Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Oblubeni,neoblubeni useri..

Diskuze o všem možném i nemožném.

Baffy píše:zítra by měl být návrat ztraceného syna.............. GOGO welcome BACK :clap: :yahoo: :oslava:
Uff, to se mi ulevilo! :clap:
a čo s ním bolo..? prečo sa tu neukazoval..?
Baffy píše:zítra by měl být návrat ztraceného syna.............. GOGO welcome BACK :clap: :yahoo: :oslava:
:thumbsup2:
Parada, snad je tomu opravdu tak. Na druhou stranu mladej oziva vzdy az v plejof, uz se tesim na jeho prispevky :good: Snad neubere nic ze sve originality :)
Baffy píše:zítra by měl být návrat ztraceného syna.............. GOGO welcome BACK :clap: :yahoo: :oslava:
:-O to vaaaaaaaaaaazne?! :clap: podla mna pride docista zmeneny...stal sa z neho fanusik Pens :lol3:
cepi píše:
Baffy píše:zítra by měl být návrat ztraceného syna.............. GOGO welcome BACK :clap: :yahoo: :oslava:
:-O to vaaaaaaaaaaazne?! :clap: podla mna pride docista zmeneny...stal sa z neho fanusik Pens :lol3:
To snad jedině, že by prodělal lobotomii. :lol:
cepi píše:
Baffy píše:zítra by měl být návrat ztraceného syna.............. GOGO welcome BACK :clap: :yahoo: :oslava:
:-O to vaaaaaaaaaaazne?! :clap: podla mna pride docista zmeneny...stal sa z neho fanusik Pens :lol3:
S goga sa určite stal fanatický obdivovateľ Crosbyho a jeho veľký zástanca. :D
oblubeni> ja
neoblubeni> vsetci ostatni
Jednoznacne Maro... :wawe:

sice ho nepoznam,ale vzdy mame vynikajuci dialog dole na chate,vzdy sa dozviem vela novych a zaujimavych informacii,za co som mu nesmierne vdacny . :)
TT1905 píše: -
Čas opět aktualizovat :D
Oblíbení -> PainKiller, Kika, Dado, lubo-86, Freddie92, gogo, j0man, Joe S., Steven a někdy i yzy pobaví :lol2:
Neoblíbení -> Řekněme že na každém se dá nalézt něco dobrého, a na každého můžu změnit názor. S výjimku TF... Takže on.
neoblúbený getzo,steven,yzy,b.wall,ixo
Wow, tak tomuto hovorím téma... :hroza: :lol2:
Nemám rád Getza5, lebo nemá rád tento topic. :D
Nemám rád Luba-86, lebo nemá rád Getza preto lebo nemá rád tento topic :lol2: :lol2: :lol2:
Ja nemám rád vlastne nikoho! Mám rád len seba. :twisted: :lol2:
Tak pro mě jsou nejoblibenější ti co drží Penguins (Kika, Lubo, Atlantik) a pak ti se kterýma píšem do chatu, takže: Baffy, TF,Redy, Vlado, Joe, Maro. No pokud jsem na někoho zapoměl, může mi napsat a já ho tam připíšu :scare: A neoblíbení? Tak ti neexistují
Tak najradšej mám Stevena.Ďalší obľúbení:Martin,Lubo,Dean,TT,Kanter,Mike,Danchez,Redy,Atlantik...Ešte sú fajn:mt-svk,Getzo,mide,medik,švolco...A na záver musím spomenúť moju obľúbenú trojicu:Maro,Jakub,Joe.Nikdy nezabudnem na naše super rozhovory :)
TT1905 píše:
TT1905 píše: -
Čas opět aktualizovat :D
Oblíbení -> PainKiller, Kika, Dado, lubo-86, Freddie92, gogo, j0man, Joe S., Steven a někdy i yzy pobaví :lol2:
Neoblíbení -> Řekněme že na každém se dá nalézt něco dobrého, a na každého můžu změnit názor. S výjimku TF... Takže on.
Zajímavé jak se ty názory mění že? :lol2: Holt člověk někdy zjistí že někteří lidé nejsou takoví jak se na první pohled zdáli :lol2:

Oblíbení -> Freddie, j0man, gogo, Rosťa, někdy yzy, Redy, kisin, Pain, Mike, Getzo, FlyersFan někdy martin83, někdy TF, možná i další :)
Neoblíbení -> Dado, Steven, Kika, Joe S., Cathy, dejf, někdy martin83, někdy TF

Bože co jsem to tenkrát napsal za hlod do toho seznamu neoblíbených :hroza:

EDIT: Aktualizováno - duben 2012
to aj taky topic tu je? :sok:
takze oblubeny tam patri cela haxball particka: Redy arek kajo cathy andy dejf az po mara TF ci Rona a isto som kopu dalsich zabudol a okrem nich urcite Joe kisin cepi Getzo Popi ci Atlantik a nemozem zabudnut na Tiperku (Wild horses :wave: )

a neoblubeny? :hmm: tak obcas maro ci martin ale co by to bolo za forum bez nich ze? :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG