Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Citáty

Diskuze o všem možném i nemožném.

Který z těchto citátů se vám líbí nejvíc?

Můžete vybrat 1 možnost


"K*rva k*rve riť neurve,
a keď urve tak len k*rve."

Jsem anděl co tě dostal na povel, ale mám-li tě vzít do nebe,chci z toho něco pro sebe. Mám rád řeč těl a v kapse lubrikační gel, tak mi namaž perutě a já do nich vemu Tě! :D
"You're at the end of the line here and I really think that changes the mindset," Tortorella said. "You're at the end of the line so you just let it all hang out and try to do the best you can because if you don't get it done, you're done."

:good:
Člověk může zradu odpustit třeba stokrát, ale bolest přetrvá na vždy. :cry:
Nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi neříkejte jak mám žít! :-P
"Marx vypracoval slogan: Náboženstvo je ópium ľudí. Tým z ľudí vystrihol svedomie. A človek bez svedomia nepozná žiadnu zodpovednosť pred Bohom. Ja, váš vodca Stalin, dobre poznám náboženstvo; veď som bol, ako viete, kedysi v Gruzínsku v kňazskom seminári, ale dal som si Marxom a Leninom svedomie vyrezať.

Josif Visarionovič Stalin, 21. decembra 1952.

5. marca 1953 bol Stalin otrávený.
"Francouzské sýry se nekazí. Jen mění jména..."
"And then we continued blissfully into this small but perfect piece of our forever." - poslední věta z Twilightu ;)))
TT1905 píše:"Francouzské sýry se nekazí. Jen mění jména..."
:lol3: :good:
"Svět je tragédií pro toho, kdo cítí a komedií pro toho, kdo myslí." Jonathan Swift
tento mam zo vsetkych najradsej
Na to, aby zlo zvíťazilo, stačí málo: aby dobrí ľudia nerobili nič. (Edmund Burke)
"We don't sleep to dream, we sleep to build stamina!" - Mike Shinoda in Be Somebody
Nie sú to celkom citáty,ale úryvky alebo výpovede postáv úplne skvelej knihy Kto chytá v žite :roll: :
,,Známkou nezrelého človeka je,že chce za niečo vznešene zomrieť,kým známkou zrelého človeka je,že chce pre niečo pokorne žiť"
profesor Antolini
„Phoebe, poznáš tu pieseň Keď raz človek chytí v žite človeka? Proste ja si v jednom kuse predstavujem, ako sa davy malých deciek hrajú na velikánskom žitnom poli, a nikde nijaký dospelák, teda okrem mňa. A ja ti stojím na okraji nejakej strašnej priepasti. A musím chytiť každého, kto sa priblíži k tej priepasti. Ak uteká a nedíva sa, kam uteká, ja musím odnekiaľ vyskočiť a chytiť ho. To by som chcel robiť od rána do večera.Chytal by som tie decká v žite. Viem, že je to bláznovstvo, ale je to jediná vec, ktorú by som fakt rád robil.“

,,Nikdy nikomu o nikom nerozprávajte. Lebo vám bude potom každý chýbať"
Holden Caulfield :)
A ešte mimo postáv...
,,Kto chytá v žite je príbeh Holdena Caulfielda,a ak niekto má tu knihu rád,môže zobrať jed,že mu málo záleží na všetkých metaforách a symbolike a celej tej neodmysliteľnej kuchyni,že má prosto rád Holdena. :yes:
Jaroslava Blažková
"Raz príde doba, keď sa vynoríme z tohoto šialenstva, ktoré nám teraz vzbĺklo v hlavách, a budeme sa za seba strašne hanbiť. Budeme sa prepadať od hanby, keď si spomenieme, na čo sme sa pozerali, čo sme čítali a čo sme počúvali. Ako sme dovolili, aby nás pár šikovných zvrhlíkov dostalo k novinám, časopisom a televíziám, ktoré sú žumpa plná zvratkov a výkalov. Nebudeme chápať, ako bolo možné profitovať na chorobách a nešťastí našich blížnych. Nebudeme schopní vysvetliť našim deťom a vnukom, ako sme to dopustili. Budeme sa snažiť nemyslieť na to, akých blbcov a hlupane sme to považovali za celebrity. Budeme sa hanbiť za dobu, keď boli denne na prvých stránkach nagélovaní pajáci a usmievavé opice, ktoré neznášali väčšie série orgazmov s tým istým partnerom. Budeme hovoriť, že na vine vtedy boli oni, akísi neurčití oni, a tí budú medzi nami a budú ukazovať prstom na niekoho neexistujúceho. Ale my sme spolupáchatelia tohoto hnusu, nie iba tí, čo to píšu, vydávajú a vysielajú. My s nimi ochotne kolaborujeme tým, že to pozeráme, počúvame, čítame a kupujeme. Iba toľko som Vám chcel povedať, respektíve nie chcel, ale musel, lebo už mi praskne hlava od toho mlčania."

Boris Filan
„To, že lidi lžou je základní podstata lidskosti. Mění se jen to, o čem lžou.“ Dr. Greg House
"The sweet is never as sweet without the sour, and I know the sour." (Vanilla Sky)
“Vidíte, světu vládnou zcela jiné osoby, než jsou ty, které si představují lidé, kteří nevidí za kulisami.”

Benjamin Disraeli,
---

“Brzy nastane globální transformace. Vše co potřebujeme je velká krize a národy uznají nový světový řád.”,

David Rockefeller
---------

"Dejte mi kontrolu nad penězi národa a nebude záležet na tom, kdo dělá jeho zákony“

Mayer Amschel Rothschild
-------

"Vysoký úřad prezidenta byl využit k podněcování plánu zničit americkou svobodu a než opustím tento úřad, musím informovat občany o jejich plánu"

John Kennedy
---------

"Kdyby se lidé dozvěděli,co děláme, tak budeme vyhnáni do ulic a lynčováni.."

George W. Bush
"Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele" - Neznámý autor :lol3:
"Devils sú stále najlepší. Ale dobre to taja." - begbeee :cool:
Vždy, keď ma oserie holub, ďakujem Bohu, že nedal krídla aj krave...

Aký je rozdiel medzi milenkou a manželkou?
Milenka je hviezda, ktorá večer zažiari a ráno zmizne.
Manželka je slnko, ktoré nezapadá.

Muži tvrdia, že všetky ženy sú rovnaké, ale musia sa o tom neustále presviedčať. :D
When a woman says nothing is wrong. Everything is wrong. When a woman says everything is wrong. EVERYTHING is wrong. And when a woman says that's not funny. You better not laugh your ass off. :)
Čokoľvek žena robí,musí to robiť aspoň dvakrát tak dobre ako muž,aby bola považovaná aspoň spolovice za tak dobrú ako je muž.Našťastie to nie je také ťažké :)
"Chceš se pomstít tomu, kdo ti svedl ženu? Přenech mu ji!" - Sacha Guitry :frajer2: :fucker:



"Každá žena si myslí, že je nenahraditelná, je ale přesvědčená, že může nahradit každou jinou." - Dino Serge Pitigrilli
"Po stovkách let pozorování lidstva se Bůh rozhodl dát Darwinovi za pravdu, a svedl ten průser na opice" :lol2:
"Nyní můžeme slyšet nářky a stížnosti na to, jak byla pošlapána jejich práva. To, že účelem jejich tzv. náboženského shromáždění bylo pošlapávání a znemožňování práv jiných, účelově opomíjejí říci. Oni se prý chtěli jenom modlit. Samozřejmě na místě, kde nikdy k žádnému podobnému náboženskému setkání nedošlo a především i za účasti lidí, kteří žádnou víru nevyznávají, pokud nebudeme počítat víru v sociální dávky, chaos, barevné kovy a levné krabicové víno." - Petr Kotáb v reakci na pokus anarchistů a cikánů o blokaci pochodu v Krupce "náboženským shromážděním".
"Ak si povieš, dokážem to, máš pravdu. Ak si povieš, nedokážem to, máš rovnako pravdu." Henry Ford
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES