Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ake serialy pozeravate?

Diskuze o všem možném i nemožném.

Já teda koukám hlavně na simpsni top gear přátelé a jak jsem poznal vaší matku.
American Horror Story
http://www.csfd.cz/film/301543-american-horror-story/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nehledejte si oblíbenou postavu, stejně vám umře. :D
http://www.csfd.cz/film/281729-sherlock/" onclick="window.open(this.href);return false;
Klasický námět Sherlocka Holmese ale v současnosti. Před rokem a půl byly vysílány 3 díly a teď v lednu byly odvysílány 3 nové díly. Plánují se další díly, ale budou opět až za rok. V Anglii každý díl vydělo v premiéře kolem 10 mil.
dejf píše:http://www.csfd.cz/film/281729-sherlock/
Klasický námět Sherlocka Holmese ale v současnosti. Před rokem a půl byly vysílány 3 díly a teď v lednu byly odvysílány 3 nové díly. Plánují se další díly, ale budou opět až za rok. V Anglii každý díl vydělo v premiéře kolem 10 mil.
Vyborne, dostal jsem se zatim pouze k prvnim trem dilum a uz se tesim na ty dalsi.
Ruská verze HIMYM. :D
http://www.csfd.cz/film/263138-hra-o-truny/" onclick="window.open(this.href);return false;

uz se tesim na 3.serii
Tak vcera bola odvysielana klucova epizoda Game of Thrones s03e09 - Rains of Castamere. :)

Obrázek
Top bol u mna spartakus, skoda ze uz je koniec. Dalej arrow, sherlock, da vinci demons
mitch píše:Tak vcera bola odvysielana klucova epizoda Game of Thrones s03e09 - Rains of Castamere. :)

Obrázek
Obrázek

:lol2:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Shit finally happened. :-P
Ty krávo járo, málem jsem se po....
Asi budu muset chodit na nějakou terapii, abych tenhle seriál zvládnul. :D
Bál jsem se aby to nezkazili.. ale dopadlo to supr :cool: (skvělý zakončení prvních tří sérií) .. bohužel mam trochu obavu jak se vypořádají s následujícma třema.. protože knihy šli v tomhle ohledu kvalitou dolu... pořádný terno by mělo přijít až se sedmou sérií.. tak snad to vydrží i divácká sledovanost :jn:
Mňa majú HBO aj vďaka BE hooknutého na ďalšie desaťročie a nemyslím, že by to kvalita seriálu zmenila. Koniec koncov, často sa hovorí o koľko je kniha ešte lepšia a kde naopak nie. Súčasným tvorcom verím. Ešte ale jedna epizóda Wanic. :nono2: A potom čakanie. :nervozny:
Wanic » Pon Jún 03, 2013 5:28 pm píše:Bál jsem se aby to nezkazili.. ale dopadlo to supr :cool: (skvělý zakončení prvních tří sérií) .. bohužel mam trochu obavu jak se vypořádají s následujícma třema.. protože knihy šli v tomhle ohledu kvalitou dolu... pořádný terno by mělo přijít až se sedmou sérií.. tak snad to vydrží i divácká sledovanost :jn:
s tym dost nesuhlasim. aj ked uznavam ze feast for crows a dance with dragons sli malicko dolu stale je to spicka a precital som to velmi rychle.

pre fabs knihy bez toho aby sme spoilerovali obsah ktora velka postava zonrie ako prva v siestej knihe? ja to tipujem na danny z ktorej grrm robi pozitivnu postavu. podla mna distane na drzku podobne ako jedna z postav v aktualnej casti serialu.
jsem rád, že mojí skepci nesdílíte... sám bych byl nerad, kdyby to tak dopadlo...

no jnk. tohle je na těch knihách supr... že ani dvě knihy před koncem nikdo nemá šajnu jak to vlastně skončí, těch teorií kdo to nakonec vyhraje je na netu snad milion :D ... nebudu se tu dlouze rozepisovat, ať tu něco nespoilnu, přecijenom od toho jsou jiný stránky např.: http://www.icefire.cz" onclick="window.open(this.href);return false; :klobuk: :scare: ale odkrouhnout Dany... to nemůže snad ani Martin, nechat jí se takovou dobu pachtit někde mimo westeros jenom aby jí pak zabil (ale uznávam, po zkušenostech s RW je stopro první na seznamu) :lol:

Kdybych si měl ale tipnout, tak podle mě už moc postav, který přežijou až do šestý knihy nakonec neumřou... samozřejmě until final battle (tam se to hádam o dvě tři ještě zredukuje :D a můj favorit na první die, je ten, co tu final bitvu povede.. ať už to bude kdokoliv a jestli k ní vůbec dojde, což zatim neni jasný ani čtenářům :giggle: )..
este som nemal pozretu tuto cast a ked som videl tak 1/4 getzovho prispevku, rychlo som odklikol prec, aby som neprisiel o prekvapenie :scare:
fuj ale co toto bolo zas... na tu terapiu sa budem hlasit asi spolu s dejfom..
a to mam rad horory, tarantina, hocico.. ale toto je proste mimo :D
ta nova cast :cry:
Menší spoiler na 9. díl. :D
https://vine.co/v/b3XZMHmxzxh" onclick="window.open(this.href);return false;
Kvůli tomuhle dílu jsem se musel registrovat. Otřesnější konec jsem si nedovedl představit, je to fakt šílený. Všem doporučuji se před zkouknutím tohodle dílu zhulit, ožrat a pořádně si vyfetovat hlavu. - Alespoň vám to trochu zmírní ty následky... DAFUQ

wtf, prave som to dopozeral :scare: asi idem citat tie knihy :D

edit: niekto precital tie knihy? Teraz by mala nasledovat Hostina pre vrany, hej?
Na tu terapii se hlasim dobrovolne s vama, vzdyt me uz se o tom obcas i zda :D Hlavne tak 2 tydny zpatky, kdy jsem si nechal vsech 8 dilu treti serie na jedno-odpoledni zkouknuti
hh nj tak to splnilo účel... :yes: (já už byl připravenej, bůh ví jak bych to jinak snášel, ale ono ani v knížce to nebylo nic easy to go by :D )

to Kajo: jj Hostina
No ked si tu tak sa ta este spytam: velmi sa lisi serialova verzia od kniznej predlohy? Lebo rozmyslam, ci zacnem citat od prvej knihy, alebo az od tej stvrtej :neviem:
No tak doporučim samozřejmě číst od jedničky.. ale chápu že když už víš co se stane.. nemusí to bejt takovej zážitek... pro pochopení knihy takovýho rozsahu ale podle mě neni dost dobře možný navázat jenom na seriál... což o to, ty hlavní linky jsou víceméně stejný.. nebo alespoň nakonec dopadnou stejně.. ale jakoukoliv vedlejší linku nemáš šanci pochopit :D
Selly8 » Uto Jún 04, 2013 3:04 pm píše:Na tu terapii se hlasim dobrovolne s vama, vzdyt me uz se o tom obcas i zda
Máte tam ešte jedno miestečko, či už je plno? Však na to bol horší pohľad ako na výkony Kings vo finále konferencie. A to som sa tešil ako naserú Tywina, keď zaberú Casterly Rock. Aj keď Tywina môžem, ukážkový stredoveký monarcha.
Wanic píše:ale odkrouhnout Dany...
Nemám problém. Ona sama mi nevadí, ale nejakých nájazdníkov z Východu nemusím. :D

Tie knihy tiež zvažujem, ale je príjemné pre zmenu nevedieť ako to dopadne. A môžem to pozerať v spoločnosti iných ľudí. Spolubývajúci so mnou svojho času nechceli nič pozerať, po tom čo som pri Borgioch alebo Ríme (obojom? :D ) spomenul všeobecne známy historický fakt, ktorý podľa nasledujúcej reakcie až taký známy nebol. :paperbag: :lol:
Wanic » Pon Jún 03, 2013 5:51 pm píše:Kdybych si měl ale tipnout, tak podle mě už moc postav, který přežijou až do šestý knihy nakonec neumřou... samozřejmě until final battle (tam se to hádam o dvě tři ještě zredukuje :D a můj favorit na první die, je ten, co tu final bitvu povede.. ať už to bude kdokoliv a jestli k ní vůbec dojde, což zatim neni jasný ani čtenářům :giggle: )..
Obrázek

:petrik:

Och a tento ma predbehol, smrad. :lol2:



:hufi:
No u mna rozhodnute..kupujem Kindle a v najblizsej dobe (ak vyda) sa pustam do knihy number 1 :petrik:
402 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES