Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTOVANIE

Diskuze o všem možném i nemožném.

cepi píše:na nohejbalovom turnaji
ktory pre mna skoncil prakticky hned na zaciatku :evil: :verysad: 2 zapas - 2 set..prvyset sme zmakli 11:6. v tom druhom, ked sme dotahovali z 0:4 som sa nejako pokusal bloknut, no stehno povolilo a vedel som, ze koncim...paradoxne, som tymto blokom uhral bodik, dali sme na 4:4, ale prd platne...na ihrisku som zostal len kvôli tomu, ze sme nemali nikoho na striedanie a takto to aj vyzeralo..puklo sa 5:11 tusim..do dalsich zapasov ma nahradila jedna nohejbalova zienka, ale uz sa to s nami, ci s nimi tahalo a poprehravalo sa vsetko...nas tim OneClick skoncil 15..zo 16..velka skoda, lebo sme si trufali prekvapit, resp. ist do vyradovacky co bolo hratelne, citil som, ze sme mohli byt takym turnajovym ciernym konikom :) este v tom 1 zapase sme pukli s celkovym finalistom sice 2:0 na sety, ale drzal isme sa statocne 6:11 a 8:11, ale s tou prehrou sa pocitalo..v dalsich zapasoch nam uz o nieco islo a hned v tom klucovom sa to po*ralo...chyba bola zrejme aj vo mne, kedze som pred 2 zapasom dlabal na rozvicku :thumbsdown: v stredu idem k dokymu tak uvidime, chce to klud a trpezlivost

inac turnaj mal sympaticku uroven

V košickej mestskej časti Šaca sa uskutočnil turnaj amatérskych a neregistrovaných hráčov, v rámci ktorého si sily zmerali zástupcovia košickej a vranovskej Amatérskej nohejbalovej ligy.

V rámci turnaja, ktorý sa konal v rámci Olympijského týždňa pod patronátom starostu mestskej časti Šaca Rudolfa Rešteia, Košického olympijského klubu a Nohejbalového klubu DPMK Košice, sa na palubovke predstavilo až 16 tímov.


Obrázek
http://www.nohejbal.net/index.php?optio ... 9&Itemid=1

tak snad sa dam cim skôr dokopy a nova nohejb. sezona uz bude o niecom inom, lebo ta ktora skoncila dopadla na :censored: :x
tak na zaver jedno spolocne photo
Obrázek
moja malickost 2 zlava, neboli 3 zprava :) po mojom boku sympaticke zltkaste stvorenie :D to bola ta nahrada za mna a 1 zprava jäzva, znamy z hokej.sk ktoremu vdacime, ze do toho mica kopeme :thumbsup:
v poslednej dobe chodim zasa dost casto hravat basketbal Obrázek
ale dnes som bol po dlheeeeeeej dobe hrat futbal Obrázek som dal aj dva goly :frajer2: aj svolco hral, ten dal zrejme viac golov ako ja :oops:

samozrejme nezabudame ani na slovensku hadzanu :prines_pivo: :oslava: :champions:
V tom basketbale vyniká tím Švolca, ktorý vždy nabije Marek Areka Herdu. To čítam na fejcbúku :good:
yzy tak to zle citas, a moje statusy ako sme ich dali si nevidel? :D Svolco bol minule hrat po dlhsej dobe a sa im zadarilo no :thumbsdown:
nech sa svolco pochvali kolko blokov dostal :D :-P

ps: samozrejme ze dnesny futbal som hral ale aj basketbal hravam v tricku hokejfora :D
arek píše:yzy tak to zle citas, a moje statusy ako sme ich dali si nevidel? :D Svolco bol minule hrat po dlhsej dobe a sa im zadarilo no :thumbsdown:
nech sa svolco pochvali kolko blokov dostal :D :-P
Ja vermi Švolco tímu s Jurajom Škulom!!! Žiadny Marek Arek Herda ich nezastaví!
arek píše:samozrejme nezabudame ani na slovensku hadzanu :prines_pivo: :oslava: :champions:
kua ta mi uz lezie na nervy :lol2: ale tak pocas leta sem tam to sa da :)
dost som kysol, ale tak aj kvôli tomu natrhnutemu stehennem usvalu hned v uvode leta :? aspon ze som plavat mohol, no a dnes som si bol koonecne zabehat, take moje klasicke 4 km fajne v lese
uz sa neviem dockat septembra, v tom zmysle, ze sa to konecne sportovo rozbehne Obrázek
ja už sa teším na september, to idem s kámošom z HS Vysoké Tatry na pekný výstup na Lomničák od Téryho chaty, tá cesta sa volá Jordánka, ide sa takou špárou v skale až takmer na vrchol, ale je to celkom v pohode.
Inak rád hrávam tenis.
Ja jsem se po skoro 4 letech zapojil do nasich fotbalovych soutezi, no zacatek to nebyl zrovna snovy. V krajskem poharu jsme v hodne oslabene sestave dostali venku pekne nasypano 6-0, potom jsem chytal 1.mistrak za Becko a to jsme taky pukli dokonce doma 1-2 a me osobne se vubec nedarilo :thumbsdown: 2.kolo jsem byl na Slovensku na zapase v narodni :oslava: :oslava: hazene, ted nas ceka 3.kolo a doufam ze konecne zabojujem, akorat nevim jestli me neukacaji do Acka, to by smrdelo ostudou :lol2:
po vyse 2 mesacnom kysnuti :D som sa dnes celkom necakane objavil na umelej futb. trave a to rozkysnutie bolo veru poznat :D vykon bez komentara :beee: :D ale prvorade bolo ze stehenny sval vydrzal, co je pozitivne pred spustenim sportovej sezony :thumbsup: inak hned ma napadlo, ze Rosicky si po 1,5 rocnom vypadku sotva tukne :)
moj program z poslednych dni...
utorok: beh+posilka+futbal
streda: beh+posilka
stvrtok: futbal

a zajtra zrejme bicykel, beh a posilka.
Pomerne si davam zabrat :good:
arek píše: a zajtra zrejme bicykel, beh a posilka.
Pomerne si davam zabrat :good:
zajtra o piatej dojdi bude futbal tiez
arek píše:moj program z poslednych dni...
utorok: beh+posilka+futbal
streda: beh+posilka
stvrtok: futbal

a zajtra zrejme bicykel, beh a posilka.
Pomerne si davam zabrat :good:
Zajímá mě to běhání. Jak pravidelně a jaký si dáváš dávky. Jestli běháš od začátku stejně nebo sis přidával.
Já běhám rok a půl a tak mě zajímají postřehy a zkušenosti od někoho jiného. Pořád je co zlepšovat.
dejf: iba teraz som zacal behavat. Prvy den som si dal 3km, druhy asi 3 a pol. A postupne to budem stale zvysovat. Ale popravde mi ide lepsie skor sprint ako beh na dlhe vzdialenosti.
Ty si kolko davas? Ale zrejme viac kedze uz rok a pol behas, ze?
Ja si zahram akykolvek sport,ale najviac ma baví bud v skole florbal alebo s kamosmi nohejbal,ktory chodime hravat takmer kazdy den,ale to je len na amaterskej urovni,ale je to docela sranda.Inak chodievam este behavat na hradzu nieco cez 2 roky,ale to vzdy iba tú istu asi 20minutovu trasu,neviem kolko to moze mat km
arek píše:dejf: iba teraz som zacal behavat. Prvy den som si dal 3km, druhy asi 3 a pol. A postupne to budem stale zvysovat. Ale popravde mi ide lepsie skor sprint ako beh na dlhe vzdialenosti.
Ty si kolko davas? Ale zrejme viac kedze uz rok a pol behas, ze?
Len to moc neprežen ja som chodil iba 4krat týždenne 4,5km a ked som trenoval na maraton som chodil 3krat tyzdenne 7km
bol to len 6km maraton a aj tak som nesiel lebo tyzden pred tym som ochorel ma islo porazit :D :bitka3: :bitka3:
arek píše:dejf: iba teraz som zacal behavat. Prvy den som si dal 3km, druhy asi 3 a pol. A postupne to budem stale zvysovat. Ale popravde mi ide lepsie skor sprint ako beh na dlhe vzdialenosti.
Ty si kolko davas? Ale zrejme viac kedze uz rok a pol behas, ze?
Já běhám 3x a vlétě 4x týdně. Dávám si 6 nebo 8 km, podle toho jak se cítím. Akorát, že běhám vždycky večer, protože ráno nemám takovou výdrž. Ptal jsem se na to lidí na internetu a prý každý člověk to má jinak, někdo je ranní typ a někdo večerní.
ak riesim beh, tak si davam 4 km trasu, casovo mi to vychadza do tych 18 minut, v niekdajsej forme to bolo za 16:50 :D a v top forme, som riesil furciansky Zeleny dvor, cize dokopy 16 km a to som v samom zavere nasadil este sprint :roll: ehm sa mi nechce verit, ze mi to niekedy tak behalo :roll: tetkom mi uplne postacia aj tie 4 :D
ten beh je vsak nepravidelny, ak mi vyslo max. 1x tyzdennne, ak tak skôr sa zameriavam na plavko, tam mi to ide lepsie :)
kazdopadne uz sa neviem dockat telocvicnoveho futbalu + nohej. amat. ligy ak sa teda spusti, ak nie, v zalohe je ista teloc. miniliga, uz len aby klapalo zdravicko, resp. prava nestastnica (noha) :)
asi som to s tym behanim uz prehnal. Dnes som si bol zahrat futbal a stehenne svaly mi uplne odisli, ani som nedohral :-( . Neviem ci je to natiahnute alebo co, nevyznam sa v tychto zraneniach velmi. Ale ledva chodim :x
Vidim to na taku tyzdnovu svalovicu. Parkrat som to uz zazil. Na zaciatok netreba nic prehanat!
Po 2-3 tydnoch sa pomaly vraciam ku svojmu pravidelnemu harmonogramu, ktory zahrna nasledovne:

pondelok: 20km bicykel + 1 hodina cvicenia
utorok: 10km bicykel + 1,5 hodiny futbalu
streda: 20km bicykel + 1 hodina cvicenia
stvrtok: 4km bicykel (cesta do/z prace :) )
piatok: 20km bicykel + 1 hodina cvicenia
sobota: volno :yahoo:
nedela: 1 hodina in-line korculovania

Od polovice oktobra mi mali pribudnut 1-3 hodiny hokeja tyzdenne :modlenie:
Ja som mala včera riadny šport :D Musela som za 3 minúty prejsť polku mesta,aby som stihla bus a kebyže pol minúty neskôr prídem na zastávku,idem až o hodinu neskôr.Stihla som to tak že som došla ked už ludia nastupovali,ešte som dokonca aj sedela a to celé sa mi podarilo za chôdze! :D Ešteže som skvelá rýchlochodkyňa :D
Skorpion píše:
Od polovice oktobra mi mali pribudnut 1-3 hodiny hokeja tyzdenne :modlenie:
A ktorý deň? A na akej úrovni to hráte? :D A čo keby som sa chcel pridať, bola by taká možnosť?
Hravame v sobotu vecer, okolo 9-10. Zatial este nemame rezervovany lad. Ale podla uz ciastocneho rozpisu by sme mali zacat 31.10. o 21:30.

Co sa urovne tyka, tazko povedat :) . Pre niekoho to je nad jeho sily, pre ineho slabe... Pridi sa pozriet. Dam ti vediet ked budeme mat lad rezervovany.

Ak by si sa chcel pridat, myslim, ze by nemal byt problem. Zalezi od toho, kolko nas bude chodit. Lebo polovica chodi stabilne a polovica podla nalady. Dokopy 14-16 ludi. Mame zaujem hlavne o stabilnych hracov. Na lad sa skladame, a je dobre, ak nas je stabilny pocet. Cenovo to vychadza okolo 6-9 Euro na hodinu, podla poctu.
Lukas, piatok 30.10. o 18:45 zaciname. Pridi sa pozriet ak chces.
420 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS