Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPAM, OffTopic

Diskuze o všem možném i nemožném.

To ma za to, ze nosi taky zupan!
takze ta sku*vena anorekticka pi*a vyfasovala (vdaka vplyvnym forintom a s tym suvisiacou advokatskou elitou) 6 rokov v domacom "väzeni"

Obrázek

pricom vysetrovaciu vazbu, ktora trvala rok sa jej zapocita do vykonu trestu.... v luxuse si "odsedi" 5 rokov, s tym, ze ju podmienecne budu môct prepustit po uplynuti 2/3 trestu....ciize doma si "odpyka" trest nanajvys 3 roky....samozrejme, dôjde k odvolaniu, bude sa riesit 2.stupnove prejednavanie, ale nejaka vyznamna zmena sotva nastane

su to silne reci, ale ak by mi takymto spôsobom zrusila rodinu, vezmem spravodlivost do vlastnych ruk (postacila by nejaka ta kvapka kyseliny do jej sku*veneho ksichtu) lebo byt na mieste pozostalych a vypocut si takyto verdikt najmä ohladom toho domaceho väzenia, neskutocny pluvanec do tvare
moc penazi ukazala svoju silu, takze koniec koncov, ziadne prekvapenie sa nekonalo
Záujem veľkého média, akým je ABC, je dôkazom, že z prípadu sa stáva celosvetové pátranie po Slovenke a jej deťoch. „ABC je jedna z najznámejších televíznych spoločností v USA, ktorú pozná každý Američan. Vysiela veľké projekty a orientuje sa najmä na spravodajstvo. Relácia 20/20 je jedna z najsledovanejších v histórii ABC a podľa mňa aj ich najúspešnejšou,“ povedal Mário Pojedinec (42), ktorý žije v Chicagu 18 rokov.
:rofl: popo celebrita
Martin83 se dnes zasnoubil. :-O :serus:
Rono » Pia Nov 22, 2013 10:45 pm píše:Martin83 se dnes zasnoubil. :-O :serus:
maro otcom, martin sa ide ženiť, o podvodníkovi píše bulvár,

ako neni chat, tak o takéto veci prichádzame
arek píše:
Záujem veľkého média, akým je ABC, je dôkazom, že z prípadu sa stáva celosvetové pátranie po Slovenke a jej deťoch. „ABC je jedna z najznámejších televíznych spoločností v USA, ktorú pozná každý Američan. Vysiela veľké projekty a orientuje sa najmä na spravodajstvo. Relácia 20/20 je jedna z najsledovanejších v histórii ABC a podľa mňa aj ich najúspešnejšou,“ povedal Mário Pojedinec (42), ktorý žije v Chicagu 18 rokov.
:rofl: popo celebrita
Písal to :dudo: tak sa dohodli :hroza:
to maju za to, ze robia vianocnu vyzdobu hned od novembra :hehe:
Obrázek
Kdyby tady byl chat, tak vám napíšu, ať se díváte na zápas Dortmund-Neapol. Takhle máte smůlu a neviděli jste jeden z nejhezčích zápasů Ligy mistrů. :bee:
:sok: Ja videl ten prvni zapas v Neapoli a to byl naopak snad nejhorsi zapas co jsem kdy videl.
http://goatremix.com/

:lol2: konečne všetky "pod jednou strechou".
dejf píše:Kdyby tady byl chat, tak vám napíšu, ať se díváte na zápas Dortmund-Neapol. Takhle máte smůlu a neviděli jste jeden z nejhezčích zápasů Ligy mistrů. :bee:
Ja jsem videl jen 1.polocas, druhy uz jsem nedal, ale i ten byl paradni. V pondeli jsem se stejne bavil pri derby WBA-Villa, nasazeni bylo srovnatelne, samozrejme ze skills hracu Neapole a Borussie jsou jinde, ale i tak :good:
R.I.P. Paul Walker :verysad:
Fakt škoda tohoto herce, jeden z mých TOP. :-/
bude chýbať vo frišno a zbešneto 7 :?
Stále tomu nemôžem uveriť. :-O :cry: Nemám slov.
I met him years ago on a family vacation.. happened to be staying in the same resort as him. This was after Fast and Furious part 2.

Was really nice, super approachable.. had a child with him and we all had a good time in the pool playing catch or something.

He even signed a napkin for us. We were joking around about his movies and he told us he wanted to call the next movie "Super Dooper Fast, Super Dooper Furious"

Definitely a nice guy, such a shame.
To auto bolo na mraky. Snažím sa ho identifikovať z tých zvyškov. Vychádza mi stará 911 cabrio. Museli ísť strašne rýchlo... a zbesilo.
uprimne, ja som ani nevedel o koho ide :giggle: podobne zanre ako rychlo a zbesilo prilis nemusim, povedane za mna "herce je mi samozrejme lito , ale na druhou stranu konecne uz nebudou natacet dalsi dily tý sra*ky"
kazdopadne brutalna rana to musela byt - http://www.navratdoreality.com/?p=view&id=18425" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.prediction-game.com pro nadšence tipování :good:
aaach, nic nepotesi srdce viac ako ked horis v aute a niekto si ta nataca na mobil. Sen kazdeho cloveka. :sarcasm: :grc: :nechutne:
http://tvnoviny.sk/sekcia/soubiz/173426 ... nry-cavill" onclick="window.open(this.href);return false;
toto kto vyberal? :hroza:
No ja s tym nemam problem ;)
nemôžu všade patlať crosbyho :sarcasm:
To mi bolo jasné, že Sid tam nebude. Ale aby vybrali 20 takých, z ktorých sa mi nepáči ani jeden :? A aby tam natrepali Nadala :slap: tak to je vrchol.
Co by tam Sid robil ? :D
adrislovakia píše:Co by tam Sid robil ? :D
diving?
Ako zrusit my account na tomto zasranom webe? Vas upozrnujem,ze tu nechem mat svoje meno,ani moj email spajany s tymto webom...Uz som si bol isty,ze ste zrusili moj account,ale napisal mi moj kamos,ze som tu stale vedeny za aktivneho clena..Este raz Vas prosim,zmazte moj account.Dakujem.ASAP.

PS: JoeS ty si presne ta ***** ****,ako som si ta predstavoval,viem o tebe viac ako si myslis :D ty cubko :D
PS: Cepi >>> http://www.youtube.com/watch?v=CcfGpr9LdcE" onclick="window.open(this.href);return false; hraj sa hraj

Update:Ste tu znicili to,v com ste boli originalny,vynimocny dovolim si napisat,bol som pri zaciatkoch web slovenskych hokejovych webov-forum,tato bola "my gusto" s Martinom83,Dejf,Redy atd AndyF,Getzo ,bola sranda,som sa nieco dozvedel ,hlavne od Getza a dalsich,,nebudem tu menovat vsetkych,lebo ...bolo tu super,dokonca pozeram ,ze ani Rono tu uz nechodi...ten chlapec tu robil pre vas live draft ..tlieskam vedeniu titanicu ..TLAP TLAP TLAP..takto sa robi business na estabacky sposob ... :poklona:
Mali ste zlato a ostalo vam :ho*no:

PS: Alebo mi poslite instrukcie,ako sa z toho hovna dostat..Dakujem. dam vam moj email pre istotu.. marianhossa@ymail.com
hrdina spoza oceánu sa opäť raz ozval a opäť vypustil zo seba riadne kravské lajno.
a keď sa chceš zrušiť na tomto zasranom webe, tak za zruš aj v yahoo lige zasraného webu, keď si taký hrdina
286 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO