Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTOVANIE

Diskuze o všem možném i nemožném.

švolco píše:švolco - arek 6:3 6:1 :frajer2:
:blabla:
Getzo5 píše::hehe:
:blabla:
arek píše: :blabla:
Ja ťa podporím a ty takto. :hroza:

K téme - kúpil som si novú palku. Celý život používam Stiga, tentoraz som vzal Dunlop. Guma paráda, ale siahol som po útočnejšom modeli. Uvidíme. :frajer2:
getzo, ty vypni pocitac na tyzden :lol:
Gratulujem svolko. Skoda ale, ze ten druhy set nebol kanar :(
Zajtra sa tiez chystam na tenis alebo squash, podla nalady.
dik kajo, no ked bolo 4:0, veril som v to .. inak ja s arekom hrame tenis asi tak tyzden ale fajn sport :)
hej hej v pohode sport :good: pomaly sa uz do toho aj celkom dostavame :) len na tej nasej urovni je to este takee..fyzicky nenarocne :ja_neviem:
Hmm, tenis :hmm: Ale loni jsem začal se squashem a golfem, tak to už by bylo zase moc :panika:
Možná z vás to někteří víte, možná nevíte, hraju fotbal za TJ Sokol Doubí :fan: . Ale tentokrát tu poreferuji o našem srandaturnaji "Zatáčka Cup" v Turnově. Všechno to začalo tím, že jsem šel v pátek večer za zábavou a potkal v Golfu bývalého spolužáka z gymplu. Tak klasické ahoj, jak to jde, co děláš.. Zavzpomínali jsme na staré časy, obvolali zbytek naší třídy a pilo se až do rána. Jeden z nich bydlí ale v Turnově a nabídl nám možnost sestavení týmu na fotbalový turnaj :hmm: Pivo, fotbálek a večer koncert, no neberte to :ja_neviem: :yahoo: Náš tým jsme pojmenovali FC C2H6O, snad každý ví proč :giggle: Rozslosování skupin a jelo se :wave: První zápas s nějakými Hodkovickými amatéry jsme začli skvěle, hned z rozehry jsme dali 1. gól a o minutu později jsem běžel po pravé straně, obránce mi až úzkostlivě kryl pravačku, tak jsem zasekl na levou a z docela nemožné pozice poslal balon za tyč, obráncův výraz " :eek2: " neměl chybu (to jsou přesně ty okamžiky, kdy docením, že táta už na mě jako na malého caparta "Levou, kopej levou" :yes: ). Jenomže pak se začala projevovat kvalita našeho týmu a soupeř otočil na 3-2. Naštěstí přišel poslední nákop, náš brankář vyhrál hlavičkový souboj, já jsem se zbavil obránce a přihrál spoluhráči před prázdnou bránu, 3-3 - konec. Druhé utkání jsme hráli proti nějakým Maďarům, kteří si nás totálně rozebírali, prostě klasický futsal a bohužel, na to jsme neměli to bránit, skóre tak hodně rychle narůstalo a nakonec se zastavilo na 6. A jelikož jsem trefil z 25 metrů jen tyč :nervy2: , góla jsme nedali. Poté přišel zase nějaký vietnamský tým. Uf, tak to nebylo nic pro mě, technický hračičkové, kteří při každém zákroku spadli na zem a obránce, který hrál na mě, mi furt tahal za dres. (Klasickou scénu, že jestli chce můj dres, tak až po zápase a klidně mu ho i podepíšu asi nepochopil). Bohužel, naše obrana statická a tak jsme zase dostali, tentokrát 4 góly. V poslední minutě mě pak po centru neuhlídal obránce a já do toho souboje s brankářem vletěl celkem neohroženě, nicméně mě ještě stihl ten bek zatáhnout a já vletěl proti brankáři omylem loktem napřed. Pár stehů to spravilo :giggle: Ale gól mi neuznali :bitka3: V posledním zápase ve skupině jsme hráli proti domácímu týmu, FC Zatáčka - pořadatel turnaje a místní hospoda. Začátek super, můj střílený centr si srazil do brány jejich obránce a protože by nám stačil i bod k postupu, už jsme se viděli ve 1/2finále. Jenže pět minut před koncem po zmatcích v naší obraně soupeř vyrovnal a o minutu později k nadšení fanoušků šli do vedení :doh: Nicméně náš tým měl mě a já jsem si při rozehře všimnul, že brankář ještě není úplně v bráně a navíc absolutně není připraven ke hře. Rozhodčí však dal pokyn a já mu ten míč vrátil do brány :hehe: Bohužel jsem vyjímečně na chvíli vystřídal, protože po těch zápasech v tom horku jsem už nemohl, jenomže ty másla okamžitě beze mě inkasovali :hroza: , takže jsem musel zase zpátky :giggle: A dost možná z posledního útoku jejich brankář zahrál rukou mimo pokutové území (rozhodčí ale zavřel oči a nevyloučil ho). Brankář si postavil zeď na střelu z takové blízkosti dost zvláštně, takže pro mě nebyl problém to šajtlí obstřelit a srovnat na 3-3. Hurááá, postoupili jsme dál se 2 body :yahoo: :lol3: Ve 1/4 finále jsme logicky dostali nejsilnějšího ze druhé skupiny, tým Romů pojmenovaný AS Roma :giggle: Prohrávali jsme celkem snadno 4-0, nicméně byl náš zápas vyhecovaný, a tak jsem o poločase spoluhráčům poradil, ať je víc provokujeme, že bychom mohli třeba něco vyvolat aspoň :giggle: A taky že jo, po několika ostřejších dohráních a pár zbytečných skluzů z obou stran jsem rozehrával throw-in, ty jsme měli kopané, nikoliv házené. Jenže jeden z jejich hráčů se postavil asi metr přede mě, tak jsem mu říkal, ať jde dál, říkal, ať hraju. Kouknul jsem na rozhodčího, ten mi ale taky dal pokyn ke hře, tak jsem si vzal trošku delší rozeběh a míč narval vší silou dotyčnému do tváře. A už to jelo :box: :giggle: Přiletěl ke mně jejich hráč a začal do mě strkat, já jsem do něj strčil zpátky a nazval ho :censored: už jsem viděl, jak mi ji chtěl natáhnout, ale přišel náš brankář a už se to rozjelo. Rozhodčí písknul konec a konečný verdikt, zněl, že je tým AS Roma diskvalifikovaný :hehe: . Postoupili jsme do 1/2finále, ve kterém jsme sice prohráli 4-0, ale i tak jsme skončili 3., protože se o 3. místo nehrálo :wave: Navíc mě spoluhráči po turnaji upozorňili na jednu blondýnku, která tam tak sama seděla a vyhlížela mě, takže opravdu to nebyl špatný den :angel: Večer jsme se pak všichni :oslava: a navíc jsme se spolužákem kytaristou vystřídali bubeníka a kytaristu Prorocků a zahráli 1 písničku. Docela sranda, bo jsem po 4 pivech a 4 panácích zasednul za škopky a koukám, že ten, co na ně hraje, je levák, takže jsem hrál přes ruku :giggle: Nicméně u Kabátů to není naštěstí takový problém. Ráno to probuzení nikomu nepřeju :giggle: Ale stálo to všechno za to :yes:
ja milujem ked sa vie clovek sam pochvalit :lol: :good:
Kdybys viděl, jaký hrozný jsme měli tým, kolikrát jsem už sám na hrotu ztrácel nervy :giggle: Příště to sestavíme jinak :yes:
v dnesnom svete ta nikto nepochvali, tak sa musis sam :) Tiez sa tu chvalim pravidelne :fucker2: :D
Shrňte to někdo do jednoho řádku. Jsem líný to číst. :sleep2:
dejf píše:Shrňte to někdo do jednoho řádku. Jsem líný to číst. :sleep2:
Rev je rasistická sv*ně, ktorá vyprovokvala cigánskeho súpera a vďaka tomu vyhrali placku :lol2:
Skorpion píše:v dnesnom svete ta nikto nepochvali, tak sa musis sam :) Tiez sa tu chvalim pravidelne :fucker2: :D
ved ja som to myslel praveze v dobrom.. tiez sa rad chvalim :D
Nikdy som si nemyslel, že napíšem do tohto topicu, keďže moje športové výkony zďaleka nedosahujú tie vaše, ale tak stalo sa...

Musím srpaviť reklamu na aplikáciu RunKeeper, ktorú pre majiteľov smartphonov s Androidom alebo WE7, alebo iPhonov, vysoko odporúčam.

Vďaka nej budete môcť si zaznamena´vať trasu vášho výkonu, vzdialenosť a čas. A je jedno, či bicyklujete, veslujete, bežíte, chodíte alebo neviem čo ešte (na výber tam máte mnoho športov)

Takisto Vám ukazuje, že koľko ste kalórií spálili (ale osobne to vidím ako blbos´t, keĎže nikde nezadávate telesnú hmotnosť, výšku, vek, pohlavie...). Okrem týchto vecí si môžete nastaviť aj rôzne filtre ako, meranie času pokým nezabehnete 5 km, či meranie času s tým, že vždy po 2 km si dáte nejakú rpestávku... Skrátka, ani ja som zatiaĺ nevyužil všetky funkcie, tak presne ani neviem čo tam je, ale viem, že je tam toho mnoho. A, je to free aplikácia, takže za ňu nič neplatíte.

Vlastne, vďaka tejto aplikácii som aj konečne zistil ako je to s mojím výkonom na trase bydlisko - Čunovo - bydlisko na bicykli, ktorú som absolvoval niekoľkokrát v živote, ale nikdy som nevedel presnú vzdialenosť (nemám tachometer), rýchlosť a ani čas. Vďaka tejto aplikácii to už viem.

Nejaké screeny z aplikácie a moje jediné dva výkony, ktoré som od jej stiahnutia stihol absolvovať.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Motokary









dnes sme otvarali tradicnu nedelnu telocvicnovu sezonu.....konecne!....este v juni sa riesila taka mensia rekonstrukcia telocvicne a ked sme sa tam teraz dokotulali, ostali sme dost zaskoceni povrchom, ktory sa nechutne smykal....nejako sme to odfutbalovali, ale miestami som si pripadal ako na lade....zadnicu som na palubovku polozil zo 3x, takze v prvom rade islo o to, aby sme zapas odohrali bez zranenia, co sa nastastie podarilo.....k vykonu....otras, zacal som sice v laufe, supol uvodne 3 goly, no potom som sa vytratil :ja_neviem: celkovo sme pukli 17:13? no po zapase na nas cakala po zapasova "tlacovka".... :oslava: jeden z partie cerstvy zenac, druhy cerstvy otec....este teraz sa z toho formatujem :roll:
Tož.. dneska jsme měli malý turnaj ve floorballe, který náš tým pojal jako fyzickou přípravu na turnaj o 8 dní později v malé kopané. Ráno jen lehká snídaně, karton Red Bullů, floorballku, hroznový cukr, ovoce, jemně perlivá bonaqua, chrániče, sálovky, ručník, triko, kraťasy, nahrádní triko, ponožky, náhradní ponožky, pár míčků, no prostě pár věcí a jelo se. Pár parádiček, rozchytat brankáře a čekal náš první zápas evidentně proti týpkům, které to hrají trochu na úrovni. Po 3 minutách jsme prohrávali 5-0 :giggle: Potom ale zvolnili a my jsme ubránili tento stav až do poločasu. Ve druhé dvanáctiminutovce čistého času jsme začali dotahovat, když asi nejlepší hráč našeho týmu nekompromisně propálil brankáře (ty jeho střely jsou úžasné) a bylo to 1-5 :clap: Ale za 2 minuty to bylo zase 1-7 :-( Asi minutu před koncem přišla moje chvíle, dostal jsem asi postopadesáté míček za bránu a zorro trickem a la Granlund jsem to hodil brankáři pod břevno :dance2: (v tréninku se mi to nepovedlo ani jednou :giggle: ). Nicméně asi 5 sekund před koncem tam soupeř dotřískal ještě jeden gól, prohra 2-8 na začátek nic moc :hmm: . Druhý zápas už byl proti přijatelnějšímu soupeři, poločas byl 2-2, když jsme dvakrát vedli, jenže druhý poločas většině týmu jakoby došly síly a dostali jsme 3 góly, prohra 2-5, po 2 zápasech skóre 4:13, úplně stejné jako poslední tým, co proti nám měl nastoupit :giggle: Bitva o to nebýt poslední začala docela blbě, asi po minutě jsme si dali vlastňáka, nicméně po sérii tyčí jsme na konci poločasu vyrovnali :wave: . 3 minuty před koncem pak opět náš nej hráč střelou přes celé hřiště nachytal brankáře v nedbalkách, vedli jsme. Soupeř v poslední minutě odvolal brankáře a těsně před koncem náš brankář neudržel dvakrát tečovanou střelu a dorážka skončila v bráně :doh: domluvili jsme si nájezdy, 3 série po jednom, náš nej hráč jako první trefil tyč, jejich hráč břevno :scare: Pak konečně klička u našeho hráče, ale z úhlu poslal míček zase jen do tyče :bitka3: Jejich hráč střílel nečekaně už na modré a těsně nad :? No a pak já, v hlavě se mi honilo spousta myšlenek a to možná také zapříčinilo to, že těsně před gólmanem jsem si chtěl stáhnout míček na bekhend, jenže mi ujel a brankářovi projel mezi nohama, ten ho ještě vykopl, ale jen do své brány :lol: Vedli jsme :clap: Jejich poslední útočník provedl nájezd ukázkově, položil si gólmana, vymáchal ho tam a pak přestřelil :giggle: Aspoň tedy 3. :winner3: Spokojenost je, vyblbli jsme se a zjistili jsme, že většina týmu na tom fyzicky není nic moc :giggle: Ale přeci jen, floorball není úplně náš top sport a příští týden to bude něco jiného :box:
podla vsetkeho sme dnes uzavreli futbalek na umelej trave a rozlucka to bola vitazna :) 4+1 (kvalitni brankari na oboch stranach) 2x do 10....do prveho zapasu sme vstupili z ostra 6:0, skoncilo to cca 10:4 no pokracoval som v trapenke z nedele.....prihravky tam sice boli, ale vykon celkovo 0 bodov....no normalne som bol sam zo seba vytoceny :D nepotrpim si na ritualy, ale nedalo mi to :giggle: biely vrchny ohoz som zamenil za modry a zmena bola badatelna :wave: z nasich uvodnych 4G som supol 3, celkovo 6, aj vykonnostne to uz ako tak uslo, capli sme to 10:6 a bola spokojnost :) premiestnujeme sa do telocvicne
mame za sebou tradicny nedelnajsi telocvicnovy futbalek, supera sme rozobrali na suciastky, skoncilo to cca 20:13, po dlhsom case som konecne explodoval :D aj golovo, padlo zo 10 kuskov, velke + male vitazne pivko padlo vhod, ako sa vravi vsetko s mierou, nakolko to este musim odfurikovat do Valalik, kde hrame proti jednej futsalovej partii, komplet s brankarmi na hadzanarske branky, pôjde o vaznejsi futbal ako ten ranny (ehm, len ci budem stihat :panika: rannajsia forma snad zo mna opadne az zajtra rano :lol2:

edit: forma vygradovala :cool:

btw: paradne sa mi osvedcili Jomky - sa tyka ceny, zaujimavost - 66€ priamo v Joma shope, no natrafil som na http://www.futbal-eshop.eu/home-futbal- ... y-a-turfy/" onclick="window.open(this.href);return false; kde ich maju za 49,50 :hfman:
Dnes som spravil na bicykli 200km na "jeden zatah" (prestavky 15 minut a menej). Start o 2 rano a dvestovku som mal o 14:45. Uz nikdy viac :)
____________
ty si lolo, v dobroim samozrejme :D :respekt: c.
:stop: lenoseniu, prepchavaniu sa :nono: zajtra to konecne rozbeham, na takom rekreacnom, 2.rocniku Vianocneho turnaja, ktory vsak bude spojeny so Stefanom :oslava: :jn:
naklusem tam uz s tymito darcekovymi Jomkami :ejha: Obrázek
Tak dneska jsem si odbyl svoji trenérskou premiéru v roli trenéra přípravky. Měli jsme domluvený turnaj v Žitavě, s kterou spolupracuje Slovan, s kterým zase úzce spolupracujeme my, tímto je zdravím a děkuji za zasponzorování :jn: :serus: Byli dvě čtyřčlenné skupiny, my jsme byli hned v té první "žitavské", ta sestavila dva týmy, nejprve svoje áčko a potom kluky o dva roky mladší než měl zbytek turnaje, nevím proč, asi kvůli sbírání zkušeností :ja_neviem: (já však už tehdy tušil nějaké ty :dudo: ). Hned první zahajovácí zápas turnaje jsme hráli s domácím A-týmem, na který se přišlo podívat poměrně dost fanoušků :sok: Hrálo se na polovinu velkého hřiště, menší brány, 7 hráčů+brankář, střídalo se hokejově a každý tým měl k dispozici jeden timeout. Málem bych zapomněl, 2x15 minut čistého času. No hned první utkání tedy s domácím "A" týmem. Vlétli na nás solidně, snad do 3 minut měli už asi 5 střel a o chvíli později šli do vedení. Hned jsem si vzal timeout a trochu klukům vysvělil, ať zapomenou na všechno to okolo a hrajou to, co jsme půl roku pilovali. Zafungovalo to. Postupem času jsme získali převahu a především rychlé kombinace ve středu pole, kde jsme při našich útocích nestrávili snad nikdy více jak 10 sekund a nenasbírali víc jak 3, 4 doteky s míčem (vidíte vy Barceloňáci, tohle je fotbal :cosi: :jn: ), začali dělat soupeři velké problémy. Góly na sebe nenechali dlouho čekat, schovali jsme si je na závěrečnou pětiminutovku, a to hned 4 :fan: O přestávce jsem naordinoval menší změnu, změnil jsem rozestavení na ještě ofenzivnější 3-3-4 a řekl, že nechci bránit, když dáme ještě jeden gól, tak je vymalováno. A skutečně, asi minutu po pauze jsme dali na 5:1. Domácí fanoušci se nestačili divit :sok: V poslední minutě se pak ještě oba týmy prosadily po jedné brance a tak jsme náš první zápas zvládli excelentně, 6:2. A to mi jeden z lidí říkal, že jsme si právě potahali papírově nejsilnější tým turnaje. Druhý zápas turnaje hrála přípravka Rapidu Liberec a porazili o dva roky mladší soupeře 3-1, ale žádné haló to teda nebylo, dlouho prohrávali 1-0 a vyhrál jim to vlastně jen jeden hráč, který ty 3 góly dal skoro sám. Ve druhém zápase jsme hráli právě proti Žitavě "B" a hle, za Žitavu "B" najednou nastoupilo pár hráčů z jejich "A" týmu. Nejsem Jábulím, takže jsem na :pravidla: neupozorňoval, však jsme je smetli i tak, po 5 minutách 3:0 a jen díky tyčím a neskutečné klice jejich týmu, jsme přidali už jen jeden gól a vyhráli tak 4-0. Poté Rapid-Žitava "A" 2-2, rapidská "desítka" opět dva góly :hmm: V posledním zápase jsem naordinoval rychlá střídání, protože jsem se obával, že proti Rapidu nebudeme stíhat, ale chyba lávky :hfman: Dlouho jsme s nimi hráli vyrovnanou partii a dlouho taky nepadal žádný gól. Až pět minut před koncem nám :ref: pískl nějakou zvláštní penaltu. No, co se dalo dělat, vedli jsme 1-0 a v závěru jsme pak přidali druhý gól. Výhra 2-0 nad někým, kdo má být o třídu výše, to potěší. No Žitava "A" si nečekaně pohlídala postup a rozstřílela svoje béčko 12-0, to bylo teda hrdinské :giggle: V semis jsme hráli proti největším betonářům turnaje, skóre po 3 zápasech útočného turnaje 4:6 a ještě k tomu postup, no pane :giggle: Smích mě ale rychle přešel. První poločas jsme zahodili velké šance a já tušil, že bude zle. Ve druhém poločase jsme najednou ztráceli půdu pod nohama a soupeřův beton jsme těžko prolamovali (Ok, culés, teď by se mi hodila ta vaše házená :jn:). Zkoušeli jsme kombinace a la trojuhelník (nevím, jestli to znáte), ale soupeř stejně toho třetího zdvojil a my jsme nedokázali dostat balon na oslabené soupeřovo území. Na konci pak ještě dokonce soupeřův hráč utekl a běžel sám na brankáře a dal to do něj :panika: Snad v poslední vteřině dokonce soupeř nastřelil tyčku. Ale byl konec a šlo se do penalt :nervozny: Moje filozofie je poslat na penaltu hráče, kteří se mi sami přihlásí, jenže hlásili se dva, ostatní se chtěli asi zříct zodpovědnosti. No zkusil jsem vybrat 3 daší hráče, ale měl jsem u nich obavy. A ty se vyplnily. Dvě série bezchybné. 2 góly na obou stranách. Ve třetí sérii ale dáváme tyč. Náš brankář ale chytá. Jenže hned další penalta míří tentokrát do další tyče. Náš brankář ale znova chytá (tady mě trochu uposlechl víc a byl snad dva metry před brankovou čárou, ale :ref: pustil). Jenže ani pátou sérii nepřetavíme v gól, když snad náš nejlepší hráč turnaje překopává branku. A soupeř bohužel neomylně posílá balon do brány, finále je v nedohlednu. Co si mi ale moc líbilo, byl potlesk od domácích fanoušků, všichni povstali a tleskali nám vestoje. Nějakých 400-500 lidí tam mohlo být :hmm: Kluci byli samozřejmě smutní, ale říkal jsem jim, že není třeba věšet hlavy, naopak je třeba se zvednout a bojovat dál, čekal nás ještě zápas o 3.místo. Navíc pokaždé, když vám takhle tleskají fanoušci soupeře, víte, že svoji práci jste odvedl dobře. Druhé semifinále jsem neviděl, ale prý to byl strhující zápas, ve kterém Žitava nakonec vyhrála 4-3 a postoupila do finále :sok: O 3. místo jsme hráli s přípravkou Lipska. Ano, toho Lipska, které koupil Red Bull :thumbsdown: Měli tam snad 30 hráčů ze všech možných koutů světa a tenhle turnaj jim asi sloužil pro to, které si nechají a které ne. Začátek byl krušný, tenhle soupeř byl fakt dost silný a asi jediná věc, která jim zabránila ve vítězství tohohle turnaje, byla nesehranost, protože ten tým fakt točili neskutečně. První akce soupeře a gól, druhá akce soupeře a gól, mávám timeout, rozhodčí ale nevidí a soupeř nám zasazuje třetí úder. Střídám brankáře a snažím se vysvětlit hráčům, abychom zbytečně nekombinovali u své brány, ten presink soupeře byl brutální a začínal hned u naší brány. Ha, povedlo se, jako mávnutím proutku získáváme převahu, jakmile totiž překonáme první napadající val soupeře, už se dá hrát. A rychle snižujeme na 1-3. Pak dokonce z penalty na 2-3. Soupeř si bere timeout :giggle: A zase u naší brány zmatkujeme a soupeř nastřeluje tyč. Ve druhé půlce soupeř hodně protočí sestavu a začíná to být kvalitativně znát: "Tohle je ten moment, kdy to zvrátíme," říkám si. A téměř jsem měl pravdu, až na to, že nemůžeme proměnit ani jednu z nabízených šancí. Do našich útoků už se pomalu vkládá křeč, a tak nekompromisně dvě minuty před koncem odvolávám brankáře a posílám do hry hráče navíc. Ozval se bouřlivý potlesk a fandové nás hnají za vyrovnáním. (Víc než nepopularita RB Leipzig si myslím, že jsme udělali dojem svou hrou :hmm: ). Na soupeře to má především psychologický efekt, zastrašili jsme je a oni už jen stojí před bránou a odkopávají. Následuje série rohů a jeden z nich byl zahrán nádherně až na zadní tyč, kde právě náš hráč navíc trefuje břevno. Míč se bohužel odrazil tak kravsky, že domácí tři hráči jdou do protiútoku. Trenér soupeře na ně řval, ať nezastavují a tahají to až do brány. Bohužel tak protiútok 3na2 dotáhli až do zakončení, kde jejich útočník dostal míč do brány i s naším obráncem. 4-2, konec. Opět následuje bouřlivý potlesk tribun. Následuje finále. Náš přemožitel ale absolutně nemá šanci proti Žitavě, která je rozmete 5-2. Gratuluji vítězům, však jsme je porazili 6-2 :jn: Máme nejlepšího brankáře, záložníka a MVP turnaje. Při vyhlášení 4. místa opět velký potlesk. Nasedáme do busu a jedeme zpátky. Hned po příjezdu volám našemu "šéfovi" a říkám, že chci jednoho hráče Rapidu, jméno nevím, diktuji jen číslo a post. Tak snad se to zařídí, to by bylo 2-0 nad Rapidem a jen by se potvrdilo, že oni už dávno nejsou větší organizace než my. Mám ze sebe skutečně dobrý pocit, jen kluci byli trochu dole z toho, že vlastně nic nevyhráli, máme jen diplom. Ale co, jestli takhle budeme pokračovat dál, budu z nás a ze své nové "práce" mít skutečně dobrý pocit :good:
PS: Na počeštování německých měst vám kašlu :giggle:
dnes vecer absolvujem svoju lyziarsku premieru, po vyse 10? rocnej odmlke :nervozny: naposledy som sa po svahu klzal na kedysi tradicnych "komunistickych" :D lyziach, ziadne curlingy, zaoblene hrany atd.atd., neposlusne kolena + ine zalezitosti ma na pekne dlhy cas vyradili z hry, no uz rok, dva dozadu, som intenzivne premyslal o nejakom tom opatrnom pokuse, skusit to opät a kedze uz mam nakupene potrebne lyziarske nadobicko, ide sa na to Obrázek
cepi píše: kedze uz mam nakupene potrebne lyziarske nadobicko, ide sa na to Obrázek

butilka a rum sú kúpené? :lol2:
Joe S. píše:
cepi píše: kedze uz mam nakupene potrebne lyziarske nadobicko, ide sa na to Obrázek

butilka a rum sú kúpené? :lol2:
dal som si male pivko :prines_pivo: priamo na svahu, po lyzovacke, inak zasmakovalo :slintac:

k samotnej lyzovacke :jupi: sedi to, to clovek zabudnut nemôze :) a uz je to droga :slintac:
najskôr som to 2 jazdami vyskusal na babe kopci a kedze mi moja podporna a oporna osôbka potlapkala po pleci, spolocne sme sa presunuli na druhy kopec a :good: svah sice nebol bohvieako upraveny, co sa aj dalo ocakavat, kedze bolo hodinu pred uzavretim, ale vsetko klaplo, bez padu, aj s celkou slusnou technikou, ktoru samozrejme este treba vycibrit, doladit :) dnes som si bol este dokupit prilbu http://www.snowboard1.sk/fotocache/bigorig/ART04904.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; a pod ho na Kitzbühel :lol2: (inak Jahodna ma prilis neohurila, zostanem verny Kavecanom, mame to idealne hned za rohom a raz za cas nejaky ten vyjazd na Drienicu, ci Bachledovu)
420 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS