Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Memorial Chorcheho

Diskuze o všem možném i nemožném.

Vtipky,vtipky ale ja za to nemôžem :lol2:

OT :)
Ac jsem chorcheho vlastne neznal tak bych chtel vyjadrit uprimnou soustrast vsem jeho znamym, rodine, kamaradum... :cry: Jinak co se tyka srazu rad bych jel, ale nemuzu na dovolence jsem prave byl a dalsi budu mit tak zhruba za pul roku. Ale na rok uz planuju navrat domu takze bych urcite prijel at by se to konalo v kterekoliv casti CSR. Ikdyz teda vlastne nevim co bude o vikendu kdetak za rok ze :hmm:
no u mna 80 percent.ja na duchonke bi som mal bit na90 percent 28-30 .8 lebo tam mame chatu a budem s otcom oslavovat narodki ale neni to este iste ale ak tam budem tak pridem
mno, termin by aj bol vhodny, ale je tam to ale..v septembri riesi mooc dobry kamosko svadbu a niekedy v tom termine planuje chatovu rozlucku so slobodou..ak to neklapne tento rok, priste na beton (ak kua dozijeme) tam by som uz mohol byt aj pohyblivo funkcny, nerad by som totiz len :oslava: :D ale ako este nevravim nie, len informujem

inak wolfik, mohol by si aspon pak zistit, ako je to tam s ubytov. kapacitami, sportovymi vyzitim a tak; ths
Keby to bolo o deň skôr,tak by to boloí dokonalé. :( Tak mi to(návrat)nevychádza zo školou ktorú musím kua stihnúť. :(
Jáj nie... :lol2: Tak potom OK.
Ale nemám stále 100-percentnú účasť,v prvom rade treba v zdraví dožiť :)
ja asi padam s tou chatou,prave som sa dozvedel, ze koncom augusta ideme prec,takze tak :|
petrik píše:ja na 100% nebudem moct prist :(

posledny augustovy vikend budem totiz cerstvy mladozenac (den D je 23.8. 8) ) a okrem plnenia manzelskych povinnosti :thumbsup: :cinka: mi hrozi aj stahovanie a veci podobne... :P
nehovoriac o tom ze nadejnej buducej polovicke by sa nevelmi pacilo keby som tyzden po svadbe zmizol na vikend smutit a spominat :oslava: niekam na duchonku...
Dalsi co si ide pokazit zivot. :D
NHLfanAVS píše:
petrik píše:ja na 100% nebudem moct prist :(

posledny augustovy vikend budem totiz cerstvy mladozenac (den D je 23.8. 8) ) a okrem plnenia manzelskych povinnosti :thumbsup: :cinka: mi hrozi aj stahovanie a veci podobne... :P
nehovoriac o tom ze nadejnej buducej polovicke by sa nevelmi pacilo keby som tyzden po svadbe zmizol na vikend smutit a spominat :oslava: niekam na duchonku...
a prave kvoli tomuto sa nezenim
Kdo by tě taky chtěl, že ano :biglol: :biglol: :biglol: ...btw. kde to má být cca? ... západní Slovensko nebo východní až u Košic?
hm uz sa to riesilo..bude to na duchonke..na zap.slovensku
No u mna sa to zmenilo,resp. neviem este na 100%,ako to so mnou dopadne,ale ak to bude mozne tak dojdem(dopravu aj ubytko by som si sam poriesil)
Pavel N. píše:
NHLfanAVS píše:
petrik píše:ja na 100% nebudem moct prist :(

posledny augustovy vikend budem totiz cerstvy mladozenac (den D je 23.8. 8) ) a okrem plnenia manzelskych povinnosti :thumbsup: :cinka: mi hrozi aj stahovanie a veci podobne... :P
nehovoriac o tom ze nadejnej buducej polovicke by sa nevelmi pacilo keby som tyzden po svadbe zmizol na vikend smutit a spominat :oslava: niekam na duchonku...
a prave kvoli tomuto sa nezenim
Kdo by tě taky chtěl, že ano :biglol: :biglol: :biglol: ...btw. kde to má být cca? ... západní Slovensko nebo východní až u Košic?
Západní, chtělo by to ale rychle Pavle, 2.8. je uzávěrka přihlášek a je jich zatím málo
hmm ale nude..len ty takto zavzne uz ces..a polovica ludi bud pracuje alebo ma poviinoosti ..ja napriklad tiez neviem ci budem vtedy free..kebyze hej ta dojdem.....medik tiez by cel len nema skym taze pojdeme spolu..
neva stanovackaa budee teda.. :clap:
:D jezis ist s mareckom taku dlhu cestu sa asi zabijeme ak by sme sli:D MB proti IC uzatvarajte stavky :D ale tak no aj stanovacka je hustota
Tak jak teda, chystá se něco? Bude stanovačka? Nebo nebude vůbec nic tento rok?
chalani dneska som bol repsektive prechadzal cez duchonku :)
nie:D nemal som casu len som povedal ocovi nech ide pomalsie zeby som sa poopozeral :(
NHLfanAVS píše:vyzera to tak, ze sa vsetko vyriesi tyzden pred terminom... akruat sa vetdy vratim
Takže dnes nemusím ešte napísať definitívne rozhodnutie?Bude to stačiť potom?
NHLfanAVS píše:
milos76 píše:
NHLfanAVS píše:vyzera to tak, ze sa vsetko vyriesi tyzden pred terminom... akruat sa vetdy vratim
Takže dnes nemusím ešte napísať definitívne rozhodnutie?Bude to stačiť potom?
ano, vsak keby sa malo dnes rozhodovat, tak sa nejde... ale uz je takmer iste, ze sa nebude spat na chate
Ked sa to tak vezme, ja to vidím, o niečo čiernejšie.Podľa mňa, to aspoň zatiaľ vyzerá tak ,že nielenže sa nebude spať na chate, ale ani inde, v okolí Duchonky.Mám pocit, že to nakoniec skrachuje a každý ostaneme v tom čase doma. :sad2:
NHLfanAVS píše:
viac uz urobit nemozem
Ja viem a oceňujem tvoju snahu. :clap: :clap: Snažil si sa dať to dohromady tak, aby sa ten zraz uskutočnil.No nevyšlo to.Nevadí ,svet sa kvôli tomu nezrúti.Verím, že raz to vyjde a ten zraz a spomínanie na chorcheho sa uskutoční, aj keď s najväčšou pravdepodobnosťou, to nebude toto leto.Možno budúce leto, to už vyjde.Išlo mi len o to, aby sa to pomenovalo pravými slovami a nepredlžoval sa ten stav neistoty, či to nakoniec vyjde ,alebo nie.Aspoň budeme vedieť na čom sme a na ten čas, si program naplánujeme nejako inak.
Tak snád o rok to vyjde. :( Ak by tento rok nevyšlo.
Keby bol podľa mňa lepší dátum,išlo by viac členov.
pohodka, mne by 1 den, noc stacila..ako vravim, sportovat este nemozem a :oslava: bolo pocas leta hodne, ale tak ten 1 den by som este :oslava: zabojoval :D

inak ten termin, no problem (ak nebude to co som spominal..) a stan taky tak bez problemov, na tu 1 pohodicka, usetria sa peniazky miesto chaty a pouziju sa pripadne na ine ucely -) :oslava: :D uz pak len to pocasicko a samozrejme pocet zucastnenych..stacilo, ak by sa pridali :oslava: korytnacky, Revucka + ukrajinska mafia na cele s ich vodcom medikosom a :frajer2:

ak to neklapne tetkom, priste snad na beton, samozrejme dado, Tebe patri specialne podakovanie, ze si do toho isiel na plne gule :thumbsup:
Ono je opravdu těžké najít "nějaký lepší termín". Počas celých prázdnin jsou dovolené a právě na konci srpna už toho toik neni. Navíc u Slováků v tom nevidím problém, když máte ještě 1. září volno, u nás nic takovéo není a pokud najdu jakoukoliv dopravu do Duchonky, neváhám a jedu tam :wink: ...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO