Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF zraz

Diskuze o všem možném i nemožném.

Skorpion píše:
Freddie92 píše:Mne sa zdá šírava skvelá,je tam vela chát,nedávno sa brat bol s kamošm na jednej rozbiť. :) A ten výhľad... :roll:
Vyhlad na rozbitych kamosov je vzdy na nezaplatenie :D
toto si zabil Skorpi, dobréé :lol:
nepotesim sice vsetkych HF cloviecikov, ale vyzera to tak, ze ak bude stretko, tak najskôr na tej Sirave...na tej by sme sa tak ci tak stretli, teda ti co leta minuleho (ja, ludo + mroz :D ale kedze pisal milos, ze by sa tam viac menej v pohode dokotulal aj so Sellym! tak nema zmysel riesit dalsich x, y lokalit, ktore by boli navyse ? a bolo by mozno ?kto by sa ich ujal..o dadovych organ. schopnostiach sice nikto nepochybuje, ale na Sirave bude zaruka, ze ti 5 ludia by sa tam stretli na isto :) "siravcania" a spol. a other´s vyjadrite sa pak :)
sirava je pre ostatok slovenska prilis daleko. Ja som za martin alebo tam niekde.
cepi píše:nepotesim sice vsetkych HF cloviecikov, ale vyzera to tak, ze ak bude stretko, tak najskôr na tej Sirave...na tej by sme sa tak ci tak stretli, teda ti co leta minuleho (ja, ludo + mroz :D ale kedze pisal milos, ze by sa tam viac menej v pohode dokotulal aj so Sellym! tak nema zmysel riesit dalsich x, y lokalit, ktore by boli navyse ? a bolo by mozno ?kto by sa ich ujal..o dadovych organ. schopnostiach sice nikto nepochybuje, ale na Sirave bude zaruka, ze ti 5 ludia by sa tam stretli na isto :) "siravcania" a spol. a other´s vyjadrite sa pak :)
mne to sedi,inym nie.
Co tak spravit stretko v Trencine, alebo Topolcanoch pri prilezitosti navstevy Stanley Cupu na Slovensku? Resp. inak. Planuje niekto ist si pozriet hrncek? Ja by som rad prisiel, snad mi to vyjde! :cup:
Skorpion píše:Co tak spravit stretko v Trencine, alebo Topolcanoch pri prilezitosti navstevy Stanley Cupu na Slovensku? Resp. inak. Planuje niekto ist si pozriet hrncek? Ja by som rad prisiel, snad mi to vyjde! :cup:
to tiez neni zly napad :)
Skorpion píše:Co tak spravit stretko v Trencine, alebo Topolcanoch pri prilezitosti navstevy Stanley Cupu na Slovensku? Resp. inak. Planuje niekto ist si pozriet hrncek? Ja by som rad prisiel, snad mi to vyjde! :cup:
Takze po dnesnej noci je jasne, ze the Cup prinesie na Slovensko Miro Satan. Uz si len pockat na datum.
Planuje niekto navstevu Stumpel Cupu v Nitre (vikend 4.-5. jul)?
Zatial som ziadne poriadne info nenasiel. Hned ako bude znamy program a hraci, tak dam vediet. Minuly rok boli Stumpel, Lubo Kolnik, Mezei, Olesz, Svarny, ....
tak ci onak ked bude stretko v juli tak nedojdem budem v cesku na brigade taze tak ale keby bolo v auguste tak dojdem hoci aj do blavy :D :D :P
Dado píše:
Skorpion píše:Planuje niekto navstevu Stumpel Cupu v Nitre (vikend 4.-5. jul)?
aky je program a aki hraci pridu?
Zlozenie skupin:
-------------------
Skupina A: Lipa Team, Intergalactic Nitra, Adler Nitra
Skupina B: Medziplanetarny transfunkcioner, HVTT Cerman, OHL Zvolen
Skupina C: Avalanche Nitra, Tovarniky, Stumpel team
Skupina D: Devils Petrzalka, Mobsters Bratislava, Nove Zamky
Skupina E: Raptors Bratislava, 15 Eur, HBK Vikings Bratislava



Rozpis zapasov (hra sa 3x 15 minut hrubeho casu):
-------------------------------------------------------------
Sobota 4.jul:
- 7:00 - Lipa Team vs. Intergalactic
- 7:55 - Medziplanetarny transfunkcoiner vs. HVTT Cerman
- 8:50 - Avalanche vs. Tovarniky
- 9:45 - Devils Petrzalka vs. Mobsters
- 10:40 - Raptors vs. 15 Eur
- 11:35 - Adler vs. Lipa Team
- 12:30 - OHL Zvolen vs. Medziplanetarny transfunkcioner
- 13:25 - Stumpel team vs. Avalanche
- 14:20 - Nove Zamky vs. Devils Petrzalka
- 15:15 - HBK Vikings vs. Raptors
- 16:10 - Intergalactic vs. Adler
- 17:05 - HVTT Cerman vs. OHL Zvolen
- 18:00 - Tovarniky vs. Stumpel team
- 18:55 - Mobsters vs. Nove Zamky
- 19:50 - 15 Eur vs. HBK Vikings

Nedela 5.jul:
- 9:00 - stvrtfinale 1
- 10:00 - Stvrtfinale 2
- 11:00 - Stvrtfinale 3
- 12:00 - Stvrtfinale 4
- 13:00 - Semifinale 1
- 14:00 - Semifinale 2
- 15:30 - O tretie miesto
- 16:30 - Finale
- 17:30 - Vyhlasenie vysledkov

Zname hokejove mena:
----------------------------
Stumpel, Dome, Kukumberg, bratia Salijovci, Valabik, Svarny, Kmec
Skorpion píše:Zatial som ziadne poriadne info nenasiel. Hned ako bude znamy program a hraci, tak dam vediet. Minuly rok boli Stumpel, Lubo Kolnik, Mezei, Olesz, Svarny, ....
no minulu sezonu hral aj Halak :) ....Boli sme na turnaji v Mojmirovciach a cestou domov sme sa zastavili na 2 zapasy....Mozno sa pojdem pozriet aj tento rok
Chlapci stretnutie sme si mali dat na TOPFESTE na ZELENEJ VODE :D :D to bolo an nezaplatenie to mi verte :P
Alex píše:
Skorpion píše:Zatial som ziadne poriadne info nenasiel. Hned ako bude znamy program a hraci, tak dam vediet. Minuly rok boli Stumpel, Lubo Kolnik, Mezei, Olesz, Svarny, ....
no minulu sezonu hral aj Halak :) ....Boli sme na turnaji v Mojmirovciach a cestou domov sme sa zastavili na 2 zapasy....Mozno sa pojdem pozriet aj tento rok
Ja som tam bola a hral aj Jaro Halák :)
Za koho hral Halak? Bol som tam dnes skoro cely den a nejak som ho nezaregistroval. Medailu za prve miesto si odniesol aj Valabik.
nieste trosku OFF?
Skorpion píše:Za koho hral Halak? Bol som tam dnes skoro cely den a nejak som ho nezaregistroval. Medailu za prve miesto si odniesol aj Valabik.
Za Devils Petržalka(sivo-ružové dresy) :) Tak predsa vyhrala Nitra na čele s Borisom,boli tam super tímy a veľmi sa mi tam páčilo :thumbsup: Budúci rok snáď uvidím celé :D
Kika píše:
Skorpion píše:Za koho hral Halak? Bol som tam dnes skoro cely den a nejak som ho nezaregistroval. Medailu za prve miesto si odniesol aj Valabik.
Za Devils Petržalka(sivo-ružové dresy) :) Tak predsa vyhrala Nitra na čele s Borisom,boli tam super tímy a veľmi sa mi tam páčilo :thumbsup: Budúci rok snáď uvidím celé :D
Už sme dosť off, ale nedá mi to, Devils Petržalka nastupuje aj v Seneckej lige, tento rok mali premiéru a porazili súpera, ktorý vyhrával ligu od jej založenie, cca 10 rokov, tu je ich foto v Seneckej lige:
:arrow: http://www.hokejbalsenec.sk/img/liga200809/1m_0809.jpg
uz spat k teme HF stretko :backtotopic:
Stretko v Košiciach..!

Takže začnem postupne, leto sa pomaličky skracuje a zatiaľ sa nepodarilo usporiadať žiadne stretko, čo ma dosť mrzí, nakoľko mám pocit, že na to netreba až tak veľa úsilia. Pred časom sme sa s cepim a Deanom bavili o tom, že v dňoch 24. až 26. august sa v Košiciach koná zaujímavý turnaj : Cassovia Hockey Cup ( http://sk.wikipedia.org/wiki/Cassovia_H ... 3%A1r_2010 ) a bolo by zaujímavé sa pri tejto príležitosti stretnúť a troška pokecať.
Túto myšlienku sme potom neskôr s Deanom troška rozobrali viac a navrhol som, že by sme mohli skúsiť pri tejto príležitosti usporiadať stretko HF-ka. Je mi jasné, že pre väčšinu je to ďaleko, ale zdá sa, že žiadna iná príležitosť sa už nenaskytne. Termín je fajn aj kvôli tomu, že väčšina bude predpokladám po dovolenkách a pre školákov - škola ešte nezačne. :)

Takže týmto by som vás rád poprosil, ak má niekto seriózny záujem, dajte mi to prostredníctvom pm vedieť. Pre všetkých ktorí dajú vedieť včas viem zabezpečiť vyhovujúce ubytovanie za rozumné peniaze v blízkosti Steel Arény. Išlo by o 2x noc, strava individuálne, ale v prípade záujmu viem dohodnúť raňajky a na inom mieste obedy za skvelú cenu. Samozrejme taktiež lístky na zápasy, to je asi najpodstatnejšie,nakoľko by sme to objednali tak, aby sme boli všetci pokope.
Počas týchto dní by som vybavil miesto v Amsterdam Pube v Košiciach, kde by sme mohli živo diskutovať a ak sa podarí príde aj zaujímavý hosť, či hostia, samozrejme z prostredia nám tak blízkeho :smile03:

Zatiaľ prejavili záujem Dean, cepi, Ta, Fortune a moja maličkosť. Ale berte to tak, že okrem týchto ľudí, nik iný nebol oslovený, takže teraz v dostatočnom predstihu dávam tento oznam a očakávam, aký bude záujem. My vyššie menovaní sa stretneme bez ohľadu na to, to už je dohodnuté, takže je na vás, koľkí sa ešte pridáte. Samozrejme vítaní je každý.

Ak som niečo opomenul, smelo sa pýtajte...
Dúfam,že sa s niekym z vás aj mimo toho zoznamu, stálicami HF na tom stretnutí uvidíme. :wink: Ten program je parádny a myslím,že po tolkých rokoch čo sme na tomto webe , bude fajn sa stretnuť naživo,pokecať o živote,športe,zájsť na pivo,hokej.Tak ak čo len trochu budete môcť a mať čas,radi vás tam uvítame. :wink:
takže na doplnenie... Prihlásiť sa môžte do 18.augusta..! Potom už iba individuálne..!
Rozhodol som sa, že sem dám termín, do kedy sa bude dať nahlásiť a to najmä kvôli zabezpečeniu ubytovania a ostatných formalít, aby som si z ľudí, ktorých som v tomto smere oslovil a pomáhajú mi v zabezpečení niektorých vecí nerobil "dobrý deň" :yes:
Tí ktorí sa mi už nahlásili, tak dodatočne robiť nemusia, preto ešte duplujem túto výzvu, aby sa nestalo, že niekto mi napíše 21.8. že ešte príde a potom sa nechápavo bude tváriť, že o tejto podmienke nevedel. V extrémnom prípade sa niečo dá vymyslieť, ale takéto veci nerád riešim na poslednú chvíľu, tak len pre doplnenie.

Ešte k tomu programu pre tých, ktorí zatiaľ váhajú a nie sú celkom rozhodnutí :
- mám na všetky zápasy sľúbený Sky-box, kde je dostatok miesta a vzhľadom na doterajší záujem sa tam v pohode pomestíme
- v prvý deň stretnutie na dohodnutom mieste, ubytovanie (lacné) a program podľa uváženia, väčšina sa budeme vidieť prvý krát, tak by šlo o také zoznámenie a predebatili by sme všetko okolo hokeja, HF-Ka a pod. so zreteľom na dodržiavanie pitného režimu... :oslava:
- na druhý deň je pripravené malé sedenie, na ktoré prisľúbil účasť Julo Hudáček a rieši sa ešte jeden hráč HC Košice (aj to mi bolo málo, tak skúšam prostredníctom šikovných ľudí, niektorého z hráčov CSKA, či Vítkovíc)
- návšteva dopoludňajšieho tréningu CSKA Moskva a prehliadka vynovenej Steel Arény v doprovode Igora Havrilu - Gen. managera s výkladom k aktuálnym zmenám a ak by sa podarilo aj návšteva šatne CSKA po tréningu (aj preto by to malo väčšiu váhu, ak by nás bolo naozaj dosť, vybavovať takúto vec pre 6 ľudí mi príde dosť zvláštne)
- pred večerným zápasom posedenie v Amsterdam pube, po zápase návšetva štýlovej krčmy Golem na Dominikánskom námestí v Košiciach, kde si majitelia varia vlastné kvasinkové pivo, ktoré je naozaj skvelé :pivo2:
- v tretí hrací deň môžme dopoludnia v prípade záujmu prejsť historické centrum a ukončiť ho obedom v príjemnom prostredí, pred zápasom na pivo a potom zápas a po zápase znova do niektorého pubu, už podľa záujmu, možností je naozaj veľa... :smile03:

Niektorí už prejavili záujem individuálne s tým, že prídu iba na zápas, resp. niektorý so zápasov, tak poprosím v pm doplniť konkrétne o ktorý deň by šlo a taktiež, ak by sa rozmysleli a chceli zostať, nech uvedú v ktorý deň. Dôležité je to najmä kvôli ubytovaniu, ostatné sa dá riešiť za pochodu...
Ak by mal niekto záujem o viac info, tak prostredníctvom pm alebo individuálne v prípade naozajstného záujmu pošlem telef. kontakt.

:arrow: Zatiaľ je nahlásených 8 chalanov, takže ak máte čas a chuť prísť neváhajte, je to skvelá príležitosť ako sa stretnúť. Akcia je už zabezpečená, čiže sa uskutoční aj v tomto počte..! Ak by sa vydarila (a ja verím že áno) mohli by sme z toho urobiť tradíciu, tento turnaj sa hrá každý rok v tomto čase.
v pondelok môzete so mnou pocitat :thumbsup:
Walt píše:Ak by sa vydarila (a ja verím že áno) mohli by sme z toho urobiť tradíciu, tento turnaj sa hrá každý rok v tomto čase.
:thumbsup:
tak vážení, tí čo ste nedošli, môžte ľutovať a to myslím vážne, stretko sa nakoniec uberalo tým správnym smerom :oslava: a všetko prebehlo bez problémovo, hokej (najmä ten zápas s CSKA) bol super, dolnkové akcie zamerané na spoznávanie, pamätihodností a krás nášho mesta :pivo3: :prines_pivo: boli tiež na patričnej úrovni, diskusie o HF-ku a hokeji všeobecne boli živé a zmyslupné, takže po vzájomnej diskusii sme sa dohodli, že bude najrozumnejšie v tejto akcii pokračovať a už sa tešíme na ďalší ročník. :yahoo:

- ja osobne sa chcem všetkým čo došli (Dean, Selly, TA, Fortune, cepi), resp. sa zúčastnili poďakovať a dúfam, že to splnilo ich očakávania. Dnes ešte uskutočníme záverečný brífing :pivo_uslo: a zajtra chalani odcestujú domov.
To stretko je paradne ,videli sme dobry hokej,spoznali chalanov z netu i Kosice,dobre som sa zabavil,fakt skoda,ze ste nedosli viacery,urcite by ste nelutovali,snad to vyjde niekedy nabuduce,na dalsom rocniku pivnych slavnosti ludi z HF. :good: :pivo2:

osobne sa chcem podakovat Waltovi,urobil fakt supr stretko,zabezpecil dobre ubytovanie,program,vsetko co k tomu patri,obetoval vela svojeho sukromneho casu pre nas,skontaktoval nas aj s chalanmi z Kosic z HF,su to vsetko fajn chalani,ktorych som rad spoznal. :good: Dakujem Walt :serus:
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS