Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Domaci maznacikovia (zvierata)

Diskuze o všem možném i nemožném.

rad by som dal len nevem ako sa to robi :lol: :lol: :lol:
ked pojdes myskou nizsie, tam je ze prehladavat, cekni sa lepsie
Nasi pejskovia
Donedávna sme mali 2 tieto obludy. Teraz asi 15 menších. :)
Obrázek
Chcel tu niekto pavúka? :D Krátko pred tým než letel von oknom.
Obrázek
pekne rybicky, ja som zabudol dat nase tiez, ale najprv ich budem musiet odfotit, mame vela gubiek, dost prisavnikov a aj pancierničkov
Obrázek

:) To je naše labradorka Keisy.Má ráda lidi kolem sebe a velmi ráda se koupe a leze po výškách.Onehdy na chatě mě vylezla na složené dřívý a nevěděla jak dolů.Nakonec jsem jí musel sundat :D
Je moc hodná,jen jednu vadu má.Někdy nevím jestli hlídá ona nás,nebo my jí!!Kdo se zkrátka víc bojí :D
Co ty na to yzy.Ale ten tvůj jezevčík je parádní,jen si zapoměl nám napsat jeho jméno :)
montreal píše::) To je naše labradorka Keisy.Má ráda lidi kolem sebe a velmi ráda se koupe a leze po výškách.Onehdy na chatě mě vylezla na složené dřívý a nevěděla jak dolů.Nakonec jsem jí musel sundat :D
Je moc hodná,jen jednu vadu má.Někdy nevím jestli hlídá ona nás,nebo my jí!!Kdo se zkrátka víc bojí :D
Co ty na to yzy.Ale ten tvůj jezevčík je parádní,jen si zapoměl nám napsat jeho jméno :)
Ja som myslel, že ich spárime, no ten vyšši jazvečík je Rony a ten nižší môj je Jay-z (čítaj džejzí). To aj naši vylezú na stôl a potom už nevedia dole, no pred nedávnom boli aj na plote, pretože máme krb a pri plote poukladali drevá na takú kopu, že tam bez problémov vyšli a prechádzali sa po plote a ja som aj rodičom vravel, rok predtým, že nech dajú dve rady dole, no tu sú fotky z toho: :D :D, za chvíľu dám...
:) Takhle na dece spokojeně Keisy doma odpočívá,ani o ní nevíš.Nebo si lehne k nohám a poslouchá spokojeně,co si povídáme.Hlavně,že může být s námi :)
To,že se plete pod nohy jí yzy vůbec nevadí. :D Zkrátka domácí větší pejsek.Ale máme jí moc rádi. :wink:
V létě nevynechá jedinou příležitost vykoupat se.Vodu miluje a když s ní zajedeme na chatu,kde je v lese rybník nemůžeme ji dostat z vody.Loni tam byl u vody dětský pionýrský tábor,kde měli koně,které chodili plavit. :wink: A Keisy s nimi se ve vodě vyřádila to bys nevěřil yzy.A budeš se divit,že ty koně se ani neplašili a Keisy jim vůbec nevadila.
Je to tam dobré v tom,že ty rybníky jsou tam dva za sebou.V jednom se koupou lidé a do druhého se dají smočit zvířata.Zvláště v létě,když je vedro.To je fain!!!!

Obrázek
Moj pes nenavidi vodu z celeho srdca. Nejak vzdy vytusi, ked ho idem kupat a musim ho nahanat po celej zahrade. Ale ta radost ked vyskoci z vody je neopakovatelna. A potom si lahne do nejakej hliny asi aby mi dal najavo, ze cela tato procedura bola zbytocna a uz ju nemam opakovat :D
Skorpion píše:Moj pes nenavidi vodu z celeho srdca. Nejak vzdy vytusi, ked ho idem kupat a musim ho nahanat po celej zahrade. Ale ta radost ked vyskoci z vody je neopakovatelna. A potom si lahne do nejakej hliny asi aby mi dal najavo, ze cela tato procedura bola zbytocna a uz ju nemam opakovat :D
Tak naši jazvečíci sa taktiež neradi kúpu, ale to len vo vani, keď sme v prírode starý pláve jedna radosť aj s palicou a ten mladší si ešte zvyká. Ale vo vani, tam sú ako pokakaný, najhoršie bolo, že som bol len v trenkách aby ma nezamokril, bol som úplne suchý a keď som ho vybral, tak sa otrepal a mal som sprchu zadarmo.
montreal píše::) Takhle na dece spokojeně Keisy doma odpočívá,ani o ní nevíš.Nebo si lehne k nohám a poslouchá spokojeně,co si povídáme.Hlavně,že může být s námi :)
To,že se plete pod nohy jí yzy vůbec nevadí. :D Zkrátka domácí větší pejsek.Ale máme jí moc rádi. :wink:
V létě nevynechá jedinou příležitost vykoupat se.Vodu miluje a když s ní zajedeme na chatu,kde je v lese rybník nemůžeme ji dostat z vody.Loni tam byl u vody dětský pionýrský tábor,kde měli koně,které chodili plavit. :wink: A Keisy s nimi se ve vodě vyřádila to bys nevěřil yzy.A budeš se divit,že ty koně se ani neplašili a Keisy jim vůbec nevadila.
Je to tam dobré v tom,že ty rybníky jsou tam dva za sebou.V jednom se koupou lidé a do druhého se dají smočit zvířata.Zvláště v létě,když je vedro.To je fain!!!!

Obrázek
Aj naši psíkovia celkom poslúchajú, hlavne ten menší, na to, že je jazvečík a tie sú tvrdohlavé sa mrtne rýchlo učí. Zatiaľ vie sadnúť a dať labku, loptičku keď hodím tak beží po ňu, dotkne sa jej a beží späť. Ale dobre sa s ním naháňa, na svoju výšku je mrtne rýchly a zákrutý niekde tak vytáča, že prdel ma pred hlavou. Minule som ho naháňal a v ceste bol starý jazvečík, hrozilo ich zrazenie a ten môj krpatý sa tak skrčil, ako harmonika a bežal ďalej. To sa ale musí vidieť, čo ten spravil. A starší vie len ľahnúť, ale aj to len za granulku, po prípade až na 15-krát, ale to ľane na chrbát, vajciami nahor. Ale všetci sme sa báli, keď sme priniesli toho malého, že čo s ním spraví. Keď mám pravdu povedať, ja som bol normálne posraný, či ho nezabije. Pri prvom konflikte ho oňuchával, postupne sa s ním začal hrať, 2 dni žiarlil celkom, ale už vtedy sa s ním hral. Takže to bolo milé gesto od neho a teraz ho bere ako otca. Iných psov nenávidí, frajerka môjho brata doniesla svojho psa a môj sa po ňom rozbehol, že ho zabije... alebo napadne. Zato ten starší je k iným psom gentleman, takže môj asi ani mláďatá robiť nebude. Keď majú ísť na prechádzku, tak sa idú pozabíjať od radosti. Keď zobereme starého, mladý doma ani 5 sekúnd nepresedí a keď zobereme mladého starý celý čas spí a potom sa hnevá na pána... :lol: A ešte niečo, frajerka kúpila bratovmu psovi loptičku a ten môj nemá takú, tak samozrejme žiarli. No ten starý mu ju požičia aby sa s ňou hral. Potom mu ju vrátim, hrá sa s ňou on asi 10 minút a potom mu ju zas dá. A ten starý pôsobí ako ochranca, na dvore sme mali potkana (krysáka), môj nemal ani pól roka a chcel ho tiež napadnúť, no krysák bol väčší ako on. Tak starý najprv napadol (alebo skôr odstrčil) môjho malého, aby sa mu nič nestalo a potkana sundal sám. Dbá o jeho bezpečie. Dovolí sa len pozerať, ale pomáhať nie, lebo má o neho strach. A dnes, ten môj malý, on furt sedával za stolom, keď sme jedli. Mne to nevadilo, pretože ti neliezol do taniera a nevyžieral ťa, len sledoval jedlo, nič viac. No bratovi sa to prestalo páčiť a dnes ho upozornil a dal dole so stoličky, že sa to nemá. A potom to už vôbec nespravil, aj keď brat nebol pri ňom. Takže je lahko učiví. Snáď si to niekto prečíta. :|
Aj my mame psa,konkretne akita inu. Aj by som pridal nejake foto, ale mam novy notebook a ziadne fotky. Stary PC sa mi zapinat nechce uz :D A doslova neznasa vodu a kupanie. Vzdy ked v lete vytiahnem tu umelohmotnu vanicku, vidi, ze je zle a leti sa niekde skryt. A po kupani je pol dna urazena :cool:

A este mame aj zlatu rybku,ktora je strasne nenazrata. Sestra ma este papagaja-zaka, je to maly hajzlik :beee:
Mám čiernu labradorku Elzu (zožerie všetko, čo nezožerie ju :D ). A korytnačku Koľu.
:)Jinak moje děvčata mají jetě perskou kočku Fatimu.Tu příliš rád nemám,protože pouští chlupy a je to všude. :(


Obrázek

To máš pravdu děvče.Ta naše fena je taky bezedná studna. :yes:
Keisy to je také Otesánek.Mohla by žrát pořád,dokonce v jednu chvíli měla i nějaké kilo navíc, až se pan doktor na veterině zlobil.Teď jí krom pátku dáváme 6x v týdnu granule a řekl bych,že je akorát :yes:
Onehdy jsem jí koupil kost/zhruba střední velikost/ a ta paní v krámu říkala,že to bude mít na týden.
Přinesl jsem to domů ,dal jí to a nějak jsme na ní zapoměli.Po dvou asi hodinách jsem se šel podívat co s tím udělala a nestačil jsem koukat. :shock:
Jí z toho zbyl jen takový pahýlek. :D To už vůbec nemělo smysl schovávat
Jinak jak říkal yzy,že se mu Džejzí uráží,naše Keisy sice Ne,ale zase teskní.Holky jí z legrace řeknou,,Jsi ošklivá,běž na místo!!!" :roll:
Tak jde,ale pořád nás těma svýma očima smutně pozoruje.Pak jí řeknou,,Jsi hezká,tak pojď ke mně!!!A to máš vidět,ta radost.Jen se jí ocas třepe ze strany na stranu. :biglol:
Loni v létě jsme s ní byli na Orlíku na lodi


Obrázek
Ešte som zabudol veveričky. :) Cez zimu im nechávame orechy na balkóne. Dnes nám mama veverica prišla ukázať 4 mláďatá. :cool: :biglol: Nemám digi. foťák, takže iba mobilom. A navyše tam kde boli všetky 4 som si nevšimol, že mám režim na blízko a sú tam iba flaky kvôly tomu. :? Tak aspoň jedna.

http://img512.imageshack.us/my.php?image=dsc00427.jpg
Lukas33 píše:Ešte som zabudol veveričky. :) Cez zimu im nechávame orechy na balkóne. Dnes nám mama veverica prišla ukázať 4 mláďatá. :cool: :biglol: Nemám digi. foťák, takže iba mobilom. A navyše tam kde boli všetky 4 som si nevšimol, že mám režim na blízko a sú tam iba flaky kvôly tomu. :? Tak aspoň jedna.

http://img512.imageshack.us/my.php?image=dsc00427.jpg
Luky,já nic nevidím :D
Jak že nič. :lol: Ľavý strom, asi stredný konár na pravej strane. :)
:) Lukáši,Miki si z tebe malinko střílí.Ta veveřička je s brejlema krásně vidět :D Viděl jsem jí!!!! :yes:
U nás také veverky se honí po stromech.Máš pravdu je to hezké!!!!!
Co ovšem není hezké.Jezdím na chatu a každej rok tam mám na zahrádce krtiny.Hromádku vedle hromádky.Kočka je rozmazlená a nechopná něco chytit a psa to vůbec nezajímá :D
Až ten lump,je tam letos zase udělá,tak vám je vyfotim.Loni my rozryl celou cestu!!!! :(
Takeho psa aby si drzal v akvariu ked na neho nechces stupit :)
Ja mám doma dvoch psov :smile03: mačku :frajer2: dve myšky :razzi: a tri škrečky :D
Toto je ten môj,resp.moja,úplne skrotená :)
Freddie92 píše:Toto je ten môj,resp.moja,úplne skrotená :)
Jeeeee,aké zlateeeeee :taptap:
Moj pes,na navsteve u kocura,ktoreho pozna od malicka,inac by bola mela poriadna.. :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
moje psy
P1090329.JPG
P1090328.JPG
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS