Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Facebook

Diskuze o všem možném i nemožném.

Nazdarek. Kdo je ete regnuty na tomto pokeciku. Sme sa s kolegom arekom nahodof nasli , tak by sa patrilo aby sme tam boli viaceri :D
8.decembra som pisal v topicu "Off-topic":
Skorpion píše:Neviem kolko z vas je zaregistrovanych na Facebooku, ale spravil som tam novu Group s nazvom "www.hokejforum.com" (ako titulny obrazok ku skupine som si "pozical" HF banner, ak by to vadilo zmenim to!). Je to uzatvorena skupina, takze toho, kto sa bude chciet pridat musim odsuhlasit. To je z dovodu, aby sa tam pridavali len ludia, ktori su aj tu (mozem zmenit aj to ak by boli namietky a bude to otvorena group). Takze kto sa chcete pridat poslite mi spravu cez facebook. A nezabudnite napisat nick!
:wink:
uf vazne ..som nejak zezazrel..teda coool..nahlasime sa ta vsetci :D
jo hned sa tam idem pridat :clap: sice s tym facebookom este neviem poriadne robit, ale skusim ta tam najst skorpion a pridam medzi friends :good:
jj tiez s tym neviem nejako moc dobre robit, ale dal som ziadost o pridanie do skupiny :good:
Tak sa nam to pekne rozbieha :good: Napiste na wall aj svoj nick z hokejfora, nech vieme kto je kto :thumbsup:
tiez som tam len nedavno regnuty, idem sa pridat do skupiny ;)
parada,aj ja som tam uz nejaky mesiacik :D... idem do skupiny :D
ta uz som aj a regnuty ale jaksi tomu neviem prist na koren :32:
som sa cudoval ze co za typka ma to ziada o priatelstvo a asi po 5 minutach som zistil ze je to barrki :D
Tak co, nikto dalsi sa neprida? Zatial nas tam je 7 - t.j. kompletna prva formacia aj s trenerom :)
ta ja som tam..:-D ale nevem co am robit :lol3: :oops:
arek píše:som sa cudoval ze co za typka ma to ziada o priatelstvo a asi po 5 minutach som zistil ze je to barrki :D
:lol: ti dám týpka ty neger :D sakra ale podobne ako medik, tiez sa nejak nemozem na tom facebooku vysomarit :eek2:
A vraj pocitacova generacia :doh:
Já jsem na facebooku nepochopil, proč jsou různý fandové toho a zase toho, atd. ... já se zatím do teď k ničemu nepřiřadil a žiju :-))) ... hlavně tam jde o to být v kontaktu s kamarády ;-)
boss píše:Já jsem na facebooku nepochopil, proč jsou různý fandové toho a zase toho, atd. ... já se zatím do teď k ničemu nepřiřadil a žiju :-))) ... hlavně tam jde o to být v kontaktu s kamarády ;-)
No to som tiez moc nepochopil. Pouzivam to presne z toho isteho dovodu ako ty. Byt v kontakte s kamaratmi, ktorych mam od Japonska az po USA. Toto je na to najlepsi nastroj.
no mne by ste mohli pomoct vyriesit aby som pri kazdej sprostosti nemusel opisovat pismena z obrazku..
Schwolco píše:no mne by ste mohli pomoct vyriesit aby som pri kazdej sprostosti nemusel opisovat pismena z obrazku..
jaky pismena kde opisujes? .. se prihlasis a pak pohoda ... (sem tam musis zadat, kdyz jdes do neceho poprve, ale jinak ne)
napr ked priatela pridavam, tak zakazdym..
To je nějaký divný .... jdi přes http://cs-cz.facebook.com/ ... tam se přihlaš a zaškrtni, že chceš, aby si systém zapamatoval tvoje přihlášení a budeš mít po starostech :good:
Schwolco píše:napr ked priatela pridavam, tak zakazdym..
ani ja nechapem... najdem cloveka,dam add to friends a mam...
ja tam tiez musim dost casto opisovat nejaky obrazkovy text a niekedy je to fakt necitatelne :|
ked sa ti zobrazi ten kod tak hladaj dakde pri nom link "verify user" alebo take daco
canesman píše:
Schwolco píše:napr ked priatela pridavam, tak zakazdym..
ani ja nechapem... najdem cloveka,dam add to friends a mam...
tiez nikdy nic neopisujem
Dnes som sa tam zaregistroval. Skorpion, keď ti príde žiadosť o vstup tak je odo mňa.
:lol: Ja sa v tom najako nevyznám.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS