Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTOVANIE

Diskuze o všem možném i nemožném.

cepi píše:Bluesman -) na ake plavecke discipliny si sa orientoval, resp. orientujes?
ja si idem dat akurat prsiarsky kilometrik + nejake tie metre drobne :)
podľa medailý to vyzerá na kraula... :wink:
no hlavne ta najspodnejsia medaila na pravo tak vyzera :D c.
No v klube som bol akože znakár. Najviac mi sedeli šprintérske disciplíny tzn: 100 polohovka, 50 a 100 kraul, 51 a 100 znak. Môj osobák na 50 m Voľný spôsob (kraul) je 24:25 :wink:
Ale zvykol som z núdze plávať aj diaľky, lebo z nášho klubu ŠKP nechceli brať na mastráky plavcov, čo sa kvalifikovali len s dvomi disciplínami, tak som si pridával aj 1500 m VS.
"Najsuprovejšie" preteky som zažil v Košiciach na diaľkarskych tratiach :-D Plával som posledný deň, poslednú rozplavbu 5000 m VS :-D Po preteku som si zobral dva týždne dovolenku a cpali ma cukrom a džúsmi :-D
Cepi, prsia 1000 je super :good: Ja ten štýl z duše nerád, strašne ma vyčerpáva, nikdy som ho neplával. Ešte menej problémov mám s motýľkom jak s prsiami :?
ja nemam rad kraula, pretoze ho plavem zle, len kvoli tomu
To je len vec času, tréningu a naplávaných kilometrov. Keby si chcel tak v pohode sa to dá a je to oveľa príjemnejší spôsob. Pláveš rýchlejšie, dlhšie vydržíš a lepšie si precvičíš dýchanie :wink:
50m 24:23 :roll: ale kraula moc neriesim, tak neviem, ci by som Ta tromfol :lol2: pochybujem samozrejme, ja si dam kraula takych 50 m medzi psiarskou 1000 a to mi bohate kraulovsky staci :) dnes som si dal 24 - 25m prsiarskych dlzok, ak by som riesil kraula, stacilo by par dlzok urcite by som odkvecol..ale tento styl sa mi samozrejme moc rata, len to chce docela kondicku, o motyliku nevraviac, tam aj sympaticku techniku...tie prsia mi nejako prirastli telu (nie doslova a dopismena samozrejme :D odkedy mi za mlada vybehla skolioza, tak prsia boli idealnym cvikom a uz to vo mne zostalo aj bez tej skoliozy :cool: tie prsia riesim samozrejme v kuse, takych 40-45 minut, sem tam si dam aj taku rychlejsiu pasaz, aj ked dnes ma z uvodu rozladili skulky, nakolko mi do nich tiekla voda :x tak v tom uvode som stratil nejaku tu vterinku :D zajtra mam v plane plavko navstivit opät :yes:
cepi, co je to prosim ta skolioza?
joooj co si tak zadat goole; c. :roll:

námietka :D, dám to tam
Cepi :cool: vybral si si super šport. Predpokladám že chodíš v KE na mestskú plaváreň, ja som tam cez semester dva krát do týždňa, s študentami z techniky keď je tam telesná. Super plaváreň, len ma hnevá ten strop, nedá sa podľa neho riadiť na znaku :beee: a ešte tam nieje parná sauna. Pláveš v rýchlej dráhe?
Bluesman píše:Cepi :cool: vybral si si super šport
jj popri tel. futbalu + nohejbalu, je plavko mojim idealnym sportovym relaxom :thumbsup: tak sa mi rano nechcelo ist (a nie po 1x) no nakoniec som sa zlomil a uz to islo :yes: najidealnejsie je chodit dopoludnia, pohodka, minule som bol poobede, 4 drahy volne a namiesto plavania bol slalom :roll: na kraula ani pomyslenia, ale nejako som to dokopal..inak si stale mrknem na nete kolko drah mame volnych, popripade ceknem kameru, ktora je na plavarni a vidim skutocny plavuci stav :)
Bluesman píše:Predpokladám že chodíš v KE na mestskú plaváreň, Super plaváreň, len ma hnevá ten strop, nedá sa podľa neho riadiť na znaku :beee: a ešte tam nieje parná sauna. Pláveš v rýchlej dráhe?
jasne chodim na mestsku a chvalabohu sa to s nou konecne nejako pohlo smerom dopredu..ved viac ako mesiac bola out, kvôli rekonstrukcii sprch, ale je tem este co opravovat (take skrinky napr. resp. strop vo Wecku odkial mi to minule kapcilo tam kam nemalo :roll: k tej parnej saune, ked opustim bazen a idem si hodit sprchu niekedy je tam taka parna sauna ze az :D
Bluesman píše:Pláveš v rýchlej dráhe?
ak je volna :yes: dnes v nej vsak boli 3ja, tak som sa tam uz nepchal..ak su v nej 2ja pridam sa..len ma niekedy vytaca, ze v nej niekedy plavu plavci, pre ktorych je oznacenie rychla draha len akymsi nepodstatnym 2slovickom :x raz sa mi stalo, ze v nej plavala jedna postarsia pani, nedalo mi to a tak som tam zacal riesit kraula, samozrejme ze som ju :pleaseantry: nechtiac :pleaseantry: ofrkal a pak sa logicky a mudro premiestnila :cool:
No u nás to nebola pred rokmi tiež s plavárňou žiadna sláva, ale odkedy tu stojí aquacity, tak som si zvykol na vyšší štandard.
To s tou tetkou :D dôverne poznám, nechápem načo sa do rýchlej dráhy hrnú babky A PLÁVU S HLAVOU NAD VODOU :bitka3: mňa ide klepnúť. :nervy2:
Našťastie v PP mám na takých ľudí páky, horšie je to v KE, ale páči sa mi ako je to tam rozdelené.
Najviac ma však vedie doraziť dámy, ktoré plávu a nechcú si namočiť účes, tak keď ich "nechtiac" človek ošpliecha tak sa naserú a idú za plavčíkom ak nie rovno za prevádzkarom. Samozrejme výsledok= :fucker:
Bluesman píše:tak sa naserú a idú za plavčíkom ak nie rovno za prevádzkarom. Samozrejme výsledok= :fucker:
:-O to sa Ti vazne prihodilo?!! ako u na s v Ke? ty vogo, to je prdel :D ja by som to ani neriesil, ked plavem, tak nevnimam nic naokolo, len ked vedla mna plave nieco zenskeho zaujimavejsieho, vtedy pod vodou zaostrim o nieco viac :lol:
Veru stalo sa mi to v PP dva krát a už aj v Košiciach, poznáš to, také drzé hnusné fúrie v strednom veku, väčšinou melírované bloncky, pôsobiace dojmom, že v živote nič nedokázali ale ich manžel má bavorák, vieš si to predstaviť :-D
A ak pláve v okolí nejaká kočka, tak to je jediný dôvod pre mňa, prečo si zaplávať prsia, aby som bol pomalý ako ona a mohol si ju vychutnať :biglol:
Jááááj, niet krajšieho pohľadu ako na mladú kočku s pekným telom vo vode :wub:

kocka s pekny telom v tvojej posteli je lepsie :-P . Arek.
jasné, plávať kraula v tesnej blízkosti takejto samice je aj dosť riziko... :D
kocka s pekny telom v tvojej posteli je lepsie :-P . Arek.

a k tomu vo vodnej posteli nie? :D :cool: Ale tak chápeš v posteli už je všetko jasné, ale v bazéne také trošku "úchylnosti" :D

ivan, čo kraula, ale motýlika, to by bol prúser :-D
cepi píše:dnes som si dal 24 - 25m prsiarskych dlzok
jejda, sekol som sa trosku :) 50m prsiarskych dlzok samozrejme a dnes som si ich dal po dlllhociznej dobe 30, t.j.1500 m :) dnes bolo :thumbsup: rychla draha cakala len na cepiho :cool:
Závidím Ti :wink: Ja som dnes musel vynechať tréning, lebo scheiB chrípka :bitka3: Aké máš okuliare?
Bluesman píše:Aké máš okuliare?
dobra otazka :) snad poradis :wink:
mam fashy podobne ako tieto Obrázek len moje maju tmavsie skla a riesia aj upravu proti zahmlievaniu, to je super, len mi dost vadi, ze ked doplavem tak mam fest otlacene "oci" a vyzeram pomaly ako Derrick :D proste na konci uz citim, ze mi to fest tlaci, ale ked to povolim, uz zatekaju, tak nevies mi poradit, take pohodlnejsie?
Ver mi že s týmto problémom zápasia asi všetci :? Ťažko nájsť ideál. Ak tlačia pri nose a nad okom, tak sa treba poobzerať po okuliaroch s nastaviteľnou vzdialenosťou skiel na nose. Väčšinou sú riešené takým umelohmotným pásikom so západkami vieš...alebo samotné tie umelohmotné spojovacie pásiky majú rôznu dľžku a dajú sa meniť. Značky Speedo, resp Arena. Dostupné cenovo a hlavne, dostupné všeobecne, i mean fyzicky. Ja puužívam značku Tyr.
Veľa záleží aj na gume, či je už od skiel zdvojená, vieš, dáš si ich vzadu na hlavu tak ako Ti vyhovuje.
Musíš si len nájsť ideálne priamo pre Teba skúsenosťami :smile03:
Tyry, vravis v pohode? mrkol som sa:
http://www.swimmax.sk/Okuliare/okuliare ... etite.html (su oznacne ako zenske, ale su vhodne aj pre muzov)
http://www.swimmax.sk/Okuliare/okuliare ... e_met.html (pri tychto ma zaujalo toto M:äkké silikónové tesnenie okolo šošoviek poskytuje pohodlie)
asi to budem musiet riesit, lebo je to pre mna dost dôlezite, ked plavem, aby som sa sustredil ciste len na plavanie a nie na to, ze mi do skulkov zateka voda, al. ma tlacia...
Keď kliknem Tvoj prvý odkaz, tak sa nad tými okuliarmi zobrazí plavec/kyňa, Také niečo som mal na mysli, hlavne tá guma okolo hlavy :smile03:
Ja osobne som donedávna používal tie Moravcovej: http://www.swimmax.sk/Okuliare/okuliare ... mme72.html
Sama mi ich dala aj s čiapkou :biglol:
Ten druhý odkaz vyzerá sľubne ;-) Do toho by som možno aj šiel.
dnes som odchadzal z telocvicnoveho futbalu riadne znechuteny :beee: :D prvy zapas sme prehrali 10:6 po takych :censored: ze konec cisty a v 2 som to za stavu 4:2 zabalil a pod ho pod sprchu :x aj ten sme pukli 10:4?...strelecky som ponekud zlyhal :eek2: ale haluz, co sme prvy puskli 10:6 tak zo 6 golov dal kamos 4 ja 2..ostatni spoluhraci :thumbsdown: inak hravame na male branky 3+1 ale super futbalik, aj ked po sobotnajsich :oslava: je niekedy dost narocne vstat :sleep3: :D no stoji to za to :thumbsup:
cepi píše:inak hravame na male branky 3+1
aj my na telešnej hráme na malé bránky, ale 4+1 :D Zvyčajne dám gól :oslava:. My sme v triede rozdelený na dva tábory. :D Zvyčajne vyhrá ten môj :smile03: , o tom, že je medzi nami rivalita svedčí aj :box: (malé "strkanice" v zápasoch). Posledný zápas skončíl 6:6 :). Najmä môj spolusediaci (Lukáš :roll: ) tam sem-tam hodí nejaký bodýček na druhého spolužiaka (Roba :hanba: ). Ja ho nechápem, od Lukáša je nižší o 5 centimetrov (odo mňa 10 cm) a chce mu dať bodýček :D. Ako vždy to skončí menším :box:. Ale inač hra je :good: :good: :good:
kanter píše:
cepi píše:inak hravame na male branky 3+1
aj my na telešnej hráme na malé bránky, ale 4+1 :D Zvyčajne dám gól :oslava:. My sme v triede rozdelený na dva tábory. :D Zvyčajne vyhrá ten môj :smile03: , o tom, že je medzi nami rivalita svedčí aj :box: (malé "strkanice" v zápasoch). Posledný zápas skončíl 6:6 :). Najmä môj spolusediaci (Lukáš :roll: ) tam sem-tam hodí nejaký bodýček na druhého spolužiaka (Roba :hanba: ). Ja ho nechápem, od Lukáša je nižší o 5 centimetrov (odo mňa 10 cm) a chce mu dať bodýček :D. Ako vždy to skončí menším :box:. Ale inač hra je :good: :good: :good:
to máš jedno, ja som od spolužiaka nižší o hlavu aj dačo a minule som ho tak sundal, nezáleží na výške, u mňa to záleží zvyčajne na momente, kedy ho idem dať niekomu
Tak nam to vcera na hokeji tiez neslo :thumbsdown: . Sam som 3x nepremenil najazd 1-na-1 a raz solo na brankara. Ostatny na tom boli podobne. Vrcholom boli 3 goly v priebehu jednej minuty. Ale aspon jeden pekny gol som dal. Taka mala utecha...
Skorpion píše:Prekladat viem, ale lepsie mi to ide dolava ako dopravan (ci uz dopredu, alebo dozadu). Mam taky pocit, ze na pravej korculy je divna vonkajsia hrana, takze mi podklzuje. Ale uz som vymenil asi dvojo-trojo korcul a ten pocit je tu stale, takze to asi nebude tym :D
presneee, ja dozadu tento problem nemam,ale dopredu doprava mam isty pocit, ze to nie je take ako dolava a to som maval vzdy, este aj ked som "profesionalne" hraval... a to mi uz viac ludi povedalo,no neviem...
canesman píše:
Skorpion píše:Prekladat viem, ale lepsie mi to ide dolava ako dopravan (ci uz dopredu, alebo dozadu). Mam taky pocit, ze na pravej korculy je divna vonkajsia hrana, takze mi podklzuje. Ale uz som vymenil asi dvojo-trojo korcul a ten pocit je tu stale, takze to asi nebude tym :D
presneee, ja dozadu tento problem nemam,ale dopredu doprava mam isty pocit, ze to nie je take ako dolava a to som maval vzdy, este aj ked som "profesionalne" hraval... a to mi uz viac ludi povedalo,no neviem...
Asi to bude tym, ze na verejnom korculovani (kde som sa ucil ako krpec korculovat) sa kruzi proti smeru hodinovych ruciciek. Neviem, ci to je tak vsade, ale v Nitre 100%. Takze zrejme preto mi ide prekladanie dolava lepsie ako doprava. Na druhej strane, nijak to nevysvetluje to prekladanie vzad. Ale tam nie je prilis velky rozdiel ci idem dolava, alebo doprava.
420 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS