Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ZENY

Diskuze o všem možném i nemožném.

Finch úplne vystihol podstatu tohto topicu :slintac:
Všetci starneme. :neviem: :neutral: Kto si pamätá Spy Kids?

Obrázek

Obrázek

:%): :jj:
Začínám věřit v nebe. Letošní modelka Sports Illustrated Swimsuit Nina Agdal.
Obrázek
Nevim, tenkrat v chatu, kdyz jsem se chtel nechat rozvest, ta byla teda vetsi andel.. (akorat samozrejme uz nemam paru, ktera to byla :giggle: )
To je těžký, když ty se chceš rozvést téměř u každé fotky pěkný ženský.
:nono: :andy:
Akurat to tetovanie by som nerozchodil.

Hodim sem nieco zo sesterskeho topiku slovaknhl :D

Obrázek

Obrázek

A jej fb https://www.facebook.com/miska.popperova/photos" onclick="window.open(this.href);return false;
Tam toho najdete viac, mam tam aj fajn fotky s vystrihom a tie lajdy ma uplne epicke :slintac: :D
Obrázek
To je nova profilovka Vonovej?
Obrázek

Ten nejkrásnější kukuč, co může být.. :cookies:
Angela :angel: RYPIEN

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

:heat:
Leo píše:Angela :angel: RYPIEN :heat:
To jsem si mohl myslet.. Jak jinak, Leuv legendarni GRIT do 4.brazdy :slintac: (ok, tak s potencialem zaskocit i v TOP6).
Leo, jsi podpantoflák? Já jen, že ta by tě asi spráskala jak psa, kdyby jsi neposlouchal :hehe: :lol2:
Atlantik píše:
Leo píše:Angela :angel: RYPIEN :heat:
To jsem si mohl myslet.. Jak jinak, Leuv legendarni GRIT do 4.brazdy :slintac: (ok, tak s potencialem zaskocit i v TOP6).
Je to rodina tak jsem to jen zdůraznil o co jde?! Trošku úcty :hroza:
Leo píše:Je to rodina tak jsem to jen zdůraznil o co jde?! Trošku úcty :hroza:
O tu rodinu vubec nejde. Jde ovsem o typ ty zensky.. Proste idealni bouchacka "do 4ty lajny", presne podle tvy obecny chuti, proste si se nezaprel :wink2:
Atlantik píše:
Leo píše:Je to rodina tak jsem to jen zdůraznil o co jde?! Trošku úcty :hroza:
O tu rodinu vubec nejde. Jde ovsem o typ ty zensky.. Proste idealni bouchacka "do 4ty lajny", presne podle tvy obecny chuti, proste si se nezaprel :wink2:
Jseš vedle, ale co ti budu vysvětlovat :hroza: Téma se jmenuje ŽENY ne VYSNĚNÉ ŽENY a jen jsem sem hodil něco jiného než ty bárbíny...
Leo píše:Jseš vedle, ale co ti budu vysvětlovat :hroza: Téma se jmenuje ŽENY ne VYSNĚNÉ ŽENY a jen jsem sem hodil něco jiného než ty bárbíny...
Vzdyt ja ti to mimochodem s prehledem schvaluju, hlavne v klidu, to by bylo aby jeste i v tomhle topicu byl flame :scare:
Když už tvrdou holku tak Rondu Rouseyovou

Obrázek

:box:
Rypienová byla lepší :nono: Hrát za Vancouveru, tak se v mém žebříčku oblíbenosti Vancouver posune vejš. :jn:
Guddy.44 píše:Rypienová byla lepší :nono: Hrát za Vancouveru, tak se v mém žebříčku oblíbenosti Vancouver posune vejš. :jn:
Narážím na tvrdost ne na krásu a k zahození taky rozhodně není :wink2:
No tie svalnate teda no neviem :neviem: ale proti gustu.....

Ja potrebujem nejake poriadne mliecne s naliatymi prsiami :D
// zmazane. finch, chodia sem aj neplnoleti, takze nahotinky nie :)

edit by finch :hroza:
Dnešní "nezletilí" toho o sexu ví mnohem více, jak tatínek s maminkou dohromady :wink2:
Guddy.44 píše:Dnešní "nezletilí" toho o sexu ví mnohem více, jak tatínek s maminkou dohromady :wink2:
Zlatá pravda :thumbsup: (prdel huba prdel huba)
Já bych jenom dodal, že ne jenom o sexu. Taky ví mnohem líp než třeba Vrba, jak poskládat základní jedenáctku národního manšaftu nebo by určitě Jágrovi dobře poradili, jak správně trénovat, aby mohl hrát v NHL až do padesáti, a ne jenom do 42 :hehe: :hroza:
505 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS