Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ZENY

Diskuze o všem možném i nemožném.

Skorpion píše:Sledujem, ze nastal nejaky mix tem. The Thrasher pripsieva do temy Zeny a mt-svk muzi :roll: :)
Já zas koukám že nastal mix jmen. Trochu jsi to obrátil :-D

Mimochodem já sem nic nedávám, protože nesnáším takový ty vaše kozatý nány, a nebudu poslouchat ty kecy když sem dám nějakou co nemá dva fotbalový míče :lol3:
hej aj ja by som im neodolal, krásna kočka plus pekná uniforma ... :good:

No Skorpi jen aby šlo jen o mix tém a není za tím niečo viac. :D
No, u ní bych se odzbrojil sám :D
a peknu baranicu ma na hlave :D :D :D
TT aj niektore zeny s mensimi prsiami stoja za to ale niet nad pekne tvarovane plne prsia :clap: :clap: :clap: :biglol: :wub:
The Thrasher píše:
Skorpion píše:Sledujem, ze nastal nejaky mix tem. The Thrasher pripsieva do temy Zeny a mt-svk muzi :roll: :)
Já zas koukám že nastal mix jmen. Trochu jsi to obrátil :-D

Mimochodem já sem nic nedávám, protože nesnáším takový ty vaše kozatý nány, a nebudu poslouchat ty kecy když sem dám nějakou co nemá dva fotbalový míče :lol3:
Uplne ma ta kocka zblbla :D Zmixoval som to nakomplet :D Raz darmo. Rusky...
Uniformy vytvoril známy ruský návrhár Valentin Judaškin. Strihy, farby a označenia nadväzujú na cársku éru. Skladajú sa z najnovších syntetických materiálov s membránami a modernej digitálnej kamufláže. Topánky sú nepremokavé s antibakteriálnou zložkou. Ibaže tak rýchlo ich všetci vojaci mať nebudú... hold, kríza.

Inak som rada, že sa vám obrázok páčil :) , asi zabrúsim do ruského netu a vylovím viac takýchto fotiek. :frajer2:
mt-svk píše:asi zabrúsim do ruského netu a vylovím viac takýchto fotiek. :frajer2:
Jestli bych mohl poprosit o fotky, kde si ta vojačka tu uniformu obléká nebo svléká. Děkuji.
Anebo by bylo lepší, kdyby ta uniforma byla teprve na věšáku. :D
Eva Mendes
Obrázek Obrázek
Moje láska :wub:
1.
Obrázek

2.
Obrázek

A bonus :D

Obrázek
Christine Lakin

Obrázek

Obrázek

Možná znáte ze seriálu Krok za krokem :-D

Obrázek
Dominique Swain
Obrázek
Kirsten Dunst a na druhé fotce Michelle Rodrigues
Kirsten Dunst sa mi nikdy nepáčila.

Obrázek
Olga Kurylenko :good:
zavidim tej opici :lol2:
Obrázek
Amy Smart
tady tyto jsem nafotil na TUNING AUTOSALONU v Brně:
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
:frajer2:
Obrázek
Obrázek
Krystal Forscutt
Obrázek
Tara Reid
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Par foteciek z Autosalonu v Nitre. Kamarat fotil len modelky bo ine tam k videniu vraj nebolo. :D
http://kre.unitra.sk/g/autosalon_nitra_2009.html
eman22 píše:Par foteciek z Autosalonu v Nitre. Kamarat fotil len modelky bo ine tam k videniu vraj nebolo. :D
http://kre.unitra.sk/g/autosalon_nitra_2009.html
co má kamarád společnýho s tou poslední modelkou co má tolikrát nafocenou? :D
jinak dobré :good:
.:Mike:. píše:
eman22 píše:Par foteciek z Autosalonu v Nitre. Kamarat fotil len modelky bo ine tam k videniu vraj nebolo. :D
http://kre.unitra.sk/g/autosalon_nitra_2009.html
co má kamarád společnýho s tou poslední modelkou co má tolikrát nafocenou? :D
jinak dobré :good:
Jaaaj ta. Ja by som tiez rad vedel. On foti na poloprofesionalnej urovni aj ked je stale amater a neviem uz skusal pracovat aj z dobrovolnou modelkou a skusal nejake poloakty, mozno si tam skusal novy objektiv a co dokaze. :) Ale je z Nitry a asi ju pozna a bola mu ochotna pozovat, mozno sa aj zalaskoval. :D
mike,ver alebo nie,ale hned ta prva- v tom ruzovom- je moja kamaratka zo ziliny a studuje v brne a byva na tom istom intraku ako ja :D
canesman píše:mike,ver alebo nie,ale hned ta prva- v tom ruzovom- je moja kamaratka zo ziliny a studuje v brne a byva na tom istom intraku ako ja :D
Kokso ty sa mas. :good:
505 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS