Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Facebook

Diskuze o všem možném i nemožném.

mt-svk píše:Ani jeden z vás nemáte pravdu. Nájsť si vás môžu aj podľa prezývky ;), stačí IP a niekedy ani to netreba. Ja len nechcem, aby väčšina vedela moje meno a priezvisko, toť vsjo. :)
Kdyz nechces aby znali tvoje jmeno, proc ho prozrazujes v rozhovoru?
Zle som sa vyjadrila, samozrejme som mala na mysli priezvisko. :)
ooo asi 90% znas sme tu najomny vrahovia ktory ta sejmu ked tu das svoje priezvisko.. no tak asi aj ja si ho dam uz prec.. ale ta co tvoja vec len to je kusa cudne
Tu nejde o vašu povahu, len to nemám rada. Prečo to berete tak osobne? :D A už to ukončime.
vsimam ze medzi fanusikmi HF mame aj nejake baby co ani nemam sajnu aky maju nick na HF :D kto je napr. ta lucynecka?
:D Su tam 4 ak som dobre zratal :) Nicky netusim, mozno tu ani nie su... Arek, ale skusim zistit ak by si mal zaujem :smile03: :D
kamarádi kteří sem ještě nenašly cestu... :D
to com zmenili vzhlad fejsbuku? kraca to tam od desiatich k piatim :grc:
Joe S. píše:to com zmenili vzhlad fejsbuku? kraca to tam od desiatich k piatim :grc:
no kuva dost ma tou premenou vytocili :thumbsdown: ale tak co nadelame :roll:
jj hned som si vsimol, ze sa nejake fanynky dokotulali :-O :D ale ani jedna nie je z mojej strany :D
Aký skin kua? :D Furt všetci nadávajú aká je to blbosť ale mne sa nič nezmenilo :evil: dajte sem pls niekto screenshot :roll: :D
Ja som zaznamenal len kozmeticke zmeny (aj to navrat k staremu zobrazovaniu). Tak neviem ci je to to, o com sa tu bavite. Mne vsak naskakuju zmeny aj o 1-2 tyzdne neskor ako ostatnym. Neviem preco :)
Juliano93@atlas.sk

Ak chcete tak si ma pridajte kto chce :)
Steve "SID" Jantik sa hlasi do sluzby :)
theKID vitaj!

Teraz mam ziadost o zaradenie do skupiny od Juraja T. Prosim napis aky tu mas nick, aby som ta mohol potvrdit!
Skorpion píše:theKID vitaj!

Teraz mam ziadost o zaradenie do skupiny od Juraja T. Prosim napis aky tu mas nick, aby som ta mohol potvrdit!
:frajer2: no to budem ja
Ja tam jsem taky - Jirka Rozik Rozehnal tak ak si me nikdo chce přidat tak klidne přidejte
HF: nejako nam tam pribuda pocetnejsie zenske fan´s zastupenie :cool: dnes sme najmä vdaka nim dosiahli 50tku :)
Kto hrávate na facebooku ten poker :D ? Potreboval by som požičať nejaké eoniaze totálne som na nule :D Až by sa zadarilo poctivo by som vrátil, ale zišla by sa nejakú kus vačšia sumička :D
:) strateny yzy sa stal nasim 51 fandom na facebooku
cepi píše: :) strateny yzy sa stal nasim 51 fandom na facebooku
TT bude mať radosť :D.
Mam ziadost o prijatie do skupiny "www.hokejforum.com" od Martina K. Napis mi aky nick mas tu na fore a ja ta potvrdim.
Neviete ako sa dávajú do profilu výsledky testov? :D
Akych testov?
No keď si spravíš nejaký test na Facebooku,tak tri da dajú dať do profilu,naľavo pod priateľov :D len neviem ako
Aha, tak to neviem, neskusal som to.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES