Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ZENY

Diskuze o všem možném i nemožném.

Pocas tejto uhorkovej sezony musime nahradzat hokejove temy nejakymi inymi :) .

Pre mna existuje uz len jedna :wub: milujem ju :wub:
taaak kamarat, konecne sme v dalsej teme po alkohole ako doma
2332654.jpg
toto je moj dlhodoby milaacik
:wub: Nicole Scherzinger
.. noo a dalsi moj milaacik
sexy-jessica-alba.jpg
:wub: Jessica Alba
...aaa este pre pobavenie nieco :)
9954270f4cbde2c590c3088ed6b23ad8.jpg
jo a ja mam slabost pre blondinky abo pre cirnovlase.. 8) aa samozrejme tie prsia no ale naj musi byt zandok :frajer2:
Tak má krasavice a tajná láska :frajer2: :oops: :wub: :lol2: je od výborného filmu - Nepřítel před branami
Obrázek
krásná a kouzelná Rachel Weisz
jj pani nice..nice..
tot moja laskaaaa.....

Tara Reid :o

Obrázek Obrázek

aaaaby sme ostali pri sporte tak klasicka anna ivanovic

Obrázek Obrázek Obrázek
Noo... tak frajerka Henrika Zetterberga - Emma Andersson :frajer2:

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Ale tak aj nieco zo Slovenska daame... Twiins..
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
tak u tych nizlovych mas sancu..treba sa jej chytit :D :D :cinka:
heh no odkedy boli na tej plastike kôz tak sa je coho chytit :lol:
tak ta presne jak hovoris..inak jedna chodi so stanom...
no tak moje jsou:
Eva Longoria
Obrázek
:wub:

Eva Mendes
Obrázek
Obrázek
:wub:

Carmen Electra
Obrázek
:wub:

Lucie Borhyová
Obrázek
:wub:
jj carmen..pekneeeeeeee :twisted: :twisted: :twisted:
Něco z tenisu: :thumbsup:

Anna Kournikova
Obrázek

Maria Sharapova
Obrázek
:wub:
TIe tenistky su pekne len by ma zaujmalo kde stratili mliekarne? :D
paanoveee vsetky tieto babenky su kraaasne ...niet co dodat... :D :D :D :D :D :D :D

Obrázek
Vy zvrhlíci! :evil:
Keby tu bolo na fore viac báb tak založím ja tému MUŽI....Ale načo pre 2-3 dievčata budem zakladať... :(
:lol: :lol: :lol:
tato téma tu chyběla,dobrý nápad arek :good:........žena je nekrásnější stvoření života! :D
.:Mike:. píše:tato téma tu chyběla,dobrý nápad arek :good:........žena je nekrásnější stvoření života! :D
Najkrajsie to ano ale aj naj***

Zenu by si ani kladivom neudrel. Aj ked by si obcas zasluzila :D
adminko -) ty si teda vytvoril temu :D kto pak bude pisat do hokejovych topicov :lol2:

schwolco -) hehe, zabil si, ze po Tvojom oblubenom alki topicu, pribudol dalsi, tak to tu rozjed :oslava: ale bez vulgarnosti pls :D

baffyku -) ze Tvoja zienka hokejforum nenavstevuje.. :lol2: jj, spominam si na nu, nepriatel pred branami..jj tam sa "smoulovala" s jednym vojinem, sniperom :D urcite mal presnu musku :lol2: :angel: :lol2: (ale baffyku kua, ne ze si to zle vysvetlis, ze tu spomianm v tom opise Tvoju zienku :lol2: :lol2: :wink: lebo ked si to clovek precita vyznieva to vyselijako 2zmyselne :D :wink:

ok, tak ja pak tu nieco vytiahnem, ale urcite to nebudu byvale lasky, ci romaniky :D

inak, daavno do zadu sa mi stalo, co som nechapal..naozaj nikdy by som nepovedal, ze ma bude pritahovat taka mancika, akoze obsirnejsia malicko v bokoch (nie tuky podotykam ale taka postava no), no ta osoba si ma tak ziskala svojou moc sympatickou tvarickou, veelkym zmyslom pre humor a neskutocnym vztahom k sportu, ze som z nej bol na mäkko :wub: ach aj, tie spomienky :lol2: radsej prestanem, lebo sa rozcitliviem :fnuk: :lol2:

ale ako jednoznacne, musi byt zivelna, t.j. zmysel pre humor, vravim tomu taky "zivocich" a ked uz tak nejaka tmavsia dlhovlaska, ale nie je podmienkou :D inak arecku, ty a rysule..? :shock: :D :wink:
no chlapi fakt sa nehambite/?? ked ste tam dali fotky marie anni a este boch vie koho
tak ste zabudli na OVELA LEPSIE DIEVCA!!! A TYM JE FREDDIE alias Hokej-fanaticka :roll:
medik911 píše:no chlapi fakt sa nehambite/?? ked ste tam dali fotky marie anni a este boch vie koho
tak ste zabudli na OVELA LEPSIE DIEVCA!!! A TYM JE FREDDIE alias Hokej-fanaticka :roll:
Tak sem taky dej fotku Freddie ne, když jsme na ni zapomněli :D
http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=1 ... &start=375
tot urcite staci mas na cely den prezerania:-D
medik ma svoju vysnivanu lasku z nas asi najviac na dosah :D inak len tak pre zaujimavost.. niektori si myslia ze chlapi su ovela nadrzanejsi jak zeny :) co je vacsinou dobra blbost.. tak napriklad som jedno dievca nachytal sexualnym testom, kde sa to k comu sa ona priznala, poslalo na moj mail :) tak nech sa paci
Vek: 16
Pohlavie: zena
Ako často do týždňa masturbujete: 7

:roll:
uz to vidim jak mi arek pise ze kera baba to je
No tento test poznam a tiez som ho pouzil... A dostalo sa mi aj zaujimavejsich vysledkov... Uz som cital aj nejaku studiu, ze je potvrdene ze zeny su naozaj nadrzanejsie ako muzi...
No a z toho mojho "osobneho" emailoveho skumania vyplyva, ze zeny skoro vzdy predstieraju orgazmus :D
mno schwolci a teraz mozes zistovat, ako su na tom v tomto ukazovateli chlapi :lol2: :doh: uff, este ze sme v topicu ZENY :D :D
505 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES