Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Memorial Chorcheho

Diskuze o všem možném i nemožném.

Ja sa pridávam. :) :(
Chodila by som(ak by to bolo cez leto a v meste blízkom mne). :) Aspoň by som spoznala dalších z vás. :)
Bol jedným z nás a nezáleží na tom,ako dlho,komu fandil či s kým si písal a s kým nie. :(

Budeš nám chýbať...
Dobrej nápad...jenže já bydlím hrozně daleko od hranic se SVK a neměl bych jak se na ty srazy dostat :-(
tiez by som suhlasil.... ak by to bolo v rozumnom case na rozumnom mieste
Mě de spíš o tu cestu...nemam rád dlouhý cesty...uvidíme jak to dopadne. Ale určitě aspoň na jeden sraz bych jet chtěl...
som rad, ze dado prisiel s takouto myslienkou, napadom..o nejakej tej stretavocke sa uvazuje uz x rokov :D ak by sa to sklbilo v ramci akehosi sportoveho podujatia, po ktorom by nasledovalo podujatie :oslava: :D hm :roll:

takyto memorial na pocet chorcheho by mohol byt tym spravnym impulzom, aj ked samozrejme, je najmenej to sem vycapit, samotna realizacia by uz bola asi inym kafickom, ale nie neriesitelnym..ak by sme pripadne sli do toho hokejoveho matchu, su na mieste ? kde konkretne, vieme o nejakom ihrisku a tak..ja hokejku mam to nie je problem, ked som bol mrnousek, zboznoval som tuto hru, tetkom vsak po tej ACLke toho vela nenahram, cize som v tomto smere odpisany, tak v decembri by to uz mozne bolo :D rep. na pristy leto na beton, aj ked to uz o dost predbiehame..inak na taky match, memorial tych 10 ludi minimalne, resp. idealne, samozrejme cim vic tym lip :) tak sup s dalsimi napadmi :respect:
Protože jsem nestačil napsat žádný příspěvek k této tragické události, píšu ho teď:

Všem blízkým chorcheho upřímnou soustrast, odpočívej v pokoji chlape :cry:
Suhlasim,dobry napad dado.Bolo by supe stretnut sa aspon raz za rok a auctit si pamiatku jedneho z nas.Mohli by sme dat hokejbalovy zapas napr. Zapad proti Vychodu....+ samozrejme nejake posedenie a tak.Co sa tyka lokality,tak mne vyhovuje zapad,ale samozrejme kazdy rok by sa miesto konania menilo.....
Mne zas vychod :) Naj by bolo cez víkendy,alebo tak piatky,neviem,aké mám spoje napr.do KE,ale ani MI by nebolo zlé.
Fajn idea, aj by som sa pripojil. Len zatial neviem co a ako ked sa vratim na Slovensko. Ja by som navrhol hrat to na lade. Zimak sa mozno lahsie vybavi ako zhanat daky plac na hokejbal. Tak to len taky navrh...
no skorpi ja som na lade odpisany.. :D vieme o Tvojich finesach, to by si nas rozniesol v zuboch :D ak uz, ja osobne som za ten hokejbal, aj ked ako vravim toto leto u mna nehrozi a vseobecne, ten beton po tej operacii uz nechcem moc riesit..ale ako taky vyklus, to by snad slo, ale ten si môzem dovolit az za par mesiacov (4-5)..nemusime sa samozrejme plasit, ze to poriesime pocas tohto leta, ale v blizkej buducnosti by to mohlo klapnut..samozrejme, ak by sme do toho sli, tych 10 ludi musi byt na beton..to Alexove rozdelenie Vychod - Zapad by nebolo od veci :thumbsup: aj ked takym mojim tajnym zlenanim by bol medzinarodny match Cesko - Slovensko :super: proste ak by sa vybavila nejaka lokalita v Cechach, bol by fajn termin, nemal by som problem naklusat aj tam

inak je tu este 3 alternativa a to futbalovy zapas :cool: (umela trava, hadz. branky) sice s hokejom to nema nic spolocne, ale tam by som sa citil ako ryba v H2O :respect: no nic, tak spekulujte dalej :)
Do topicu o chorchem jsem nemohl přizpívat, takže upřímnou soustrast všem pozůstalým, budeš tady chybět :(


Jinak to zní zajímavě Česko-Slovensko...nejraději bych sice hral florbal, ale ten hokejbal by taky nebyl špatný.. Ale jedině západ nebo u nás. Jinak by to byl asi problém....
no tka vyhovuju kosice hoc 100 Km ale tos a da :-D len aby soms a tam nestartil ekd tam budem :-D[po 2
v cechach ak tak tak v brnea tam :-D alebo niekde blizko hranic taky brod atd
a hrat mne jedno hokejbal futbal basket curlgin :-d ale ten cesko slovensko alebo zapad vychod to by som sid al lenze za koho by som hral ked mam slovenske aj ceske obcanstvo:-D
cepi píše:no skorpi ja som na lade odpisany.. :D vieme o Tvojich finesach, to by si nas rozniesol v zuboch :D ak uz, ja osobne som za ten hokejbal, aj ked ako vravim toto leto u mna nehrozi a vseobecne, ten beton po tej operacii uz nechcem moc riesit..ale ako taky vyklus, to by snad slo, ale ten si môzem dovolit az za par mesiacov (4-5)..nemusime sa samozrejme plasit, ze to poriesime pocas tohto leta, ale v blizkej buducnosti by to mohlo klapnut..samozrejme, ak by sme do toho sli, tych 10 ludi musi byt na beton..to Alexove rozdelenie Vychod - Zapad by nebolo od veci :thumbsup: aj ked takym mojim tajnym zlenanim by bol medzinarodny match Cesko - Slovensko :super: proste ak by sa vybavila nejaka lokalita v Cechach, bol by fajn termin, nemal by som problem naklusat aj tam

inak je tu este 3 alternativa a to futbalovy zapas :cool: (umela trava, hadz. branky) sice s hokejom to nema nic spolocne, ale tam by som sa citil ako ryba v H2O :respect: no nic, tak spekulujte dalej :)
Finesy....radsej pomlcim o mojich "finesach" :D . To rozdelenie by mohlo byt aj Eastern Conference vs. Western Conference, podla toho kto komu fandi. Ale to uz su detaily... Ak by som splasil dake premiestnovadlo (najlepsie auto), tak by mi bolo jedno kde to je (CR, SR, vychod, zapad...)
Tomu říkám dokonalost :) Lokalitu v čechách, fotbalový utkání HF CZE - HF SVK Super. To bych jel :)
medik911 píše:lenze za koho by som hral ked mam slovenske aj ceske obcanstvo:-D
a este aj ukrajinske :lol2: :lol2:
Skorpion píše:Finesy....radsej pomlcim o mojich "finesach" :D
poprosime to Tvoje videjko, ved vies :frajer2:
Skorpion píše:To rozdelenie by mohlo byt aj Eastern Conference vs. Western Conference, podla toho kto komu fandi. Ale to uz su detaily... Ak by som splasil dake premiestnovadlo (najlepsie auto), tak by mi bolo jedno kde to je (CR, SR, vychod, zapad...)
jj nejaky povoz by bodol, ale tak pokial mame nohy, ruky :)
The Thrasher píše:Tomu říkám dokonalost :) Lokalitu v čechách, fotbalový utkání HF CZE - HF SVK Super. To bych jel :)
jj idealna kombinacia :cool:
No, já bych se taky rád přidal, ale to by se vidělo až podle data a místa, kde by to bylo, uvdím :wink:
Já myslím, že takový brno + okolí by bylo dobrý...
No 400sk na jednu noc ro by som si našetrila,len či by sa mi podarilo pocestovať,najpravdepodobnejšie(ak by to bolo v blave,by som musela ísť vlakom.Je to daleko a ak by som šla sama aj nebezpečné :? Viete čo sa v takých vlakoch stáva... :?
ja som za :) je mi jedno ci futbal ci hokejbal, ked aj oboje :) aa miesto.. zapadne SR, stredne SR, pripadne vychodne CR .. to by slo ak by mi do toho nieco neprislo :good:
Ideální by byla Ostrava..tam by asi ani nebyl problém z halou =)
ja pridem aj keby to bolo neviemkde 8) . Ale som za Slovensko, zapadne alebo stredne. Rad si zahram aj futbal aj hokejbal, ale v pohode by som absolvoval aj :oslava: chatu bez sportu.
Hokejku mam, korcule nemam, takze radsej na betone :)
Mne by vyhovoval stred - Banská Bystrica
ak by sa o tom uvazoval v Cechach, v tom by museli byt iniciativni predovsetkym nasi ceski kolegovia..proste tych 10 ucastnikov dokopy, minimalne
Tim Prievidza Turtles je za stretnutie v Prievidzi :lol:
neis píše:Ideální by byla Ostrava..tam by asi ani nebyl problém z halou =)
s Ostravou naproto souhlasím a bez problému bych tam dorazil :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG