Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tipy na ,,X,, remízy

Diskuze o všem možném i nemožném.

Tipujete ,,X,,?Vyšiel vám už takyto tiket aka vyhra atd. a posielajte sem aj linky alebo screen vasich tiketov ...
:hmm:

finale LM Manchester - Barca: 2.65 - 2.80 - 2.65

v banku vdaka postupu Pens nieco vyskocilo, rozmyslam preto, ze posledny krat pre tuto sezonu supnem tuto futbalovu lahôdku..zapas by sa mohol skoncit tak 4:4 :cool: a o vitazovi by pak mohli rozhodnut penalty :yes: zrejme poriesim remizku za 500,-sk
cepi píše::hmm:

finale LM Manchester - Barca: 2.65 - 2.80 - 2.65

v banku vdaka postupu Pens nieco vyskocilo, rozmyslam preto, ze posledny krat pre tuto sezonu supnem tuto futbalovu lahôdku..zapas by sa mohol skoncit tak 4:4 :cool: a o vitazovi by pak mohli rozhodnut penalty :yes: zrejme poriesim remizku za 500,-sk
cepi,ja rozmyslam tiez nad x. Len este neviem za kolko :scare:

Zas na druhej strane tento zapas moze skoncit upne akokolvek, ale remizka mi tam sedi asi najviac.. :yes:
kajo píše:tento zapas moze skoncit upne akokolvek
tak ako vravis kajo, ofenzivna sila na oboch frontach znacna, kludne môze padnut vysledok 5:3, ci 4:6 :D ale tak takych 2:2, ci 3:3 by tiez uslo :) capol som tu Xku za 19EUR
Tak nakoniec nic z toho cepi,tipy nam nevysli. Barca nedala Man U sancu a ti hrali ako keby neslo ani o finale LM :?
Calgary Flames - Vancouver Canucks X 4.00
Deco2508 píše:Calgary Flames - Vancouver Canucks X 4.00
moje odborne ixkove oko sa skor uznieslo na tom, ze remiza bude v druhom kanadskom derby
ja som dal na dnes dve X a to CGY - VAN a TOR - MTL, tak uvidíme :smile03:
Joe S. píše:moje odborne ixkove oko sa skor uznieslo na tom, ze remiza bude v druhom kanadskom derby
:cool:
asi si ta najmem ako poradcu pre tipovanie :D
dnes som dal Sharks-Ducks :)
Joe S. píše:dnes som dal Sharks-Ducks :)
castejsie by si tu mohol davat tieto tipy aj ked ten dnesny no co ja viem skor verim sharks aj ked som fanda Ducks ale uvidime minule ti to vyslo mne ne
moj dnesny
New Jersey Devils - Philadelphia Flyers X
New Jersy ma lakalo fuknut dvojku, ale nakoniec som to nedal
dnes som mal na tikete remizu CSKA Moskva-Jaroslavl, ale tiketu asi urobi zapas Krefeld-Hannover :verysad:
minule som trafil X montreal-carolina a dnes carolina-toronto
dnes som chcel dat ixu ufu s omskom ale nakoniec som dal boleslav-pardubky, no tam je po tretine 0-2 :sad2:
nenahneval by som sa keby aj dnes v zapase CAR-TBL padla X.
dnes na LM vidim remizovo zapas Rangers-Stuttgart :-)
Joe S. píše:dnes na LM vidim remizovo zapas Rangers-Stuttgart :-)
Ja som dnes zápas remízovo videl kazaň aj višlo, ale na tiket som dal 1x ale tiež napr. remízo skončí podľa mňa alkmaar, alebo aj fiorentína môže skončiť x ba aj barcu tipujem x a ten rangers joe môže to byť ozaj x aj keď priklonil by som sa k stutgardu
Marseille - Bayern - 3,46 :hmm:
cepi píše:Marseille - Bayern - 3,46 :hmm:
I don´t think so, tento zápas buď dá Marseille gól v nadstavenom čase, alebo Bayern vyhrá o dva alebo viac gólov


dnes CLG-LAK X :dup:
cepi píše:Marseille - Bayern - 3,46 :hmm:
2 bude asi
sudi :protest: v 44.neodpiska v strede pola jasnu ruku Bayernu, hned z toho protiutok a Bayern daval primitivny gol do satne :nechutne:
vyzeralo to nadejne, ale ten rozhodcovsky gol rozhodol (to, ze brankar OM sa zahral na motaka je uz vedlajsie)
Škoda, že som tu nedal môj včerajší tip, ktorý som mal v rukáve. Vravel som ho spolužiakom a otcovi. Mal som ciťák, že sa niečo podarí v NBA v zápase Chicago - Miami. A hľa X-ka bola na svete. Ešte sa mi spolužiaci smiali, že nie je šanca, že to výjde a ja som im kontroval, že prídem s X-kou na čele. Ak budem mať nejaký podobný ciťák, tak dám vedieť. Možno niekomu pomôžem. To je môj druhý husársky kúsok. Raz som cítil, že Velits vyhrá časovku na Vuelte. 17. etapa.
Kurz na tú x-ku bol okolo 11..
Obrázek

taliani sa stale nepoucili :roll:
2:0 pre domácich, zrazu 3 červené pre hostí, no tí neskutočne "zabojujú" a vyrovnajú. :hehe:
Hnusná mafia :bitka3:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO