Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTOVANIE

Diskuze o všem možném i nemožném.

Kajo je zlodej sŕdc? :giggle:

Keď som sa konečne prebral so zimného spánku, čakala ma prestavba izby a natiahol som si šľachu v pravej ruke, tento víkend vďaka nešikovnosti okoloidúceho obaril ľavú čerstvou kávou z McDonaldu a predvčerom dorezal dlaň. :slap: :stop: Hádam už tej smoly stačilo, na celý rok. Chce to pohyb.
arek píše:ja som si kupil novy bicykel (cross), postupne dokupujem aj vybavu. Bohuzial som ale este ani nemal cas ho prevetrat :cry:
Detaily?
Getzo5 píše:Detaily?
http://www.ctm.sk/2013/cross/elite-2-0/" onclick="window.open(this.href);return false;
On asi chcel detaily na tu vybavu :jn:
Mám v podstate totožnú KTMku takže arek dostáva ďakovačku za podporu Slovenska, nie Rakúska. :dudo:
kajo píše:On asi chcel detaily na tu vybavu :jn:
:neviem: prečo nie, otázka ale bola všeobecná.
to, ze ide o slovensku znacku, zohralo pri vybere velku rolu :yes: pri zahranicnom by som dokonca za bicykel s rovnakymi parametrami zaplatil podstatne viac.

k vybave..staci sa pozriet na fotku, co tomu bicyklu chyba :jn: odrazky, kosik na flasu, stojan..
Ale hlavne, pomocne kolieska :wink2:
na treningu sme si skusili Underwater Rugby. Masaker! Este som nevidel, ze by sa v bazene tak voda penila :-D


Je to o tomto:
Wanic píše:jen tak pro zasmání... ať už budete někdy fotbalovej turnaj hodnotit jako trochu nepovedenej.. věřte že může být hůř... v sobotu jsme odehráli kvalitních 5 zápasů (4 skupina, jeden o umístění) a skončili jsme na krásném neděleném posledním místě s celkovym skóre 2:54 :lol: ... :jn: :hiding:

PS: nepřekvapivě se na pozápasovym rautu skóre otočilo.. hospodu jsme zavírali my :oslava: :frajer2:
Dneska jdeme do druhýho ročníku... sestavu jsme posílili (aspoň na papíře to vypadá obstojně), tak snad budeme na rautu pořád dominovat :pray:

edit: tak letos opět poslední místo, ale už se skóre 4:15 ... příští rok možná urveme i první bod a za deset let kdo ví, třeba i první výhru :slap:
No, musím se trochu pochlubit kluci, dneska jsem si zahrál v lajně s Filipem Kubou a byl to pro mě zážitek jako hrom... super
Jeho otec s námi chodí hrávat pravidelně a teď když tu Filip na pár dní přiletěl z Tampy, tak ho vzal s sebou.... no, hrál tak na 10% a i tak to bylo s ohromným přehledem, rozdával nám to jedna báseň, chudáci ti co dnes hráli proti nám .... :thumbsup: :good:
Po 1,5 sezone menim farby - vyzliekol som modro-biely dres Braunschweigh Ice Cubes a obliekol modro-biely dres EHC Munchen. No vlastne farby ani tak nemenim :-D Uz si pripadam ako Jaro Halak, lebo medzi tymito dvoma muzstvami som este "hral" za Coburg Cobras, no tam som sa nestihol dostat ani raz na lad :-D
:yahoo:

Z dnešního sportovního dne mám obrovskou radost, byť mohla být ještě o něco větší..
V Brně se konal celorepublikový turnaj ve futsalu neslyšících. Zúčastnilo se nakonec osm týmů (Ostrava, Praha, ČB, Ostrava, Vítkovice.....) a já hrál za Znojmo. A mj. už vloni jsme se tohoto turnaje zúčastnili, avšak jsme skončili předposlední a nikdo od nás nečekal ani letos žádné větší zázraky...

Jenže já si věřil, tvrdil sem klukům, že letos to úspěch bude. Jenže přišel první zápas s Brnem a debakl 5:0. :-/ Což samozřejmě naši morálku nijak nepozdvihlo. Dále na nás čekala Praha, jeden z dalších favoritů turnaje. A ejhle! Vyhráváme 3:2 (1 gól+2asistence) po taktické a velké bitvě! A na závěř skupiny nás čekaly České Budějovice, jediný papírově slabší tým než my, což se na place také potvrdilo. Jasná výhra 6:1 (1+4).

A díky výhře Brna nad Prahou jsme tak postoupili z druhého místa do semifinále! Čímž jsme šokovali všechny místní... A tam nás čekaly Vítkovice. Nejprve jsme šli do vedení my, ale pak srovnaly. No... už to vypadalo, že rozhodnou penalty, jenže asi 10sec před koncem jsem udělal jednoho hráče a mezi dvěma dalšíma nahrál spoluhráčovi (jo, musem se chlubit :jn: )do gólový šance a ten neváhal. A vypukla naprostá euforie! Rozhodnuto 4sec před koncem!

Finále nás pak čekalo s Brnem, se kterým jsme se již utkali ve skupině. No, už to bylo daleko vyrovnanějí utkání, ve kterém jsme však opět první prohrávali my. Po pár minutách jsem ale srovnal poté, co jsem obehrál posledního beka i gólmana a dával do prázdné. :jn: Asi o další 4 minuty později jsem pak vybojoval jasnou penaltu, kterou náš spoluhráč ovšem neproměnil. No, a asi minutu a půl předkoncem Brno potrestalo naše nevyužité šance a vyhrávalo 2:1. IMO vyrovnaný zápas...

Na konci turnaji jsem byl vyhlášen nejlepším hráčem, což mi bylo řečeno tak nějak už před finále, že prý se tam šuškalo, že bych měl být zvolený já. Nechci se chlubit, jen mi jde o to, že toto jsou prostě nepopsatelně šťastné okamžiky, když se na vás všichni dívají a tleskají vám, gratulují... :wub:

Obrázek

A mj. tam byli všichni futsalisté neslyšící reprezentace, za kterou já např. ještě neodehrál ani minutu. :ciga: :jn:
Rono píše:Na konci turnaji jsem byl vyhlášen nejlepším hráčem, což mi bylo řečeno tak nějak už před finále, že prý se tam šuškalo, že bych měl být zvolený já. Nechci se chlubit, jen mi jde o to, že toto jsou prostě nepopsatelně šťastné okamžiky, když se na vás všichni dívají a tleskají vám, gratulují...
Ted uz jen ty modelky.. :neviem:
Rono píše:když se na vás všichni dívají a tleskají vám, gratulují...
poznam ten pocit :)

koniec augusta a zial asi aj koniec podobnych turnajoviek :-( som taky mesiac po operacii platnicky :-(

Přílohy

cepi píše:
Rono píše:když se na vás všichni dívají a tleskají vám, gratulují...
poznam ten pocit :)
ja nie :-D

ta soska zachytava moment, ako si si sku*vil platnicku? :wink:
Skorpion píše:ta soska zachytava moment, ako si si sku*vil platnicku? :wink:
tam mi akurat odovzdavaju poukazku na pobyt v nemocnici :lol2:
prave tam sa to zacalo, pocas, resp.po skonceni turnaja mierne bolesti v sedacej casti, ja len, ze to klasika nejaky sval natiahnuty, pretazeny, mf, svalovica, nedal si pokoja, riesil futbal na dalsi a dalsi den a bolesti nepolavovali, naopak, mr_ko potvrdilo ocakavanu diagnozu :-( takze to bol asi môj taky rozluckovy turnaj :-(
Rono gratuluju a preju jeste hodne uspechu v dalsi kariere, ty pocity znam taky a to proste nejde popsat :good:

Cepiho pochvalim az osobne u kaliska :-D

Ja ted druhym rokem hostuju v dedine asi 5 km od nas a nemuzu si to vynachvalit. Jde sice jen o prales, ale v lete jsme postoupili coz byl naprosto necekany uspech ( minulou sezonu hrali pod stredem tabulky a az na me ted hrala stejna sestava ) a ted to hrajem o zachranu jak se da. Na ukoncene bylo hlasovani o nejlepsi hrace na dany post a nakonec i osobnost mancaftu, coz v minulosti vyhravali funkcionari a lidi kteri tam ten fotbal delaji a staraji se o to a letos jsem to vyhral ja. Absolutne necekane, asi pod dojmem prave odehraneho zapasu kdy jsem mancaft podrzel paru neskutecnyma zakrokama kdy uz souperi zvedali ruce a pak jen nevericne zirali jak metrak zive vahy caruje v brane :-D Opravdu si ty posledni 2 odehrane sezony uzivam, mame dobrou partyju, divaci me maji radi a fandi mi a to se pak chyta samo, tomu rikam opravdova radost z fotbalu :)
Selly teba by kto nemal rad :-D :moj:
Cepo nemáš nahodou kontakt na ňáku cenovo dobre dostupnú halu na futsal v KE ? : )
medik911 píše:Cepo nemáš nahodou kontakt na ňáku cenovo dobre dostupnú halu na futsal v KE ? : )
To nema.. Za prachy nas akcionaru HF chodil jen do tech nejdrazsich..
(coz mi pripomina, ze bych mel zase pustit chlup :oops: )
medik911 píše:Cepo nemáš nahodou kontakt na ňáku cenovo dobre dostupnú halu na futsal v KE ? : )
Ludo neprovokuj! ta ja nemôzem bavit a tebe budem vybavovat telocvicnu?! :butt: :-D
ani mi nehovor, ze by si mal moznost riesit futsal v Ke...ak by som bol fit, hned by som ta k sebe zaclenil, 2-3 telocvicne za tyzden by postacilo? :-D
zial, som dlhodobo mimo, od takejto futbalovej aktivity si davam taku rocnu pauzu, budem velmi rad, ak budem hravat aspon tak rekreacne pocas leta na umelke...mozno dam neskôr aj tu telocvicnu, ale to uz s mierou, uz nebudem môct tak bezhlavo behat:)) je mi z toho smutno :-(
Wanic píše:příští rok možná urveme i první bod a za deset let kdo ví, třeba i první výhru
Tak odtud je ta tvoje taktika! :cool:
cepi píše:
medik911 píše:Cepo nemáš nahodou kontakt na ňáku cenovo dobre dostupnú halu na futsal v KE ? : )
Ludo neprovokuj! ta ja nemôzem bavit a tebe budem vybavovat telocvicnu?! :butt: :-D
ani mi nehovor, ze by si mal moznost riesit futsal v Ke...ak by som bol fit, hned by som ta k sebe zaclenil, 2-3 telocvicne za tyzden by postacilo? :-D
zial, som dlhodobo mimo, od takejto futbalovej aktivity si davam taku rocnu pauzu, budem velmi rad, ak budem hravat aspon tak rekreacne pocas leta na umelke...mozno dam neskôr aj tu telocvicnu, ale to uz s mierou, uz nebudem môct tak bezhlavo behat:)) je mi z toho smutno :-(
no ja mám možnosť riešit futsal v ke už 4 rok :D
tak skušam riešit aj tento ale dako neviem zhonat prijatelnu halu kvalita/cena .. :verysad:
taktika byla dobrá: http://tjdvory.wz.cz/taktika.bmp" onclick="window.open(this.href);return false;

bohužel jsme měli kvalitní jenom základní sestavu... a jelikož soupeři tam jsou kua kvalitní... nedá se uhrát 20 minut bez střídání, a kdykoliv někdo vystřídal, začlo být zle.... příští ročník už asi vynechám, jestli bude nominovaná stejná nekvalita :lol2:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1020 ... 011/video/

Dodatek k tomu turnaji v halové kopané. Koukejte od 8:45 cca.
Mě uvidíte hned ve druhém (to přihrávám přes celé hřiště na našeho forvarda, který však nedává :giggle: ) a třetím střihu (kdy vystihnu přihrávku a zavěsím. :ciga: :D Kdyžtak pro další info, mám číslo 10 a hrajeme v těch bílých dresech s modrými pruhy.
Málem bych na to zapomněl se o to podělit i s Vámi tady... :oops:

Obrázek

V lednu jsem byl vyhlášenej nejlepším fotbalistou roku 2014 v SKN Brno, se kterým jsme už třikrát po sobě mistři nejvyšší ligy v ČR. :yes:
Dneska sem dostal asi dosud největší individuální ocenění v kariéře a i když vím, že fotbal je hlavně týmová hra, tak i toto mi udělalo obrovskou radost!! Chtěl bych za to hlavně poděkovat rodině, která odmalička se mě snaží co nejvíce ve fotbalu podporovat i přesto, že bych jej hrát neměl kvůli handicapu (jak sami víte), ale jsem moc šťastnej, že ihned pochopili, že kulatý míč u nohou je to, co mě bude dělat tím nejšťastnějším a nebrání mi v tom!! Největší díky pak patří rodičům a ségře, kteří musí moji závislost na tom míči denně trpět už od nějakých tří let!! Děkuji za vše, má rodino!! Vy jste pro mě to nejdůležitější!! A nakonec bych chtěl poděkovat i vám, přátelům, totiž i vy jste se zasloužili o to, jaký spokojený a šťastný život dosud vedu!!! :jj: :yahoo:
420 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS