Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Oblubeni,neoblubeni useri..

Diskuze o všem možném i nemožném.

No a bude sa iskrit..A odhalia sa zaujimave tajomstva.. :twisted:
Tak ja som prvy kedze som to zacal..
Mne sa dobre diskutuje s georgom, medikom, janikom, arekom ci cepikom..
Horsie je to uz s Trasherom ci debilom..Sory chlapi nic osobne len ste mi nesadli..
takže ja veru som toho nemohol nakecať na tomto forume s vami vela takže neberte moje slova ....z istých dovodov je mojým najoblubenejším kacora,potom po nej by hned šiel asik Cepi no a po nom asik George... neoblubeneho sem nedam pretože nemam zatial...s ostatnými som bud nekecal alebo nestíham kecať...no mdzi velmo oblubených patrí aj chorche pretože jeho príspevky čítam najradšej.. :D
obluben je ich tu vela kedze vacsina vie pisat velmi rozumne ale dam par takze cepi ,maerk(maro) , wildcelt, arek atd sak hovorim vacsina pise rozumne
Neoblubeny jednoznacne prve miesto umna ma Senator palpatine alias The trasher :bitka3: :winner1:
a potom uz zatial ani takych nemam no
U mna vedu jedinci s iq vyssim ako 80... :frajer2:
Tak oblibeny: j0man, lecavalier, Badhed, cheatař, plus mozna i nekdo jinej, ted uz me nikdo nenapada.
Neoblibeny:
V posledni dobe bohuzel medik, trvale chorche, obcas i eman :angel: a Joe , a nekdy cheatař :)
Oblíbení: No, tak je jich hodně, ale vyjmenuji ty co mají moji největší přízeň. Baffy, mt-svk, michal225, wolf169, Lecavalier.
Mezi neoblíbené patří dlouhodobě chorche :) a jinak si na někoho dalšího už nemůžu vzpomenout.
No je to tazke kedze s mnohymi na fore toho vela nenakecam ale tak oblubeni su jednoznacne Ivan, g.e.o.r.g.e, Zigy, Badhed, snad aj Michal225 :thumbsup: , oblubeny moderator cepi :cool:
A k mojim neoblubenym patri jednoznacne x-men, je to clovek s ktorym som si od prvej chvile nesadol... Stava sa... :ciga:
akoze vb posledni dobe? a akoze bohuzel sak stale len pi*u*es :| :| :|
tak po dlhom a narocnom dohadovani sa som sme prisli k zaveru ze ja vyhadzujem z neoblubenych TREASHERA udobrili sme nase ostre spory :thumbsup:
presne...a to diky tomuhle topicu, maro, diky ;)
oblubeni : matejko, open, joe, wild :D, kajo, cepi, excelent ;), PURDA, canesman, Mr.Perfecto :( , Derryl, norvic, chester :), a vela dalsich,

neoblubeni nemam , kazdi obcas trosku lezie na nervi ale tak to uz byva :)
Maro dobra myslienka :lol2: .Tak by som sem supol nejakych ludkov s ktorimi som uz mal tu cest komunikovat napr taki Open,wolfik,hannuič,maro,ivan,frflos barrki :lol: ,ale su tu aj taki co boduju vtipom ako napr cepiňu :) a samozrejme kazdy co da zmysluplny a trosken vtipny topic :P
A neoblubeny???no co vam ja viem.....konkretneho cloveka nemam(samozrejme podpichnut treba kazdeho supera :twisted: )ale pokial niekto pise dlhodobo drze a divne topicy tak si to pohorsuje.A obces mi lezie na nervy g.e.o.r.g.e :thumbsdown: taky divny clovek nemam ho moc rad. :eek2: Tod asik vse :yahoo:
podla mna tu je najlepsi cepi aj ked ma vyhrady ale to patri k tomu...a podla mna sa tu este taky nenasiel s ktorym by som mal problem
ja vas mam vsetkych rad len vy mna nie fnuk :cry:
barrki píše:No je to tazke kedze s mnohymi na fore toho vela nenakecam ale tak oblubeni su jednoznacne Ivan, g.e.o.r.g.e, Zigy, Badhed, snad aj Michal222, oblubeny moderator cepi :cool:
A k mojim neoblubenym patri jednoznacne x-men, je to clovek s ktorym som si od prvej chvile nesadol... Stava sa... :ciga:

Aky som ti ja michal222 :lol2: ja som michal225 tak ma citaj pekne. :wink:
A nenavidim x-mena to je cislo dajte ho prosim vas ze moderator zabavac alebo odvecak. :yahoo:
Zabudol som najlepsich jednoznacna 1.Cepi ten ma zachranil potom ostatny vsetcia su v pohode nemam vyhradi ved som tu len kratko.
Jejkooooooooo, dakujem Ti Hannu, je to velmi prijemny pocit uvidiet tu svoje meno medzi oblubenymi ludmi :) . Co sa tyka mna, nemala som tu cest tu s niekym pokecat, iba ak cez ICQ s Hannu a je to moj najlepsi kamarat, super sa s nim keca a potom som este par slov prehodila s Cepim cez sukrome spravy, no tiez je velmi super. Neoblubeneho cloveka tu ani nemam, iba ak sukromnu zalezitost, na fore mi nic neurobil, takze ho menovat nejdem. Ostatni, ktorych som nespomenula neznamena, ze su zli, ale bud som nemala tu cest s nimi pokecat, alebo mi nepadli extra do oka, ale to je normalne ked niekoho dobre nepoznate a nieviete o com s nim kecat. :)
michal225 píše:
barrki píše:No je to tazke kedze s mnohymi na fore toho vela nenakecam ale tak oblubeni su jednoznacne Ivan, g.e.o.r.g.e, Zigy, Badhed, snad aj Michal222, oblubeny moderator cepi :cool:
A k mojim neoblubenym patri jednoznacne x-men, je to clovek s ktorym som si od prvej chvile nesadol... Stava sa... :ciga:

Aky som ti ja michal222 :lol2: ja som michal225 tak ma citaj pekne. :wink:
A nenavidim x-mena to je cislo dajte ho prosim vas ze moderator zabavac alebo odvecak. :yahoo:
a teba by mohli dat za ohovarac mne na na skype ked si volas tak si kecal same bludy a blbosti ze barrki odpisuje zapasi a nevie tipovat a podobne
A ty sa mi nemusis vzdy vtierat do riti co sledujes moje pripevky zmizny odo mna ty piavica a poprosim nech stale neodpisuje ak keby je len on na fore a z Barrkim som si to vyriesil a je v pohode tak co ty tu davas falosne informacie ty si azi z doby nepoviem akej.
A mimo chodom nenavidim svojho brata Ivana.
ojjjjj, hadka sa vyskytla 8) ... Ved si navzajom odpustite a nebite sa tu. Potom to nema zmysel, sak kazdy nech si svoj nazor povie a na hadanie si vezmite ICQ... ci nie? :wink: Mne sa to bude lepsie citat bez hadok... :) a ja mam rada svojich suredencov...vdaka tomu, ze ich nemam, tak mi nikto TV neprepina, z PC nevyhadzuje... no nieje mi dobre?
Nehdejte se :)
Kdyztak pres ss :D
Jinak x-mena sem zapomnel mezi oblibeny :)
geste hadku sranda citat Xmena jak sa zlosti za pravdu:-D
The Thrasher píše:Nehdejte se :)
Kdyztak pres ss :D
Jinak x-mena sem zapomnel mezi oblibeny :)
no diki teda :D ked som tvoj oblubeny user a to uz preco :?: ci za to ze aj ja aj ty sme Elitny spammeri :lol:
michal225 píše:A ty sa mi nemusis vzdy vtierat do riti co sledujes moje pripevky zmizny odo mna ty piavica a poprosim nech stale neodpisuje ak keby je len on na fore a z Barrkim som si to vyriesil a je v pohode tak co ty tu davas falosne informacie ty si azi z doby nepoviem akej.
A mimo chodom nenavidim svojho brata Ivana.
neviem kto komu sa vtieral do riti a stale volal na skype ale necham ta v tom mysli si co chces hadam ti stacilo co sme si pisali na icq a tym sa nasa debata skoncila nebudem sa tu stebou hadat lebo aj tak to nema zmysel lebo ty si pan dokonali poznas to porekadlo mudrejsi ustupi a sprostejsi zostane a ty si ten sprostejsi :lol2: nemam rad takych ludi ako ty co ohovaraju druhych za chrbtom :thumbsdown: a potom sa tvaria ako neviniatko toto bol moj posledny prispevok co som reagoval na tvoj takze si mozes uz pisat co chces mna to nezaujima lebo co ty povies alebo napises to ako co by nikto nic nepovedal alebo nikto nic nenapisal a toto uz bude patrit medikovi ja niesom este nahnevany to si ma potom este nevidel nahnevaneho :D a nemusel by si sa do buducnosti starat do vsetkeho co sa teba netyka vopred dakujem
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS