Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Akcionari HF!

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Obrázek

Vedenie HF pre Vas pripravilo novinku, moznost, ako sa aktivne zapojit, resp. podielat sa na chode nasho hokejoveho fora; mnohi z Vas vedia, ze HF funguje na principe dobrovolnosti, s cim suvisi aj isty financny balicek, ktory je potrebny k fungovaniu samotneho fora, resp. zadovazenie cien pre KTL a pod; preto v nas jedneho dna vzkrsla myslienka po vzore :arrow: :bavme: prispiet urcitou korunkou do HF pokladnicky :)

o co sa nam konkretne jedna.. :idea: ..je na kazdom z Vas, ci bude ochotny „buchnut“ sa po kapsicke, ci obetuje cast vreckoveho, ci ozelie nejake to pivecko dve :prines_pivo: a prispeje nejakym tym "centikom", eurom, pripadne eurami Obrázek a ci to nasledne zrealizujete jednorazovo, al. pravidelnou formou

kazde jedno euro sa pocita a za kazdu eurokorunku budeme vdacni :yes: samozrejme vedenie fora, resp. samotneho KTL sa bude snazit do pokladnicky prispievat v pravidelnejsich intervaloch, aby na konci sezony mohlo oznamit, ze HF pokladnicka praska vo svikoch :scare: a ceny pre KTL (minulorocne pohariky, velky pohar, tricka) sa stanu realitou
heh, mozno u Vas vzkrsne myslienka, co to maju za lubom :nono2: nekale umysly?, pyramidove hry? :hmm: davame Vam takto verejne svoje slovo, ze vsetko je a bude koser, ruku na to :serus:

a co na oplatku ponukame my... :?: ..menny zoznam prispievatelov, zalozenie skupiny s nazvom akcionari a nasledne farebne rozlisenie od beznych userov (vid. farebne rozlisenie, adminov, modov a pod.)

ma zaver to najdôlezitejsie; cislo uctu na ktore môzete svoje peniazky zasielat (poprosim userov, ktori prispeju aby ma o tom informovali bud prostr. pm posty, ICQ /348-297-864/ pripadne mailom: hokejforum@pobox.sk samozrejme, môzete to riesit aj anonymnou formu bez naroku na nasu ponuku)


[li]HF ucet: ..............[/li]

[li]aktualna sumicka k 4.2.´09: 16,60 eur Obrázek[/li] [li](zaciatkom kazdeho jedneho miesta bude na tomto mieste aktualizovany penazny obsah HF pokladnicky)[/li]
ja este dodam, ze prispievatelia dostanu aj moznost ulozit v schranke az 100 SS, oproti povodnym 60. Su to len malickosti, ale aj to sa rata.

ja zaslem v najblizsej dobe 10 eur :super:
uduci tyzden poslam aj ja trosku. Ked uz som pisany ako oficialny majitel domeny tak necg aj prispejem volacim. :D
takto verejne by som sa chcel podakovat uvodnym HF akcionarom :) s dadom sme si to vysvetlili :wink: a milos76 sa dokonca rozhodol pre trvaly prevodny prikaz v hodnote 4 EURA po dobu 12 mesiacov :thumbsup: vdaka pani, cenime si to :yes: milosi, coskoro budes farebne odliseny :smile03:
dalsim akcionarom sa stava staly to HF clen j0man :thumbsup:
jeho prispevok cini 5 eur v 3 mesacnych periodach = 15eur :cool:

tak ako sme slubili, tak aj cinime a pridali sme dalsiu rank podskupinu s nazvom Akcionari : milos76, j0man tak ste sa nam ponekud akcionarsky prefarbili :giggle: :smile03: a taktiez slubenych 100pm sprav sa nachadza na Vasom sukromnom pm konte :smile03: nie nedakujte, my dakujem Vam :yes:
Alex píše:tak som aj ja zareagoval na vyzvu a poslal nejake drobne (33eur) HForever!!!! :wink:
vdaka, vdaka a este raz vdaka :thumbsup:
Alex, je ako VIP "fialovy", takze ta zlta nie je v jeho pripade za potreby :)
Poslal som 20 euro. Ked budem mat bubaky naviac buduci mesiac poslem dalsie.
Ratam ze dojde to tam zajtra ide to z TB.
ja prispejem samozrejme tiez :) ale asi az o mesiac, nejakou tou sumou
a ak nepridem o pracu, tak by som to rad riesil ako milos ci j0man :smile03:
[li]aktualna suma k 1.3.´09: 88.60 EUR (2 669.16 SKK) Obrázek[/li]
rady akcionarov sa rozsirili o dalsieho a to staleho clena HF medika911, ktory HF ucet obohatil o 5 EUR :thumbsup: vdaka :thumbsup:
foracka ikona janik, obohatil HF pokladnicku o :good: 30EUR, za co mu velmi pekne dakujeme :serus:
("zltacku" vsak riesit nechcel, co samozrejme respektujeme)
5EUR pribudli do HF pokladnicky vdaka nemenovanemu userovi, ktory si prial zostat v anonymite :)
vdaka pan :pleaseantry: anonym :pleaseantry: :smile03:
celkova sumicka na ucte je proste :good: dakujeme a smekame :poklona2:
narasta nam to narasta :)
Wildcelt -) 25EUR :thumbsup:
ivan23 -) 20EUR :thumbsup:
pani :serus:
cepi píše:
[li]aktualna suma k 1.3.´09: 88.60 EUR (2 669.16 SKK) Obrázek[/li]
[li]aktualna suma k 1.4.´09: 193 EUR (5 814.32 SKK) Obrázek[/li]
barrki prispel do HF pokladnicky sumou 10EUR :serus:
informacia: nasa HF pokladnicka bola do tejto chvile naplnena brutalne sympatickou sumou 222EUR (6687,-Sk) / 67,89EUR (2045,- Sk) sme pouzili na zaplatenie rocnej domeny HF

[li]Ročný poplatok za doménu hokejforum.com (14.5.2009 - 13.5.2010) : 9.29 EUR[/li]
[li]Webhosting Super pre doménu hokejforum.com (14.5.2009 - 13.5.2010) : 47.76 EUR[/li]

v banku nam teda aktualne zostalo 154,11EUR cast tychto prostriedkov pouzijeme na zakupenie cien pre vyhercov v KTL + MS Tipovacky :) zvysna sumicka posluzi pre buducu sezonu :) este raz vdaka :good: :serus:
informacia: nasa HF pokladnicka je k dnesnemu dnu (23.5.´09) naplnena sumou 56EUR (1687,-Sk)
:-O vyrazne to scvrknutie :hmm: bez obav, na dovcu klusal jedine Chesto :D
seriozne, dalsie penazne prostriedky boli vyclenene na ceny, resp. sosky v ramci KTL

v pocte 8ks / 4ks putovali k vitazom 3.rocnika t.j. timu Drexel Dragons, 3ks sa aj vdaka Vasmu prispeniu :thumbsup: usli vitazom 1.rocnika KTL timu Evil Insiders (1 adresa, od jedneho ich clena mi zial dodana nebola - snaha z mojej strany bola znacna- preto "len" tie 3ks) a 1ks, ten poputuje k vitazovi MS tipovacky
aby bolo vsetko koser :) predkladam dôkazovy material :frajer2: (ten 1ks co sa tyka MS tipovacky sa na faktruke neobjavil, bude rieseny dodatocne)

vsetkym akcionarom v mene celeho vedenia HF dakujeme :poklona2: a tesime sa na dalsiu, hadam aj akcionarsku spolupracu :serus:
kedze sa nam blizi vyvrcholenie KTL + vyplatenie rocnej domeny HF, opätovne otvarame nase akcionarske brany :coucou: v ktorych radi privitame dalsich novych, ci staronovych userov-akcionarov :serus: co sa tyka sumy, ta je samozrejme lubovolna...zmenila sa jedina "podmienka" tzv. "akcionarskeho zozltnutia" ktora cini min.ciatku 10 eur,-...kedze nepochybujeme o tom, ze by sa naslo zopar userov, ktori by radi zozltli za kazdu cenu,trebars aj 50 centov :D rozhodli sme sa v zakulisi upravit tuto ciastku na 10 eur,-...samozrejme, kto o zozltnutie nestoji, potesi aj spominanych 50 centov :cool: :smile03:

[li]aktualna suma k 5.3.´10: 134 EUR (4.036 SKK) Obrázek[/li]


:arrow: blizsie info v pm
kajo -> 25,- eur :serus:
Alex -> 33,- eur :serus:
cepi píše:kajo -> 25,- eur :serus:
Alex -> 33,- eur :serus:
Dean -> 30,- eur :serus:
Wildcelt -> 15,- eur :serus:
:?: smiem sa spytat na osobu, ktora ku dnu 19.3 zaslala na nas ucet 4 eura..?...6304778 ......ak poprosim pm, kazdopadne vdaka! :serus:


[li]aktualna suma k 15.4.´10: 220 EUR (6.627 SKK) Obrázek[/li]
Vo fore pre adminov je faktura na rocny hosting. Treba ju uhradit. HF forever
Steven -> 11,- eur :serus:

Eman, vybavene
Wildcelt :arrow: 15,- € :klobuk_dole:
Getzo5 :arrow: 15,- € :klobuk_dole:
eman22 :arrow: 15,- € :klobuk_dole:

[li]aktualna suma k 1.5.´11: 207 EUR (6236 SKK) Obrázek[/li]
nasim dalsim, v poradi 16 "akcionarom", sa stal uzivatel Dado, ktory nasu HFpokladnicku obohatil o 10€ :klobuk_dole:

:hmm: zaujimalo by ma ale, ak to nie je pre daneho usera tajomstvo, o ktoreho konkretneho usera-akcionara ide, ktory nam k 21.11. preposlal na ucet 10€...zaciatocne cisla jeho uctu 234462....ak chce zostat v anonymite, respektujeme to a velmi pekne dakujeme aj jemu :thumbsup: ak sa nam ale ohlasi, radi mu podakujeme "osobne" :)

[li]Obrázekaktualna suma k 25.11.´11: 188€ Obrázek[/li]
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES