Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Akcionari HF!

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

cepi píše: :hmm: zaujimalo by ma ale, ak to nie je pre daneho usera tajomstvo, o ktoreho konkretneho usera-akcionara ide, ktory nam k 21.11. preposlal na ucet 10€...zaciatocne cisla jeho uctu 234462....ak chce zostat v anonymite, respektujeme to a velmi pekne dakujeme aj jemu :thumbsup: ak sa nam ale ohlasi, radi mu podakujeme "osobne" :)
svolco :klobuk_dole:
JoeS. :arrow: 10€ :klobuk_dole:
dosiel mi vypis v ramci HF uctu, resp. prispevkov k nemu a az teraz som zaregistroval, ze dalsim akcionarom sa stal skorpion :serus: a to sa nim stal uz v aprili :giggle: nic to, Tomi vdaka :thumbsup:

skorpion :arrow: 15€ :klobuk:

a na zaver by som chcel este poprosit uzivatelov, ktori sa v buducnosti rozhodnu premierovo prispiet, aby ma o tom informovali prostr. PM, vdaka :)
premierovym ceskym uzivatelom, ktory prispel do pokladnicky HF, sa stal AndyF dakujeme pane krali :king:

AndyF :arrow: 10€ :klobuk:
[li]aktualna suma k 29.12.´12 :arrow: 151,03€ Obrázek[/li]

budeme velmi radi, ak si na nasu HF pokladnicku spomeniete aj v novom roku :wink2: momentalne jedinym pravidelnym prispievatelom, je samotny "akcionarsky zakladatel" :D

HF ucet :arrow: ........
malo vidana sumicka dorazila v Novom roku do nasej spolocnej pokladnicky

.... :arrow: 54€ :!:

samozrejme, ze viem o aku osobu, osoby sa jedna, kedze v tom boli zainteresovane 2 v 1, asi takto by som to pomenoval, no boli by radi, aby ich mena zostali anonymne, co plne respektujem; tymto novorocnym prispevkom ma doslova posadili na zadok, za co im patri velke dik
dodam k tomu len tolko to, ze jedna z tychto osôb uz akcionarom je a rozhodla sa, ze kazdym mesiacom bude do pokladnicky prispievat sumou 4€
este raz vdaka vsetkym, ze si na nas spomenuli aj takymto spôsobom a vsetkym akcionarom, ale aj neakcionarom, do Noveho roka viac toho pozitivneho, ako negativneho
pre nasich ceskych uzivatelov, ktori by chceli tiez prispiet na chod HF (domena,sosky KTL - ako bonus "akcionarske zozltnutie" + zvyseny priestor na PM spravy) a bolo to pre nich komplikovane, udaje, ktore im prevod ulahcia

[li]cislo uctu: 2863732396/0200[/li]
[li]IBAN: SK65 0200 0000 0028 6373 2396[/li]
[li]swift: SUBASKBX[/li][/b]

Obrázek
Obrázek
AndyF :arrow: 15€ :klobuk:
Obrázek
Cathy :arrow: 15€ :klobuk:
Obrázek

napadlo ma, ze omrknem HF pokladnicku, ci naahodou nieco nekaplo a hla, skorpi je uz sice zozltnuty nejaky ten rok, ale jeho opätovny prispevok sa o to viac ceni

Skorpion :arrow: 15€ :klobuk:
Obrázek
......... :arrow: 50€ :klobuk: :klobuk: :klobuk:

Predvianocny darcek, ktory si neskutocne cenime a vazime
user(i), ktory nam poslal tento financny obnos, chcel zostat v anonymite, co respektujeme, no o to viac DAKUJEME

samozrejme, dakujeme kazdemu jednemu akcionarovi, ktory sa rozhodol prispiet a verime, ze v Novom roku pribudnu dalsi

Vesele a Stastne Obrázek
velke dik pre tunajsich userov, ktori opät obohatili HF pokladnicku Obrázek

AndyF :arrow: 20€

Milos76 :arrow: 4€ (jeho kazdomesacny prispevok)

WildCelt :arrow: 29€ (postaral sa o spolocne vyplatenie GCL, no polovicu sumy poukazal namiesto svojho uctu na ucet HF)

............. :arrow: 50€ (user, ktory nechcel byt menovany)

Obrázek
takze sa mi zvysi na 2 dovolenky v roku Obrázek
Obrázek do novej sezony s novopecenym ceskym akcionarom

Honziss :arrow: 15€ :klobuk:

doterajsie prostriedky sme vyuzili na vyplatenie domeny, zaslanie KTL sosiek a samozrejme, nieco mi zvysilo aj na liecebny pobyt :jn:
Vážení používatelia, fanúšikovia, ak ste pravidelnými divákmi online prenosov, tak viete, že vám hokejforum.com ponúka online prenos nielen z uzávierok prestupov, ale aj z voľného trhu hráčov a to už viac ako tri roky a dá sa povedať, že taký servis na iných serveroch v SR či SR nie je k zakúpeniu.
Čo už dalo niekoľko čitateľov najavo priamo Ronovi, autorovi online prenosov, radi by sme uvítali aj nejakú finančnú podporu/odmenu, pre samotného tvorcu online prenosov, ktorý do toho dáva celé svoje srdce:))
Zdôrazňujeme: ide o dobrovoľný príspevok (prípadnú výšku príspevku už necháme na vás, každé € sa s vďakou počita, či by to bolo riešené anonymnou al. pm formou/na nicky adminov/ v tom prípade verejne poďakujeme) a vlastne ocenenie Ronove práce, ktorý to robí vo svojom voľnom čase (aktorého by takéto všimné samozrejme ako študenta potešilo:) a tiež pochopiteľne kvôli vám, pravým fanúšikom NHL, ktorí tu sledujete informácie z prvej ruky.


č.ú.tak pre slovenských, ako aj českých užívateľov
[li]cislo uctu: 2863732396/0200[/li]
[li]IBAN: SK65 0200 0000 0028 6373 2396[/li]
[li]swift: SUBASKBX[/li][/b]

[li]c.u.na Rona[/li]
[li]Číslo účtu: 2000627523/2010[/li]
[li]IBAN: CZ4820100000002000627523[/li]
[li]BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX[/color][/li]
Chris / Redy / JKL dik chalani :thumbsup:
este pozistujem menej nakladny prevod na SK ako cez zahranicny prevod
mila HF_komunita, kto by sa opätovne nejakou tou korunkou, € obetoval v ramci v blizkej dobe fungovania vynoveneho fora, ktl, resp. Ronovym TDL prenosom, do obehu davame c.u. tak v ramci fora, ako aj v ramci Rona; za kazde €, korunku, velke dik :klobuk:

Kód: Vybrat vše

- cislo HF uctu tak pre slovenských, ako aj českých užívateľov
•c.u.: 2863732396/0200

•IBAN: SK65 0200 0000 0028 6373 2396

•swift: SUBASKBX


- c.u.na Rona

•c.u.: 2000627523/2010

•IBAN: CZ4820100000002000627523

•BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Chris a premierovo Anty vdaka! :klobuk:
môzem opät zacat setrit na liecenie :ejha:
Ahoj,

okrem nášho slovenského účtu máme už založené aj české konto, kam nám môžu prispievať českí užívatelia (výhodou je, že nemusia platiť poplatky za platbu do zahraničia). Účet spravujem ja a sám tam každý mesiac posielam 150 Kč.

Aktuálny stav konta je 850 Kč.

Pre prípadných záujemcov pridávam platobné údaje:

:arrow: Číslo účtu: 1026636685/6100
:arrow: IBAN: CZ1861000000001026636685

Nezabudnite do poznámky platby alebo mne do správy napísať, že ste prispeli (a ja vám nastavím žltý nick akcionára).

Vopred ďakujeme :klobuk:
Aktuálny stav nášho CZ konta:
1 961 CZK

Ďakujeme darcovi, ktorý nechce byť menovaný :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS