Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPAM, OffTopic

Diskuze o všem možném i nemožném.

Getzo5 píše: Môj favorit Max Milner sa zatiaľ stále drží, hádam sa to podarí aspoň jemu. Chlapec na to rozhodne má.
Ja som z neho úplne namäkko :oops: dúfam, že čoskoro sa dočkáme niečoho nového od neho :roll:

A mám tu niečo pre fanúšikov metalu http://mapofmetal.com/#/home" onclick="window.open(this.href);return false;

a aj jednu super stránku pre milovníkov hudby http://www.allmusic.com/" onclick="window.open(this.href);return false; -hore si môžete vyhľadať hudbu aj podľa nálady :wink:
situacia v USS - suska sa o tom uz nejaky ten den, ci tyzden, nikto nic nepotvrdil, ale ani nevyvratil, kazdopadne uz je ruka v rukave :serus: teda neoficialne a na 99,9%....U. S. Steel budu oficialne k 1.februaru 2013 Ukrajinske....zdroj: viac ako dôveryhodny:)

podstatny je ten datum, nie to, ze je uz ruka v rukave, to len na vysvetlenie pre xyz
Fun fact from NBA If a team doesn't show up for a game (or overtime), they can be fined up to $7.5 million.
Soccer players pretend they're hurt. Hockey players pretend they're not.
https://soundcloud.com/thescore-1/bill- ... -voicemail" onclick="window.open(this.href);return false;

Uz som sa dlho tak nezasmial,ako z tohto :rofl:

Bill Daly's voice mail to Steve Fehr.
respekt :cool: tie lady ma dostali :lol:

:arrow: http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=16221" onclick="window.open(this.href);return false;
lol znamy riesi na fb stranku s nazvom Sheriho rebrinak (vtipy, vtipne obrazky)

a mu to admin fb zrejme po nejakych anonymnych hlaseniach zmenil na (Kontroverzny humor) Sheriho rebrinak :lol: inak je vytoceny :D
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... M4cznYYmDg" onclick="window.open(this.href);return false;


Odporucam si najst hodinku na zhliadnutie, je ot uplne super :)
dejfe, lovec sestier, mam tu pre teba odkaz od jednej z nich

Obrázek
hehe vcera padlo do vacku 50€, vyzrebovali ma v radiu Kosice :)

Dopravné informácie môžete telefonovať na číslo: 055/729 59 59 a aj Vy môžete získať každý týždeň hotovostnú výhru 50,- EUR! Žrebovanie 1x týždenne, vždy v piatok v popoludňajšom vysielaní.

vcerajsia kamosova prihoda

v pokladni v Lidli chlapík IQ 180... Platím 7,50e, dám mu dvacku. On: "Drobné nemáte?" Ja: "Mám len 1e, nič viac." On: "Dajte, pomože..." Nta hovorím si do marie jak mu toto euro može pomocť? Nakliká prijaté 21e a vydá mi 10+2+1+0,50. Nta pomohlo:))

:lolo:
Este 2 dni a Martin s Zilemom(Palermom) sa vratia na chat :poklona: :!: :clap: :clap: :clap:
a ty? :sarcasm:
Cathy píše:a ty? :sarcasm:
A ja s nimi,pocas Play Offs bude zase radost rozoberat hokej s odbornikmi :poklona:

Este jeden den :!:
Popradcan píše:
Cathy píše:a ty? :sarcasm:
A ja s nimi,pocas Play Offs bude zase radost rozoberat hokej s odbornikmi :poklona:

Este jeden den :!:
ideš do Havířova na rádiológiu? :sarcasm:
Jaka zlost do mna vosla

idem si precitat korzar a tam:

Tento mesiac ste si už v Korzári prečítali 10 článkov. Ak chcete pokračovať a získať neobmedzený prístup na našu stránku, predplaťte si prístup do siete Piano.

:nervy:

Akoze keby to bol super speci genialny obsah nepoviem, ale clanky z mojho okolia si mam priplatit??? Mozem im tam :fucker2: ukazat, odteraz vyhadzujem korzar zo zaloziek a prestavam ho citat....este sksuim na mobile ci mi toto bude robit.
Ked bolo aspon na niektore kvazi premiove clanky ok. clovek pochpi ale toto je uz prilis vela :!: Celkovo to piano je zrut penazi, takze :stop:
Cathy píše:Jaka zlost do mna vosla

idem si precitat korzar a tam:

Tento mesiac ste si už v Korzári prečítali 10 článkov. Ak chcete pokračovať a získať neobmedzený prístup na našu stránku, predplaťte si prístup do siete Piano.

:nervy:

Akoze keby to bol super speci genialny obsah nepoviem, ale clanky z mojho okolia si mam priplatit??? Mozem im tam :fucker2: ukazat, odteraz vyhadzujem korzar zo zaloziek a prestavam ho citat....este sksuim na mobile ci mi toto bude robit.
Ked bolo aspon na niektore kvazi premiove clanky ok. clovek pochpi ale toto je uz prilis vela :!: Celkovo to piano je zrut penazi, takze :stop:
No mohlo by stacit smazat cookies, nebo zkusit jiny prohlizec.. Ja mam instalovany k Firefoxu, ktery pouzivam standardne Explorer a Chrome. Ktery se chovaji jako zcela jiny user..
:hmm: skusim

uvidime na kolko to pojde

:sok: cosiii na opere to ide.... :klobuk: :klobuk:
Obrázek

All day, every day. :giggle:
Obrázek
Obrázek

cesta za medailou v cine..
Obrázek
Jeden ze Stigů, kaskadér a závodník Ben Collins, odpovídal na otázky čtenářů petrolheadského portálu Jalopnik. Vybrali jsme ty nejzajímavější odpovědi.

Když Ben Collins po řadě spekulací, propůjčující identitu Stiga jezdcům jako je Michael Schumacher, Jenson Button nebo Lewis Hamilton, odhalil, že právě on byl kultovní osobou televizního pořadu Top Gear a že o svém působení v této roli napíše knihu, vyvolalo to obrovskou vlnu pozornosti a současně i dost rozporuplné reakce. Ať už si o tom myslíte cokoli, Collins se stal celebritou a nedávno odpovídal na zvídavé otázky čtenářů portálu jalopnik.com. Pojďte se podívat na ty nejzajímavější otázky a odpovědi.

J: Jaký je tvůj nejoblíbenější moderní supersport a proč?

BC: Ferrari 458 Italia s motorem uprostřed je perfektní – skvěle vyvážená, můžeš driftovat a přitom na plynovém pedálu balancovat s vajíčkem, tak je citlové a shovívavé.Cítíš všechno, ale auto přitom není tuhé, pohybuje se s tebou – příď se pro brzdění potápí a v zatáčkách se naklání.

J: Nezdá se ti, že je Toyota GT 86 příliš podvýkonovaná na to, aby s ní byla zábava?

BC: Toyota je klenot. Pokud by byla silnější, byla by také dražší. Neuvěřitelně jsem si s ní užil na okruhu v Poznani, kde jsem driftoval v každé zatáčce. Ano, byl bych rád, kdyby byla silnější, ale to je docela levný upgrade – stačí přidat turbo…

J: Proč jsi odešel z Top Gearu?

BC: Hodně se mluvilo o tom, že mě BBC vymění a já jsem cítil, že po osmi letech bude lepší, když odejdu sám, než aby mě vyhodili nějací kravaťáci. Bylo to těžké, ale správné rozhodnutí.

J: Vztahy s TG asi ochladly. Potkal ses už někde se svými bývalými kolegy?

BC: Potkal jsem je v Istanbulu, kde TG natáčel „Behind the Scenes“ bondovky Skyfall. Proběhlo to v klidu a to i přesto, že byli v přesile. Buď si jistý, že bys nikdy neměl začínat bitku v baru plném kaskadérů. Příliš mnoho černých pásů a tihle hoši vypadají, že si bolest užívají…

J: Jak probíhaly jízdy celebrit v autě za rozumnou cenu? Opravdu nikdo z nich neviděl tvoji tvář?

BC: Každý měl 45 minut a pak jsme jim změřili čas. Ukázal jsem jim základy – jak držet volant, jak brzdit a jak se dívat více dopředu, než bývá obvyklé. A profil tratě, pochopitelně. Nikdy neviděli mou tvář, helmu jsem si sundal jen jednou, když jsem navigoval Billyho Baxtera, ten byl ovšem slepý. …a porazil pět vidících celebrit!

J: Které auto bylo nezapomenutelné? Na které si vzpomeneš, než jdeš spát? Které bylo nejhorší a které nejdivočejší?

BC: Všechny tři v jednom představoval Koenigsegg CCX. Byl velmi silný, ale chyběl mu přítlak a nastavení podvozku bylo šílené. Říci, že bylo nestabilní by bylo nefér vůči všem nestabilním autům Kymácelo se, pak jsi musel nacpat masivní řadičku do mrňavé díry, aby ses pokusil přeřadit, zatímco jsi druhou rukou musel žonglovat s volantem a zatáčet. Miloval jsem ho.

J: Které auto tě na okruhu nejvíc nadchlo?

BC: Porsche Carrera GT. První a jediné auto, které mě kouslo třikrát po sobě na stejném místě v zatáčce a postaralo se o to, že jsem se cítil jako zelenáč. Přetočil jsem se v Hammerheadu třikrát, když síla V10 explodovala na nerovnostech – byla to láska na první pohled. Jakmile přežijete první kolo a auto pochopíte, je to obrovská zábava.

J: Byl jsi Stigem i mimo závodní okruh, při natáčení různých závodů v terénu? Bylo by přece snadné dát komukoli kombinézu a helmu.

BC: Byl jsem Stigem vždy a všude, hodně jsem si to užíval, zejména při natáčení v Londýně a byl jsem rád, že to tak bylo. Použití někoho jiného by působilo falešně. S jedinou výjimkou – neřídil jsem F1 Benetton, ale pak jsem měl díky Red Bullu možnost vyzkoušet si i moderní F1.

J: S čím jezdíš teď?

BC: Mám dodávku – Volkswagen Transporter. $2$ No dobře, to je rodinné auto. Jezdím teď v Audi S5 – raketové lodi na kolejích.

J: Řídili Clarkson, Hammond a a May pokaždé auta na okruzích a silnicích? Všiml jsem si, že byla někdy čelní skla rozostřená.

BC: Ne, vždycky ne, dobrý postřeh!
zdroj: autofun.cz

:thumbsup:
Joe S. » 04 Júl 2013, 20:53 píše:
cepi » Štv Júl 04, 2013 8:53 pm píše:nejako sa nam to rozbieha :wave:

:-O Seguin - Ericsson? :shock: vsetkymi 10timi :!: uvidime
vy ste menili Seguina za to drevo z obrany Dead Wings? :sok:
Chat
@ Joe S. « 04 Júl 2013, 20:58 » Seguin - Ericsson? vsetkymi 10timi uvidime ..... takýto amaterizmus :thumbsdown:

ja ti to kludne zväcsim, v co najväcsom moznom rozliseni, kedze sa na tom taak ukajas (a od teba to pokus o nejaky vtip neberiem)
bol som rozruseny, nadseny?, stalo sa, snazil som sa to opravit aj v mojom, aj v tvojom prispevku, ano aby si vyzeral ako ...... ale to hrajkanie ma uz nebavi
ak by som bol normalny user, normalne ta poslem do pi*e a s radostou vyfasujem ban
takeho usera, ktory sa tu kazdemu nad vsetkym vysmieva, vyskiera, takeho to tu treba fakt hladat
uz aj z toho dôvodu sa nenormalne tesim, ze ten chat zmizne z tohto fora a bude (snad) konecne pokoj, klud
cepi » Štv Júl 04, 2013 10:04 pm píše:
Joe S. » 04 Júl 2013, 20:53 píše:
cepi » Štv Júl 04, 2013 8:53 pm píše:nejako sa nam to rozbieha :wave:

:-O Seguin - Ericsson? :shock: vsetkymi 10timi :!: uvidime
vy ste menili Seguina za to drevo z obrany Dead Wings? :sok:
Chat
@ Joe S. « 04 Júl 2013, 20:58 » Seguin - Ericsson? vsetkymi 10timi uvidime ..... takýto amaterizmus :thumbsdown:

ja ti to kludne zväcsim, v co najväcsom moznom rozliseni, kedze sa na tom taak ukajas (a od teba to pokus o nejaky vtip neberiem)
bol som rozruseny, nadseny?, stalo sa, snazil som sa to opravit aj v mojom, aj v tvojom prispevku, ano aby si vyzeral ako ...... ale to hrajkanie ma uz nebavi
ak by som bol normalny user, normalne ta poslem do pi*e a s radostou vyfasujem ban
takeho usera, ktory sa tu kazdemu nad vsetkym vysmieva, vyskiera, takeho to tu treba fakt hladat
uz aj z toho dôvodu sa nenormalne tesim, ze ten chat zmizne z tohto fora a bude (snad) konecne pokoj, klud
už si sa urobil? Lebo ja som nemal potrebu sa na ničom ukájať :roll:

Ja som ti pôvodne chcel len naznačiť, že Ericsson a Eriksson (resp. Erixon) nie sú tá istá osoba. Ty miesto toho, aby si uznal chybu, si to začal meniť v tom mojom príspevku v téme bostonu, čo bolo riadne úbohé, nakoľko tie tvoje zmeny robili z toho príspevku absolútny nezmysel.
286 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG