Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ZENY

Diskuze o všem možném i nemožném.

mam tam aj par Hforistov, dokonca tam mam aj dvoch futbalistov FC ViOn-u ZM ale to nebudem zverejnovat, lebo sme chlapi a musime predsa drzat spolu :D :clap:
Ja som skôr prekvapená, źe tu táto téma tak dlho chýbala :D

Dám tu dve herečky. Nie som ani muž ani lesbička 8) , dávam ich tu len preto, lebo hrali v jedných z mojich obľúbených filmov:

Liv Tyler (Lord of the Rings)

Obrázek

Patricia Velasquez (The Mummy)

Obrázek

Vyjadriť sa musí už niekto iný :D . Ale súhlasím so Sveťou, že pre nás by bola zaujímavejšia iná téma 8) .
jj ten testik som videl aj ja :-D hustota
ale ze mali sme so schwolcom taky zajimavy prvy rozhovor tak tams me setko rpebrali a dols\\sli sme k zaveru ze jak stale hovoria ze ajke sme sv*ne tak ze to nieje prave ale oni ze su ovela vacsie cize bitchs
tie dve kocice co tam hodila mt su faakt zhave :cool: :cool: :cool:
nevim jak se jmenuje, ale to snad neva :D
To fakt nevadí :cool: :clap:
:) Věčné a nestárnoucí téma ženy. :wub: Kolik toho už o nich bylo napsáno a ještě bude napsáno!!
Mám rád ženy a citáty moudrých lidí o ženách :yes: .Některé jsem pro vás připravil.
Tak třeba to praktické eskymácké :Za polární noci i škaredá žena zkrásní . :D
Nebo francouzské pro budoucí novomanžely :Každá žena umí z ničeho udělat tři věci: klobouk, salát a manželskou scénu. :wink:
Pro úvahu muže o samotě :GEORGE GORDON BYRON :Strašné je, že nelze žít ani s ženami, ani bez nich :shock:
Pro nerozhodné muže : RICHARD FRANCIS BURTON : Dvakrát promysli to, co chceš říci - a zjistíš, že tvá žena mezitím dvakrát změnila téma. :eek2:
Poučný citát pro muže,než začanou utrácet své peníze :Ženám laska oči otvírá, mužům zavíra... :doh:
Pro zamilované : Dvě růže utrhni, jednu mi daruj dvě ženy milovat :oops: toho se varuj. :evil:
Poučné od MIGUEL DE CERVANTES y SAAVEDRA : Muž tvoří a vychovává svět. Muže však vychovává žena :bitka3:
Ale žena je především pro nás muže vážená a nepostradatelná bytost :PEARL S. BUCKOVÁ : Žena je kořenem, muž stromem. Strom vyroste vysoko jen tehdy, má-li silné kořeny :thumbsup:
Milé dámy doufám,že nám odpustíte,máme vás rádi!!!!!!!
montreal píše::) Ale žena je především pro nás muže vážená a nepostradatelná bytost :PEARL S. BUCKOVÁ : Žena je kořenem, muž stromem. Strom vyroste vysoko jen tehdy, má-li silné kořeny :thumbsup:
Montry, to nevím, jak to myslela, ale já bych tuto pravdu bral za pravdu jenom tehdy, pokud by to bylo tak, že žena je stromem a muž kořenem! :frajer2:
montry :good: musim si to niekde ulozit :cool: tak moja oblubena frazicka

vsade dobre, doma zena

:angel:
Obrázek :biglol:
:) Tak opět pokročíme a zkusíme pár moudrách citátů moudrých lidí.
:yes: Svatá pravda - Muž a žena - jak by si ti dva mohli rozumět? Vždyť každý z nich chce něco jiného. Muž ženu a žena muže... FRIGYES KARINTHY

:oops: Upozornění pro muže - Co jsi pro ženu udělal, na to může zapomenout, nikdy ale nezapomene na to, co jsi pro ní neudělal

:wink: Moudro pro obě pohlaví - Bůh dal mozek všem, ale jen někteří se jej naučili používat

:!: Varování pro ženy - Každý genius je pro lidstvo ztracen, jestliže se narodí jako žena (STENDHAL)

:lol2: Vysvětlení manželkám - S cizími ženami se nemá spát. Správně! Ale ženy, s nimiž spíme, nejsou přeci tak docela cizí (GABRIEL LAUB)

:) A nakonec zkušenosti herce Miloše Kopeckého - Žena by měla být kuchařkou v kuchyni, dámou ve společnosti a gejšou v posteli. A tragédie je, když se to předchází (MILOŠ KOPECKÝ)
Playmate augusta Harkleroadová je tehotná :roll:

Obrázek

Dôvodom absencie americkej tenistky Ashley Harkleroadovej na záverečnom štvrtom grandslamovom turnaji sezóny US Open v New Yorku je tehotenstvo. Správu prinisol magazín Tennis Reporters.

Partnerom 23-ročnej niekdajšej 39. hráčky svetového rebríčka (momentálne 91. miesto), ktorá pózovala pre augustové číslo Playboya, je jej kouč Chuck Adams.

ehm, skoda, ze ja nie som jej trenerom :fnuk: :lol2:
cepi píše:Playmate augusta Harkleroadová je tehotná :roll:

Obrázek

Dôvodom absencie americkej tenistky Ashley Harkleroadovej na záverečnom štvrtom grandslamovom turnaji sezóny US Open v New Yorku je tehotenstvo. Správu prinisol magazín Tennis Reporters.

Partnerom 23-ročnej niekdajšej 39. hráčky svetového rebríčka (momentálne 91. miesto), ktorá pózovala pre augustové číslo Playboya, je jej kouč Chuck Adams.

ehm, skoda, ze ja nie som jej trenerom :fnuk: :lol2:
Cepi, na tebe čeká lepší ... třeba nějaká Sharapovová nebo jak se píše :lol2: :thumbsup:
fakt dobra hintaaaa :)
mam jednu staru dobru vetu :good:
Aj keby ma na šibenicu vešali a sľubovali mi celý Rím, i tak hrdo zdvihnem hlavu a poviem: Ženám neverím!
nieco na tom bude :angel:
Jeden pekny citat o zenach uz ani neviem odkial :D

Zena za volantom - Auto bez vodica.
Dnes sa mi to zasa uz snad po 1000 krat potvrdilo. Na krizovatke v odbocovacom pruhu som stal vedla jednej sliepocky. Stala na cervenu a malovala sa v zrkadielku na tienidle. Zrazu naskocila zelena nejak si toho nevsimala, ten za nou zatrubil ona sa zlakla, pridala a vrazila do toho pred nim. Nastastie iba par skrabancov na laku. Poucenie.: Nestoj pred zenou ani za zenou na krizovatke. Radsej metrovy odstup. :)
tak opät nieco z tenisoveho zenskeho sudka :)
Bethanie Mattek (23) Vystrihmi rozptyluje aj podavacov :roll:
ObrázekObrázek
henta mattekova mi je brutaaalne nesympaticka...
viete ktorej sa vravi TČM :?:

tčm - tuhle čubku muzu :cool:
Obrázek
cepi píše:Obrázek
cepi toto hadam nie :lol2: :lol2: :lol: :lol: :lol3: :lol3: :clap: :clap: Obrázek
cepi píše:Obrázek
cista krasavica .cepi mas s nou njeco ked mas take intivne fotky :D :D :lol2: :lol2:
Obrázek
Teď nejčastěji koukám na 2 seriály a v každém jsem se zamiloval :wub: :wub: :wub: do jedné herečky.
Cobie Smulders ze seriálu "How I Met Your Mother"
Obrázek

a Olivia Wilde ze seriálu Dr. House
Obrázek
:-P Robin je :cool:
presne moje tipi obi dve
505 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS