Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF zraz

Diskuze o všem možném i nemožném.

ehm no :D postastilo sa mi s vami stretnut sice az vcera, ale po dnesnom bolestivom rane som mal pocit, ako keby som s vami stravil cely tyzden :oslava: :D

kazdopadne stretavocka mala urcite nieco do seba, podebatili, poohovarali :angel: :D nazvali sme to tzv. nultym rocnikom a taky ten 1.rocnik by sme radi poriesili v ramci stanovacky pri zelenej vode... :idea: taky stred, ktory by mohol vyhovovat väcsiemu forkovemu osadenstvu; kazdopadne ak sa tu ku salenakom z vychodu :D dokotulal cechunik selly a blavacik milos nie je co riesit :frajer2: tak snad o rok pani (aj damy? :D :smile03:
Dlouho jsem se rozmyslel do ktereho topicu se vyjadrim, takze nakonec to vyhral tento :D Stretko vyslo paradne, jen je skoda ze nedoslo vice lidi. Ivan to mel perfektne zmakle, ale pro 3 lidi je zbytecne realizovat nejake velke akce. Kazdopadne mu patri velky dik, staral se o nas jak o syny :) Jsem rad ze jsem poznal nazivo takove sympataky z HFka a za rok probehne podobna akce znovu, snad s vetsi ucasti.
Kazdopadne vsem pritomnym velky dik za skvely tyden :oslava:
super, ze sa vam to podarilo zorganizovat :good: skoda, ze ja som nemohol prist. Snad o rok :)
Wanic píše:Zdarec lidi.... vim, že je to ještě daleko... ale blíží se nám hokejový svátek... NHL v Praze... určitě mnoho z vás si tuhle delikatesu nenechá ujít (ať už jde o vaše oblíbené týmy či nikoliv), nebo prostě jenom bydlíte blízko a mohli byste přijet.... Nechcete uspořádat nějakej malej srázek nás tady?

Zápasy by se měli odehrát ve dnech 9.10. 2010 (Sobota) a 10.10. 2010 (Neděle) Jestli si to pamatuju dobře.... tudíš je to jeden výkend.... rád bych viděl jestli by se našlo dost lidí, kteří by byly pro, nějakou tu sešlost uspořádat.. jestli budem dva nebo tři tak si to můžem vyřešit přes PM ;)))

Ale pokud by nás bylo dost, nenajde se asi lepší příležitost, než se sejít právě u sportu, kterým tu všichni žijeme....

Představoval bych si to nejspíš v nějaké hezké Pražské předem rezervované restauraci (či spíš hospodě ;))) ... kdyby bylo hezky v nejhoršim by se mohlo i někam do terénu... ale to už je všechno na domluvě....

Pokud by se nás našlo dost... tak potom později můžem dát nějaké hlasování jakej den přesně by se to uskutečnilo (vytrvalci můžou klidně celej výkend ;)))...

Zajímají mě vaše názory... nápady....

btw. nenašel jsem žádný téma s alespoň podobným názvem, tak zakládam nové.. kdyžtak si to admini někam přesuňte.....

uz sa nam to blizi :smile03: taakze budem rad, ak si nase sk ruky daju :serus: s tymi ceskymi :) so Sellym sme uz prakticky dohodnuty, ze sa stretneme, poukazuje nam okolite kulturno_spolocenske pamiatky :oslava: :D a bude pohodka ceskoslovenska :cool:
ucastnici zajezdu :D by mohli dat o sebe vediet v akom pocte by sme sa mohli stretnut....z forka teda tej sk casti sa kotula moja malickost + skorpi (z ke vyrazame celkovo 3) v ramci ceskej skupinky viem o Sellym, Wanicovi, martin27 nieco spominal, tak zatim no :)
A máte aj lístky na zápasy?
Weiwuer píše:A máte aj lístky na zápasy?
bez nich by sme nesli :) sk skupinka ma listky na sobotnajsi match
Ja jdu na nedelni match. :-(
Ako cepi pisal, budeme tam v sobotu. Ja to mam z Plzne kusok, takze som flexibilny ohladom casu prichodu, cize pred zapasom kedykolvek/kdekolvek.
Jak uz psal cepi, jeste dojedname detaily a pravdepodobne se na Morave pridam ke kosicke skupince :oslava: Listek mam na sobotu a pokud si dobre pamatuju tak bych mel sedet nedaleko Wanica :D Jsem samozrejme pro, abychom se sesli, nejaka sympaticka krcma by nebyla na skodu. Cas leti jako blazen, ten mesic utece jak nic :scare:
Nakonec se chystam i na sobotu, tak kdyby byl nejakej HF sraz, rad bych se pridal.
Mno jak už jste psali, čas se blíží... Co jsem vyrozuměl, tak většina z vás bude na zápase v sobotu, takže by asi bylo nejvhodnějši udělat nějakej ten srázek po nebo před sobotním zápase? ... Kdyžtak už sem začněte psát, kdyby vám to vyhovovalo víc... mě je to osobně celkem jedno.... ale docela se bojim, abych na ten zápas potom došel, jestli to bude před ;))) ... takže bych možná preferoval spíš po....

zatim co jsem registroval, tak by měla bejt takováhle účast: Redy, Cepi, Skorpion, Sellly8, Martin27, já...

Já budu v Praze celej výkend, takže mě čas problém nedělá... (ubytování bych snad měl mít zařízený u kámoše), takže já se podřídim času, kterej bude vyhovovat vám...
Mne by to vyhovovalo skor pred zapasom, nech sa mam nejak dostat naspat do Plzne vecer. Ale prisposobim sa vacsine.
Ja to taky necham na vas, v Praze budu cely vikend, takze nikam nepospicham.
Já bych teda taky dorazil na srázek. Sice jsem získal lístek na nedělní zápas, ale v Praze budu celej víkend, tak se s váma rád uvidím.
takze do Prahy vyrazame z Ke v piatok o 22:30, v sobotu dopoludnia sme na mieste cinu, budeme sa tulat ulickami, ci hospudkami :D tak potom sa skuste chalani z ciech nejako spolocne dohodnut na nejakom spolocnom stretnuti a niekedy v podvecernych hodinach by sme sa stretli na mieste hospudkoveho cinu :oslava:
spiatocny listok mame zabukovany na sobotu okolo 00:00, ale nevylucujeme, ze by sme prenocovali v Prahe a na rodnu hrudku sa kotulali v nedelu, preto sa chcem spytat ci tam nahodou neviete o nejakom prespanicku, chatrc, penzion nejaky rozpadajuci sa :D cisto ne prespatie, ci prelezanie :D
No já Prahu neznam... takže vůbec nevim, co je v okolí jak za pobyt, tak za hospody... ideální by asi bylo se sejít hned po zápase někde před Arénou.... a lokál vybrat někde po cestě...
cepi to jedes vlakem ci jak, ze jsem zadny spoj v ten cas nenasel :D Podle toho se pak zaridim ja, zatim mam vybrany jeden vlak...
Cepi, prisiel by som do Prahy okolo obeda, resp. poobede, takze mozme dat meeting pred zapasom (to mi vyhovuje viac ako po zapase). Moje cislo snad este mas, ja tvoje ano.
Zdravím, ja síce nemám lístok na žiadny zápas :D ale rád by som sa pripojil. Ak to teda nevadí. Tak sa nejak to, dohodnite.
Skorpion píše:Moje cislo snad este mas
:angel: :lol2: pre istotu precinkni :)

mam uz aj cislo na Sellyho a ten to nacrtol dost vystizne, ze pred zapasom dame meeting :oslava: :D takze kto sa este z forka chysta na match nech necha na seba nejaky ten kontakt, popripade inu rozpoznavaciu znacku a vybavene, popripade este lepsi napad, kto je domaci prazacky osadlicek, tak môze dat konretne hospudkove miesto pobliz stadiona, zarezervovat cas + stolicku a stretli by sme sa tak vsetci na jednom mieste a pak vsichni ruce na horu :prines_pivo: dobrovolnik? :D
Tak dnes som sa tam bol pozrieť, tých podnikov je tam pár, bol som asi v piatich, jeden úplne na metre nerobí rezervácie cez podujatia v O2, potom je tam bowling ale majú v sobotu nejakú akciu, potom taký pajzel, tam starý pýtal odomňa občianku s tým, že či mu tam chcem doviezť nejakých pubertiakov :D a v dvoch mi povedali, že by sa dalo, mám keď tak zavolať alebo prísť povedať. Jeden je taký slušnejší asi tam aj varia (ale povedala mi pani, že tiež nezvyknú robiť rezervačky) a v tom poslednom, dosť pajzel, povedala, že ok.
Myslim, ze rezervacia nie je potrebna. Kolko nas vlastne bude? Pre cca 5-10 ludi sa v Prahe vzdy nejake miesto najde. V pripade, ze by sme chceli nejaky hromadny "normalny" obed (ziadne jedla typu gyros, hot-dog :) ), resp. jedlo, tak je rezervaciu dobre spravit, inak je v kuchyni chaos a kuchari su nervozni - vlastna skusenost z prace v restauracii :D Osobne rezervaciu nepotrebujem, pretoze budem mat sobotny program trocha flexibilny, cize neviem slubit ze niekde budem presne v danu hodinu. Ale okolo takej 3. by som sa mal objavit :)

Takze kto vlastne ide?

- ja
- cepi + 2 ludia (???)
- selly8
- lubo-86
- Wanic
- dejf
- Redy
my do Prahy dorazime okolo 10-11? hokej nam zacina o 18 tusim :D do areny by som chcel dorazit ale urcite v predstihu, poobzerat, pofotit, po zapase to uz nebude ono, okolo 15 by sa nejaky flek hadam nasiel, vyber necham na vas, na luba? zaklad je aby sme nebludili kade tade a dohodli sa na nejakom konkretnom mieste, ci case
no tak ja neviem, ja počítam ale s tým, že pred tým hokejom to na českomoravskej bude všetko plné, síce o tretej, fakt neviem, keby čosi, tak sa vždy dá niekam ísť jednu dve stanice
tak aspon nejaky orientacny hospudkovy bod :D mne je to fakt jedno, ak by sa dalo nieco hodit pod zub fajn, ak nie, nevadi, ved po prichode nejaku tu restiku urcite navstivim, ja sa v prvom rade tesim na luxusne ceske pivko :pivo2: ak by lubo v ramci tej rezervacky nebola potrebna zaloha tak niej e problem, ak nechajte medzi sebou este nejake tel kontakty
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO