Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VIDEA

Diskuze o všem možném i nemožném.

VIDEA DAVAJTE PROSIM VAS SEM. AREK.


Hitler is back :good:



Borec :D

Tyler: ,,What do you think about Vancouver Canucks?"
Rangers fan: ,,They Suck."
niektoré momentky sú neskutočné... :doh: :-O

http://www.youtube.com/watch?v=7dEaatWg ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
ides Jaro :fifik:

Pensylvánie, USA
Mezitím co koroner a policisté připravovali vyšetřovaní smrti utonulého muže, se spící Joseph DeAngelo probudil ze svého odpoledního šlofíku v řece Susquehanna.

lol ina zaverecna 3jka padla v kvalde ne Euro medzi Srbskom a Ciernou Horou (inak nasi superi v skupine, v ktorej skoncime beznadejne posledni :P



Zoufalí fanoušci se snaží pomoci svému týmu ke vstřelení branky. Tým FC Magdeburg 5 zápasů v řadě nevstřelil branku. (v tem 6 se to hráčům podařilo. Nakonec to bylo stejně ho*no platný a prohráli 1:2)

:D
Tohle se mi nejak objevilo v nabidce tak jsem na to kliknul. Fakt prca...


Pre milovníkov dobrej hudby. Je tam celý koncert. Nehovoriac o tom, že tá saxofnistka je fakt kosť. :wub:
polsky Remi Gaillard

Obyčejný mladík si najal ochranku a fotografy, lidé z něj šíleli jako z celebrity

Neskutečný, jaký jsou lidi vlezprdelové... jenom si zahraje na slavnýho a všichni ho hned louho znaj. Skvělej herec ze Spidermana, dobrej zpěvák co má hit v rádiu. Holky ho milujou, je úžasnej :slap:


minuly vikend sme boli v new yorku, tu je video :thumbsup:
Rémi Gaillard so svojou partou pripravil pre beznych cyklistov ine prekvapko :cool:



:haha:
Pasha píše:
:haha:
Asi nějaký vzdálený Ronův bratranec :sarcasm:
Las Vegas, USA¨
Frontman poppunkových Green Day Billie Joe Armstrong se minulý víkend pořádně nasral na festivalu pořádaném rádiem iHeart. Během koncertu totiž pořadatelé na světelné tabuli oznámili, že vystoupení jeho kapely zkracují o 20 minut ve prospěch zpěváka Ushera.
Potom, co si Armstrong během hraní informaci na tabuli přečetl, spustil: "Tak na to vám seru. Zahraju si ku*va další song. Že zbývá jedna minuta, na to kašlu. To mi fakt hodláte dát jednu posranou minutu?" zařval svým vybraným slovníkem a hned začal vysvětlovat, proč by si interpret velikosti Green Day zasloužil víc než pětadvacet minut na stagei.
"Dovolte mi něco říct. Jsem na scéně už od roku devatenácet osmdesát ku*va osm a vy mi dáte jednu minutu? To si ze mě musíte dělat prdel. Nejsem žádněj posranej Justin Bieber," vzal si do úst současný fenomén mezi mladými zpěváky. A že byl Armstrong opravdu rozpálený do běla, dokázal hned na to, kdy svlékl přes krk svou kytaru a kompletně ji zdemoloval. Stejně tak učinil basista a doprovodný vokalista Mike Dirnt.
Celé sobotní vystoupení Green Day nakonec skončilo zdviženým prostředníkem.

Jak to tak vypadá, výstup frontmana kapely nebyla jen punková rebelie. Billie Joe totiž záhy nastoupil na odvykačku pro zneužívání substancí, skupina se za jeho chování omluvila s tím, že jejich set zkrácen nebyl a že až do odvolání musí zrušit všechny plánované promoaktivity k novému albu.

:cool:

skoda, ze s tym prastil akurat ked riesil Basket Case :gitara:
Páni herci :klobuk: :D
Slyšel jsem úplný ho*no :lol:
pridavam este video z dovolenky v karibiku :)



:lol2: tak toto je moc.
sapimu ide

http://www.mojevideo.sk/video/172a4/turbo_traktor.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:hufi: :rofl:

SEDLAK DRIFT :lol3:
nase kuzi kuziky ci ake kkicny a podobne mazikove pikacoviny ozaj nemusim, u susedov to ma zakazdym inu stavu, Zadar pobavi :cool:


Na MS ve florbale při hymnách selhala technika, tak si to kluci odzpívali sami. :cool:


:skodoradostny: bodaj by všetky spomaľovače zmizli z povrchu zemského though.
163 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS