Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTOVANIE

Diskuze o všem možném i nemožném.

Skorpion píše:Asi to bude tym, ze na verejnom korculovani (kde som sa ucil ako krpec korculovat) sa kruzi proti smeru hodinovych ruciciek. Neviem, ci to je tak vsade, ale v Nitre 100%. Takze zrejme preto mi ide prekladanie dolava lepsie ako doprava. Na druhej strane, nijak to nevysvetluje to prekladanie vzad. Ale tam nie je prilis velky rozdiel ci idem dolava, alebo doprava.
Myslím, že ono je to všetko dané v motorike človeka, každý má viac, alebo menej rozvinutú pravú alebo ľavú časť mozgu (určuje to aj to či si pravák alebo ľavák, nie zvyk, ani cvik) takže každému sa ľahšie prekladá na tú alebo na inú stranu, ale dá sa to naučiť skvele aj na obe.

No a na verejnom korčuľovaní v Poprade sa strany menia každých, ja neviem, 10-15 minút? Raz v smere, raz v proti smere hodinových ručičiek :smile03:
28.3. o 21:00 sa mi skoncila hokejova sezona :fnuk: . Posledny tuk do puku a ulozil som hokejku a vystroj na polrocny oddych.

Foto z posledneho hokeja (fotky maju slabu kvalitu kvoli katastrofalnemu osvetleniu na zimaku :( )
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Skorpy: Daj nám tu tvoju štatistiku a my posúdime či by si mal na NHL :lol2: . Potom poprípade cepi (areček :) ) zavolá bostonskému skautovi :wink: .
13Z - 28G - 22A - 50B :frajer2: Hram okolo 40 minut za zapas (ten trva 1 hodinu) :) Utok Savard - Lucic - Skorpion by bol postrachom ligy :D
Skorpion píše:13Z - 28G - 22A - 50B :frajer2: Hram okolo 40 minut za zapas (ten trva 1 hodinu) :) Utok Savard - Lucic - Skorpion by bol postrachom ligy :D
50 bodov je :good: :good: :good: .
Skorpion píše:Utok Savard - Lucic - Skorpion by bol postrachom ligy :D
A vzadu Chára s Cepim :lol: :lol: :lol:
dnes o 14:00 by som mal absolvovat svoju miniligovu FC Fabryho premieru :roll: proti 6 timu tabulky
Obrázek
tak to som zvedavy, ako to dopadne, resp. ako dopadnem ja :roll:
cepi píše:dnes o 14:00 by som mal absolvovat svoju miniligovu FC Fabryho premieru :roll: proti 6 timu tabulky


Tak jim to ukaž cepiku,snad koleno vydrží! :cinka: :povzbudzovanie: :fan: :wawe:
Bluesman píše:No v klube som bol akože znakár. Najviac mi sedeli šprintérske disciplíny tzn: 100 polohovka, 50 a 100 kraul, 51 a 100 znak. Môj osobák na 50 m Voľný spôsob (kraul) je 24:25 :wink:
Ale zvykol som z núdze plávať aj diaľky, lebo z nášho klubu ŠKP nechceli brať na mastráky plavcov, čo sa kvalifikovali len s dvomi disciplínami, tak som si pridával aj 1500 m VS.
"Najsuprovejšie" preteky som zažil v Košiciach na diaľkarskych tratiach :-D Plával som posledný deň, poslednú rozplavbu 5000 m VS :-D Po preteku som si zobral dva týždne dovolenku a cpali ma cukrom a džúsmi :-D
Cepi, prsia 1000 je super :good: Ja ten štýl z duše nerád, strašne ma vyčerpáva, nikdy som ho neplával. Ešte menej problémov mám s motýľkom jak s prsiami :?
Takže aj ty si bol plavec? Takže sme dvaja. :good:
vyhrali sme 4:1 ale nebol som so svojim vykonom moc spokojny :hmm: taka ta uvodna nervozita mi ocividne zväzovala nohy :D ale problem bol v tom, ze nas bolo 9, co je teda moc, aby sa clovek mohol vôbec dostat do tempa, ked sa navyse niekomu nechce moc striedat :x
super mal na striedanie len jedneho hracika, takze doplatil na fyzicku vycerpanost :D nic to, s pribudajucimi sa zapasmi to snad bude lepsie, aj ta zohratost uz bude na inej urovni a snad coskoro zapisem premierovy golik :)
ja som sa začal viac venovať hokejbalu, raz som bol trénovať s hráčmi po zápase, keď chytal Alex a zostal sa na mňa pozerať, kruté, ja som taký amatér :verysad:
yzy19 píše:ja som sa začal viac venovať hokejbalu, raz som bol trénovať s hráčmi po zápase, keď chytal Alex a zostal sa na mňa pozerať, kruté, ja som taký amatér :verysad:
aj ja sa venujem hokejbalu, na budúci týždeň mám ostrý štart :D.
kanter píše:
yzy19 píše:ja som sa začal viac venovať hokejbalu, raz som bol trénovať s hráčmi po zápase, keď chytal Alex a zostal sa na mňa pozerať, kruté, ja som taký amatér :verysad:
aj ja sa venujem hokejbalu, na budúci týždeň mám ostrý štart :D.
za nejaký tím? ak hej, tak ja môžem mať za tím u nás v lige ostrý štart až od 16-tich rokov. Do vtedy mi brat povedal, že nebudem piť Coca Colu, ale veľa mlieka a že musím narásť veľa centimetrov :D . Snáď sa mi to podarí, neviem prísť na cit striel a preto buď prestrelím bránu, alebo to ledva dojde (loptička). Technicky a bežecky je to lepšie, no strela, tam sa mám čo učiť. :verysad: Preto radšej nahrávam a sem tam zostanem radšej už aj v obrane.
Ja budem brankár :D (asi :D).
kanter píše:Ja budem brankár :D (asi :D).
Ja by som si to chcel vyskúšať, ako menší som to veľmi chcel a brat mi povedal, že mi raz vyskúša zariadiť, aby som si zachytal, musí to byť aj sranda.
S výstrojou budem vážiť aj 85 kg :D, už sa teším :D.

P.S. Inak, dobre som si z Vás vystrelil :hufi: :hufi: :hufi: .
kanter píše:S výstrojou budem vážiť aj 85 kg :D, už sa teším :D.

P.S. Inak, dobre som si z Vás vystrelil :hufi: :hufi: :hufi: .
Z koho, kde, kedy a ako si si vystrelil?
Tak ja mám veľa záľub:najdlhšie hrávam volejbal,na zš to bol aj beh,šach,stolný tenis a teraz som začala s floorballom :wink:
o 10:00 riesim 2 priemierovy :D match, dufam, ze pre mna uspesnejsi, ako ten uvodny...tentokrat to bude 5 tabulkovy tim Srbia, zrejme naturalizovani srbi :D ti pôjdu urcite do krvi :D tak som zvedavy ako to vypali :roll:
No tak já sem hrál 4 roky hokej, od 10 do 14 let, ale nechal sem toho kvůli tomu že jsem musel často dojíždět atp. A ted hraju florbal, uplně skvělej sport, stále to beru jako hokej na parketách :D
painkiller píše:No tak já sem hrál 4 roky hokej, od 10 do 14 let, ale nechal sem toho kvůli tomu že jsem musel často dojíždět atp. A ted hraju florbal, uplně skvělej sport, stále to beru jako hokej na parketách :D
Milujem floorball :yahoo:
cepi píše:Vase sportove uspechy, aktivity Obrázek
No tak ja som hraval 6rokov futbal ,,brankar,, no potom som zrazu prestal dako rodicom nepasoval sport na slovensku aj podla mna ty treneri sprosti a tak. ,no nemozem povedat na vsetkych vlastne som sa stretol asi len z jednim takym chytaval som za starsich dokonca obcas aj za starsich este ako moji starsi :D ale za svojich nie chytal som za mladsich ked sme mali rovnako zapasy ten trener bol taky debil :bitka3: :bitka3: ....
Mali sme v lige Zilinu a mi sme s nimi prehrali skoro najmenej z ligy aj ked sme patrili k najslabsim a po druhom ligaci proti nim za mnou prisiel ich trener a chceli ma tam tak som toho trenera nasho mal v riti raz som mu dost odpapuloval lebo mi raz nevisiel zapas a povedal ze neviem chytat tak som mu povedal ze tak ako ma naucil a a ze nech sa posere atd. :lol3: tak som za nich prestal hravat chodil som len na brankarske lebo som vedel ze zanedlho pojdem byvat do rakuska ...cize kvoli tomu zilina bohuzial nie a tu som ani nezacal :sad2: :verysad: :verysad: :verysad: :verysad: ...

a tie uspechy - chytaval som za Zvolen a za Prievidzu mam 5 diplomov a dakych debilin za naj brankara turnaja 4medaile a jeden pohar ...

este som hraval hokejbal vtedy som mal teda kondicku doobeda futbal hned nato na hokejbal ale mal som len 11 a najmladsia kategoria bola U16 tak som hraval len pol roka a kazdy den asi 2-3 roky kazdy den s kamaratmi na dvore tam som aj chytaval najlepsie mi isla lapacka :good: :)

Volejbal som hrval len tak chvilku

a Ping-Pong tiez dako ako volejbal

a Nemozem zabudnut na hokej ktory som hraval asi pol roka ked som mal 4roki no vtedy sme nemali peniaze aby sme mohli obaja ho hravat takze som isiel na futbal ... brat chodil za stredoslovenske vyberi a chcu ho aj do rakuskej repre U16 ale nema pass rakusky takze nic
yzy19 píše:
kanter píše:Ja budem brankár :D (asi :D).
Ja by som si to chcel vyskúšať, ako menší som to veľmi chcel a brat mi povedal, že mi raz vyskúša zariadiť, aby som si zachytal, musí to byť aj sranda.
ja mam doma vystroj sice vestu hracsku a ked chytim do ruk alebo do bruch tak pekne ma zvrta :D naj mi ide lapacka ...

a vyhrabal som dakde totalne aj 3-4roky staru fotku

Obrázek
Super volejbal! :clap: To si môj človek :D
vcera som si dal 30 50m prsiarskych dlzok a k veceru taku relaxacnu tenis particku, no dnes by som sa mal naklonovat :roll: jeden futbalovy turnaj vo futbale mensin (mam "reprezentovat Bulharsko :D so zaciatkom o 9:00 (umela trava pri blsaku - na male branky 3+1) a v tom istom case mam byt na nohejbalovom turnaji v nohejbale..ta rozdvoj sa :x o nohejbale som vedel skôr, tak som sa prislubil tam a to pocasie by futbalu aj tak neprospelo, takze sa to celkom fajn vyresilo :)
vecer to pak vsetko zaklincujem slovenskou hadzanou :oslava: :D
Musím se pochlubit týmovým úspěchem roudnických kuželek. 2. místo v meziokresním přeboru (MOP) je pro tým bez základny mladých hráčů v malém městě velký, a bojím se že na dlouhou dobu poslední úspěch. Velkou měrou (3. místo v tabulce jednotlivců) se na něm podílel i cheatař :cry:
Obrázek
420 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES