Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPAM, OffTopic

Diskuze o všem možném i nemožném.


:rofl:
Obrázek

:rofl:
http://ona.idnes.cz/stalking-pronasledo ... hy-sex_jup" onclick="window.open(this.href);return false; :jn:
Neviete, kde je Dejf?
Kika » Pia Feb 07, 2014 10:53 am píše:Neviete, kde je Dejf?
vieme, v liehu
Kika píše:Neviete, kde je Dejf?
dejf píše:Řeším nějaký problémy, tak nemám čas ani náladu komunikovat.
az po zhliadnuti zopar videi clovek precitne co sa na Ukrajine deje.....hned po tom prvom som zostal v soku......byt tam radovym fizlom sfleku davam vypoved.....slabsie povahy neriesit

http://www.navratdoreality.com/index.ph ... w&id=18909" onclick="window.open(this.href);return false;
neviem ci to tu nekto cita ale nemate niekto tip na lacnejsie ubytko na vikend blizko centra v Prahe? :) viem aj guglit, ale pre pripad, ze by niekto mal nejake zaujimave tipy :) diky
švolco píše:neviem ci to tu nekto cita ale nemate niekto tip na lacnejsie ubytko na vikend blizko centra v Prahe? :) viem aj guglit, ale pre pripad, ze by niekto mal nejake zaujimave tipy :) diky
dedek rezort ricany
Podminkou je celodenni hlidani deti a neni to centrum.
švolco píše:neviem ci to tu nekto cita ale nemate niekto tip na lacnejsie ubytko na vikend blizko centra v Prahe? :) viem aj guglit, ale pre pripad, ze by niekto mal nejake zaujimave tipy :) diky
Fantík (tu užívateľ fantomas) tam má byt, už som s ním hovoril, máš to vybavené len mi do PM pošli detaily a zajtra mu to mám pripomenúť.

pridaná hodnota:
Obrázek

:giggle:
chcem sa spýtať, či aj dakoho z vás otravujú smskami úžerníci (asi sms credits) so znením, či chcete pôžčky a že stačí im poslať sms s text mám záujem a oni vám zavolajú :x

lebo mňa to dnes neskutočne vytočilo, asi im odpíšem, že nech sa po..bú :neviem:
AndyF píše:Podminkou je celodenni hlidani deti a neni to centrum.
:lol2: :lol2: tak si ho rovno najmite ako Au -pairiera :lol2:
Joe S. píše:chcem sa spýtať, či aj dakoho z vás otravujú smskami úžerníci (asi sms credits) so znením, či chcete pôžčky a že stačí im poslať sms s text mám záujem a oni vám zavolajú :x

lebo mňa to dnes neskutočne vytočilo, asi im odpíšem, že nech sa po..bú :neviem:
mne tusim raz nejaka prisla. Ale viac ma seru, ked volaju (ponukaju tarify/prieskumy...) - kedze fungujem na roamingu, tak za to este aj platim :x Bohuzial moje telefony maju uz zaplneny block list, takze to nie je kam davat
Trochu starsie, ale....


Ked som pozeraval Od Kuka do Kuka, nic take tam nebolo. Ani Ratafak Plachta sa nechyta.... Moje detstvo bolo o nieco ochudobnene oproti dnesnym malym Rusom
Skorpion píše:
Joe S. píše:chcem sa spýtať, či aj dakoho z vás otravujú smskami úžerníci (asi sms credits) so znením, či chcete pôžčky a že stačí im poslať sms s text mám záujem a oni vám zavolajú :x

lebo mňa to dnes neskutočne vytočilo, asi im odpíšem, že nech sa po..bú :neviem:
mne tusim raz nejaka prisla. Ale viac ma seru, ked volaju (ponukaju tarify/prieskumy...) - kedze fungujem na roamingu, tak za to este aj platim :x Bohuzial moje telefony maju uz zaplneny block list, takze to nie je kam davat
poradim jednu vec....ukladaj si tie cisla pod nazvom...Nezdvihat 1 ....atd pridavaj len cisla :wink2:


mne sa stalo asi mesiac dozadu ze som zdvihla omylom jeden hovor....neznamy, co ja nezdviham ale stalos a, lebo som cakala telefonat...no a samozrejme dajaka agentura prieskumu, slusnes om ich odbila.

o den na to to iste...ale uz som nezdvihla, len som im zlozila.....o den nato zacali znova volat a asi 15x za sebou, surovo, tak som im to surovo skladala :D..dalsi den volali 10x, dalsi den 5x....potom postupne az na nulu, tri dni pokoj a zas 5x denne :D ale uz prestali, teda dufam :panika: -...aj co, aj tak im nezdvihnem :ciga:
najlepší sú tí mobilní operátori a tie ih ponuky, jednym (asi pomaranču) som povedal, že skade majú moje číslo, že si neželám, aby ma otravovali, že moje číslo nie je verejné a bol pokoj. Ružovým buznám s téčkom som pre zmenu povedal, že nemám záujem, že som spokojný s tým, čo mám a keď začali mi dávať kadejaké super ponuky, tak som ich zrušil takým spôsobom, že som nebol s nimi spokojný a s radosťou som si preniesol číslo od nich preč a že celá rodina je s nimi nespokojná, že aj pevnú linku u nich zrušiili všetci a prešli ku konkurencii, kde je to lepšie a výhodnejšie. A už ani jedni neotravujú :lol2:
Obrázek

Veselý deň bláznov prajem z Prešova, sídliska Šváby. :lol2:
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Ruská reprezentace získala další dvě posily z NHL pro mistrovství světa v Minsku. Po víkendu se ke sborné připojí brankář Sergej Bobrovskij a útočník Artěm Anisimov, oba letos působili v St. Louis.


Poslední dobou už používám stránku NHL.cz na statistiky. Těch perel je tam minimálně jen za poslední měsíc tucet. Některé opravili, jiné ještě ne. Každopádně, pokud bychom to brali takhle, St. Louis našli nového gólmana. :giggle:
Guddy.44 » 03 Máj 2014, 10:19 píše:Ruská reprezentace získala další dvě posily z NHL pro mistrovství světa v Minsku. Po víkendu se ke sborné připojí brankář Sergej Bobrovskij a útočník Artěm Anisimov, oba letos působili v St. Louis.


Poslední dobou už používám stránku NHL.cz na statistiky. Těch perel je tam minimálně jen za poslední měsíc tucet. Některé opravili, jiné ještě ne. Každopádně, pokud bychom to brali takhle, St. Louis našli nového gólmana. :giggle:
NHL.cz je tá posledná stránka, kde by som hľadal stats :giggle: Ale že sa takto zopsia :sok:
Tak já pokud nedělám hlubší rozbor, tak chodím na NHL. Pravidelně totiž sleduji bodový příděl hráčů NHl právě tam. Jó, pokud si chci zkouknout blokované střely, vhazování a jiné aspekty hry, tak samozřejmě NHL.com. Jinak, co se těch chyb týče.. Tak těch perel je tam pravidelně dost jak sem zmínil. Nedávno byl např. Saša Barkov zapsán na soupisku Finska pro OH.. Hold, člověk se chtě nechtě musí tu angličtinu drtit. :giggle:
:arrow: http://www.reflex.cz/clanek/komentare/5 ... -i-eu.html

:hroza: nuž, čo dodať... mali tam ako rohožku použiť autora tohto "diela", by som sa išiel vytrieť s radosťou...
máte niekto skúsenosti s notebookmi ASUS?
Joe S. píše:máte niekto skúsenosti s notebookmi ASUS?
Já. Měl jsem jej 7 let.
286 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES