Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Oblubeni,neoblubeni useri..

Diskuze o všem možném i nemožném.

Moji obľúbenci sú zatiaľ yzy a všetci fans CGY :D
Neobľúbení.. Zatiaľ medzi nimi nie je nikto :D
Torri píše:Moji obľúbenci sú zatiaľ yzy a všetci fans CGY :D
Neobľúbení.. Zatiaľ medzi nimi nie je nikto :D
Torri, lichotíš mi :wub: :wub:
Najobľúbenejší je určite brácho teda IVAN23, a aj Didi aj keď si moc s nikým nepíšem všetci sa mi zdajú byť fajn...napr. TheTrasher dik za novú hru aj s ním sa fajn píše :good: :good: ....no a neobľúbený niesú len niekedy ma štve Kanter-prepáč ale keď spamuješ v našej téme tak mi to lezie na nervy a ešte ... to je asi všetko....no a niekedy nemusím michala225 :good: ...neber to v zlom ale niekedy si strašne urážlivý a agresívny :thumbsup:
Mischelito44 píše:no a neobľúbený niesú len niekedy ma štve Kanter-prepáč ale keď spamuješ v našej téme tak mi to lezie na nervy
Aspoň, že nie som neobľúbený :)

P.S. Ja mám tiež podobnú súťaž ako TT, len hádate hokejistov :)
No tak moji oblubenci :D : kanter , TheTrasher , michelitto44 , sopko , Come on England , Baffy ( baffy , tebe dakujem hlavne za linky na prenosy Detroitu :good: ), no a samozrejme yzy :D

Neoblubenych nemam :serus:
DIDI píše:No tak moji oblubenci :D : kanter , TheTrasher , michelitto44 , sopko , Come on England , Baffy ( baffy , tebe dakujem hlavne za linky na prenosy Detroitu :good: ), no a samozrejme yzy :D

Neoblubenych nemam :serus:
The Thrasher...to je tak těžký to napsat? :verysad: :verysad:

Jinak díky za uvedení v seznamu :-D
Tak ja vás tu ešte veľmi nepoznám,ale zatiaľ som si obľúbila niektorých ľudí:Mike,medik911.... :)
Kika píše:medik911.... :)
Pre medika to je pocta, však :?: :lol2:
:thumbsup: :oops: :oops:
pre koho by nebola pocta ked je oblubeni user?? ...
:) ...
premna urcite ano:) proste treba vediet :-D
medik911 píše::thumbsup: :oops: :oops:
pre koho by nebola pocta ked je oblubeni user?? ...
:) ...
premna urcite ano:) proste treba vediet :-D
:smile03:
ja som najoblubenejsi to neviete :lol: :lol2: :D
Tak by sme mohli túto tému trocha "oživiť".

Medzi mojích obľúbených patrí jednoznačne Joe.S(tipovanie) ďalej určite Nabby(KTL), Dean(písanie) taktiež arek(NHL), yzy(písanie a hádanie sa), maro, Kika a kopa ďalších.

Neobľúbených uživateľov zatiaľ nemám keďže som tu iba niečo okolo 3 mesiacov :smile03:
vzhledem k tomu, ze sem chodim asi dva mesice mozna ani to ne a pohybuji se hlavne v diskuzi ktl a fotbal,tak max yzy (ten me vzdycky pobavi) a mountain-vypada na fanouska arsenalu a navic tomu rozumi :lol:
Trochu aktualizuju. Oblíbení: Vědí... Neoblíbení: To by se nevešlo do jednoho příspěvku...
Ťažko vybrať najobľúbenejších,v poslednej dobe som si obľúbila Joa :D ale vážne,podľa mňa sú tu všetci super:Danchez,TT,yzy,Steven,maro,Nabby,Kanter,martin,Redy,mt-svk,Freddie92,Dean,TF,BF,leo,samozrejme už predtým spomenutí Mike a medik....a najradšej mám Atlantikove príspevky v téme tučniakov :thumbsup:
Všichni fans Flyers,NJD,Montrealu,Tampy,Blues + cepi,sydney,atlantik,selly8,thrasher,xruc,mt-svk no zkrátka všichni co se pravidelně vyjadřují k hokejovému dění ;) Ale suvereně nejraději jsem měl goga :cry:
neis píše:Všichni fans Flyers,NJD,Montrealu,Tampy,Blues + cepi,sydney,atlantik,selly8,thrasher,xruc,mt-svk no zkrátka všichni co se pravidelně vyjadřují k hokejovému dění ;) Ale suvereně nejraději jsem měl goga :cry:
A čo s ním je? s gogom...
A ja mám rád všetkých, niektorých viac, niektorých menej. K tým ktorých mám rád viac patria: ThrashersFan, Kika, Dean, Steven, Wanic, B.Wall, androj, Jirka, excelent, montreal, cepi, Joe, begbeee, ivan23, BluesFan, Ohlund, WildCelt, maro, Skorpion.... a ešte Painkiller, leo a Mike ale tí chodia už menej na fórum.

Z hľadiska hokejových príspevkov sú to fans Tampy, Blues a k ním ešte aj begbeee, Wanic a montreal...
neis píše:Všichni fans Flyers,NJD,Montrealu,Tampy,Blues + cepi,sydney,atlantik,selly8,thrasher,xruc,mt-svk no zkrátka všichni co se pravidelně vyjadřují k hokejovému dění ;) Ale suvereně nejraději jsem měl goga :cry:
a co je s gogom, vie niekto?
debil píše:a co je s gogom, vie niekto?
Právě že nikdo neví, a všichni se už v podstatě smířili s tím nejhorším :cry:
Tak kurňa nikto ma neoznačil za neobľúbeného, normálne naserie :D

Ja mám rád cepi-ho pretože odpovie takmer na každú tému. debil má dobre sarkastické príspevky a drží si svoj štýl. Veľmi dobre sa píše a doťahuje s fanúšikmi Philly, tých mám vyslovne rád.

Neobľúbených nemám.
The Thrasher píše:
debil píše:a co je s gogom, vie niekto?
Právě že nikdo neví, a všichni se už v podstatě smířili s tím nejhorším :cry:
To nie. Mne sa zdá, že som minule videl jeho príspevok na NHLpro...
yzy19 píše:To nie. Mne sa zdá, že som minule videl jeho príspevok na NHLpro...
Já tomu taky nevěřím že by byl... :-(
The Thrasher píše:
yzy19 píše:To nie. Mne sa zdá, že som minule videl jeho príspevok na NHLpro...
Já tomu taky nevěřím že by byl... :-(
on tam diskusiu pekne dlhy cas neriesil...to este v case ked bol aj tu...je to asi tak ako pise TT :|
joj hej do riti nehovorte take sprostosti!!! neprivolavat... :evil: :?
možno mu vypadol net alebo sa dosral PC.. alebo boh vie čoo....
budme aspon trochu optimisticki!
medik911 píše:možno mu vypadol net alebo sa dosral PC.. alebo boh vie čoo....
gogova posledna navsteva: 29.10.2009...dnes mame 15.2.2010..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES