Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Facebook

Diskuze o všem možném i nemožném.

Popradcan píše:Uz som poziadal o prijatie .. :oops:
Zatial mi nic neprislo. Hned ako sa tak stane, tak ta potvrdim.

UPDATE: Stalo sa :thumbsup:
Vdaka...
Skorpion píše:
Popradcan píše:Uz som poziadal o prijatie .. :oops:
Zatial mi nic neprislo. Hned ako sa tak stane, tak ta potvrdim.

UPDATE: Stalo sa :thumbsup:
Popradcan píše:Vdaka...
Popradcan, nastal trocha mix v menach a zistil som , ze ta ziadost nebola od teba. Skus poslat este raz, lebo zatial mi nedosla. :ja_neviem:
Je na facebooku nejaká vecička čo automatický posiela žiadosti o priateľstvo alebo také niečo? Lebo mi občas príde žiadosť od ľudí kt. som v živote nevidel (aspoň si na nich nepamätám :D ) Najskôr som si myslel, že to niekto cielene otravuje, ale keď som si pozrel profil tak ide o ľudí kt. poznajú ľudí kt. poznám ja. :)
Uz som poslal...
Uz si tam :thumbsup:
tak už jsem se odhodlal a odeslal žádost,tak jen aby jste věděli kdo je ten nový co tam leze :D
.:Mike:. píše:tak už jsem se odhodlal a odeslal žádost,tak jen aby jste věděli kdo je ten nový co tam leze :D
Tak uz vieme :) Potvrdeny.
Lukas33 píše:Je na facebooku nejaká vecička čo automatický posiela žiadosti o priateľstvo alebo také niečo? Lebo mi občas príde žiadosť od ľudí kt. som v živote nevidel (aspoň si na nich nepamätám :D ) Najskôr som si myslel, že to niekto cielene otravuje, ale keď som si pozrel profil tak ide o ľudí kt. poznajú ľudí kt. poznám ja. :)
Hej je to tak ked sa stanes s niekim kamarad tak ti pride od jeho priatelov poziadavka ,dake davam kriziki 10 min :roll:
Tak som tam uz aj ja :clap: teraz sa idem zorientovat a odoslat ziadost :D takze ked pride ziadost (ak som to odoslal vobec :D ) tak som to ja
Na Facebooku mám meno aj priezvisko, takže sa nebudem prihlasovať. ;)
armyworm16 píše:Tak som tam uz aj ja :clap: teraz sa idem zorientovat a odoslat ziadost :D takze ked pride ziadost (ak som to odoslal vobec :D ) tak som to ja
Potvrdeny! Vitaj
mt-svk píše:Na Facebooku mám meno aj priezvisko, takže sa nebudem prihlasovať. ;)
Vsetci tam mame mena aj priezviska. Za to sa netreba hanbit. Uz sme sa tak skratka narodili :)
suhlasim so skorpionom...nemozes za to ako sa volas...keby si si daval sam vlastne meno po chvili by si s nim nebol spokojny
armyworm16 píše:suhlasim so skorpionom...nemozes za to ako sa volas...keby si si davala sama vlastne meno po chvili by si s nim nebola spokojna
Ale asi je to meno po rusky, že?
Tam určite nejde o to, že by sa niekto hanbil za priezvisko. :) Skôr to asi bude kvôli utajeniu. Obrázek
Tiez som to pochopil tak, ze ide o utajenie
Skorpion píše:Tiez som to pochopil tak, ze ide o utajenie
Snáď to nie je dáka pani, ktorá sleduje správanie detí, alebo všeobecne ľudí a potom keď sa niečo vymkne z pod kontroly, tak zavolá políciu :shock: :shock: :-O
mt-svk je neuveriteľne opatrná. Koniec koncov to nie je vôbec na škodu. Ale je isté, že ide o utajenie svojej identity. Viem, že aj raz hovorila o svojom názore na zverejňovanie svojich fotiek na internete alebo aj o "priznaní" legálnej verzie Widnowsu, lebo vraj tým pridaním príspevku je cez IP adresu dotyčný ľahko dostihnuteľný.
ThrashersFan píše:mt-svk je neuveriteľne opatrná. Koniec koncov to nie je vôbec na škodu. Ale je isté, že ide o utajenie svojej identity. Viem, že aj raz hovorila o svojom názore na zverejňovanie svojich fotiek na internete alebo aj o "priznaní" legálnej verzie Widnowsu, lebo vraj tým pridaním príspevku je cez IP adresu dotyčný ľahko dostihnuteľný.
vsetci ste tu lahko dostihnutelny :) a ty s foto o 200% viac :wink:
ked nic zle nerobim tak mi to nemozes ani nic spravit,akurat najdem starych znamych :yes:
je to kazdeho osobna vec no ..............tiez som v istych monetoch nechcel aby niektory ludia o mne vedeli ale teraz mi to je jedno a navyse na facebooku sa da nastvit kto moze vidiet tvoj profil a pod takze je to ok
e30 Lover píše:
ThrashersFan píše:mt-svk je neuveriteľne opatrná. Koniec koncov to nie je vôbec na škodu. Ale je isté, že ide o utajenie svojej identity. Viem, že aj raz hovorila o svojom názore na zverejňovanie svojich fotiek na internete alebo aj o "priznaní" legálnej verzie Widnowsu, lebo vraj tým pridaním príspevku je cez IP adresu dotyčný ľahko dostihnuteľný.
vsetci ste tu lahko dostihnutelny :) a ty s foto o 200% viac :wink:
Tam už ta fotka nehraje žádnou roli ... když by si tě chtěli dohledat, tak si tě najdou ... O tom to vůbec není.
Ani jeden z vás nemáte pravdu. Nájsť si vás môžu aj podľa prezývky ;), stačí IP a niekedy ani to netreba. Ja len nechcem, aby väčšina vedela moje meno a priezvisko, toť vsjo. :)
mt-svk píše:Ani jeden z vás nemáte pravdu. Nájsť si vás môžu aj podľa prezývky ;), stačí IP a niekedy ani to netreba. Ja len nechcem, aby väčšina vedela moje meno a priezvisko, toť vsjo. :)
nato aby som zistil tvoje meno, mi stacilo 10 sec na google :wink:
e30 Lover píše:
mt-svk píše:Ani jeden z vás nemáte pravdu. Nájsť si vás môžu aj podľa prezývky ;), stačí IP a niekedy ani to netreba. Ja len nechcem, aby väčšina vedela moje meno a priezvisko, toť vsjo. :)
nato aby som zistil tvoje meno, mi stacilo 10 sec na google :wink:
Mne asi minútu :twisted: :roll: :D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS