Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ake serialy pozeravate?

Diskuze o všem možném i nemožném.

Ale ja som to tak nemyslel..nevidel som tu cast este a zaujimalo ma, preco si napisal to co si napisal...
Tak po zhliadnuti som to uz pochopil :D
Po zhliadnutí si dokonca pochopil aj to, že si dal lajk oveľa väčšiemu spoileru ešte v deň premiéry. :jn:
Coze? Ja tam ziadny spoil nevidim :neviem:

edit: tak mozno jedine v tom, ze vacsina z nich na konci umrela. (Pisem vacsina, lebo napriklad Harryho Pottera som nepozeral, tak neviem a ten nevlastny brat Thora sa mal objavit v dvojke, ak sa nemylim..ktoru som nevidel tiez)
toto vam moze pomoct pri rozhodovani, ktory serial zacat pozerat :hmm:

http://www.maxim.cz/zeny/holky-ze-sveta ... s=og.likes" onclick="window.open(this.href);return false;




:lol2:
Obrázek

Btw. Jak myslíte že to dopadne s Tyrionem? :neviem:
Sedlo40 píše:Obrázek

Btw. Jak myslíte že to dopadne s Tyrionem? :neviem:

ona sa z toho nejako dostane jak furt
Anty píše:ona sa z toho nejako dostane jak furt
:?: :sisi:
kajo píše:
Anty píše:ona sa z toho nejako dostane jak furt
:?: :sisi:


Taky nevím :neviem:
kajo píše:
Anty píše:on! sa z toho nejako dostane jak furt
:?: :sisi:
Obrázek

:giggle:
Mozno to patri do temy NBA, ale aj tu sa to hodi :neviem:
LOL ten zaver bol namakany
Obrázek
Ygritte :cry: :verysad:
Rono píše:Ygritte :cry: :verysad:
nespoileruj :scare:
omg :ban:
Tak ona tam tak zásadní postavu zase nehrála, aby vás to muselo tak štvát. :ninja: Ale jo, pro příště se poučím. :sorry:
Omg ona umrela no toto...snad uz nikto neumrie :lol2:
Obrázek

asi to patrí skôr do témy knihy ale :neutral:
trosku pohlad dopredu:

Malicek nauci Sansu intrigovat, Sansa sa stane najvecsim hracom, zabije malicka , svojich dvoch bratov a johna snowa, spoji sa s Danny proti Lannisterom vybiju lanisterov, ozeni sa Walderom Freyom aby ziskala tron proti danny , Danny nestastnou nahodou zozeru vlastne draky, uz uz pojde byt Sansa korunovana za krala ked hu z pomsty prebodne Arya. Sansa si povie ja som pi*a zabudla som zabit sestru. Stanis si vezme mladu Margarel Tyrrelovu a o dva tyzdne zomrie. Hodor sa nauci hovori a zisti sa ze je stary potomok targaryenov, prince that was promised a azor ahai v jednom, ziska tak kralovstvo a bude jazdit na drakoch. porazi v suboji white walkerov. to bude skoro stastny koniec az na poslednej stranke sa zisti ze v druhom kute kralovstva chysta cersei ktora sa zachranila skokom v sude z vodopadov vzburu.
mitch píše:trosku pohlad dopredu:

Malicek nauci Sansu intrigovat, Sansa sa stane najvecsim hracom, zabije malicka , svojich dvoch bratov a johna snowa, spoji sa s Danny proti Lannisterom vybiju lanisterov, ozeni sa Walderom Freyom aby ziskala tron proti danny , Danny nestastnou nahodou zozeru vlastne draky, uz uz pojde byt Sansa korunovana za krala ked hu z pomsty prebodne Arya. Sansa si povie ja som pi*a zabudla som zabit sestru. Stanis si vezme mladu Margarel Tyrrelovu a o dva tyzdne zomrie. Hodor sa nauci hovori a zisti sa ze je stary potomok targaryenov, prince that was promised a azor ahai v jednom, ziska tak kralovstvo a bude jazdit na drakoch. porazi v suboji white walkerov. to bude skoro stastny koniec az na poslednej stranke sa zisti ze v druhom kute kralovstva chysta cersei ktora sa zachranila skokom v sude z vodopadov vzburu.
spoilerista :scare:
SPOILER ALERT(na cast, co bola naposledy)


crows before hoes :cool: (zapnut zvuk)

402 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS