Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPAM, OffTopic

Diskuze o všem možném i nemožném.

Brat má tiež ASUS, funguje už nejakých 5-6 rokov.
ja stále váham medzi asusom (niektorý z X55Okovej rady) a lenovom. Len sa stále neviem rozhodnúť :nervozny:
Z toho čo viem/počúvam, medzi Ausom a Lenovom "neprohloupíš". :wink2:

ja som sa už viackrát rozhodoval rovnako a aj keď som pri Asuse zostal, tiež to o niečom hovorí.
a ešte jedna otázka, má niekto skúsenosti s dotykovým displejom na notebooku? :giggle:

lebo tento noťas ma zaujal : http://www.alza.sk/lenovo-ideapad-m5400 ... 523387.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
trochu robim s notebookmi a momentalne su z beznych znaciek naj urcite lenovo a HP. Asusy mavaju casto blbe mechanicke chyby (napr zlomene klby obrazovky). Podla mna teda urcite skor do lenova chod, ja som tiez presiel od asusu k lenovu a som spokojny. Dotykovy display ak velmi chces, tak si vezmi, mne to pride trochu zbytocne, radsej miesto toho za tu cenu lepsi bezdotykovy, ale to je vec nazoru a vkusu, to je skor na tebe :wink2:
kamos skladal napr. Acer pre znamu a spokojnost, ale ak by si mal vybrat medzi Asusom a Lenovom, tak volba by padla bez debaty pre Lenovo
švolco » Ned Máj 18, 2014 11:15 am píše:trochu robim s notebookmi a momentalne su z beznych znaciek naj urcite lenovo a HP. Asusy mavaju casto blbe mechanicke chyby (napr zlomene klby obrazovky). Podla mna teda urcite skor do lenova chod, ja som tiez presiel od asusu k lenovu a som spokojny. Dotykovy display ak velmi chces, tak si vezmi, mne to pride trochu zbytocne, radsej miesto toho za tu cenu lepsi bezdotykovy, ale to je vec nazoru a vkusu, to je skor na tebe :wink2:
a keď s notebookmi robíš, máš nejaký konkrétny, ktorý by si odporučil? (tak do 650 vrátane OS)
Pri dotykovych displejoch sa treba zamysliet nad tym, ci to vyuzijes, ci nebudes musiet prilis casto cistit obrazovku, nakoniec si mozes vyskusat v predajni lenova nejake znacky, ja som skusala ale nejak ma tie ntb neoslovili, preto som vzala Z510 :) som spokojna a akurat zvazujem update na win 8,1
Cathy » Ned Máj 18, 2014 1:17 pm píše:Pri dotykovych displejoch sa treba zamysliet nad tym, ci to vyuzijes, ci nebudes musiet prilis casto cistit obrazovku, nakoniec si mozes vyskusat v predajni lenova nejake znacky, ja som skusala ale nejak ma tie ntb neoslovili, preto som vzala Z510 :) som spokojna a akurat zvazujem update na win 8,1
ja už asi vezmem rovno s win 8.1 :giggle: Bude mi chýbať klasika, XP :(

A ešte dumám nad týmto http://www.shark.sk/notebooky/lenovo-id ... -cierny-0/" onclick="window.open(this.href);return false; to aj brat povedal, že za tú cenu sa to oplatí
Cathy píše:akurat zvazujem update na win 8,1
:| Ten mám.. A řeknu ti.. co bych dal za to, kdybych místo něj měl win 7 ..
:arrow: http://www.aktuality.sk/clanok/253207/k ... la-padaka/

:rofl: krava, jedna vec je myslieť, druhá vešať podobné veci na sociálne siete.

Tak týmto definitívne zhasol môj posledný dôvod prečo sledovať šport na RTVSTV. :sarcasm:
Joe S. píše:
Cathy » Ned Máj 18, 2014 1:17 pm píše:Pri dotykovych displejoch sa treba zamysliet nad tym, ci to vyuzijes, ci nebudes musiet prilis casto cistit obrazovku, nakoniec si mozes vyskusat v predajni lenova nejake znacky, ja som skusala ale nejak ma tie ntb neoslovili, preto som vzala Z510 :) som spokojna a akurat zvazujem update na win 8,1
ja už asi vezmem rovno s win 8.1 :giggle: Bude mi chýbať klasika, XP :(

A ešte dumám nad týmto http://www.shark.sk/notebooky/lenovo-id ... -cierny-0/" onclick="window.open(this.href);return false; to aj brat povedal, že za tú cenu sa to oplatí
vyzera fajn, akurat ma grafiku AMD co su fajn..ja mam Z510 a som spokojna, hoci ten win ma stve.... co uz neni to 7 ani xp.


akurat tebe by som odporucala ist do kvalitnejsej hlavne kovovejsej konstrukcie, kedze budes velmi casto prenasat :) ale pekne vyzera byt len podozrivo lacny, ma vobec OS?
inac asi budes musiet office kupovat, alebo nejak si to zariadit :)
Cathy » Uto Máj 20, 2014 12:41 am píše:
Joe S. píše:
Cathy » Ned Máj 18, 2014 1:17 pm píše:Pri dotykovych displejoch sa treba zamysliet nad tym, ci to vyuzijes, ci nebudes musiet prilis casto cistit obrazovku, nakoniec si mozes vyskusat v predajni lenova nejake znacky, ja som skusala ale nejak ma tie ntb neoslovili, preto som vzala Z510 :) som spokojna a akurat zvazujem update na win 8,1
ja už asi vezmem rovno s win 8.1 :giggle: Bude mi chýbať klasika, XP :(

A ešte dumám nad týmto http://www.shark.sk/notebooky/lenovo-id ... -cierny-0/" onclick="window.open(this.href);return false; to aj brat povedal, že za tú cenu sa to oplatí
vyzera fajn, akurat ma grafiku AMD co su fajn..ja mam Z510 a som spokojna, hoci ten win ma stve.... co uz neni to 7 ani xp.


akurat tebe by som odporucala ist do kvalitnejsej hlavne kovovejsej konstrukcie, kedze budes velmi casto prenasat :) ale pekne vyzera byt len podozrivo lacny, ma vobec OS?
inac asi budes musiet office kupovat, alebo nejak si to zariadit :)
načo kovová konštrukcia? Môj terajší je celoplastový a dlhovydržal a to lenovo nie je celoplastové. má OS, tam to píšu WIN 8.1. Ale ja vezmem asi trochu drahší, s 8 GB RAM :jn:
Getzo5 píše::arrow: http://www.aktuality.sk/clanok/253207/k ... la-padaka/

:rofl: krava, jedna vec je myslieť, druhá vešať podobné veci na sociálne siete.

Tak týmto definitívne zhasol môj posledný dôvod prečo sledovať šport na RTVSTV. :sarcasm:
Sorry, ale je to klasicky pripad medialniho odstrelu za pomoci politicky korektnosti.
Jednoduchym rozborem lze dokazat, ze dokonce neprovedla ani zadne "rasove" ( :hroza: ) zevseobecneni.
S tým samozrejme súhlasím, ale to, čo napísala, si predsa žiaden človek, hoc v amoku, špeciálne v jej alebo vyššom postavení nemôže dovoliť. :nono:

Obrázek

:giggle:
aby este neskoncila ako kotlebova hovorkyna :giggle:
Joe S. píše:
a keď s notebookmi robíš, máš nejaký konkrétny, ktorý by si odporučil? (tak do 650 vrátane OS)
skor robim s "pracovnymi", to by ti bolo asi zbytocne :?

ale z osobnej skusenosti mozem urcite doporucit toto, prip. ak najdes nieco podobne http://www.lenovoshop.sk/IdeaPad-U410-5 ... 5-d146.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

kupoval som ho pred rokom, som 100% spokojny
vtedy som ho kupoval hlavne kvoli cene (bol za 480 dolarov), no dnes by som urcite do toho siel znovu

ale to je zas to, co mne vyhovuje a staci.. Podla parametrov si asi kazdy musi najst ten "svoj"
Obrázek

:jn:
Obrázek

Obrázek

Toto tričko a biely uteráčik Rags, s ktorým sa krúti počas PO...tieto veci som dnes dostal od kamarátkinho otca :lol2: Teraz dilema, nechať nepoužité alebo nosiť (ale len po dome) ? :D
Ako rohozka pred dvere dobre :wink2:
Guddy.44 píše:
Cathy píše:akurat zvazujem update na win 8,1
:| Ten mám.. A řeknu ti.. co bych dal za to, kdybych místo něj měl win 7 ..

Ved ta 8.1 je uplne v pohode, mi to pride ze jeden raz povedal ze osmicka je na ho*no a teraz sa to traduje a kazdy sa s tym stotoznuje lebo je to vseobecny nazor. Neviem jak na tom bola cista osmicka ale mam teraz 8.1 k novemu pc a nemam k tomu ziadnu vyhradu, je to uzasne rychle a v mnohych veciach lepsie. Hej metro mi vadi a chyba stary start ale to bolo velice rychle vyriesene ked som si stiahol start menu 8 a mam z toho vizualne sedmicky. Ja mu nemam co vytknut. A buchol som to aj na notebook co som pouzival doteraz a citelne ho to zrychlilo a aj tie starty ma velmi dobre.

Cathy píše:ma grafiku AMD co su fajn
:lol2:

Ale pokial na tom clovek nejde hrat hry tak aj AMD, inak ani nahodou.


Ale ten Lenovo ma iba 3x usb port :eek2:
Finch182 píše:Ved ta 8.1 je uplne v pohode, mi to pride ze jeden raz povedal ze osmicka je na ho*no a teraz sa to traduje a kazdy sa s tym stotoznuje lebo je to vseobecny nazor.
tak samozřejmě jde o to, co komu sedne že.. Já vyrůstal na Win Xp a ty jsou i dnes pro mě nejlepšími OS. Pak jsem (bohužel) dostal Vistu na svůj notebook a to bylo takové zlo, že jsem si musel pořídit Win 7. Tam jsem byl maximálně spokojený. Ano, občas mi OS zamrzl ale byl přehledný, desing mi přišel náramně vhod a nezatěžoval pamět. Win 8.1 mám cca 2 měsíce. Ano, je to dobrý systém ale pro mě naprosto nepřehledný a zbytečně složitý. Vytratila se ta lehkost a ladnost Xp a 7ček. Ale nechť ti klidně sedí. Nemám nicp roti. Je potřeba, aby si jej dotyčný vyzkoušel. 100 lidí, 100 chutí. :wink:
Len ja tam medzi nimi nevidim prave ten rozdiel. Bez klasickeho startu by som to asi neprezil ale to je tak vsetko. Do dvoch min som zrusil tie srajdy co sa ti prepinaju ked ides do rohu obrazovky, vratil si klasicky start a metro som od cerstvo nahodene winu nevidel. Ja som si tam proste nahodil sedmickovy design, ku mne co dojde clovek tak na prvy pohlad nemoze poznat ze mam osmicku. Ja momentalne zbadam rozdiel uz iba ked zapnem spravcu alebo kopirujem.

Xp fakt uz nie, nechapem ludi co nie su ochotni prejst konecne na nieco nove. Ten system je uz v dnesnej dobe strasny, musim ho pouzivat v praci a som z neho nestastny.....

Tak tohle je síla! Nedoporučuji pro ty, kdo mají oblibu u kanadské hymny. :jn:
Obrázek
286 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES