Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Citáty

Diskuze o všem možném i nemožném.

Který z těchto citátů se vám líbí nejvíc?

Můžete vybrat 1 možnost


,,Bojovat za mír, je jako souložit za panenství." (neznámý autor)
,,Láska je prales, do kterého když někdo jednou vstoupí, je okouzlen a nenajde cestu zpět." (Jaroslav Vrchlický)
,,Každý člověk dělá chyby, ale jen hlupák u nich zůstává." (Marcus Tullius Cicero)
,,Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." (Honoré de Balzac)
,,Chceme-li žít zde na Zemi, musíme žít podle módy - a srdce už se nenosí." (Jean Cocteau)
"The sky is the limit" - Shane Doan
"Život je jako bahno, jenom sv*ně v něm umí chodit."
3 zasady, ktorymi sa riadim, ked idem niekam na dovolenku, alebo proste niekam:

"Co nemam, to mi nechyba"
"Zazitok nemusi byt pozitivny, hlavne nech je silny"
"Nikdy som sa nestratil, len obcas neviem, kde som"
Smutným hodiny se dlouhé zdají - William Shakespeare


Udělal jsem novou anketu, tak budu rád pokud budete hlasovat.
Já osobně dal hlas svému oblíbenému filozofu a spisovateli Voltairovi...
pojal si tu anketu dost veselo :)
Podle aktuální nálady. Minule byly válečné citáty...
Někdy člověk ke štěstí potřebuje něco co se ostatním může jevit jako naprosto šílené a stupidní... Za ještě většího idota ho pak mají, pokud je nešťastný že to nedostal...
"Be careful about quotes you see on the internet." -Abraham Lincoln.
švolco píše:"Be careful about quotes you see on the internet." -Abraham Lincoln.
:good:
Člověk pozná opravdové přátele, když je nejvíc potřebuje... Smutné je, že často zjistí že žádné nemá...
Pár hlodů pro pobavení :rofl:

„Dlužím hodně svým rodičům. Zejména matce a otci.“ - Greg Norman (australslý golfista)

„Mám pocit, že jsem nejlepší, ale nečekejte ode mě, že to řeknu.“ - Jerry Rice (hráč amerického fotbalu)

„Ray Lewis je typ chlapa, kterému bych nepomohl, ani kdyby bojoval s medvědem. Naopak, polil bych ho medem, protože on miluje boj.“ - Shannon Sharp (hráč amerického fotbalu)

„Pokaždé, když dá Detroit víc než sto bodů a soupeř méně než sto, tak Detroit vyhraje.“ - Doug Collins (basketbalový trenér Philadelphie 76ers)

„Moje sestra čeká dítě a já nevím, jestli budu strýcem nebo tetou.“ - Chuck Nevitt (americký basketbalista)

„Zachází s námi jako s lidmi. Dovoluje nám nosit náušnice.“ - Torrin Polk (hráč amerického fotbalu)

„Mohly vyhrát obě strany. Nebo to mohla být remíza.“ - Ron Atkinson (fotbalový trenér)

„Žádný fotbalista by neměl být nazýván géniem. Génius je chlap jako Norman Einstein.“ - Joe Theismann (hráč amerického fotbalu)

„Chci, aby se mnou všechny děti kopulovaly.“(když mluvil o nutnosti být vzorem) - Andre Dawson (americký baseballista)

„Celý box se dá shrnout do dvou slov: „člověk nikdy neví.““ - Lou Duva (trenér boxu)

„Slunce už svítí nějakých pět set, šest set let.“ - Mike Cameron (americký baseballista)

„Bůh stvořil, slunce, hvězdy, nebe a zemi a potom i Adama a Evu. Bible neříká nic o dinosaurech. Nemůžete říkat, že existovali dinosauři, když je nikdy nikdo neviděl. Někdo opravdu viděl Adama a Evu, ale nikdo nespatřil Tyranosauruse.“ - Carl Everett (americký baseballista)

Zdroj: http://www.cernasvine.cz/content/zabava ... h-01122011
"Masturbacia je sex s tym, koho mas najradsej." - autor neznamy
"Sex trva tri minuty, zvysok je iba premrdany cas" - autor neznamy
Obrázek
"There's an old saying, 'If it's not broke don't fix it.' I go by if it's not broke you haven't looked hard enough." - Dave Tippett :cool:
‎"Jediný handicap v živote je zlý postoj." - Scott Hamilton
Weiers, who was sworn in last month along with three other City Council members, said the deal was too costly for the city that is considering layoffs of police, fire and other employees.

When someone calls 911, they don’t want a Zamboni to show up; they want a firetruck or a police car to show up,” he said.
Jestli tohle neni quote dne... nevim co by mělo bejt :jn: bohužel nám to do karet moc nehraje... :thumbsdown:
You say you've hurt for so long, that pain isn't something new.
But don't think, the things that they've done predict what you're going to do!

The truth is that trust is a gift. It's something we all can lose.
So hold on it's not where it goes. It's where it can lead you to.


Mike Shinoda again :cool: ... pro nás fanoušky o to důležitější řádky... :pray: .... hlavně ten druhej řádek je k zamyšlení :hmm:
už jsem sem dlouho nedal nic nového, tak něco filosofickýho:

Abych poznal svého přítele, musím jej nejprve nenávidět, abych jej nezávisle posoudil.

:hmm:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO