Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CHORCHE - Posledne Zbohom...

Diskuze o všem možném i nemožném.

Obrázek Je to hodně smutné čtení předešlých příspěvků....Je hodně smutné,že Chorche opustil svět fanoušků NHL.....Upřimnou soustrast všem kteří ho měli rádi...
Obrázek
Takto toto je fakt sila :( Nemam slov. Asi len tolko... REST IN PEACE :(
no smutna udalost...R.I.P. Chorche
How many brothers fell victim to the streets Rest in peace young man there is a heaven for G
Strašné..... :cry: Odpočívej v pokoji chorche...
:shock: .....po dlhom case som sa chcel s chuti pustit do fora....ale...mam po chuti....CHORCHE will stay in our minds 4 ever :!:
chorcheho som nepoznal vobec ale uz len s clankov citit ze tu su ludia ktori ho mali radi a ktorym bude chorche chybat a tak to podla mojho skromneho nazoru nemohol byt iny ako uzasny clovek vecna cest jeho pamiatke a vsetkym vam ktory ho poznali ako aj jeho rodine uprimnu sustrast

R.I.P :bye2: :bye2: :bye2: :bye2:
Kua chorche. Naco si siel tak rychlo? Ved si vzdy chodil pomaly. Mi prislo teraz zase luto, ked som si precital prispevky na joj.sk pod spravou o nehode. Tolkym ludom chybas.....a mne tiez chybaju tie rozhovory s tebou na icq. Prepac ze sme ta s cepim neodbannovali.

:(
toto napisal chorcheho najlepsi kamarat..

Chorche moj najlepsi kamarat

Chorche bol moj dlhorocny kamarat a spoluziak, clen HA, vzorny clen T-klub bariny a hlavne ten spravny chalan, ktory miloval ludi bez ohladu na statnu a rasovu prislusnost. Miloval prirodu tesil sa na pracu ktoru dostal v BA ale bohuzial boh chcel nieco ine....je nam to luto, že sa stala takato tragedia bude nam chybat na diskotekach, pri pive a hlavne ze ho uz nikdy nebudeme moct uzriet, pocut jeho smiech a vtipne nazory na svet. Juraj česť Tvojej pamiatke!! Smutiaci spoluziaci a kamarati Matej, Filip, Marek, blade, Palo R., Pavlo

Obrázek
No tak toto je zlé.Aj mi je blbé písať až po niekolkých mesiacoch od tejto tragickej udalosti(veľmi dlho som tu nebol) , ale ešte horšie by to bolo , ak by som to len tak prešiel.Aj keď sme nejako moc spolu nekomunikovali , veľmi to mnou otriaslo.Ty a tvoj špecifický pohľad na NHL , to tu bude chýbať a myslím , že už aj chýba.Tak odpočívaj v pokoji,kamarát.
...chorche by dnes oslavoval narodeniny...
arek píše:...chorche by dnes oslavoval narodeniny...
Obrázek
arek píše:...chorche by dnes oslavoval narodeniny...
11.októbra? fííha v ten deň má švagor a ja mám o deň neskôr...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS