Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ake serialy pozeravate?

Diskuze o všem možném i nemožném.

Zacal som pozerat Daredevil, a zatial :klobuk: (nemajte predsudky kvoli filmu s Affleckom :D )
Ja som včera dopozerala tretiu sériu Breaking Bad a nemám slov....
V utorok sme dokončili Perníkového tatka alias Breaking Bad a každému to odporúčam. Dokonca aj ja, krehká duša ho oceňujem len týmto...:poklona:
S tím zas... seriálem jsem definitivně skončil. Já mám jenom jedny nervy. :-D
:!: Spoiler alert :!:

Takze toto je sumar poslednej casti z wikipedie:
Jon sends Sam, Gilly and her child to Oldtown for Sam to become a maester. Selyse hangs herself and half Stannis' army deserts him. As Stannis prepares for the siege, they are attacked and defeated by the Boltons. Brienne finds Stannis alive and apparently kills him. Sansa manages to escape her room and is caught by Myranda, who is killed by Reek before he and Sansa jump off the castle's wall. Cersei finally confesses to her sins and is forced to walk naked to the Red Keep as the people of the city shout at her. She is received by a new member of the Kingsguard: Ser Robert Strong. Jaime, Myrcella, Bronn and Trystane sail away from Dorne. After Myrcella tells Jaime that she knows she is his daughter, her nose starts bleeding, having been poisoned by Ellaria. Using a face from the House of Black and White, Arya infiltrates the brothel Ser Meryn is in and kills him after revealing her identity. Jaqen commits suicide to appease the Many-Faced God, though the waif points out that "Jaqen" never really existed. Because Arya put on a face without being "No One", she goes blind. In Meereen, Varys arrives and starts to rule the city with Tyrion, Grey Worm and Missandei, while Daario and Jorah go on a mission to find Daenerys, who, far away, is found by a large number of Dothraki riders. At Castle Black, a group of brothers, including Alliser and Olly, partake in a mutiny where they each stab Jon, whom they view as a traitor for saving the wildlings, and leave him to die.

Modre casti poznam z knihy. Cervene – WTF??? akoze rozmyslal som ci si mam ten serial pozriet, ale stacilo tychto par riadkov aby ma uplne presla chut… sak to sa vyvija uplne inak ako knihy :scare: cital som ze v niecom sa serial odklana od knihy, ale toto skor vyzera ze v niecom ide PODLA knihy, ale vacsina je uplne mimo… :roll:
Takze zostanem len pekne pri knihach… :D
petrik píše::!: Spoiler alert :!:

Takze toto je sumar poslednej casti z wikipedie:
Jon sends Sam, Gilly and her child to Oldtown for Sam to become a maester. Selyse hangs herself and half Stannis' army deserts him. As Stannis prepares for the siege, they are attacked and defeated by the Boltons. Brienne finds Stannis alive and apparently kills him. Sansa manages to escape her room and is caught by Myranda, who is killed by Reek before he and Sansa jump off the castle's wall. Cersei finally confesses to her sins and is forced to walk naked to the Red Keep as the people of the city shout at her. She is received by a new member of the Kingsguard: Ser Robert Strong. Jaime, Myrcella, Bronn and Trystane sail away from Dorne. After Myrcella tells Jaime that she knows she is his daughter, her nose starts bleeding, having been poisoned by Ellaria. Using a face from the House of Black and White, Arya infiltrates the brothel Ser Meryn is in and kills him after revealing her identity. Jaqen commits suicide to appease the Many-Faced God, though the waif points out that "Jaqen" never really existed. Because Arya put on a face without being "No One", she goes blind. In Meereen, Varys arrives and starts to rule the city with Tyrion, Grey Worm and Missandei, while Daario and Jorah go on a mission to find Daenerys, who, far away, is found by a large number of Dothraki riders. At Castle Black, a group of brothers, including Alliser and Olly, partake in a mutiny where they each stab Jon, whom they view as a traitor for saving the wildlings, and leave him to die.

Modre casti poznam z knihy. Cervene – WTF??? akoze rozmyslal som ci si mam ten serial pozriet, ale stacilo tychto par riadkov aby ma uplne presla chut… sak to sa vyvija uplne inak ako knihy :scare: cital som ze v niecom sa serial odklana od knihy, ale toto skor vyzera ze v niecom ide PODLA knihy, ale vacsina je uplne mimo… :roll:
Takze zostanem len pekne pri knihach… :D
je to tak schvalne nech aj ti co citaju knihy to mozu pozerat
Anty píše:je to tak schvalne nech aj ti co citaju knihy to mozu pozerat
Tak som checkol vyvoj celeho serialu a v podstate tie “halusky” co vobec nekoresponduju s kniznou predlohou zacali vo vacsej miere az v tejto poslednej serii. Dovtedy to z cca 90% kopirovalo dej z knih…

Niekde som cital ze tvorcovia serial maju s GRRMom prediskutovany koniec celej sagy a ze serial aj kniha by mali dospiet k cca rovnakemu koncu, aj ked kazdy trochu inou cestou. Tak som zvedavy ci nieco z toho co sa udialo v tejto serii serialu nespoileruje veci co sa v knihach este len objavia… napr. porazka Stannisa od Boltonov :hmm: V kazdom pripade sa da cakat ze kto neprezije v TV ten sa happyendu nedozije asi ani v knihe :giggle: takze tych par postav co to uz v serialy maju za sebou a v knihach este nie to asi caka na prvych par sto stranach siestej knihy :)
Obrázek

:D
Teď už jenom zodpovědět dilema, jak se dostanu v šest ráno na Gatwick..
Sledujete niekto True Detective? Ja sa práve chystám na prvý diel druhej série, a herecké obsadenie by malo byť :good:

:rofl: :rofl: :rofl:
Obrázek
Sleduju hodně serošu GoT, Ray Donovan, Vikings, Sons of Anarchy(bohužel už skončilo) a ted jsem začal sledovat Mr. Robot .... hodně dobrý doporučuju :good:

Deutschland 83 sleduju momentálně...
Nova seria zacala a tu ani tuk?
WTF? :giggle:
Čekám na titulky!
Táádá, dadádá dadadá :banan:
petrik píše:Nova seria zacala a tu ani tuk?
WTF? :giggle:
Jo, neodpustil jsem si to a v noci vstával kvůli novému dílu. :-D Ale knížka je knížka, už aby tu další dopsal. :?
TT1905 píše:
petrik píše:Nova seria zacala a tu ani tuk?
WTF? :giggle:
Jo, neodpustil jsem si to a v noci vstával kvůli novému dílu. :-D Ale knížka je knížka, už aby tu další dopsal. :?
ani nehovor... cca pred rokom som tak naivne dufal ze hadam do vianoc to stihne... presiel rok a stale dufam v to iste :D
petrik píše:ani nehovor... cca pred rokom som tak naivne dufal ze hadam do vianoc to stihne... presiel rok a stale dufam v to iste :D
Zas bude zajímavý sledovat, nakolik se s výslednou knihou protne scénář seriálu. Už teď je těch rozdílů víc než dost :-D
Teď mě napumpoval poslední díl Limitless, hrozně rád bych začal Fargo, Billions, Narcos a Life, ale já prostě abslutně nestíhám ... ani ten GoT nestíhám začít :-D jinak ještě koukám na Suits, to je srdcovka, pak se těším na pokračování Prison breaku, i když to podle mě znovu otevírají .... Houose of cards mám taky rozkoukanej stejně jako Homeland (ten už jsem teda dokončil) ... a čekám i na pokračování Better call Saul, protože doufám že tam odhalí další tajemství Heisenberga :) No, je toho prostě hodně a to sem ani nepíšu všechny sitcomy a další seriály, který už jsem dokoukal.
Baví mě i některý český, například kriminálka případy 1.oddělení je dost zajímavá, obecně mě hodně baví věci který se zakládaj na pravdě.
GoT nesleduju, možná si časem přečtu knížku.
HoC sem ještě nezačal poslední sérii.

Začal sem Fargo 2
Aktuálně koukám jen na Rick and Morty
a chci dokoukat Archera
tak som si vcera tu prvu cast pozrel a som dost sklamany… :thumbsdown:
z kazdej lokacie tusim iba po jednej scene (castle black dve), z niektorych lokacii dokonca ziadna (napr. Iron isles) a dej sa prakticky vobec neposunul… (snad s vynimkou Dorne, ale to bola zase WTF scena ktora nema s knihami – teda aspon zatial – nic spolocneho)
Bran sa zatial neobjavil vobec (udajne v druhej casti)

a dufam ze Mel si ten obojok do konca serialu uz skladat nebude… :giggle:
Copak, nelíbila se ti? :hehe:
Logan píše:a čekám i na pokračování Better call Saul, protože doufám že tam odhalí další tajemství Heisenberga :)
druha seria uz je, ja som ju zrovna zacal pozerat :)
402 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS