Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

S jakým hráčem NHL slavíte narozeniny?

Diskuze o všem možném i nemožném.

Dívali jste se někdy třeba na kartičky a sledovali, který hráč má třeba narozeniny jako vy? Já mam narozeniny dneska 28.1. Dlouho jsem nikoho nemohl najít, ale pak přece. Ve stejný den slaví bývalý hráč Capitals Michal Pivonka. S těch mladších nevim...Pro zajimavost dvě legendy jsou jen těsně u meho datumu- Dominik Hašek 29.1. a Wayne Gretzky 26.1.!!
Tak tohle jsem nikdy nesledoval....vim ze slavim narozky s Fernandem Torresem ale hokejistou :-( Kouknu se :D
u mňa sú to z tých známejších...
Johan Franzen, Scott Gomez, Aleš Kotalík, Zbynek Michálek, Mikael Samuelsson a náš T.J. Oshie :)
Bobby Orr :)
Vladimir Putin :frajer2:
a inak Scottie Upshall :D
Pronger :D
Zo súčasných Nolan Baumgartner a Michal Neuvirth. Neuvirth je aj môj ročník. :serus:
John LeClair, ostatných moc nepoznám.
Tak ještě jsm našel- Pauk Henderson autor golu v serii století 1972, šef disciplinárky Colin Campbell a taky Daniel Carcillo z Pholadelphie :)
Zajimavost moje mamka ma narozeniny taky jako Pronger a tata jako Sidney Crosby 7.8. fakt nekecam
Ja mám narodeniny 23.2. a v ten deň sa narodil aj Dan Snyder, ktorý v roku 2003 tragicky zahynul :-(.

A 23.2. sa narodil aj Viktor Juščenko :roll: .
Zadna hvezda, ale dobri hraci ano...

Jeff Norton
Magnus Arvedsson
John-Michel Liles

a z Cechu soucasny sef Komety Brno a byvaly zadak St.Louis Libor Zabransky
Nikto známy. Jedine ma zaujal Mário Bližňák a Ľubko Vaic .).
Tie Domi, Matt Moulson
ThrashersFan píše:Nikto známy.
u mna tiez nic moc, ale Rich Peverley ti urcite nieco hovori :) tak aspon jeden solidnejsi rak :)
Legwand, Brouwer.

Z tych starsich Don Sweeney.

Slabota :hroza:
ja tam z tych znamejsich Kylea Cumiskyeho, Jiriho Dopitu a Sergeia Zoltoksa (cest jeho pamiatke)
Michael Del Zotto , Jere Lehtinen
Baffy píše:K. Draper (alias Chuck Norris)

:cool: :lol2:
slabota..... Petr Průcha, Jason King....
Z tých znamejsich mam Ron Tugnutt,Antti Pihlstrom,Matt Pettinger,Scott Lachance a Miro Satan inak nic moc
18.2. - to znamená Alexander Mogilnyj a ze současných hráčů Nik Antropov, Blake Comeau a Ivan Višněvskij
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO