Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CHORCHE - Posledne Zbohom...

Diskuze o všem možném i nemožném.

..spominate si..?..

Predmet príspevku: chorche je spät
cepi píše: :o :cool: :neja: :) :( :cry: :super: :fnuk: :doh: :samovrazda: :smile03: :nasraty: :moj: :oslava: :bitka3: :thumbsup: :thumbsdown: :wink: :| :eek2: :roll:

kazdy si môze vybrat smajlika akeho uzna za vhodneho :D

je to nas stary znamy tzv. rebel fora, ktory ak mu ide karta je pre NHL topic urcite prinosom, no ak sa mu nedari.. :roll: hehe, uz vidim tie rozpoluplne reakcie, ale tak ja si prajem, len jedno, aby mi nepridaval robotku navyse :yes: co som omrkol po jeho po BAN_novom navrate, taketo prispevky ako dnes a bude vsetko OK :thumbsup: inak bumBANbac :frajer2:
Hannu píše:hehe mali by sme den 12.12. zapísať ako sviatok navratu chorcheho na hokejforum...už to bude mať tutok zase šmrnc a bude zabava sem chodiť čítať príspevky... :cool:
wolf169 píše:no tak chorche je v pohode :cool: :cool: ale zase niekedi ma zle dni ale to ma kazdi
leci píše:co nevidět by měl být chorche v síni slávy HF :)
excelent píše:Myslím,že chorche NHL rozumí a promne jeho návrat jedině :cool: S jeho názory nelze pokaždé souhlasit,ale rozhodně je to boreček HF :D
Hannu píše:jo takato osobnosť prispievajuca sa len tak nevidí...som sa vedel baviť ked som čítal jeho poznamky...a tie hadky všelijake...snažil som sa byť neutralny niekedy to síce nešlo no vždy som musel podržiavať smiech
Schwolco píše:ach.. no .. super :yahoo:
canesman píše:co ja vam viem,zo zaciatku som ho vobec nemusel,ale postupne mi uz oprestal vadit a teraz som s nim,myslim si,ze zadobre...cize :thumbsup:
j0man píše:tak ja pevne verím, že sa vráti oživí fórum svojimi názormi, mne je sympatický, pretože v podstate hovorí moje názory, len oveľa otvorenejšie :box: :yahoo:
..tazko sa to cita..ja viem..
no tak to je sok ked som prisiel pred par minutami na forum tak som nevedel co to znamena to hore r.i.p chorche som si mislel ze je to za nejaky ban abo co ale teraz citam toto a nemam slov.chorche bol v pohode ja som s nim nemal ziadnu hadku ani nic takeho bol proste good som sa nasmial na jeho hadkach dakedi no je to skoda .A UPRIMNU SUSTRAST JEHO RODINE A NAJBLIZSIM . ZBOHOM
presne ani ja som s ním nič nemal možete sa hoci ostatný uraziť mne je to jedno ale svoje si budem tvrdiť že chorche tu bol najväčšou osobnosťou celeho fora a jeho prípspevky som čítal najradšej... ten jeho prehlad o hokeji, vedel sa rozpísať o každom tíme aj o tom zapadakove New Jersey čo ma najviac tešilo a to som si cenil... osobne mi bolo luto ked dostaval ban-y lebo potom tu to nebolo až tak žive... čerta prečo????prečo???? tak totok si nezaslužil takto rýchlo od nas odísť...
Pojdem mu do Prasic zaniest sviecku ,ked pojdeme na chatu :) ... :cry2:
klose píše:Pojdem mu do Prasic zaniest sviecku :cry2:
klose, ak Ta mozem v mene HF poprosit, zanes jednu aj od nas..a ze, nezabudneme..vdaka
no tak to je teda sok :shock: preco si nas musel opustit :sad2: ja som si ho tu na fore ani vilko extra nevsimal ale aj tak tu bude chybat uprimnu sustrast jeho rodine a chorche odpocivaj v pokoji :cry:
cepi píše:..spominate si..?..

Predmet príspevku: chorche je spät
cepi píše: :o :cool: :neja: :) :( :cry: :super: :fnuk: :doh: :samovrazda: :smile03: :nasraty: :moj: :oslava: :bitka3: :thumbsup: :thumbsdown: :wink: :| :eek2: :roll:

kazdy si môze vybrat smajlika akeho uzna za vhodneho :D

je to nas stary znamy tzv. rebel fora, ktory ak mu ide karta je pre NHL topic urcite prinosom, no ak sa mu nedari.. :roll: hehe, uz vidim tie rozpoluplne reakcie, ale tak ja si prajem, len jedno, aby mi nepridaval robotku navyse :yes: co som omrkol po jeho po BAN_novom navrate, taketo prispevky ako dnes a bude vsetko OK :thumbsup: inak bumBANbac :frajer2:
Hannu píše:hehe mali by sme den 12.12. zapísať ako sviatok navratu chorcheho na hokejforum...už to bude mať tutok zase šmrnc a bude zabava sem chodiť čítať príspevky... :cool:
wolf169 píše:no tak chorche je v pohode :cool: :cool: ale zase niekedi ma zle dni ale to ma kazdi
leci píše:co nevidět by měl být chorche v síni slávy HF :)
excelent píše:Myslím,že chorche NHL rozumí a promne jeho návrat jedině :cool: S jeho názory nelze pokaždé souhlasit,ale rozhodně je to boreček HF :D
Hannu píše:jo takato osobnosť prispievajuca sa len tak nevidí...som sa vedel baviť ked som čítal jeho poznamky...a tie hadky všelijake...snažil som sa byť neutralny niekedy to síce nešlo no vždy som musel podržiavať smiech
Schwolco píše:ach.. no .. super :yahoo:
canesman píše:co ja vam viem,zo zaciatku som ho vobec nemusel,ale postupne mi uz oprestal vadit a teraz som s nim,myslim si,ze zadobre...cize :thumbsup:
j0man píše:tak ja pevne verím, že sa vráti oživí fórum svojimi názormi, mne je sympatický, pretože v podstate hovorí moje názory, len oveľa otvorenejšie :box: :yahoo:
..tazko sa to cita..ja viem..
este na niekdajsiu Ohlundovu poznamku som zabudol..
Ohlund píše:No nadlho sa tu nezastavil a už je zasa preč.. :sad2:
a uz sa k nam nevrati..
Ja som sa na toto forum regla vlani v lete, ale dlho som sa tu neohriala, nakolko som uz na jedno forum prispievala. Nick chorche sa mi vsak vryl do pamati hned, pretoze som bola jednym clenom upozornena, aby som si davala pozor, ze on dokaze ludi nielen bavit, ale aj urazat. Jeho prispevky som teda zacala citat a poviem Vam, mne nikdy v zivote neprisli nejak urazlive. Neviem, mozne je aj to, ze som neprecitala vsetky. Rozhodne vsak mozem tvrdit, ze mal obrovsky prehlad v hokeji a najma v NHL, co sa len tak nevidi. Nazory mame vsetci nejake. Ale otvorene pisat vedel len chorche. Priatelia, ked som sa dnes dozvedela tuto smutnu spravu, prislo mi vselijako, len nie dobre :fnuk: Odisla jedna z najvyraznejsich osobnosti tohto fora a bude tu velmi chybat. Ved spolu s administratormi a moderatormi a este zopar skalnymi tvoril jadro hokejfora :plac:
Chorche, nepoznala som Ta osobne, nikdy som s Tebou nepisala, mozno si o mne ani nikdy nepocul, ale jedno viem, ze si tu bol velkym clovekom a ze tu po Tebe zostane prazdne miesto. Nech Ti je zem lahka :bye2:
Chorche zbohom..maj sa :rozlucka: :(
Kur*a nemám slov!! :shock: budeš nam chybět brachu! :cry:
Vím že jsem moc neznal...........ale vím určitě že se setkáme a pokecame, to si buďte jistý! :good:
skoda ho :( :( :(
cepi píše:
klose píše:Pojdem mu do Prasic zaniest sviecku :cry2:
klose, ak Ta mozem v mene HF poprosit, zanes jednu aj od nas..a ze, nezabudneme..vdaka
Ok. Určite sa pokusím dostať sa tam :)
last goodbye Chorche...
..kamosko môj..je mi to zvlastne takto to pisat, ale viem, ze Ta touto spravickou potesim a budes sa tam hore vytesovat :yes:

ziskali ste Hueta na dlhe 4 roky a tak ziadaneho Campbella dokonca na 8..dockal si sa, Tvoj klub sa zda sa stavia na nohy a uz to veru nebude ten niekolko rocny vyplaseny jastrabik, ale skutocne nebezpecny jastrab :good:

psst Jurko, neprezen to tam hore s tou oslavou :smile03:

..ach do prdele
:verysad: preco :sorry:
Tak to je opravdu hrozná zpráva, upřímnou soustrast a snad budeš v tom příštím životě skvělý hokejista:-)
no poviem takto o chicago som sa zacal takto viacej zaujimat ked o nom tak chorche vyspevoval...bolo by pekne keby vyhrali ten SC...
Chorche, tvoje příspěvky jsem si četl vždycky. Ať byly dlouhý jak chtěly. :cry: to je fakt hrozný!!! :cry:
Zbohom Chorche. DIvaj sa tam na nas z hora ako fungujeme.
Budes nam chybat.
A TEN UZIVATEL (a jeho nick nie je chorche) urobil chybu. Myslel som, ze som dostal stop za jeho sprostost. ON mal byt potrestany. Minimalne mu zmaz prispevok a bude to koser....ak tam budem aj ja, pravda.....
já jsem byl asi ten poslední,kdo se s Chorchem dohadoval/Příspěvky byly zmazány,moje i jeho/,na jeho banu mám podíl a na tom,co se mu stalo možná taky!
Je mě to líto,chybět bude asi všem
Aj ked sa nam uz neozves Chorche pridal som ta do V.I.P skupiny. Pokial bude forum existovat, budes jej clenom.
už pred pár dňami som to tu čítal čo sa stalo Chorchemu a nechcel som tomu veriť a bral som to, že je to taký, ako výmysel a s afim sme sa bavili o tom a on povedal, že to nemusí pravda byť jedna babka povedala..., ale už v tedy som mu vravel ak je to pravda tak uprimnú sústrasť celej jeho rodiny kamošom a blízkim pôvodne som tu nechcel na toto ani nič písať, ale nedá mi to bo už teraz som sa dočital z tadeto, že on fakt naozaj umrel a už tu nebude písať svoje príspevky sem na HF to je niečo strašné :cry: ja som veriaci človek je mi s tohto, ako fakt dosť Chorche ešte raz zbohom budeš mi chýbať ja som s tebou vychádzal celkom dobre fanda Dukly Trenčín sem tam sme mali odlišné názori od seba, ale po vačšine sme sa zhodli a nikdy som nebol s tebou pohnevanýna nehádal som sa s tebou, ako tu niektorí a tak, ale to už jedno tak tam z hora kamoško dozeraj na nás všetkých a stráž nás a opatruj nás a kukal na toto HF, ako pokračuje a nedaj, aby zaniklo. ja na teba , len tak nezabudnem ľahko to je super čo som tu z HF dočítal, že Chicago získalo Hutea... viem, že tam hore máš s toho veľkú radosť od teraz budem fandiť na tvoju pamiatku Chicagu. :wink: Toto je odkaz pre všetkých vážte si každý svoj život ľudský život je niečo krásne treba si užívať, ale z mierou a zas neprehánať to proste taká pohodička treba si navzájom pomáhať važiť si jeden duhého a tak hlavne poslúcahť prodičov čo s amne moc nedarí v poslednom čase dosť mame ubližujem aj starej mame musím s apolepšiť a tak važit si proste rodičov a tak, ale necchem tu nikomu kázať a ani nič podobne každý podĺa svojho svedomia, ako mi doma vravia a tak... dalej každý je strojcom svojho štastia, alebo kováčom... a ešte odkaz pre tých čo boli, alebo si nerozumeli s Chorchem nezda sa už pozde, že je pozde sa mu ospravedlnovať, alebo podobne tý čo ste sním nevychádzali dobre hmm, ale to je jedno Chorcheje určite dobrý človek-dušička odpustil Vám a nie, len Vám, ale aj mne k som mu ublížil a ajostatným tiež a tak ja som ho ešte, keď sem dával príspevky ak sa nemýlim volal do nášho tímu nešiel neva teraz na budúcu sezónu sa za Chorche pokúsime za teba náš celý tím bojovat tu v KTL čo najlepšie a umiestniť sa na najlepšom mieste prípadne ak sa podarí byť majstrom KTL. je toho strašne čo veľa písať o Chorchem a tak, ale nechám to už tak radšej... tak ešte raz posledné zbohom Chorche :rozlucka:
x-men píše:už pred pár dňami som to tu čítal čo sa stalo Chorchemu a
..na co pokracovat, ak si chorche toto cita urcite mu prislo ctlivo..musi byt dojaty tam hore :wink: :|
gogo píše:A TEN UZIVATEL (a jeho nick nie je chorche) urobil chybu. Myslel som, ze som dostal stop za jeho sprostost. ON mal byt potrestany. Minimalne mu zmaz prispevok a bude to koser....ak tam budem aj ja, pravda.....
já jsem byl asi ten poslední,kdo se s Chorchem dohadoval/Příspěvky byly zmazány,moje i jeho/,na jeho banu mám podíl a na tom,co se mu stalo možná taky!
Je mě to líto,chybět bude asi všem
viem co mas na mysli gogo..ale neber, neries to tak, ale nedalo mu to...

...

sigma ‎(15. 6. 2008 21:57):
Ja dam aj konkretny link na konkretny prispevok, ked chces!

cepi ‎(15. 6. 2008 21:58):
no sup

sigma ‎(15. 6. 2008 21:59):
Daj chvilu.

sigma ‎(15. 6. 2008 21:59):
Vinnik:

sigma ‎(15. 6. 2008 22:00):
http://www.hokejforum.com/memberlist.ph ... ile&u=1256

sigma ‎(15. 6. 2008 22:00):
Tema: http://www.hokejforum.com/viewtopic.php ... he#p110330

sigma ‎(15. 6. 2008 22:00):
14. april 7:41 am

cepi ‎(15. 6. 2008 22:01):
vymazane 8)

sigma ‎(15. 6. 2008 22:01):
Dik a teraz bude nasledovat co?

cepi ‎(15. 6. 2008 22:01):
Euro futbalek :D

cepi ‎(15. 6. 2008 22:01):
ty si tet u nas Baakra? :o

sigma ‎(15. 6. 2008 22:02):
Ano, ale nepisem, len ked potrebujem daco skontrolovat a skontaktovat. Duplicitny nick. Nemaz to, nebudem tam pod tym nickom cmarat, je to len zaloha na komunikaciu s predstavenstvom ked treba. Nie, co bude so mnou na fore?

..fajn stacilo..ta jeho posledna veta, resp. otazka hovori jasnou recou..to forum mu prirastlo k srdiecku, cudzi nick ho nezaujimal, chcel byt proste chorche, taki, aki sme ho vsetci poznali...a ja mu hned na jeho ? co bude s nim na fore davam aj jasnu odpoved..bol si, si a budes s nami..never forget chorche..
eman22 píše:Aj ked sa nam uz neozves Chorche pridal som ta do V.I.P skupiny. Pokial bude forum existovat, budes jej clenom.
velmi sympaticke gesto emane a som rad, ze si nas v tomto predbehol..ja sa chcem podakovat aj tym, ktori si uz ci formou banneru, ci formou vyobrazeneho smutila na iCQ spomenuli, resp. reagovali..vdaka chalani..za mna, za cele forum, za vsetkych, ktori ste ho poznali a nezabudli..
omfg, to snáď nie! :shock: dojdem sem po dlhom čase a toto, jeden z mála ľudí, čo mal podobné názory ako ja a takto chudák tragicky skončil :cry: :cry2:
:poklona: R.I.P. :bye2: :cry: :cry:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES