Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPAM, OffTopic

Diskuze o všem možném i nemožném.

Tebe už dočista preplo. Takto ak sa má správať 40+ ročný chlap, tak som veľmi rád, že si emigroval. Robiť takéto scény len kvôli tomu, že sa zrušil chat, na ktorom to aj tak z 90% vyzeralo ako v tretej cenovej, kde sa dookola riešilo ako sa martin po*ral pri hokeji, vlakové spojenia, lietali tam invektívy zľava-sprava, primitívnym diskusiám nebolo konca,...a o hokeji tam možno raz za deň padla nejaká poznámka. Ďakujem pekne za také "zlato". A aby si vedel, ja som bol tiež proti zrušeniu chatu, ale keď sa na to pozriem retrospektívne, bola to dobrá voľba. Toto vždy bolo, je a aj bude HOKEJfórum a vďaka tomu chatu to bol len ďalší z radov azet pokecu. Alebo to sa ťa tak dotlko, že ti arek či kto to bol vymazal to kvázi vtipné video, kde si jeden "hrdina" z východu robil srandu z evidentne postihnutého človeka? Pomôžem si aj ja angličtinou- grow up!

A prirovnávania k eštebákom a podobne si prosím ťa odpusť. Ti tá tvoja veľká Amerika už úplne udrela do hlavy. A to som ťa stále považoval za dobrého usera tohto fóra. Sklamal si nielen mňa :thumbsdown:

(Účet máš už zmazaný)
zmazany_uzivatel píše:Ako zrusit my account na tomto zasranom webe? Vas upozrnujem,ze tu nechem mat svoje meno,ani moj email spajany s tymto webom...Uz som si bol isty,ze ste zrusili moj account,ale napisal mi moj kamos,ze som tu stale vedeny za aktivneho clena..Este raz Vas prosim,zmazte moj account.Dakujem.ASAP.

PS: JoeS ty si presne ta ***** ****,ako som si ta predstavoval,viem o tebe viac ako si myslis :D ty cubko :D
PS: Cepi >>> http://www.youtube.com/watch?v=CcfGpr9LdcE" onclick="window.open(this.href);return false; hraj sa hraj

Update:Ste tu znicili to,v com ste boli originalny,vynimocny dovolim si napisat,bol som pri zaciatkoch web slovenskych hokejovych webov-forum,tato bola "my gusto" s Martinom83,Dejf,Redy atd AndyF,Getzo ,bola sranda,som sa nieco dozvedel ,hlavne od Getza a dalsich,,nebudem tu menovat vsetkych,lebo ...bolo tu super,dokonca pozeram ,ze ani Rono tu uz nechodi...ten chlapec tu robil pre vas live draft ..tlieskam vedeniu titanicu ..TLAP TLAP TLAP..takto sa robi business na estabacky sposob ... :poklona:
Mali ste zlato a ostalo vam :ho*no:

PS: Alebo mi poslite instrukcie,ako sa z toho hovna dostat..Dakujem. dam vam moj email pre istotu.. marianhossa@ymail.com
niekto sa tu citi dotknuty, urazeny?
aby sme uviedli veci na spravnu mieru a aby sme s tym teda oboznamili aj nezainteresovanych userov
to, ze sa z nejakeho vymazania postu, na ktory poukazal jeden z userov spravi takato bublina s tym sme teda nepocitali a ze to zajde az do takejto miery, hm

paci sa

Obrázek

bez upozornenia, bez banovania, neriesili sme to, povedali sme si, ze pride dalsi den, mozno to vezme inak, sportovo a bude vsetko ok to ci bol ci nebol pod parou sme neriesili

ak môzem povedat sam za seba, samozrejme, ze ma jeho prejav prekvapil, sklamal, kedze sme si s Popradcanom nasli k sebe cestu hned od prvej chvile, ked sme vo velkom diskutovali na hokeji.sk pocas nocnych NHL prenosov, tu na fore sa nase kamaratske väzby este viac utuzili

ja som o tom vymazanom poste, ktory to cele odstartoval nemal ani potuchy, bol som v tom case mimo,, akurat co som si precital Popradcanov prejav, nasledne zistil, ze si ma skrtol z fb friends, tak ako si odskrtol aj hokejforum
spomenul som to aj Popradcanovi sukromne prost. fb posty, ale to nemeni na veci nic, ak sa pre vymazanie postu rozhodol dalsi z adminov alebo modov
ak niekto poukaze na nejaky post, ktory mu pride, ze uraza, osocuje, alebo jednoducho, ze sa do topicu nehodi, oznami nam to (tak ako to riesi napr.Andy), my to omrkneme a rozhodneme, ako s nahlasenym prispevkom nalozime

„ze sme to tu znicili“

predpokladam, ze to bola narazka k smerom chatu
tak dakujem pekne za taketo zlato:) znicili by sme to tu, ak by vsetko zostalo postarom, za tym si stojime;
ozivenie topicov, prichod novych userov nam davaju odpoved na to, ze obmedzenie chatu bolo spravnou volbou a hokejove forum ide opät diskusnym, nie chatovym smerom
nechceme si buchat do prs, aki sme fantasticki, vsetko je paradne, ruzove, ale vysoko kulturny
post, aky odprezentoval uz "zmazany uzivatel", nas môze jedine vyhecovat k tomu, aby sme nepolavili a dokazali ze sa sakramentsky mylil
to, ze niektori useri uz nie su tak aktivni, bohuzial, ale to je tiez prirodzeny proces, casovy, ci naladovy, co viem napr. u Getza, ten ak by mal k dobru dalsich 24h ani to by mu nestacilo:D

este jedna poznamka k chatu, chat sme nezrusili, len sme obmedzili jeho cinnost, je tu s nami pocas skorsich NHL prenosov, pristupny bol vcera na Mikulasa a uz teraz môzeme prezradit, ze bude pristupny aj pocas Vianocnych sviatkov

Majo tvoja prosba bola vyslysana bez najmensich problemov
kajo » Sob Dec 07, 2013 12:26 pm píše: A prirovnávania k eštebákom a podobne si prosím ťa odpusť. Ti tá tvoja veľká Amerika už úplne udrela do hlavy. A to som ťa stále považoval za dobrého usera tohto fóra. Sklamal si nielen mňa :thumbsdown:
Ja len dúfam, že svojou prezentáciou aj v Amerike nerobí hanbu Slovensku :thumbsdown:
Ja som tam bol a zo skúseností viem, že tam je toľko prípadov, že ten jeden sa tam v pohode stratí :psst:
kajo píše:Ja som tam bol a zo skúseností viem, že tam je toľko prípadov, že ten jeden sa tam v pohode stratí :psst:
Tohle by sis mohl odpustit ty... :evil:
Preco? Ved je to pravda, sam si tam bol. A myslim, ze sa este vsetci miernime po tom co nam bolo vynadane do kktov, estebakov a kadecoho, na co si este spomenies. Takze nie, odpusti si to ty.
Me nevadi ze mluvis o nekom jako o pripadu, ale proc do toho zatahujes "lidi tam"? Uplne stejny pripady najdes vsude. Respektive projevy budou mozna jiny, ale pripady to budou taky. Nakonec kazdej je nejakej "pripad"..
Dedku, bavime sa tu o :ho*no: Vies ako som to myslel a je samozrejme, ze "pripady" su vsade. Len ja som presvedceny o tom, ze tam je to v inom pomere ako trebars u nas. :backtotopic: :psst:
kajo píše: :backtotopic:
Co je v teme Spam, offtopic topic??
:psst: na konci nevidis?
No nebyl jsem si u takovyho pripadu, jako jsi ty, uplne jistej :razzi:
Skorpion píše:aaach, nic nepotesi srdce viac ako ked horis v aute a niekto si ta nataca na mobil. Sen kazdeho cloveka. :sarcasm: :grc: :nechutne:
Zomrel v priebehu niekoľkých sekúnd a pochybujem, že nejaké decko s mobilom bol počas toho okamihu jeho najväčší problém...
cepi píše:to, ze niektori useri uz nie su tak aktivni, bohuzial, ale to je tiez prirodzeny proces, casovy, ci naladovy, co viem napr. u Getza, ten ak by mal k dobru dalsich 24h ani to by mu nestacilo:D
To nie je smiešne! :bitka3: :verysad: :giggle:

Ale inak zmena prešla bez väčšej ujmy aj preto, že sem prišli moji známi - fantomas a tomasinho - a trochu to tu oživili. Kiež by som mal viac času, chodil by som častejšie. Momentálne sa nedá, možno počas/po sviatkoch.

Som rád, že Popi si v kôpke :ho*no:, ktoré častokrát zapĺňali chat našiel moje príspevky, ale keby písal do topikov pravidelne (a v prípade Hawks veru je o čom...), tak by mu tie víkendové návštevy chatu stačili. Holt si musí na zabitie času nájsť niečo inšô. :neviem:
Getzo5 píše:
Som rád, že Popi si v kôpke :ho*no:, ktoré častokrát zapĺňali chat našiel moje príspevky, ale keby písal do topikov pravidelne (a v prípade Hawks veru je o čom...), tak by mu tie víkendové návštevy chatu stačili. Holt si musí na zabitie času nájsť niečo inšô. :neviem:

Myslim, ze on zostal pri svojom pivku, akurat zvysil davky
Getzo5 píše:
Skorpion píše:aaach, nic nepotesi srdce viac ako ked horis v aute a niekto si ta nataca na mobil. Sen kazdeho cloveka. :sarcasm: :grc: :nechutne:
Zomrel v priebehu niekoľkých sekúnd a pochybujem, že nejaké decko s mobilom bol počas toho okamihu jeho najväčší problém...
To v tom momente nikto nevedel. Mozno keby ludia namiesto mobilov vytahovali hasiace pristroje, spravili by lepsie
http://bushcraft.cz/ze-zivota/pribehy-o ... a-vrcholu/" onclick="window.open(this.href);return false; :?
ludia su ku*vy. No na druhej strane, ak ides do miest, kde ma kazdy problem hlavne sam so sebou, tak musis pocitat so smrtou. Prave na Evereste by som vsak taketo svinstva necakal. Je to v podstate "turisticky chodnik", to znamena, ze vyslap s kyslikom nemoze byt "az taky" problem, tym padom ani niekomu pomoct. Problemom su aj lacne turisticke agentury. Ponukaju cestu na Mt.EVerest, ale uz neponukaju cestu naspat. Ci tam skapes, alebo nie, je im vacsinou jedno.
http://www.hokejportal.net/?q=clanok%2F ... s=og.likes
Držím palce, nech sa darí kamarát :wink2:


Obrázek
Majovi preplo? Fúha. Dokonca ani mňa nemenoval. TO nemohol byť on :sarcasm:

Ale k tomu chatu... Je asi dobré, źe je preč. Lebo na chate sme sa zblížili až takým spôsobom, že pre nás každodenné urážky boli rutinou. A to nie je dobré.

A koniec koncov stále to aj tak funguje, hoci je chat v oklieštenej forme. Najmä dejfove narážky :?
Kosice 19.12.2013 Caffe & Liqueor shop, Hlavna 108 (oproti malem tescu) poznate niekto toho hajzlika? Za informacie ponukame 40% odmenu.
dobra praca :good: srac ked toto zbada hanba na cely zivot

https://www.facebook.com/photo.php?v=453391444765827" onclick="window.open(this.href);return false;
ThrashersFan píše:Majovi preplo? Fúha. Dokonca ani mňa nemenoval. TO nemohol byť on :sarcasm:

Ale k tomu chatu... Je asi dobré, źe je preč. Lebo na chate sme sa zblížili až takým spôsobom, že pre nás každodenné urážky boli rutinou. A to nie je dobré.

A koniec koncov stále to aj tak funguje, hoci je chat v oklieštenej forme. Najmä dejfove narážky :?
:-O Ty beries dejfa vazne??? vsak to je forovy vtipalek :lol2: a odbornik na brankarov :!: :!:
Neviem kam to dat, ale vcera som si fajne trepla hlavou do kuchynskej linky :monokel:, dokonca mam miernu hrcu a vecer to fajne bolelo, este stale to citim :lol2:
http://sport.sme.sk/c/7052721/fanusik-p ... tisic.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ty kokos, to jaká pecka, toto tak zažiť
dnes kolaudačka :petrik:

už sa teším, po náročnom týždni konečne :oslava:
286 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS