Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTOVANIE

Diskuze o všem možném i nemožném.

Tak se po nějaké době hlásím.

Na úvod ještě menší dodatek ohledně úspěchů ve škole ve sportech letos:
• S volejbalem jsme se letos stali mistři ČR. Poprvé v historii školy.
• S futsalem jsme vyhráli celej kraj, přičemž dál se letos nepostupovalo - takže taktéž jsme vyhráli to nejvíc, co se dalo.
• Ve fotbale jsme se dostali až na kvalifikaci na MČR, kde jsme však prohráli v rozhodujícím zápase s Chrudimí (loňským vítězem MČR), a tak na MČR se nedostali - avšak i tak to byl také nejlepší výkon v historii školy, která existuje mj. už od roku 1919.
Ze sportovního hlediska vlastně pak nejúspěšnější školní rok pro školu od toho roku 1919. :jupi:

_________________________________________________________________

A teď to hlavní:

Od čtvrtka do neděle (7.-11. 5.) proběhlo poslední reprezentační soustředění, kterého se zúčastnilo asi 25 hráčů + 4 se nezúčastnili kvůli zranění. Prakticky se tady rozhodovalo o nominaci na ME v Německu, které se koná 14.-27. června v Hannoveru.

A ano, do nominace jsem se dostal. :yahoo: Navíc jsem ještě s jedním dostal i nejvyšší hodnocení za tři dny (bylo to nejen z tréninků jako takových, ale počítaly se do toho i ty "tréninkové" zápasy) - pátek, sobota a neděle - (ve čtvrtek se ten jeden trénink nehodnotil), když jsme oba dostali 90%, 90% a 95%. Už jen jeden kluk dosáhl alespoň jednou 90% (přičemž první den měl "jen" 75%), pak už nikdo - takže podle tohoto hodnocení jsme to ovládli spolu suverénně.

Do Německa nakonec má jet 20-ti členný výběr a zatím bylo nominováno jen cca 10 hráčů. Zbytek bude během tohoto týdne pomocí e-mailů (jak praktické :D ).

Obrázek

Tak v červnu držte palce, ať uhrajeme aspoň nějakej ten bodík. :D Ve skupině máme Rusko, Anglii a Dánsko. Rusové jsou mj. na prvním místě evropskýho žebříčku, Angličani čtvrtí, Dáni asi 15. a my 16. :nervozny: IMO neprohra s Ruskem či Anglií by se rovnala zázraku. Každopádně kádr máme vcelku mladej (alespoň teda taková ta kostra týmu až na gólmana, kterej má už asi 37 :giggle: ). V kádru jsem mj. nejmladší.

Web ME: http://www.eurodeaf2015.eu/index.php?lang=en" onclick="window.open(this.href);return false;
Z Hannoveru se budu snažit pravidelně dávat své informace na facebook, které by měly být sdíleny i na FB stránkách mýho týmu, kde momentálně kopu, tak kdyžtak si to lajkněte, pokud vás to bude zajímat (chci to psát formou blogu, jako když nějakej tým jede někam na trip a vyberou jednoho týpka, kterej o tom píše fanouškům - u nás to letos tuším byl Laughton): https://www.facebook.com/tjsokolprimetice
http://www.eurofotbal.cz/clanky/v-nemec ... ti-296162/" onclick="window.open(this.href);return false;

:jupi: :ciga:
No reprezentace to sice není, ale dostat se do vysílání ESPN taky není k zahození. :ciga:
V čase 18:27 mi byla věnována celá jedna vteřina :-D
http://espnrun.com/?q=runtv/programa-co ... lica-checa" onclick="window.open(this.href);return false;
Jak si na to vubec prisel?
Na fejsu pražskýho maratonu. A sebe jsem zahlídl náhodou. :-D
Tak se opět hlásím. :giggle:

Obrázek

Obrázek

Už v září si účast na Lize Mistrů ve futsale zajistili slovenské Nové Zámky a vzhledem k nepostupu Brnu o mě ihned projevili zájem a nakonec se domluvili s Brnem na asi dvouměsičním hostování, abych mohl hrát za ně.

A musím říct, že se neskutečně těším.

Poměřit síly s 24 nejlepšími futsalovými celky z celé Evropy (včetně týmu ze Švédska, Ruska či Turecka apod. vzdálených zemí). Týden ve 4* hotelu s výhledem na pláž. Tak snad dovezem i nějakou tofej. :frajer2:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ten hotel. :wub: Neskutečná natěšenost! Držte palce! :salute:
Po nejakom tom roku som si dal zasa mensi cross triatlon (0,7-21-5). Voda mala (udajne) 18 stupnov. Ale v miestach, kde pritekal potok do rybnika to bolo asi aj o "chlp" chladnejsie. Pocasie bolo zasa :censored: teple, takze hlavne pocas behu som siel zdochnut. Fajn sobota :-)

Tak po individuální stránce mám za sebou velmi úspěšný rok.

Na podzim jsem hostoval v divizních Tasovicích, kde jsem si také v jednom zápase na pár minut dostal, jinak jsem spíše teda nastupoval za "B" v I.A třídě, kde jsem patřil mezi tahouny, což ale není vizitka, vzhledem k tomu, že "B" vyhrálo za celej podzim jeden zápas (v tom jsem zrovna teda dával dva fíky) :lol2: a pak uhrálo dvě remízy ještě.

V zimě mě poprosili v Příměticích, jestli bych se vrátil, protože nečekaně se po podzimu drželi na prvním místě jakožto nováček I.B třídě, tak jsem se vrátil. Nas*ali mě teda trošku, že mě přemístli ze středu na pravou zálohu, kde jsem hrál naposledy ještě snad na začátku žáků, ale syn trenéra nepustí, no :jn:.

Ovšem jaro v Příměticích naprosto famózní jinak. Skvělá parta, plno chlastaček, ale co hlavně... První místo zajištěné již 4. kola před koncem, do té doby jen jedna prohra za celé jaro, všechno ostatní výhry. Pak jsme to jen dohrávali, jeden prohráli, další tři vyhráli.

Za 13 zápasů tedy 11 výher a 2 prohry. Osobní statistiky: 4 góly + 12 asistencí, 2x střídanej, jednou po nemoci jsem šel až na druhou půlku, podruhé takticky asi v 87'.

No, a za neslyšící v SKN Brno jsem se v hierarchii posunul na TOP místo, tým postavili kompletně okolo mě, spolíhají na mě, koučovi jsem řekl, ať to postaví ofenzívěji 4-3-3 s tím, že na středu budu hrát, vyhověl mi, fungovalo to.

Prohrálo se jen jednou v Ostravě, kde jsem ale bohužel nebyl, jinak se vše vyhrálo. Včetně sobotního finále s Hradcem Králové, kde působí 4 češti reprezentanti a jeden reprezentant Slovenska. Očekávalo se jedno z nejvyrovnanějších finále za poslední léta, ale opak byl pravdou.

Už po první půlce jsme vedli 5:0, sám jsem byl v šoku a nechápal. Nakonec jsme vyhráli 7:0 (já 1+3). Naprosto famózní spokojenost.

SKN Brno vyhrálo neslyšícíc ligu republiky podeváté v historii (ta liga se btw. hraje od roku 1947, nejúspěšnější je Slovan Bratislava s 16ti tituly, ti už ovšem od '93 tuto ligu nehrajou). Přičemž ale Brno v sobotu vyhrálo již POPÁTÉ V ŘADĚ! 2012-2016. Mě se teda prvenství týká "teprve" počtvrté, začal jsem tam až od sezóny 2012-2013.

A pokud to tak bude pokračovat dále, jakože jádro v Brně je relativně mladé a dost silné, tak bychom se to kvarteto mohli stát rekordmani v počtu titulů, protože věřím, že ještě máme na to, abychom tak 2-3 obhájili a i později posbírali další tituly.

Obrázek
Obrázek
Fotky po sobotním finále.

No, a nyní si dám asi týdenní odpočinek a pak je na čase zamakat. V sprnu mě totiž čeká v Polsku ME U21, kde bych to měl ze středu zálohy ještě s jedním bekem a útočníkem táhnout, a začne pochopitelně také historická sezóna v Přímkách, když tu budeme hrát I.A třídu. Myslím, že velmi slušný počin na to, že Přímětice byly založeny teprve v r. 1996. Ovšem myslím, že vyšší soutěž se tu už hrát zase nebude, práce s mládeží tu není zrovna nejlepší :neviem:.

Ádios, Rono. :salute:
Moje sobotnajsie cyklo trapenie

Varovanie 1: je to bez zvuku
Varovanie 2: ma to 5 minut
Varovanie 3: na biku nesedim ani sekundu

Tak ty jsi dobrý bláázen. Škoda, že není zvuk :lol2: ... to je přímo ferrata?
nie, nebola to ferrata. Na jednom webe som to nasiel ako bikerska cesta, tak ze to skusim. Asi najdem iny web :-) Uz ten pohlad dole do hmly nevestil nic dobre, ale vracat sa naspat tou istou cestou nemam v povahe. A ze preco som mnou nikdo nechce jazdit do hor :-)
Sebevrah :-D
:lol2: To už si to kolo vem rovnou na Gerlach.
dejf píše::lol2: To už si to kolo vem rovnou na Gerlach.
Však Lenin byl na kole na Rysech, tak proč ne :giggle:
O 3 tyzden chcem ist do 2850m. To je o 200m vyssie nez Gerlach. No tam by mala ist celkom rozumna cesta, ziadna ferrata. Tak snad... :-) Sice tam vedie asfaltka (Stelvio pass), ale ja chcem ist off-road.
Tak včera zase po roce s Filipem Kubou :klobuk: na ledě, no ... je to zážitek :good: :jupi:
Obrázek
Obrázek
+ Filipův otec Saša (hraje s námi pravidelně)
Obrázek
S Gaborikom na hokejovom kempe
Tak abych pridal taky nejaky příspěvek do sport topicu :)

Po pravde toho delam docela dost ale všechno na mizerny urovni :) Hraju zavodne hokejbal za Pisek ale jsem velmi prumernej :) A kdybych se chtěl chlubit statistikama tak by ani nebylo co ukazovat :) Ale delam to hlavne pro radost ze hry.

Pak ještě hrajeme amatersky hokej 3x do mesice na stadionu coz je naprosto super i když zase je to spis takova placana.

K tomu se ještě snazim individualne 2x tydne do posilovky a mimo sezonu chodim i plavat.

Hokej začínáme za dva tydny tak sem pak hodim nejake to foto.
https://www.hithit.com/cs/project/4629/ ... h-v-milane" onclick="window.open(this.href);return false;

Budeme rádi za každý příspěvek! :pray:
420 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS