjde! :twisted:
Oblíbených je celá řada-namátkou Cepik,gogo,Scud,monty,barrki,milos76,Ohlund,Mitch,MartinFC,petrik,Evka,WildCelt a spousta dalších,rozumných lidí,určitě jsem na některé zapomněl-sorry. Neoblíbené usery-nevadí mi tu nikdo,sice mě někdy pár borců dovede naštvat(Alex,chorche a pár mladých kluků),ale že bych je za to neměl v oblibě-to vůbec ne. :good: :frajer2:
Už pridávam dalšieho-Barrki :thumbsup:
Barrki-Ty vieš,prečo :D
no ako je mozne vidiet v mojom podpise, velmi som si oblubil kantera a beriem ho ako najlepsieho kamarata na tomto fore, snad to DIDIMU nevadi, s kanterom som si asi najviac pisal a som rad ze ma aj dost casto pri mne trpezlivost, ked ho otravujem
potom som si oblubil dost aj Mika, s ktorym si mozem popisat skoro o vsetkom, si mi sympaticky
no a este som rad, ze aj ked som tu novy clen tak milos76 ma informoval o roznych veciach, napriklad ze jeden KTL tim hlada nove tipera, som rad ze si vsimol moj prispevok a informoval ma, no inac aj s nim sa da dobre pisat
nesmiem zabudnut aj na The Thrashersa, TheThrashersFana, T.Kopeckeho alebo DIDIHO s ktorymi som si za 2 posledne dni tiez dobre pisal, no najradsej mam kantera, :Mika:, a Milosa76 :good:
a este pridavam ixa, s ktorym sa tiez fajn pise :yes:
Preco by mi to malo vadit, LOL :D
DIDI píše:Preco by mi to malo vadit, LOL :D
len tak, lebo ked ste v realnom zivote najlepsi kamarati...
yzy19 píše:
DIDI píše:Preco by mi to malo vadit, LOL :D
len tak, lebo ked ste v realnom zivote najlepsi kamarati...
mam ešte jedného kamoša. Volá sa Lukáš :D (Dnes ma narodeniny :oslava: :oslava: :oslava: ).

Moji obľúbenci: cepi :frajer2: , arek :clap: , maro :frajer2: (Samozrejme celý MB a ešte PT) , Dado (NHLfansAVS) :yes:, yzy :yes: , DIDI :yes: ( :box: ), Freddie :taptap: , Miki :frajer2: , TT :yes: Wildik :oslava: , Martin FC :oslava: a členovia HF, ktorí na HF "hanlivo nenadávajú" na hráčov.

P.S. yzy, no niekedy ma vieš poriadne nasr** :box: :box: :box: :)
Dík ja s tebou tiež rád píšem yzy. Si fajn chalan :wink: Ja sledujem ako sa novým ludom na fore páči,ako si vedú,aké majú názory,aký sú aktívny atd...Som rád, ked medzi nás prídu nový ludia, ktorý to tu svojimi názormi,nápadami oživia.A to ste ty,kanter,(hned začal vo svojom tíme robiť vyhodnotenia, sem tam sa trošku pomýli ,ale snaha sa cení,dohodol si založenie nového tímu od novej sezony a vzájomne sa hecujete, komu ktorý den sa lepšie darilo v tipovačke ,docela sranda občas čítať tie vaše hecovačky v pokeci :wink: )Bluesman,Driver(oživili svojimi príchodom a komentármi k zápasom Blues,Bostonu tému svôjho oblúbeného celku v NHL) .... splnili.Všimol som si, že si si hned našiel nového kamaráta na foru kantera,zahorel platonickou láskou k Freddie :D a tiež ,že by si rád tipoval za nejaký tím.A ked som sa dozvedel, že Eman prepustil Opena a hladá nového tipéra, tak som sa rozhodol ti o tom napísat a tým pomôcť tebe aby si mohol tipovať za nejaký tím(vždy je atraktívnejšie byť členom tímu, ako ked tipuje tipér iba individuálne) aj GM Evil Emanovi, ktorý mi vždy rád pomohol, ked som mal nejaký problém v začiatkoch na HF. :good:Tak ti prajem ať sa ti na HF páči a darí sa ti ako v škole,tak i v tipovačke. :frajer2:
milos76 píše:´A to ste ty,kanter,(hned začal vo svojom tíme robiť vyhodnotenia, sem tam sa trošku pomýli ,ale snaha sa cení,dohodol si založenie nového tímu od novej sezony a vzájomne sa hecujete, komu ktorý den sa lepšie darilo v tipovačke ,docela sranda občas čítať tie vaše hecovačky v pokeci :wink: )
Ten tím ešte nie je istý :D

P.S. aj s milom sa dobre píše aj keď fandov Rangers moc nemusím. :D
P.S. yzy, no niekedy ma vieš poriadne nasr** :box: :box: :box: :)[/quote]

toto si uvedomujem hlavne na icq :lol: :lol:
naj user ?.......no jasne ze palo616 :clap: to je osobnost :D :oslava:
palo616 píše:naj user ?.......no jasne ze palo616 :clap: to je osobnost :D :oslava:
Ja osobne si na ňom najviac cením jeho skromnosť, tú ma na rozdávanie :lol2:
barrki píše:
palo616 píše:naj user ?.......no jasne ze palo616 :clap: to je osobnost :D :oslava:
Ja osobne si na ňom najviac cením jeho skromnosť, tú ma na rozdávanie :lol2:
jasne ze :D a keby iba skormnosti :D
Taký najobľubenjší user, že naj, naj, naj u mňa je Mike, Derryl, canesman a čepi a potom ešte taký obľubený sú aj Chesty, Milos76, aj taký yzy19 sa zdá byť v pohode a ešte aj sem patrí Wildák aj, keď ma nedávno nasral :D a poriadne sme sa pochytili, takže aj tak Wild :) a ešte by sa možno, určite niekto našiel a samozrjeme ešte členovia z nášho tímu to sú obĺúbený useri na 1. mieste :) a ešte aj taký michal225

neobľúbený Zigy a už asi ani nikto iny :eek2:
zabudol som aj na Baffyho, ktory mi je velmi sympaticky :good: a este aj s Alexom sa da velmi dobre pokecat, najma o hokejbale, no aj o inych sportoch, snad sa niekedy stretneme
oblubemych tu je malo tak to nebudem ani pisat no a neoblubenych je dost vela spomeniem iba X-MENA
Ja nemám neobľúbených diskutérov (a ak si náhodou niekto myslí, že mojim neobľúbeným je debil, hlboko sa mýli ). Obľúbení... MartinFC, Philly, Baffy, gogo, Miloš76, cepi, montreal atď, atď..... . :good:
mt-svk: S týmto s tebou súhlasím. Keď s niekym nesúhlasím, tak to neznamená, že ho nemám ako obľúbeného.

Ja nechcem niekoho deli´t medzi obľúbených a neobľúbených, ale veľmi rád čítam príspevky najmä montreala, ktorý má obrovský prehľad v hokeji. Rád si poprečítam aj cepiho, Bluesmana, debila, mt-svk (to sa žiaľ asi nedá skloňovať :) ), areka, Lukasa33 alebo MartinaFC. Ale títo užívatelia sú len zlomok z tých, na ktorých príspevky sa vyslovene teším. Žiaľ, len títo mi práve prebehli hlavou.
tak ak sa mam vyjadrit tak v pohode ste vsetci co takto zbezne sledujem prispevky tak sa zabavam akurat na nahodnych skriepiacich sa dvojiciach ale to patri k tomu pokecam rad s kazdym ak je rozumna tema...inu v domovskej krcmicke kecam s medikom ale to uz nejak nam upada dakedy sme kecali v krcmicke viac :D :D :D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS