Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Citáty

Diskuze o všem možném i nemožném.

Který z těchto citátů se vám líbí nejvíc?

Můžete vybrat 1 možnost


Obrázek
"Svoboda znamená zodpovědnost. To je důvod, proč se jí většina lidí bojí." - George Bernard Shaw

Ma to hlboku myslienku a velmmi sa mi paci.
Vojna ci uz pre nabozenstvo, ci mamonu je vzdy totalny nezmysel. Z toho podla mna vyplyva, ze najvacsi nepriatel pre cloveka a ludstvo je clovek SAM. Vojny su vzdy holy nezmysel.

Dobre citat mojho kamosa: Predsavzanie: Fajcit neprestanem, ale pit stale budem. :D
eman22 píše: Dobre citat mojho kamosa: Predsavzanie: Fajcit neprestanem, ale pit stale budem. :D
Ja to poznám že: Fajčiť síce budem, ale piť neprestanem. :D
Lev N. Tolstoj
Život je krásný, ale záleží na tom, cez aku skleničku sa naň pozeráš.
dnes som videl tri zaujimave hlasky na FB:

1. Alkohol je náš úhlavní nepřítel. Nemáme však milovat své nepřátele jako své bližní?

2. Kedy poziadat zenu o ruku? Ked uz nevladze ustami ..

3. laska na prvy pohlad je zaroven poslednym pohladom rozumu...
"Bytsotně nesouhlasím s tím, co říkáte, ale do poslední kapky krve budu bránit vaše právo to říkat!" - Voltaire
Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdo si na to pamatuje. - Saint Antoine De Exupéry

Učiť sa, učiť sa, učiť sa! V.I. Lenin :D
O život môžeme prísť rôzne. Smrť je len jednou z možností. [Fulghum Robert]

Najmenej sa boja smrti tí, ktorých život má najväčšiu cenu. [Kant Immanuel]

Najlepšia smrť je neočakávaná. [Gaius Julius Caesar]

Smrť je len začiatok, ale až tej druhej kapitoly. [Shakespeare William]

Kto by ľudí učil umierať, učil by ich žiť. [Montaigne Michel de]

Ľudia musia vydržať cestu na onen svet práve tak, ako príchod na tento. [Shakespeare William]

Aj ten najstrašnejší život je stále krajší než tá najkrajšia smrť. [Simmel Johanes Mario]

Ničoho na svete sa netreba báť, treba len všetkému porozumieť. [Sklodowská Marie]

Nehovorím, že nechcem umrieť. Len nechce byť pri tom, keď sa to stane. [Allen Woody]

Nikdy nemaj strach z tieňov. Proste znamenajú, že niekde nablízku svieti svetlo. [Randellová Ruth]

Čo ťa nezabije, to ťa posilní. [Nietzsche Fridrich]
Hlasky Homera Simpsona:

- Nejsmutnější den mého života byl ten, kdy jsem si uvědomil, že svého tátu porazím skoro ve všem. Bart ten pocit zažil už ve čtyřech letech.

- Zajímalo by mě, kde je Bart... Jeho večeře už je celá studená... a snědená.

- Že mě to nezajímá, ještě neznamená, že tomu nerozumím.

- Připíjím na alkohol: Zdroj a řešení všech problémů.

- Barte, naučím tě tři věty, které ti pomohou v jakékoli složité situaci, kterou ti život přichystá:
a) Vem to za mě.
b) Skvělý nápad, šéfe.
c) Takhle už to bylo, když jsem přišel.

- Když se v továrně něco pokazí, může za to ten chlápek, co nemluví anglicky.

- Celý život jsem prožil jako obézní muž uvězněn v těle tlustého chlapa.

- Myslím, že děti jsou budoucnost. Pokud je nezastavíme… teď hned!
"Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne"
Najviac sa mi páčil citát JFK Lidstvo musí války ukončit, jinak války ukončí lidstvo.

a moje dva obľúbené citáty sú :
Nevieš, Nerieš :frajer2: a Život je len jeden preto rob všetko preto aby si si ho čo najlepšie užil :cool:
Ked dávajú ber,ked nedávajú,kradni :D
Nikto učený z neba nespadol.A kto áno,zabil sa :D
Maturitné:
Múdrosť za mnou 4 roky behala,ale ja som bol rýchlejší :D
"Ja si myslím, že bytie predchádza vedomiu, ale že vedomie zároveň predchádza bytiu”. Václav Havel :D
Na pracovisku som Bohom. Každý vie, že existujem, no ešte ma nikto nevidel. (neznámy)

Najväčší náklad zvyčajne nesie nie najsilnejšia, ale najtupšia ťava.

Kto má rád ľudí, ten im niečo zakáže, aby mali radosť z priestupkov. (Norman Mailer)

Evolúcia, to je ten malý krôčik od opice k človeku, ktorý niektorí ešte stále zabúdajú urobiť.
Kdo pil, ten umřel, a kdo nepil, tak taky - Bart Simpson
Dokať nejde o život, jde o ho*no.... (Jiří Diviš)
"Jediné, co Mojžíšovi zazlívám, je, že svůj lid 40 let vodil pouští, a pak jej přivedl na jediné místo, kde není ropa." G. Meierová (izraelská politička) :lol2:
Neviem,kto to povedal,ale páči sa mi to :D
Holky a knížky, to jsou divný věci,zdají se stejný jen tak, od oka – kožená vazba, sem tam blbý kecy,ořízka zlatá, cena vysoká. To ovšem pouze když se kouká z výšky,zblízka jsou holky lautr jinej svět: nedaj se totiž půjčovat jak knížky,brzy by měly rozervanej hřbet…
Holky a knížky, já už jako malej jsem prosazoval tohle srovnání,holky jsou jako knížky, když se balej,a nejlepší jsou v prvním vydání. Holky a knížky, když se chystám k spánku,jedny i druhý na mě doráží, každá má aspoň jednu špatnou stránku a kvanta velmi krásnejch pasáží.
Kika píše:Neviem,kto to povedal,ale páči sa mi to :D
Holky a knížky, to jsou divný věci,zdají se stejný jen tak, od oka – kožená vazba, sem tam blbý kecy,ořízka zlatá, cena vysoká. To ovšem pouze když se kouká z výšky,zblízka jsou holky lautr jinej svět: nedaj se totiž půjčovat jak knížky,brzy by měly rozervanej hřbet…
Holky a knížky, já už jako malej jsem prosazoval tohle srovnání,holky jsou jako knížky, když se balej,a nejlepší jsou v prvním vydání. Holky a knížky, když se chystám k spánku,jedny i druhý na mě doráží, každá má aspoň jednu špatnou stránku a kvanta velmi krásnejch pasáží.
Že by http://www.sharkan.net/1484-chvilka-poezie-jiri-dedecek
:)
Pamatuj, že nesázíš proto, že vsadit musíš, ale proto, že máš tip, kterému věříš.
"Člověk umírá tolikrát, kolikrát ztratil přítele" - Roger Bacon

"Celý lidský život není nic jiného než cesta k smrti." - Seneca

"Život je nemoc a smrt začíná narozením. Každé vydechnutí a každý tep srdce je zároveň tak trochu umíráním - malým krůčkem ke konci." - Erich Maria Remarque

"O mnoha lidech lze říci, že svou smrtí prospěli lidstvu více než svým životem." - George Bernard Shaw

"Smrt je největší dar přírody." - Secundus Maior Gaius Plinius

"Žádný člověk není ostrov sám pro sebe. Každý je kus nějakého kontinentu, část nějaké pevniny: spláchne-li moře hroudu, je Evropa menší, jako by to byl nějaký mys, jako by to byl statek tvých přátel nebo tvůj. Smrtí každého člověka je mne méně, neboť jsem část lidstva. A proto se nikdy neptej komu zvoní hrana. Zvoní tobě." - John Donne
Neochraňuj sa plotom, radšej priateľmi.
České príslovie

(to fakt?)
Freddie92 píše:Neochraňuj sa plotom, radšej priateľmi.
České príslovie

(to fakt?)
Zajímavý český příslový, který jsem v životě neslyšel :-D Nemá tam být spíš Čínské? :D
NN,je tam české.Nejsem slepá :) To je z takej mojej ošúchanej knižky :)
Freddie92 píše:NN,je tam české.Nejsem slepá :) To je z takej mojej ošúchanej knižky :)
Já neříkám že jsi slepá :-D Jen jestli to není chyba nebo tak něco, páč tohle jsem fakt v životě neslyšel :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES