Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ake serialy pozeravate?

Diskuze o všem možném i nemožném.

petrik píše:tak som si vcera tu prvu cast pozrel a som dost sklamany… :thumbsdown:
z kazdej lokacie tusim iba po jednej scene (castle black dve), z niektorych lokacii dokonca ziadna (napr. Iron isles) a dej sa prakticky vobec neposunul… (snad s vynimkou Dorne, ale to bola zase WTF scena ktora nema s knihami – teda aspon zatial – nic spolocneho)
Bran sa zatial neobjavil vobec (udajne v druhej casti)

a dufam ze Mel si ten obojok do konca serialu uz skladat nebude… :giggle:

podla mna uplne normalny uvodny diel do serie
arek » úte dub 26, 2016 9:30 am píše:
Logan píše:a čekám i na pokračování Better call Saul, protože doufám že tam odhalí další tajemství Heisenberga :)
druha seria uz je, ja som ju zrovna zacal pozerat :)
Hmm, to je skvely, to zase nevim co driv :-D ale diky za info
Jsem rád, že nový díl GoT konečně posouvá i dění na Železných ostrovech, to je linka která mě v knihách zaujala nejvíc. :jupi:
A toto uz vazne nikto nepozera? :giggle:

Ja som ignoroval doterajsie serie, ale tuto som sa rozhodol si pozriet kedze siesta kniha kde nic tu nic… dej sa hybe na moj vkus dost pomaly (ale to bol problem aj poslednych 2 knih), ale aspon si mozem pospekulovat coho sa dockam aj v knihe ked (ak?) konecne vyjde a co je len fikcia tvorcov serialu… :neviem:
Sleduju, sleduju, ale nechci sem házet spoilery a bez nich se moc diskutovat nedá. :neviem:
Ja, ktora som nikdy neznasala telenovely,pozeram....indicky serial Mahabharata (rusky preklad). Musim uznat, ze je to spravene perfektne. Herci, pribeh, efekty....


ako perlicka, Mr. World v kulturistike z r. 2015 (Thakur Anoop Singh) hral jednu z hlavnych roli, slepeho krala Dhritarastru.

mt-svk píše:nikdy neznasala telenovely
nemám rád to spojenie
2x :minus: = :plus:
Dobra vcerajsia cast aj ked niektore veci mi prisli komicke ale budiz. to ze to ide uz uplne dopredu pred knihou az na zelezne ostrovy je z pohladu pozeratelnosti serialu super ale neviem ako moc sa mi bude chciet citat kniha ak vobec vyjde. Podrz dvere :)
lol, "hold the door" pobavilo, som zvedavy ako sa s tym popasuju prekladatelia :giggle:
myslim ze to bude jedna z veci ktore budu aj v knihach podobne, aj ked uplne rovnake asi nie (dvere v jaskyni?) :hmm: minimalne pointa prezradena bola :neviem:

mne sa kniha urcite citat bude chciet, len nech uz ju ten babrak dokonci... :slap:
vcerajsia cast mi prisla tiez trochu divna ...a s tymi prekladatelmi ma napadlo to iste :D Podveer! :D
Narušiteeeel! :guns:

Obrázek

Přijdu k tátovi a vidím, že kouká na Baywatch. Jenže než jsem si z něj stihl udělat srandu, tak jsem zjistil, že sedím přibitý v křesle a koukám taky :kajo:

Příště očekávám 90210 #MusimeSiOTomPromluvit
Začal Preacher, circa podle mého oblbeného komiksu.
Pride mi ze autor a scenaristi sa nechavaju inspirovat fan teoriami. Takze skoro zistime ze jano sneh je skutocne polovicny targaryjen. a ze bran sposobil sialenost mad kinga a upalenie vlastnych predkov a nasledne udalosti. Inak night kinga hra slovak.Radoby drsna danny mi lezie na nervy mohol by hu zozrat vlastny drak.
mitch píše:Radoby drsna danny mi lezie na nervy mohol by hu zozrat vlastny drak.
Odkedy nemá Droga nejako zvlčela.
Prrsne tak. Postavit za sporak a varit veceru.
Posledna cast veru nic moc… snad jedine malicke pozitivum ze s Aryou sa uz dufam konecne zacne nieco diat, lebo doteraz to aj v Braavose bola desna nuda. Benjen sa vratil, ale po 50-dielnej absencii mu mohli dat aj vacsi priestor ako tie 3-4 vety :P walder 5 min zdrbaval neschopnych synov, sam dalsich 5 minut (ak nie viac) kradol fotrov mec, Margaery 5 minut vsetkych odrbavala aka svatica sa z nej stala, tommen sa ako vzdy nechal oblbnut a poslusne skace ako mu druhi piskaju, dany sa uz treti diel presuva do mereenu (takymto tempom jej skor draky zdochnu na starobu ako dorazi do siedmych kralovstiev) a cestou len oblbuje tych ciganov trapnymi preslovmi… :roll:
pekne zhodntoenie :cool: inak tu cast som vnimal dost podobne...cakal som viac
prave som videl na hbo dabovanu verziu " honem drz je" :)
Zo siedmej casti mam zmiesane pocity… na jednej strane sa udialo zopar celkom zaujimavych veci, na druhej sa zase XY minut zabilo blbostami co dej nikam neposuvaju…
Sandor is back! mala Mormontova bola super (a zlaty klinec bolo “62” :lol: ) a rozhovor Jaimeho s Blackfishom bol spektakularny :D No a samozrejme Arya… :hmm:
Na druhej strane presviedcacie schopnosti Jona a Sansy su trapne smiesne (hlavne ta scena u Glovera nemala ziadnu logiku, nepovedali mu nic co by ho teoreticky mohlo presvedcit…to je taky problem skusit severanom pripomenut ze to boli prave Boltonovci s Freyovcami kto vyvrazdil Robba a jeho armadu vratane ich ludi? A ze za murom caka dalsia apokalypsa kvoli ktorej sa zjednotit jednoducho musia?) no a na co bol dobry X-minutovy rozhovor Margaery s tym svatym bezdakom o tom preco netrtka s Tommenom? A to ako Olenna odfajcila Cersei bolo sice cool, ale opat – X minut zabitych bez toho aby sa dej niekam posunul…
celkovo sa v Kings Landing ten dej posuva slimacim tempom tuto sezonu, snad v dalsej casti by to uz aj tu mohlo nabrat vacsi spad (sudiac podla trailera)
uvidime…
mitch píše:prave som videl na hbo dabovanu verziu " honem drz je" :)
ma napadlo ze staci aby tam dali "Hodor podrz dvere" alebo nieco podobne... :giggle:
Verím že sa dočkám stretnutia Lyanny a Joraha Mormont. Yara Greyjoy, samé prekvapenie.. čo chvíľa sa dozvieme že má medzi nohami ešte aj pe*is keď už je na ženy.
uz som videl e9. toto som fakt necakal.
Co konkretne si necakal?
viem ze si asi nechcel spoilovat, len ma to zaujalo, lebo aj ked som zatial iba cital review tejto casti (pozriet si ju planujem dnes po futbale) tak sa mi zda ze to islo presne podla scenara ktory uz par tyzdnov koluje po nete bez vyraznejsich prekvapeni :neviem:
bohuzial sa zda ze tvorcovia serialu sa cim dalej tym viac vzdaluju od knih a je to len na skodu. Nemyslim len dejom (ved konieckoncov vacsina z toho co sa teraz v serialy deje bude az v siestej knihe ktoviekedy), ale hlavne celkovo nelogickym spravanim sa postav v porovnani s kniznou predlohou. Ked si clovek da namahu a zamysli sa preco by postava XY mala v danej situacii urobit to co vidim na obrazovke ked sa to k nej vobec nehodi, resp. nejake ine konanie by bolo ovela logickejsie/racionalnejsie/uveritelnejsie vzhladom na to ako sa ta postava profiluje v knihach a v prvych seriach serialu… scenaristi to podla mna dost odflakli tuto sezonu :thumbsdown: a to uz nehovorim o cestovani rychlostou teleportacie z miesta A do miesta B prakticky na pockanie bez ohladu na vzdialenost… jednotlivci alebo cele armady ci flotily… :giggle:
pre mna tato cast bez nejakych prekvapeni od zaciatku az do konca co sa tyka tej bitky
Tak som si to vcera pozrel – nebolo to zle…samozrejme zazitok mierne pokazilo to ze som sa nevyhybal spoilerom (ktore sa nakoniec ukazali byt pravdive) takze som vedel co sa stane… ale inak celkom OK. Sice velmi nechapem na co bol dobry navrat Rickona – v jednej casti ho na par sekund ukazu ako zajatca a potom ho o 5 casti neskor v nasledujucej scene v ktorej sa zjavi zabiju… ani len slovo nepovedal. Zrejme tam bol len na to aby zomrel a uvolnil miesto dedica Winterfellu… komu? Uvidime… v kazdom pripade teraz mozu vsetky postavy v serialy Jona povazovat za posledneho zijuceho muzskeho potomka Neda Starka (aspon kym sa nezjavi Bran) a mozno prave to bol ucel Rickonovho neslavneho kratuckeho navratu a zdanlivo nezmyselnej smrti.
V poslednej casti by sa nieco epicke malo udiat aj v Kings Landing (uz bolo nacase, tuto sezonu bol Kings Landing dost nuda), ale samozrejme nielen tam… ale viac nebudem spoilovat :)
402 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG