Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Memorial Chorcheho

Diskuze o všem možném i nemožném.

neis: Odkud přesně jsi?
The Thrasher píše:MartinFC: Já ještě nevím jestli pojedem, a ty už se ptáš kudy :-D :-D Ti včas napíšu, dali by sme někde cestou sraz ;-)
No jo, hledám všechny možné způsoby jak se tam dostat :D tak se pak kdyžtak ozvi :wink:
No ludia , odporucam ist na Duchonku. Ako to tu už niekto pisal je to velmi blizucko od Prasic. Tiež to nieje niekde zahrabane na kraji SR. S chatou by nebol problem kedze je ich tam dost. (Na duchonke máme aj my chatu ale bohužial na celé leto je už všetko obsadené :( a stanovacku by ste asi nebrali co? dost ludi tam stanuje a je na to dost velky plac). Kazdy rok tam chodime na cca tizden a zabavu si mame kde vypudit :D. Ci už sa môžete prejsť po jazere na vodnom bycikli / lodke. alebo si zahrat volejbal, minigolf (ten hokejbal neviem ci niekde taka plocha ale asi hej).

Kedze ja nechodim moc na toto forum :) , bol by som rad keby isiel niekto z ofi fora CZ hokeja alebo niekto kto chodi na toto forum a je z PD :D
Z Prievidze je to 60 km?
Ešte jedna question:
Z Duchonky sa bude chodit na hokejbal a tak do Topoľčian? :)
Ešte pre tých,čo by pokračovali v skupine v KE,napíšte mi na icq 467495018 čo a ako nech sa pridružím a vyberiem si podľa toho spoj :)
Ako hľadám,tak z KE by na buse nebol do TO problém,len späť neviem nájsť bez prestupov spoj a ja prestupy nemám rada :? Ibažeby vlakom... :?:
no ppviem ti tak ze tooo este dalekooo :) ...tazke neviem vazne ci budem moct..
ale uvidime..
ja na 100% nebudem moct prist :(

posledny augustovy vikend budem totiz cerstvy mladozenac (den D je 23.8. 8) ) a okrem plnenia manzelskych povinnosti :thumbsup: :cinka: mi hrozi aj stahovanie a veci podobne... :P
nehovoriac o tom ze nadejnej buducej polovicke by sa nevelmi pacilo keby som tyzden po svadbe zmizol na vikend smutit a spominat :oslava: niekam na duchonku...
NHLfanAVS píše:
petrik píše:ja na 100% nebudem moct prist :(

posledny augustovy vikend budem totiz cerstvy mladozenac (den D je 23.8. 8) ) a okrem plnenia manzelskych povinnosti :thumbsup: :cinka: mi hrozi aj stahovanie a veci podobne... :P
nehovoriac o tom ze nadejnej buducej polovicke by sa nevelmi pacilo keby som tyzden po svadbe zmizol na vikend smutit a spominat :oslava: niekam na duchonku...
a prave kvoli tomuto sa nezenim
neboj, to pride s vekom :)
no panove ja hokejku nemam tak sa aspon opijem na pamiatku chorcheho..
Ale ja idem do bránky :wink: Zaručujem vám,že cezo mňa gol neprejde :good: :lol2: Som dosť široká a ešte nejaké tie chrániče...normálne nepriestrelné :P :D
no stale som ako?? mam este nejake povinnosti v auguste..zalezii od toho ...
maro píše:no panove ja hokejku nemam tak sa aspon opijem na pamiatku chorcheho..
No ja síce mám, ale hokejbal som nikdy nehral, takže by som bol skôr na smiech. :sad2: Ale myslím, že tu ide viac o to stretko a spomínanie na chorcheho ,ako o zraz profesionálnych športovcov.No nie? :wink:
janik píše:este k tomu ako sa spoznate na ceste - tak si vsetci objednat tricko a nieje problem :wink:
Ja mám radšej kšiltovky.Keby taká s logom hokejfora bola, tak by som si ju zrejme kúpil.Na tričká, moc nie som. :wink:
Dá sa niekde objednat? :P Ak nie,nesrandujte som mnou :D
Vážení,budete sa mi smiať,ale snívalo sa mi s tým našim "zrazom" :D
No,vystúpila som niekde s busu v tričku HF,v čiernom,a šla som k nejakému inému busu kde som zbadala štyroch chalanov v takom istom tričku. :D A čo čert nechcel-jeden mi podal ruku s predstavil sa-jeden z fóra.Normálne som videla jeho tvár aj svoj nick povedal :lol2: Nepoviem vám radšej ktorý :D .Druhý mi ruku nepodal,len sa predstavil,nickom,ale tiež nepoviem :D a daší dvaja len čučali a stáli. :lol2: Ale tamtých som nepoznala,to asi nebol nikto odtialto :)
Včera som si obzerala tie tričká a už sa mi to pomotalo :lol2:
a teraz spust tie nicky
:lol2: Lebo čo???
Nemóžem :P Ale ty tam niesi :)

A SOM OOOOOOOOOOOTTTTTTTTTTTT
Freddie92 píše:Vážení,budete sa mi smiať,ale snívalo sa mi s tým našim "zrazom" :D
No,vystúpila som niekde s busu v tričku HF,v čiernom,a šla som k nejakému inému busu kde som zbadala štyroch chalanov v takom istom tričku. :D A čo čert nechcel-jeden mi podal ruku s predstavil sa-jeden z fóra.Normálne som videla jeho tvár aj svoj nick povedal :lol2: Nepoviem vám radšej ktorý :D .Druhý mi ruku nepodal,len sa predstavil,nickom,ale tiež nepoviem :D a daší dvaja len čučali a stáli. :lol2: Ale tamtých som nepoznala,to asi nebol nikto odtialto :)
Včera som si obzerala tie tričká a už sa mi to pomotalo :lol2:
nooo co sii ved napis ktoo :)
Baffy a x-men :lol2:
heh x-men :D
Marí sa mi,že sa tam ešte niekde pomiešal Barrki,ale neviem presne kde :roll:
no dobra particka.. 8)
Sme OT,nie? :)
a co by robili v ke?
Nepovedala som že v KE :) Ja neviem,kde to bolo,proste pred nejakým busom :D
Freddie ty uz radsej ani nespi ak sa ti ma toto stale snivat :D

chalani o chvilu nas pozna kazdeho zo sna :lol2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS