Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Co hravate na PC, ci PS?

Diskuze o všem možném i nemožném.

Battlefield 2,Battlefield 2142 ,Battlefield vietnam,Battlefield Bad Company 2
COD black Ops,NFS,Medal of honor novy
metro 2033
Teď už na to fakt nemám moc času, navíc jsem linuxový uživatel, takže snad jediná hra, co rozjedu, je FM 2008. Na druhou stranu jsem přemýšlel, že bych si pořídil PSone (ano, čtete dobře :) ), protože bych si rád zahrál takové klasiky jako je Tekken 3, ISS Pro Evolution Soccer 2, Tony Hawk's Pro Skater 2 aj. (ne všechno jde totiž přes emulátor na pc ).

A FM '08 už taky hraju akorát ten save, kde mám rok 2017, začínal jsem jako nezaměstnaný a postupně budoval kariéru :wave:
:rocker: :rocker: :rocker: :rocker:
They're forming in straight line
They're going through a tight wind
The kids are losing their minds
The Blitzkrieg Bop
They're piling in the back seat
They're generating steam heat
Pulsating to the back beat
The Blitzkrieg Bop
Hey ho, let's go
Shoot'em in the back now
What they want, I don't know
They're all reved up and ready to go
I'm a paladin, small and stout
Here's my mace and here's my moun
When I see trouble i scream and shout
Pop my bubble and hearthstone out :fucker:
Teď mě tak napadlo: V české lokalizaci NHL 09 je původní anglický komentář nebo jenom český dabing? Protože to bych si to asi rychle rozmyslel, kdyby tam byl jen ten velice nepovedený český dabing :hroza: :thumbsdown:
Getzo5 píše:1. Heroes of Might and Magic 3
:thumbsup: radost vidět, že tahle hra má stále své příznivce.... kromě NHL 2004 je to prakticky jediná hra, kterou ještě hraju :cool:

jnk. na odreagování jsou nejlepší Transport Tycoon Deluxe nebo klasika Tekken3 ;))
Wanic píše:
Getzo5 píše:1. Heroes of Might and Magic 3
:thumbsup: radost vidět, že tahle hra má stále své příznivce.... kromě NHL 2004 je to prakticky jediná hra, kterou ještě hraju :cool:

jnk. na odreagování jsou nejlepší Transport Tycoon Deluxe nebo klasika Tekken3 ;))
Jj legendární série Heroes u té jsem strávil nemálo časi za mlada.... s kámošema jsme hráli 2 i 3. Je to skvělá hra.
Jinak momentálně si dávám NHL 11 na xboxu a je to neskutečné.Myslel jsem si že proti 10 to bude skoro stejné ale co se týče hratelnosti tak je to ještě o třídu výš :good:
Chcete si někdo zahrát NHL09 Online ligu? :) Oproti minule jsem zúžil počet týmů na 12, takže by neměl být problém ju odehrát. Další změnou je povinnost mít ICQ pro lepší komunikaci, a zjednodušení systému soutěže :-) Všechno potřebné na webu:

http://nhl09.4fan.cz
Nikdo se nepřidá? Poslední 3 místa :-)
TT1905 píše:Nikdo se nepřidá? Poslední 3 místa :-)
ja by som do toho siel. Pozriem to.
Tie supisky su z akeho datumu?
30. listopad -> amnesiac's roster (December updates) z TheBreakAway
TT1905 píše:30. listopad -> amnesiac's roster (December updates) z TheBreakAway
su uz aj novsie z decembra, kde je uz aj fleischman v colorade napr.
Nj, ale teď už to měnit nebudem :-)
TT, tie supisky pojdu aj pod Win7 64bit bez zmeny nastavenia pouzivatelskych kont :?:
Těžko říct, já nejsu odborník, ale já musel povolit pro celou složku NHL Úplné řízení pro všechny uživatele...
Športové hry... NHL 09, FIFA 11, občas NBA 2K10...
Stiahol som si aj hru Pandora's Box. Keď som bol menší, tak som na tom fičal a baví ma to stále.. Sú tam rôzne skladačky a pod. Celkom sranda, pre mňa..
A občas ešte hrám Winter Sports 2011 (hrá sa to s joystickom)... Je tam biathlon, skoky na lyžiach, boby, snowboard, zjazdové lyžovanie, freestylové lyžovanie a pod.

Rozmýšľam nad hrami Virtua Tennis 2009, Colin McRae: Dirt 2, či Madden NFL 08.. Nepotrebujem moc nové hry, len aby ma bavili..
Hrával som F1 2010, no odinštaloval som omylom jeden program a už mi tá hra nejde, chce to reinštaláciu, no ani to nejde..

Ale najviac času strávim asi na internete..
Ešte som rozmýšľal nad hrou Floorball League, ale tá ešte nie je nikde na stiahnutie..

A na internete hrám yahoo manager a jeden F1 manažér. Nie je to časovo náročné a baví ma to.
Tak jsem se vrátil k Falloutu 3 :clap: New Vegas mě moc nechytlo, tak jsem sáhl po teď už klasice :frajer2:
ha du instalovat nba 2k11 :twisted:
Dado píše:mam si kupit xbox alebo ps3 ci cakat na noviu konzolu?
Zalezi, ci chces piratit, alebo si kupovat originalne hry...
Dado píše:mam si kupit xbox alebo ps3 ci cakat na noviu konzolu?
obidve konzole su na rovnakej urovni, kazda ma nejake vyhody. doporucujem kupit si taku jak maju kamosi aby si mal s kym hrat online.
mitch píše:
Dado píše:mam si kupit xbox alebo ps3 ci cakat na noviu konzolu?
obidve konzole su na rovnakej urovni, kazda ma nejake vyhody. doporucujem kupit si taku jak maju kamosi aby si mal s kym hrat online.
No nevím co jsem slyšel tak se všechny hry dělají na xbox a na PS se jenom komprimují. Já mám xbox a jsem spokojen. nechal jsem si udělat flash za 800 a pálím si na to hry. Jinak s tím kámošem jak jsi psal stačí jak si koupíš druhý ovladač za 900 a hrajete
Microsoft to s podporou PC jako hlavní herní platformy myslí vážně – chystá „herní“ Windows 8

ale chytro chytro, pokial mam PC este na slusnej urovni

pred 2 rokmi som si kupil novy PC koli NHL a oni ju prestali na PC robit a zacnu ked uz budem mat na nu slabe PC

snad nie a dockam sa

chcem NHL a NFL na PC :plac:
Dado píše:instalujem F1 2010, snad ma to nesklame NORBERT!
Wow. No som zvedavý.. Ak to budeš hrať s klávesnicou, tak ťa to asi sklame, pretože to bola hrôza.. Ak ťa nebaví krúženie áut po jednom okruhu v rovnakom smere, tak ťa to taktiež sklame. Je to vec vkusu. :D
Mount and Blade Warband. :thumbsup: Konečne nejaké RPG pre mňa. Teda v originály ešte nie, keďže ako som už spomínal, veľké plus je ak sa hra tvári aspoň trochu "historicky". Takže som stiahol ešte mod Brytenwalda a teraz trávim čas v Británii v 7. storočí. Teda keď mám čas. :roll:
Po 100 rokoch som nainštaloval NHL09 na PC a hneď ma to prestalo baviť po chvíli. Od veci vyhrávať 9:3 a podobne. Stiahol som Captain Mazda gemeplay, ale po 3-4 zápasoch aj tam v pohode vyhrávam, aj keď musím povedať, že je to o niečo zaujímavejšie.

Takže, používa niekto ešte nejaký iný gameplay mod? Alebo máte nejaké vlastné gameplay settings? Ak áno tak budem priam nadšený ak dáte link/svoje nastavenia.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS