Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTOVANIE

Diskuze o všem možném i nemožném.

:thumbsup: pekne medik, ale nepomylili si ta nahodou s inym Hamsikom? :-D
No, čo ja viem :D možné to je podoba medzi nami určite je :D
jen tak pro zasmání... ať už budete někdy fotbalovej turnaj hodnotit jako trochu nepovedenej.. věřte že může být hůř... v sobotu jsme odehráli kvalitních 5 zápasů (4 skupina, jeden o umístění) a skončili jsme na krásném neděleném posledním místě s celkovym skóre 2:54 :lol: ... :jn: :hiding:

PS: nepřekvapivě se na pozápasovym rautu skóre otočilo.. hospodu jsme zavírali my :oslava: :frajer2:
o nejaku hodinku vyrazam na dlhoocakavany turnaj o pohar starostu Krasnej (umela trava 4+1) na ktorom obhajujeme prvenstvo :nervozny:
z vitazneho timu nam pre dovolenkove obdobie vypadli 2 dôlezite figurky, uvidime, aka bude nahrada suskalo sa, ze jednym z nich by mohol byt Vlado Janocko :-O (uvidime na mieste)
turnaj startujeme prvym zapasom az okolo 13:00 v idealnom teplotnom case :cool: finale je na programe o 21:30 pod umelym osvetlenim, posun nastal aj z dôvodu, ze sa vcera Krasnej riesil odpust, tak to som zvedavy na niektore ksichty :D

o priebehu turnaja hodim podrobnejsi post po jeho skonceni, podobne ako aj o tom v Cechach, kde sme si pocinali nad ocakavanie
:verysad:
To je podrobne dost, nemusis rozvadet..
AndyF » 07 Júl 2013, 11:15 píše:
To je podrobne dost, nemusis rozvadet..
musim, prehrali sme vo finale na penalty.....

este kratky navrat do Ciech kde sme skoncili na skvelom 3.mieste (z 12; vo stvrfinale sme vyhrali 1:0, v semifinale rovnakym pomerom prehrali) podla toho vyzeral aj navrat domov :oslava:

Obrázek

o pohar starostu Krasnej

pred zrebovanim sme boli ako minulorocny vitaz nasadenym timom, zreb nam prial, vyfasovali sme najprijatelnejsiu skupinu spomedzi vsetkych
3 skupiny po 4, hore do vyradovacky islo 8 najuspesnejsich timov (po dvaja z kazdej skupiny a dvaja najlepsi z 3.miest) - 1/8, 2/7, 3/6, 4/5

zakl.skupina

5:0 - idealny super na rozohratie (bez goloveho prispevku)
3:1 - inkasovali sme ako prvi, no potom sme to v pohode obratili (opät bez goloveho prispenia)
7:0 - najlahsi super na koniec, chceli sme si spravit aj skore, ktore rozhodovalo vo vyradovacke, chceli sme ist z 1.miesta, aby sme vyfasovali supera postupujuceho z 8 priecky (konecne som golovo odklial nove turfy - 2x, ale slo len o take doklepavacky do prazdnej)

stvrtfinale

4:1 - super, ktory mal v time prevahu :andy: veku, no ktory nam nedaroval nic zadarmo, ale nad ktorym sme museli...podla papierovych prognoz
huzevnateho supera sme zlomili az po budicku, ktory nam ustedril super svojou uvodnou trefou.....chvilu trvalo, kym sme sa spamätali a bol to môj zapas :) zaznamenal som hetrik a najmä ten 3 bol ukazkovy, obstrel do sibenice, yeah babe

semifinale

1:0 - v brane supera stoji Marian Kello

Obrázek

ktory do semifinale drzal ciste konto.....kto z koho, bolo to presne o tom jednom gole, supli sme ho po chybnom striedani supera, 3 na 2, spoluhrac spicom k tycke nedal Kellovi sancu.....nasledne sme zahrali vysoko takticky:D pozapasova radost bola velka a boli sme opät vo finale!!!

finale (na ake sa bude dlho spominat)

dostavame sa do vedenia 1:0, triafam do zrde, no kolega bol presne tam kde mal a upratal loptu do siete......super v zapäti kontroval neskutocnou golovkou z polovice ihriska......som sa len prizeral ako lopta pred nasim brankarom zaplachtila.....opät sa dostavame do vedenia, zasluhou nasho najlepsieho hraca, ktory zaznemava strelou z priameho kopu gol na 2:1.....super kratko na to, opät vyrovnava 2:2.....a potom prisla chvila, ktora ma bude este pekne dlho deptat.......rozohravame standardku z vybornej pozicie, strelec nasich 2 golov si stavia loptu tesne pred pokutovym uzemim, super riesi 2 clenny mur, ja sa presuvam k lavej tycke, spoluhrac k pravej a realizator priameho kopu si môze vybrat, ci to napali tak ako pri predoslej golovke, alebo posunie loptu na mna, ci spoluhraca......vybera si mna, som uplne volny, nikto ma neberie, brankar je v podstate len statista a ja strelou z prvej minam branku.....nepochopitelna minela.......nedas dostanes a super ide do vedenia 2:3, hlavy dole, no este sa nevzdavame, gol na 3:3 necakal nikto, brankar supera uz vôbec nie, inkasuje lacny gol z polky ihriska, dvihame ruky nad hlavu, sme spät v hre, suboj sa len takticky dohrava a nasleduju penalty......po zahodenej tutovke, ktora mohla a mala rozhodnut cely zapas sa na ne necitim......spoluhrac kope ako prvy, prudkou no neumiestnenou strelou, triafa len stred branky a v nej stojaceho brankara......super odpoveda golom.....v poradi druhy spoluhrac to triafa daleko lepsie, no ich brankar strelu do sibenice vyraza na brvno......super sa nemyli a je po zapase......3:4 na pokutove.....dalsi spoluhrac pripraveny na zahravanie 3 penalty sa uz k slovu nedostal.....uz viem, aky je to kktsky pocit, ked v prof. sporte sa vypadava po trestnych, ci pokutovych:) tu zahodenu sancu som musel ihned zriesit slofikom:D oslavy supera, aj tie pozapasove nemali konca kraja.....do stvrtfinale sa dostali zo 7.miesta (v zakl. skupine mali na konte 2 prehry), tam vyradili asi najväcsieho favorita na prvenstvo 1:0, semifinale a finale zvladli na penalty........

2.miesto samozrejme za :oslava: stalo :thumbsup:

Obrázek
Ve středu jsem odjel do Nymburku na letní kemp širšího výběru reprezentace ČR ve fotbale neslyšících. Během pěti dnů jsme odehráli i dva přátelské zápasy (s místníma týmama) a od kouče jsem byl pochválen. Už mi řekl i co a jak, nejspíš budu vybranej na předkvalifikační "turné" na Černou Horu a pak se snad dostanu aspoň na lavičku při zápasech kvalifikace na ME 2015 v Německu. :pray:
Obrázek
"konecne" po lete kde sa clovek venoval :oslava: a podobnym radovankam :D som sa nevedel dockat novej miniligovej sezony, kde sa to v mojom pripade pekne premiesalo
tou najpodstatnejsou zmenou je, ze na Vysnom Opatskom kde roky rokuce hravala minilga na betone sa polozil umely travnik - http://www.futbalvsfz.sk/?clanky&gid=14 ... e1c626f6ad" onclick="window.open(this.href);return false;
takze hned som zaostril a rozhodol sa
opustil som svoj predosly tim a zamieril do 2.miniligy na nove ihrisko
:sad2: skoda slov, vytesovanie dlho netrvalo, to moje :censored: telo si zo mna robi prdel, clovek prekona kadejake sramy, plastiku kriznych väzov, slepak, natiahnute svaly, slabiny, ale mierne? povyskocena platnicka je uz na mna moc

magneticka rezonancia ukazala pofutbalove chrbt. bolesti, vystavila sportovu stopku na urcity cas a som v ocakavani co ukazu najblizsie konzultacie s povolanymi, uz zajtra riesim fyzioterapeuta, ktory ma na starosti aj kosic.hokejistov (taky Pasek si s platnickami vraj zaziva svoje) specialne rehabilitacne cvicenia (a ktovie co mi tam este nasackuje) hadam dopomôzu k tomu, aby som bol sportovo ako tak funkcny, bez aktivneho sportovanie by som bol polovicny ce
au...s tymto nie je sranda, vraj to zvykne byt :censored: bolestive. ty si riadny marod :(
Když jsem začínal v žácích, tak jsme kopali okresní soutěž. V mém posledním ročníku za žáky jsem jako kapitán vedl žáky (poprvé v historii klubu) v I.B třídě a skončili jsme na brilantním 2. místě! To byl (a zatím je) jasně nejlepší dosavadní úspěch v historii Přímek. :thumbsup:

V dorostu to sice bylo lehčí, neboť když jsem tam přišel, tak se tam už I.B třída kopala, ale byla to bída. Tři sezóny po sobě jsme hráli mezi středem až spodkem tabulky. Tuto sezónu jako vedu mužstvo jako kapitán, byť nejsem ani ročníkově nejstarší, a jedno kolo před zimní pauzou jsme na čele tabulky!
Pro info - nikdy v historii Přímětic tady dorost ani žáci ani chlapy nebyli tak vysoko, tudíž pokud se nám opravdu podaří první místo udržet i po příštím kole, tak zaznamenáme jasně nejlepší (podzimní) úspěch od samotného založení klubu a já jsem jen rád, že u toho můžu být opět jako kapitán. :yes: A jsem moc rád samozřejmě i za ostatní i za to, že můžu hrát právě s nimi. Jsme parádní parta a super tým. :serus:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7000" onclick="window.open(this.href);return false;
tohtoročné zimné počasie je úplne božie, dnes som začal tenisovú sezónu ( o dva mesiace skôr ako vlani), len nech to tak vydrží, snáď sa čoskoro dostanem do formy (predpokladám, že zajtra ma bude bolieť celý človek :scare: )

:good::
Joe S. píše: zajtra ma bude bolieť celý človek
ale to je taka prijemna bolest :yes:
Ja dnes zas po dost dlhej dobe dve hodiny na squashi...zajtra asi budem len vzdialene pripominat cloveka :D
tak nakoniec ten tenis som rozchodil v pohode, ale zajtra to bude horšie, dnes ma spolubývajúca nahovorila na beh popri dunaji, tak to budú následky :scare:
lol tak to veru budu ak v polke niekde zahnete.... :jn:
:lol2: maly Joe Sakic :hmm:

Mimochodom, jeden z najlepsich pokrovych hracov na Slovensku ma pozval na tenis, tak sa uz tesim ako mu rozhodim sandal.
hmm Dag Palovič? :D ale je ich viac pochybujem ze som sa trafil
kajo píše:Mimochodom, jeden z najlepsich pokrovych hracov na Slovensku ma pozval na tenis, tak sa uz tesim ako mu rozhodim sandal.
1. preco pozyvas na tenis sam seba??
2. preco sa precenujes?
:hroza:

ja som si kupil novy bicykel (cross), postupne dokupujem aj vybavu. Bohuzial som ale este ani nemal cas ho prevetrat :cry:
kajo » Štv Mar 13, 2014 9:15 pm píše::lol2: maly Joe Sakic :hmm:
Blbec :hroza: aj Anty :hroza: mal som čo napísať.

kajo, ja nie som ako ty, kamarátom do kapusty nelozím :sarcasm:
Dag Palovic je vlastne strasne zly hrac, len ma to stastie ze je tvarou Slovenska pre poker stars. Inak je katastrofalny hrac...Tento o ktorom pisem, je z Dolneho Kubina a pred par rokmi vyhral "Pracu snov" na PS (pravda, vtedy bol este dost slaby a mal obrovske stastie ze ten turnaj vyhral) a odvtedy sa velmi vypracoval.

arek :trim: (to som ta az tak nasral tym KTL clankom? :jn: )

Joe: vedel som, ze to vytiahnes ty ako prvy :D Ale opakujem, to nebol kamarat..ved som ho v zivote ani nevidel :hroza: A o jeho existencii som ani nevedel a dozvedel sa az potom...
kajo » Štv Mar 13, 2014 9:33 pm píše:Dag Palovic je vlastne strasne zly hrac, len ma to stastie ze je tvarou Slovenska pre poker stars. Inak je katastrofalny hrac...Tento o ktorom pisem, je z Dolneho Kubina a pred par rokmi vyhral "Pracu snov" na PS (pravda, vtedy bol este dost slaby a mal obrovske stastie ze ten turnaj vyhral) a odvtedy sa velmi vypracoval.

arek :trim: (to som ta az tak nasral tym KTL clankom? :jn: )

Joe: vedel som, ze to vytiahnes ty ako prvy :D Ale opakujem, to nebol kamarat..ved som ho v zivote ani nevidel :hroza: A o jeho existencii som ani nevedel a dozvedel sa az potom...
to ti mám tak veriť :sarcasm:

a o existencii malej karolínky si sa už dozvedel? :sarcasm:
tak mala karolinka bude kamosova :D
:backtotopic: hovada
420 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG