Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ake serialy pozeravate?

Diskuze o všem možném i nemožném.

cepi píše:tak toto musim mat :cert: z produkcie Band of Brothers, tot moje absolutne srdcovky
Pre toto som ti písal do chatu. Bude to chodiť na HBO od pondelka!
cepi píše:tak toto musim mat :cert: z produkcie Band of Brothers, tot moje absolutne srdcovky
Dnes jsem si stáhnul první díl. Luxusní prácička. :cool:
Dnes som videl 1. diel na HBO... Luxusná práca!
Mal som zhasnuté a najlepšie bolo, keď boli na tom ostrove a odrazu sa začali hýbať kríky. A odrazu len drb drb drb drb. Paráda. Potom, keď bolo svitanie, tak všade naokolo Japončíci.
Naj však bolo, keď mal ten mladý chalan národky, no povedal, že mal 18 rokov a vojak, Že všetko najlepšie a dal mu granát! :D
Ja som spokojný.
Když začal ten boj u tý zátoky. Tak jsem si říkal, že v ten moment bych byl posranej, pochcanej a volal maminku. :D
Jak to dávaj na HBO? Titulky nebo dabovaný? Já na to koukal na compu, protože mám raději titulky.
dejf píše:Když začal ten boj u tý zátoky. Tak jsem si říkal, že v ten moment bych byl posranej, pochcanej a volal maminku. :D
Jak to dávaj na HBO? Titulky nebo dabovaný? Já na to koukal na compu, protože mám raději titulky.
Dávajú to dabované... A keď máš dáku novšiu TV, tak si tam môžeš nastaviť aj titulky... Ale je to po česky... No bola to sranda, že ich povesia za tie ich žlté gule :D. Fajné! :D
la tormenta a ked budes moja
Já jsem prostě narvu všechno, co sleduju, a dalo by se to kvalifikovat alespoň vzdáleně jako "seriál" (od nejoblíbenějšího):
1. Survivor
2. The Big Bang Theory
3. How I Met Your Mother
4. South Park
5. The Simpsons
6. Two and a Half Men
7. The IT Crowd
8. M*A*S*H (over 'n' over again)
9. Black Books
10. FM
11. Futurama
12. House MD
13. Defying Gravity
14. Shaun the Sheep
15. Scrubs

Jedná se o momentální stav, proto tam není Friends, kterým jsem stále ještě přesycen.
Red Dwarf - viděl jsem jen pár dílů->šetřím na horší časy (rozuměj letní pauzu).
Od 1.časti som na JOJke pozerala Klamárov a naozaj ma to zaujalo.Seriál tohto typu u nás pokiaľ viem ešte nešiel,takže si to,pokiaľ mám čas,nikdy nenechám ujsť. Rovnako tak to bolo aj s novými epizodami Kobry 11 a Dva a pol chlapa,ale Kobra už bohužiaľ neide :| Pozrela som si aj Kriminálku Staré mesto,ale priznám sa,že ma to dosť sklamalo.Obsadenie super,ale dej ma nezaujal,dokonca som od nudy prepla. :?
Teraz mám rozpozerané Two and a Half men :wink: Celkom sranda
Coffixo píše:Teraz mám rozpozerané Two and a Half men :wink: Celkom sranda
Kolikátou řadu sleduješ? Přišlo mi, že to šlo od 6.řady trošku dolů, až že to kvůli neúnosným nárokům Sheena odpískají. Jenže jsem opomenul fakt, že TAHM je zlaté sitcomové dítě CBS, takže to bude jednou končit s velkou famfárou. Ale 8.série začla hodně dobře, to se musí nechat :yes:
Boardwalk Empire

sledujete niekto :?: ake to je :?: oplati sa tahat :?: na ceskom HBO to tusim bude az buduci rok
WildCelt píše:Boardwalk Empire

sledujete niekto :?: ake to je :?: oplati sa tahat :?: na ceskom HBO to tusim bude az buduci rok
zatial som pocul len samu chvalu, po produkcii Band Of Brothers a Pacifik z dielne HBO, urcite dalsia super vec...v najblizsej dobe planujem pozret ;)
Momentalne pozeravam na TV DOMA serial Frasier
Obrázek
The Rev píše:
Coffixo píše:Teraz mám rozpozerané Two and a Half men :wink: Celkom sranda
Kolikátou řadu sleduješ? Přišlo mi, že to šlo od 6.řady trošku dolů, až že to kvůli neúnosným nárokům Sheena odpískají. Jenže jsem opomenul fakt, že TAHM je zlaté sitcomové dítě CBS, takže to bude jednou končit s velkou famfárou. Ale 8.série začla hodně dobře, to se musí nechat :yes:
a tak mne sa pozdavali aj 6-7 seria, ale 8ka vyzera zatim paradne :D
Tresk.
Deco2508 píše:Momentalne pozeravam na TV DOMA serial Frasier
Obrázek
No tak ten milujem,zvlášť Topoľského dabing :lol2:
The Rev píše:
Coffixo píše:Teraz mám rozpozerané Two and a Half men :wink: Celkom sranda
Kolikátou řadu sleduješ? Přišlo mi, že to šlo od 6.řady trošku dolů, až že to kvůli neúnosným nárokům Sheena odpískají. Jenže jsem opomenul fakt, že TAHM je zlaté sitcomové dítě CBS, takže to bude jednou končit s velkou famfárou. Ale 8.série začla hodně dobře, to se musí nechat :yes:
Ja som zatiaľ iba na 5 sérií :D Počul som že 6 alebo 7 už niesu také zábavné ale ako sa hovorí 100 ľudí 100 chutí :)
7 seria je zamerana uz viac-menej na dej, ale tak da sa na tom zabavit a posledna cast z 8 serie, co vysla :lol: :lol: :lol:
Coffixo píše:
The Rev píše:
Coffixo píše:Teraz mám rozpozerané Two and a Half men :wink: Celkom sranda
Kolikátou řadu sleduješ? Přišlo mi, že to šlo od 6.řady trošku dolů, až že to kvůli neúnosným nárokům Sheena odpískají. Jenže jsem opomenul fakt, že TAHM je zlaté sitcomové dítě CBS, takže to bude jednou končit s velkou famfárou. Ale 8.série začla hodně dobře, to se musí nechat :yes:
Ja som zatiaľ iba na 5 sérií :D Počul som že 6 alebo 7 už niesu také zábavné ale ako sa hovorí 100 ľudí 100 chutí :)
ja to sledujem tiez teraz tie casti co chodia na markize od prvej serie .....je to super serial :yahoo:
TAAHM, resp. jeho 8.řada je fakt neskutečná, v tohle jsem snad už ani nedoufal :D Ještě že Charlie zůstal :cool:
Panelák.....okrem toho televízor zapínam pri súdnej sieni a keď pozerám šport. Inak nie ...
súdnu sieň pozerať :hroza:
How I met your mother, Two and half men, Boardwalk Empire a Game of Thrones.

V minulosti Prison Break, Heroes, Frasier, Friends... v podstate väčšina sitcomov až po Harry a Hendersonovci či Bláznivý Jimov život. :lol2:

Ak to radíme pod TV series, tak samozrejme aj TopGear. :rocker:
Joe S. píše:súdnu sieň pozerať :hroza:
Tiež si hovorím. :scare: Ale proti gustu žiaden dišputát. :giggle:
Dado píše:Same intelektualne americko-anglicke vecicky. Bez titulkov?
Zabudol som na IT Crowd, ďakujem za pripomenutie. :giggle:

:yes:
http://www.imdb.com/news/ni19222393/" onclick="window.open(this.href);return false;
402 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS