Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Gramatycke okienko

Diskuze o všem možném i nemožném.

http://vas.cas.sk/clanok/3941/jazykoved ... vnika.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Slovenčina je dynamicky sa rozvíjajúci jazyk :)
:wave: :good: :good: :good: potom preco to tu musime cenzurovat, ked je to normalne slovenske slovo?
švolco píše::wave: :good: :good: :good: potom preco to tu musime cenzurovat, ked je to normalne slovenske slovo?
presne tak, prec s cenzurou :protest:
:D :D :D
ktovie - je v slovniku aj zensky pohlavny organ? :D
na to treba počkať na tretie vydanie :D od M
Tak mě třeba vyhovuje, že jsem na převážně slovenském fóru, takže viditelná demence vlastního národa je hnedka čtvrtinová. (Slovenskou gramatiku moc neznám a hlavně to člověka hnedle nepraští do očí.) :clap:


:!: Neříkám, že nedělám chyby a píšu spisovně, ale prostě chibi, nevym, mislým atp., jsou na double facepalm. :hroza: :hroza:
Takových chyb je tu minimum. Spíše překlepy atd. Na druhou stranu spisovnou Slovenštinu neznám, takže třeba i slovo gramatYka mě přijde jako šílená hrubka a přitom je to Slovensky ok =)
:lol: Není, správne je to gramatika. Je to urobené schválne ako ironizujúci názov témy. Nevadí neis :D
Vidíš to je přesně ono :D Prostě nevím co je u vás správně, protože vy píšete tvrdé Y ve slovech mnohem častěji než my...To by mě zajímalo jaká máte vyjmenovaná slova :D
http://slovencina.vselico.com/vybraneslova.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ale inak tu na fore nebyva vela gramatickych chyb ani v slovencine :)
ixo píše:Čaute hoši.
Arek: Viem, viem, niečo som sa o tom dočítal, ale už som mal myšlienky( v umysle niečo na to napísať) V blízkej dobe sa, ale vyjadrím k tomu(konkrétne, že sa tipuje už na inej stránke a iné kus veci), ale v každom prípade sa vačšinou vyjadrím, len pozitívne viac menej.

Teraz k nášmu teamu a umiestneniu:
Je fajn, že už sa začalo vyhodnocovať, lebo ma to už pravdu povediac nebavilo a bol som aj nahnevaný aj frustrovaný a chcel som sa na to vybodnúť, ale nie len k vôli tomu vyhodnocovaniu, ale aj iné veci hádam no. Chápem, neni ľahké takéto veci robiť vyhodncovať, udržiavať stránku v chode a podobne. Je to dosť náročné a na nervi tiež a vážim si prácu určitých ľudí, čo na tom pracujú a isto aj oni boli s tým nespokojný, že uvod typovania(vyhodnocovana neprebehol, ako sa očakávalo, kedže nastali určité veci, ale zase sa osvedčilo, že trpezlivosť ruže prináša a a už neraz bola ohrozená tipovačka a vždy sa s toho nejako vyhrabalo, tak aj teraz a aj vždy tomu tak bude :-P :clap: :thumbsup2: Viem, sa som naročný možno, ale je dobre, ako je čo sa týka klt, a tak nemôžem sa moc do toho starať, respektíve niečo kritizovať, keď pre ktl som spravil minumum, teda nič, takže byť len tíško, ale tak ja som rád, že je, ako je, ale také som mal pocit , proste s toho úvodu a pomocť by som aj chcel v tej situácii, ale neni čas nejako, a preto som asi aj taký podráždený a samotne je to tu vidieť, že to tu moc extra nestíham, ale bude lepšie sľubujem :-P

Teraz už ozaj k teamové umiestneniu :D : Trošku sklamania, akože no... Sme si povedali predsa, že od začiatku prvého tipovacie dňa budeme na prvom mieste a aj počas všetkých, a j dní, že nikdy nebudeme horší, ako prví, tak toto čo ma byť :D ale nie srandujem :giggle: :haha: Toto by som možno zdrodilo v Paľkovej hlavičke :D Je super zatiaľ, ako sa držíme. sám som tomu prekvapený, lebo začiatok je ozaj tažký a aj všelijaký a samotná nhl-ka je nevyspitateľná v určitých prípadoch, takže spokojnosť? Jasnačka, ruku na to :frajer2: :good: Tak snaď tak nejako vydržíme, zotrváme a obsadíme hneď prvé kole pekné mieste a začneme zbierať bodíky na postup do PO. Čo sa týka individuálnych miest, chlapi u náš ste na popredných miestach, čo ma teší tiež, takže, len tak ďalej. teraz sa pokúsim pomôcť aj ja vám lepšie, som po generálke motora, tak to snaď bude lepšie :lol: !GO STRONG CROCODILES GO!


Palkovk: Doriešime ešte tento týždeň ten prevoz tých vecí, čo sme riešili po telefóne hej(dúfam, že to výnde túto nedeľu) aby bolo dobre :) Dohodneme to ešte :)

Sorry, ale nemohol som si to odpustiť, toto bolo moc aj na koňa :lol2:
primaprema píše:Mi to všichni víme, ale vedení asi ne...počítám , že po domácím tripu se začne něco dít...ale aby už nebylo pozdě... :nono:
Zajímavé :hmm:
kisin píše:
primaprema píše:Mi to všichni víme, ale vedení asi ne...počítám , že po domácím tripu se začne něco dít...ale aby už nebylo pozdě... :nono:
Zajímavé :hmm:
:nervozny:
petrik v chate píše:@ petrik « 20 Feb 2012, 14:42 » ach jo, to boly casy... :D
Až ma to zabolelo pri srdci
ThrashersFan píše:
petrik v chate píše:@ petrik « 20 Feb 2012, 14:42 » ach jo, to boly casy... :D
Až ma to zabolelo pri srdci
esteze sy to predichal, nechcel bi som ta mat na svedomy
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS