Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTOVANIE

Diskuze o všem možném i nemožném.

:( uz buduci vikend mi zacina liga v malom futbale, s novym timom, v novej lige + telocvicnova sezona a som par dni po operacii apendixu :? 5-6 tyzdnov bez aktivneho pohybu :censored: :bee:
cepi píše: :( uz buduci vikend mi zacina liga v malom futbale, s novym timom, v novej lige + telocvicnova sezona a som par dni po operacii apendixu :? 5-6 tyzdnov bez aktivneho pohybu :censored: :bee:
po nutenom odpocinku som opät funkcny :hop: tak kratka rekapitulacia co sa od tej doby udialo :)

v ramci kosickej miniligy v malom futbale (3.liga) som naklusal do noveho timu, s novymi hracmi (kamaratmi co hravame v telocvicni) a celkom sympatickymi dresmi (u mna oblubena 9 a menovka cepi:P

Obrázek

jesennu cast mame za sebou, skoncila akurat minuly tyzden, odohralo sa 11.kôl a v tabulke figurujeme na 4.mieste (ako KUBO TEAM)

http://www.knlminiliga.sk/index.php?act ... ble&lid=16" onclick="window.open(this.href);return false;

hore postupuju 3, takze postup do 2.ligy je celkom realny....ja som svoju premieru absolvoval v 9.kole a nedopadla podla predstav, pukli sme 6:0 a to sa riesil este len uvod 2.polcasu, ked rozhodca ukoncil zapas, kedze spoluhrac, ktory vyfasoval za :blabla: cervenu nechcel opustit ihrisko, tak sudi ho ukoncil predcasne :ref: chvalabohu, mozno by sme inkasovali aj 10 :jn:

u mna tiez 0 bodov, bez sance, bez stavy, vravim si, ta to po pcc premiera, aj ked treba uznat, ze super zahral na vybornu a k nicomu nas nepustil
naklusal som na kolo 11 a s papierovo lahsim superom, to dopadlo ok, vyhra 8:3 a môj premierovy hattrick :) tak hadam sa zadari aj na jar

nejaky tyzden spät sme riesili telocvicnovy turnaj o pohar starostu MC-Jazero, dozvedel som sa o tom nahodou, zriesil particku, ze ideme si len tak zatukat, bez velkych oci a skoncili sme nakoniec na bedni :) (3) hralo sa na male branky, 3+1, 2x5 minut, 7 timov, kazdy s kazdym, do semfinale sli 4 timy, kde sa uz hralo K.O. systemom...v zakl.skupine sme skoncili 2 s bilanciou 3-2-1 a v semfinale, ktore sa uz hralo 2x10 minut sme pukli s celkovym vitazom 2:0....v zapase o 3.miesto sme superovi (nasi znami) vratili nasu jedinu prehru zo zakl.skupiny a zvitazili 1:0, ked nam super dost vyrazne pomohol tym, ze pocas prestavok bojoval s fernetom :D

inak sme sa pobavili na tom, ze za nase 3.miesto sme ziskali viac ako 1 a 2....my sme vyfasovali 8 vin, ti nad nami sampus a uteraky :lol2:

Obrázek
Dnes som si vybojoval miesto v hokejovom time "Technische Universität Braunschweig Ice Cubes" :clap: Este doriesit tak miliardu byrokratickych somarin, zaplatit asi 500-800 Euro a mozem hrat.

Uz viem, ako sa citili legionari, ked prisli do NHL a nerozumeli ani slovo. Moja nemcina nula-nula-nic :) Trener mi musi vsetko hovorit anglicky :)
mam za sebou tohtosezonnu premierovu lyzovacku, cakal som kedy pride to prave orechove, bohata nadielka prirodneho snehu, stalo sa, takze vikend patril (aj) lyzovacke Obrázek
vcera Ke Jahodna, na take 2h, tak akurat na rozjazdenie, parkovisko preplnene, ale na svahu sa to pekne prefiltrovalo, v obehu bol po 1x v sezone spusteny aj "skryty" vlek, uslo to
dnes v ocakavani lepsej lyzovacky, no 0 bodov, Kojsovka, pekne prostredie, ale to necakane cakanie vo fronte ma ubijalo, zakupili sme si 4h listok, no po 2 hodinach sme to zabalili, za ten cas sme stihli absolvovat po 6 jazd, na Jahodnej som mal za tayk cas cca 16.....na vlek sa cakalo dobrych 10-15minut? a kopec bol zlyzovany do "1 minuty"
bol vikend, dalo sa s tym pocitat, ale Kojsovka ma aj tak nejako neohurila, skrtame ju a skusame dalej, najblizsi piatok Plejsy, chceme stihnut este Poracsku Dolinu, Mraznicu, Jasnu a oblubenu Levocsku Dolinu
snad tato paradna nadielka vydrzi co najdlhsie a vyraznejsie sa neotepli :nono:
akurat som sa dokotulal z lyzovacky - Poracska dolina (Slovenske rudohorie v blízkosti Slovenskeho raja) bolo :good: jednoznacne tohtosezonna naj lyzovacka, to sa nechyta ani "veklolepa" Tatranska Lomnica :bee:
idealne kopce, 0 cakacka na pomu, boli tam akurat nejake 2 skupinky z lyz.zajazdu, ale ti vôbec neprekazali, ked sa pobrali na obed, na svahu sme zostali 4 :super:
3h listok 9€, caj s rumom 1,50€ :oslava: maximalna spokojnost
mozno este skocime na Hnilcik - Mraznica, aby sme to mali preskumane aj tam, ale volba je zatial jasna Levocska + Poracska dolina :thumbsup:
dnes futbalova premiera na umelej trave, od letnych mesiacov to malo sice daleko, ale dalo sa a darilo sa :)

zajtra rozlucka s lyziarskou sezonou v oblubenej Levocskej doline, kde pred par tyzdnami zahynul skuseny lyziar :nervozny: http://lubovna.korzar.sme.sk/c/6714829/ ... cnici.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek to som sfotil este minuly rok, ta udalost s lyziarom sa stala na pravom svahu, uz na pohlad je dost prudky, ale da sa v pohode zist, aj ked my sme na nom absolvovali cca 2 jazdy, skôr nas to tahalo "naokolo", kde je ta trasa dlhsia, zaujimavejsia
lyziar zrejme doplatil na nejakeho menej skuseneho, ktory neodhadol svoje schopnosti + samotny kopec, na ktorom sa da nabrat ina rychlost a "nabral" ho zhora; nepomohla ani prilba, musela to byt ina pecka :? a to mal pred sebou sebou poslednu jazdu :doh: ale aj tak nechapem, slo o vecernu lyzovacku, podstatne menej ludi, aj tak si ho nasiel :|
tak snad posledna lyzovacka dopadne tak, ako vsetky tohtosezonne - :thumbsup:
:-O (dennikkorzar) Palin Hamsika nezlanaril

Novou tvarou v time mal byt utocnik Ludek Hamsik z Bezoviec, ktory sa ukazoval v dobrom svetle, ale nakoniec z jeho prichodu zislo. "Chce zostat v Bezovciach aj na jar a pomôct mu v zachrane" ozrejmil trener Palina Jan Gajdoscik

co pak Ludo, malo davali malo :D
Vieš peniaze robia svoje, predsa nebudem ist hrať za náke malé prachy, moje služby stoja omnhoo viac... :D Wildcelt by otom vedel rozprávať :D
medik911 píše:Vieš peniaze robia svoje, predsa nebudem ist hrať za náke malé prachy, moje služby stoja omnhoo viac... :D Wildcelt by otom vedel rozprávať :D
no a teraz ta poprosim o serioznejsiu odpoved :D

zajtra o 9:00 som mal mat prvy :antry: jarny :antry: miniligovy zapas, ale chrbat vystavil stopku, je*e ma uz dobry tyzden, no furt daco :popi: ale tak aspon omrknem habs-bruins :-P
tak seriozne :
Najperv som tam chcel prestupit chodil som na treningy a pod, no potom som sa rozhodol , že mam v p. že chcem si hrat fotbal tu v BE lebo tu ma to nesmierne baví, a tým pádom sa aj futbalom bavím...
MNe moc o love nejde ale oto si ten futbal vychutnávať..
Ta raz musime sa stretnut futbalovo :D
medik si pravy srdciar :poklona:
[quote="cepi"]



Obrázek

spomienka na moju prvu chatu so skupinou, a tie miestne potraviny :cool: mali len hajzlak, milu, dve mineralky a palenku :lol2: :lol:
http://spartanrace.sk/preteky/valciansk ... print-2013" onclick="window.open(this.href);return false;

sportovci, nechysta sa nekto?
:censored: tam, asi som uz vhodny akurat tak do srotoviska
riesim posledny miniligovy zapas v sezone (vyzera to tak, ze v 3.ke minilige skoncime 4, hore idu prvi 3ja), ihned po rozohravke prva akcia zapasu, dostavam prihravku na autovu ciaru, strela z prvej pod hornu zrdku, brankar vytlaca a mna j*bne v triesle, ci slabine a mam :censored: po zapase :crybaby:
skusal som este raz, 2x naskocit do zapasu, nehrozi, ma ide trafit slak, cisty porcelan, najskôr pauza so slepakom, chrbtom a teraz ta moja nestastna prava noha; po plastike koleno funguje jedna radost, ale noha sa nepozostava len z kolena a to je kuva problem :hmm: na tej istej nohe raz natrhnuty sval, teraz to trieslo, ci slabina, ktora sa uz jedneho casu ozyvala, cele zleeeee

ak by sa mi to stalo o take 2-3 tyzdne, by ma docista kleplo, vikend 22-23 riesim futbalovy turnaj v Cechach a dalsi vikend na to, obhajobu o pohar starostu Krasnej
:pray: sa a beriem Wobenzym, aby sa ta posahana noha dala dovtedy dokopy
neboj cepi, kym drzi koleno, je dobre.. :good:
z ostatnych veci(vramci noh) sa dostanes, dolezite je vzdy koleno
cepi, ty sa dokazes zranit aj pri :tv:
:roll:
nepodcenil si strecing? :hmm:
arek píše:nepodcenil si strecing? :hmm:
:prines_pivo: ?

strecing napadol hned aj mna. Predsalen sme uz starsi pani. Chce to viac casu ako za mladi :)
Skorpion píše: :prines_pivo: ?
asi tak nejak si aj ja predstavujem cepiho strecing :hufi:
:D
svoliku - tak to pochybujem, koleno je po plastike, tam sa uz nema co pokazit :D ale s tymi natiahnutymi svalmi, slabinami sa to môze opakovat castejsie a ten proces hojenia je niekolko tyzdnovy, jedine stastie, ze sa mi to pritrafilo teraz, ak by sa mi to stalo tyzden pred tymi turnajmi, to by som sotva rozdychal; mam k dobru 3 tyzdne, nie je to nic extra, ale lepsie ako nic, ta pauza bude sice na ukor kondicky, ale ak sa z toho za tie 3 tyzdne vylizem, nie je o com
k strecingu - som sa uz poucil z minulosti, pred kazdym jednym zapasom, aj ked sa hra o fazulky, sa cca 5 minut rozvcicujem, roztahujem, mam dost, ked poniektori nabehnu do telocvicne a ich rozvicka spociva, v tom, kto supne väcsiu ranu :giggle: no narozdiel odomna, ich svaly, slabiny pocuvaju :x
co sa da robit, stalo sa, musim mysliet dopredu a pozitivne
no jako sorry.. ale když se dívam na ty rybníkáře z Bostonu nebo Chicaga.. ten :grc: hokej co předváděj.. já myslim že už jenom od pohledu je jasný, kdo by vyhrál Stanley Cup, kdyby nám liga dovolila vlastnit tým :bee:
Skorpion » 09 Jun 2012, 17:55 píše:Nieco pre cyklistickych extreminstov - Loudani. Zavod na 640 kilometrov s prevysenim 16990 metrov. Casovy limit 4 dni 10 hodin. Vzdal som na kilometri 200, totalne odrovnany a s pravym kolenom v prdeli (nie doslova) :-( . Zavod pokracuje a je mozne sledovat ho online! Cistokrvny masaker!
Tento rok znovu! Zavod mal 780 kilometrov a ako tradicne, trasa viedla vsetkymi cestami a necestami. A ako bonus, boli v CR povodne, takze ani sucho nebolo. Na dokreslenie: bol usek, ktory som siel ciastocne stvornozky a prejst asi 500 metrov mi trvalo 30 minut!

Start bol tradicne o 22:00. Po 24 hodinach sliapania som presiel 177km. Nasledovali 4 hodiny spanku a dalsich 105km, dalsie 4 hodiny spanku a po nich 135km. Tretiu noc som spal az 6 hodin a po 45km som zo zdravotnych dovodov musel odstupit. Spravil som za 86 hodin 462km (427km oficialnych, t.j. bez bludenia). Zatial moj naj cyklo vykon. No vitaz spravil za tento cas o cca 200km viac :-O (posledny zavodnik mal v tom case odomna o cca 200km menej). Podla usporiadatelov tento rocnik bol jednoznacne najtazsi.
Video:

cepi » 01 Jún 2013, 15:01 píše:vikend 22-23 riesim futbalovy turnaj v Cechach
zajtra o 02:00 vyrazame (akoby som vstaval na Bruins:D cestujem tam ale s obavami, ako bude na tom trieslo po cca 3 tyzdnovom vypadku, uprimne, nemam z toho dobry pocit :neviem:
neriesil som nic, ani beh, ani plavko, nechaval som to v klude, co mohlo, no nemuselo pomôct, nemam sajnu, ako to vypali, no budem fest sklamany, ak by hned prve minuty na turnaji ukazali, ze je to v :censored: tym padom, by som si vystavil stopku aj na turnaji v Krasnej :-(
ovplyvnit to nemôzem, cas na dlhsiu puazu jednoducho nemam, uvidi sa priamo na placi, ale velke ocakavanie nemam, kiezby som sa mylil :pray:
medzicasom som si zaobstral novu halovu a turf vybavicku

Obrázek
Obrázek

no asi budem musiet casom rozmyslat aj o zaobstrani si novej nohy :D :|
No mne sa podaril taký kvazi menši "uspech" :) ale poteší aj to
420 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES