Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF zraz

Diskuze o všem možném i nemožném.

Walt píše:porozprávam s Igorom a dám ti vedieť, ak s tým nebude problém, dám ti kontakt a už si to dohodnete, nech toho nemám na hlave príliš... :)
Samozrejme, je to na tebe šéfe. Dovtedy sa už nejak dohodneme, no problem. :wink:
a vlete širava:D
Kto sa chystá ísť na nejaký zápas na tie naše hokejové MS? Mohli by sme dohodnúť spoločné stretnutie na niektorom zápase. Aj keď pravdu povediac, vlastne ani neviem ako to vyzerá s lístkami momentálne. :roll: Nečakám, že by sa mi podarilo dostať na zápas SVK.
Lukas33 píše:Kto sa chystá ísť na nejaký zápas na tie naše hokejové MS? Mohli by sme dohodnúť spoločné stretnutie na niektorom zápase. Aj keď pravdu povediac, vlastne ani neviem ako to vyzerá s lístkami momentálne. :roll: Nečakám, že by sa mi podarilo dostať na zápas SVK.
Ja sa s Košičanmi stretnem tam, na BA sa nádeje a nárok nerobím... :smile03:
Getzo5 píše:Ja sa s Košičanmi stretnem tam, na BA sa nádeje a nárok nerobím... :smile03:
Nejaké podrobnosti, ja by som sa pridal. Ak ma teda neodmietnete. :D
Lukas33 píše:
Getzo5 píše:Ja sa s Košičanmi stretnem tam, na BA sa nádeje a nárok nerobím... :smile03:
Nejaké podrobnosti, ja by som sa pridal. Ak ma teda neodmietnete. :D
Ja určite nie a myslím, že ani Ivan ani nikto iný. Pravda, lístky kupujem až o dva týždne, treba si rozpis dobre premyslieť a chcem vziať aj nejakých kamošov a známeho. Samozrejme ak chceš, napíšem ti neskôr PMku aby si sa vedel zariadiť i ty. Potom sa dohodneme, kde sa légia z HF osobitne stretne :oslava:
Predsa na širave už 3 rok po sebe:D
sirava je daleko
medik911 píše:Predsa na širave už 3 rok po sebe:D
:lol: ironicka poznamka nesmie chybat co ludo :D

jasne pani, v Ke ste vsetci vitani :ahoj: s Ivanom dohodneme co a ako, upresnime suradnice :D a ideme na to :oslava:
ta vidiš jak to chcem vybrucovat chlapcov:D nech sa to už zorganizuje konečne:D
Zase ja a MS dotaz. :D Takže už niekto vie niečo konkrétnejšie, mne sa nedarí nikoho z okolia presvedčiť, aby išiel so mnou na neSVK zápas (+trepať sa do KE).:hroza: Navyše by som rád stretol niekoho z HF naživo.
Lukas33 píše:Zase ja a MS dotaz. :D Takže už niekto vie niečo konkrétnejšie, mne sa nedarí nikoho z okolia presvedčiť, aby išiel so mnou na neSVK zápas (+trepať sa do KE).:hroza: Navyše by som rád stretol niekoho z HF naživo.
Ja mám tiež s týmto slušný problém. Všetci buď...32 eur na hokej? :? (fotbališti) alebo 32 eur nie na Slovensko? :-O :? (patriotišti :D) alebo...a nemošme si to kupiť neskóór? :? alebo...momentálne "out of mana" :D

Kaźdopádne na USA - SWE už spoločnosť mám, ale ako som písal, na CAN - SUI do Košíc, kedykoľvek, stačí sa dohodnúť. :smile03:
OK, keď tak sa ozvem. Najskôr chcem opáčiť na SVK, ale veľa šancí tomu nedávam. Inak tak ma napadlo, že s využitím skúseností nadobudnutých v KTL by som dopredu skúsene odhadol priebeh skupín a zakúpil lístok na nejaký atraktívny zápas kvalifikačných skupín. :D
Ak nemám kradnuté lístky tak idem na:

3D-1A
2A-2D
2A-3D
1A-1D
4A-4D

Vidíme sa :ahoj:.
zdravím všetkých, po roku je tu opäť zaujímavý turnaj v Košiciach so skvelým obsadením. Do Košíc na 4. ročník Cassovia Hockey Cupu zavítajú tímy :
HC Lev Poprad, CSKA Moskva, Oceláři Třinec a hostiteľom budú domáci HC Košice.

Turnaj sa bude konať v dňoch 26. - 28. augusta 2011 v Košickej Steel Aréne, tu je link :
http://www.steelarena.sk/index.php?cont ... ata_id=310" onclick="window.open(this.href);return false;

Týmto chcem všetkých záujemcov oficiálne pozvať do Košíc. Môžte mi napísať pm, ale stačí aj tu do topiku, aby bolo vidieť aj pre ostatných, že kto všetko má záujem, možno to niektorým pomôže pri rozhodovaní. Minuloročná akcia dopadla skvele a máme na ňu fajn spomienky :D
Predbežný záujem je potrebný najmä kvôli všasnej a bezproblémovej rezervácii ubytovania, ktoré viem zabezpečiť, ak je to v dostatočnom časovom predstihu. Ide o ubytovanie v centre mesta, kúsok od Steel Arény (5. min. peši), cena vychádza na 14.50,- Euro na osobu a noc s raňajkami. Tu je link :
http://www.travelguide.sk/eng/accommoda ... 0_0_1.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Záujemcom na poslednú chvíľu už bude troška komplikovanejšie zháňať lacné ubytko, o dobrých vstupenkách nehovoriac.

Teším sa na teda na pokračovanie tejto zaujímavej akcie a rovnako tak na ďalších fans odtiaľto s fóra. Všetci budete srdečne vítaní. :yes:

:arrow: v prípade väčšieho záujmu, viem popremýšľať nad zaujímavým programom pred zápasmi, po zápasoch je program jasný :oslava: :D

- ešte program turnaja :

26.8. = 15.00 CSKA Moskva - Oceláři Třinec / 18.30. HC Košice - HC Lev Poprad

27.8. = 15.00 HC Lev Poprad - CSKA Moskva / 18.30 HC Košice - Oceláři Třinec

28.8. = 15.00 Oceláři Třinec - HC Lev Poprad / 18.30 HC Košice - CSKA Moskva :good:
:hmm: Mám veľkú dilemu teraz. V ten víkend som chcel ísť na airshow do Radomu v Poľsku. Zase ani minulý rok som nebol v KE. Napíšte sem kto všetko idete.
Z domácich sa okrem mňa zúčastnia ešte cepi a TA (Fortune sa ešte neozval) a účasť už prisľúbil aj Dean. Veľmi sme zvedaví koľkí sa nakoniec dostavia, lebo donedávna to bolo rečí, že sa nevie nič zorganizovať a keď už sa niečo "upečie" tak nemá kto prísť. Holt, tak už to chodí... :ja_neviem:
Ja osobne príliš neriešim koľkí ľudia odtiaľto prídu, minulý rok nás bolo poskromne, ale nálada bola super a zažili sme veci, na ktoré budeme ešte dlho spomínať, aj preto som rád, že podobná zostava sa chystá aj tento rok... :yes:
Termín je myslím si optimálny a cenovo je to podľa mňa v pohode.
Lukas33 píše::hmm: Mám veľkú dilemu teraz. V ten víkend som chcel ísť na airshow do Radomu v Poľsku. Zase ani minulý rok som nebol v KE. Napíšte sem kto všetko idete.
Keď nebudem v práci mimo, tak som istý, to hádam ani písať nemusím. A podľa toho, čo hovoril TF, ceste na východ by sa nebránil, tak asi aj on :ja_neviem:
asi by som prisiel aspon na jeden zapas
Ja to ted Ivane na 100pro slibit nemuzu, kazdopadne bych rad prijel, urcite ale na kratsi dobu. Dam ti vedet s urcitosti az tak 1-2 tydny pred srazem, to uz budu definitivne vedet na cem jsem :)
Tak som sa rozhodol uprednostniť HF stretnutie. Ešte to nie je na 100% isté, ale je to na dobrej ceste. Čiže tak 90%. :D
ubytko som už rezervoval, tam ako minulý rok, našťastie nebol problém to poistiť viacerými izbami s tým, že najneskôr do 15.8. musím počet uzavrieť. Takže momentálne mám miesta pre 15 osôb, viac určite nepríde...
toz bezomna, nebudem v tom case v KE
Ditto. Vyzerá to na 10 dní Chorvátska. Ak by to padlo, vopred sa ozvem.
Asi to nevyzerá slávne. Dean by mal isť, ale zase nemôžem za neho písať, no a potom už iba ja a miestny. Teda tak to vyzeralo na konci júla, neviem čo sa odvtedy zmenilo. Je to škoda, lebo dlho sa tu písalo o nejakom väčšom stretnutí a keď už sa toho niekto (Walt) chopil, navyše pripravil zaujímavý program spojený s hokejom, tak nejako skoro nikto nemá záujem. :ja_neviem: Zase chápem, že ľudia z Čiech to majú trochu ďaleko.
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG