Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prispevkove Jubilea

Diskuze o všem možném i nemožném.

medik ma pravdu admin sa o vsetko stara robi si dobre meno :cool:

30.000 moje

Koukam, ze forum se opet poradne rozjizdi :cool:
Jen tak dal :)

no do konca roka padne 40.000 a fakt teraz nejako ide rychlo hore a to je len dobre

to je tym, ze som doma :D

gratulacia na ukrajinu za 30 000-ovu hranicu :wink:

a preco si doma???Ukrajina dakuje velmi pekne a posle vam balik V hodnote 50000SK
Budu v nej Cigaretky palenky :lol: :lol: :lol: :lol:

ale nie dakym vecernym rychlikom do Prahy, lebo tam chodi colna sprava a kontroluje tasky. No asi preto som doma, lebo zimny semester skoncil :P

medik911 píše:30.000 moje
:evil: kurĹ

Senátor Palpatine píše:A JE TO TADY
Jubilejni prispevek ÄŤĂ­slo 2000

:dance: :pivo2: :ejha: :juchu: :fan: :wins: :gitara: :clap: :super: :cool:
mal by si ich minimalne o polovicu menej,kebyze sa mi to chce premazavat.ale jedneho pekneho dna vstanes so zredukovanejsim cislom pri nazve prispevky :P

To bys mi prece neudelal :angel:
Dyt to mam v popisu prace...dyt uz sem Elitni Spammer :D
A nove i drzitel prispevku c. 30003 :D

dakedy ma clovek chut vam vymazat jubilea napriklad = 29998 ,29999 ,30001 :D a ziadne jubileum by sa nekonalo :D take somariny ako kto je drzitelom akeho jubilea si aj tak nikto nezapameta :D

tADY SE ÄŚLOVÄšK DĹ

v poslednom case mam taky pocit ze kazdy druhy prispevok patri medikovi. inak povedane drviva vacsina prispevkov posledneho tyzdna je od medika :x

Jn asi by už měli vzít Senátorovi titul a dát ho Medikovi. Určitě by měl být vyhlášený spammerem týdne :lol:

arek píše:v poslednom case mam taky pocit ze kazdy druhy prispevok patri medikovi. inak povedane drviva vacsina prispevkov posledneho tyzdna je od medika :x
no ked ja zato nemozem mam teraz ten pisaci tyzden :oops: ale urcite sa to zmeni lebo sa mi tu uz nebude chciet pisat ale pisem aspon k veci a nespamujem :wink:

arek-takych je tu viac,marek vela pise, medik a samozrejme permanentne aj senator :D

...

ja mam vela prispevkov ale k veci staram sa o progres KTL..
a inam mam len okolo 350 prispevkov

medik911 píše:a preco si doma???Ukrajina dakuje velmi pekne a posle vam balik V hodnote 50000SK
Budu v nej Cigaretky palenky :lol: :lol: :lol: :lol:
Pride to na adresu rmajitela domeny? Supissss to bude na Silvestra ozran party. :lol: :lol: :lol:
marek85 píše:ja mam vela prispevkov ale k veci staram sa o progres KTL..
a inam mam len okolo 350 prispevkov
ja nevravim,ze nepises k veci...psies v pohode prispevky,ale za posledny tyzden si sa tu riadne rozpisal,to snad musis uznat

eman22 píše:
medik911 píše:a preco si doma???Ukrajina dakuje velmi pekne a posle vam balik V hodnote 50000SK
Budu v nej Cigaretky palenky :lol: :lol: :lol: :lol:
Pride to na adresu rmajitela domeny? Supissss to bude na Silvestra ozran party. :lol: :lol: :lol:
Jasna vec kamo len napis adressu :lol: :lol: ale sak to je len dobre pre forum ze tu sa viac pise pretoze pred tym to tu bolo ako v hrobe :oops:

31000 za nami a jestli sem si dobre vsimnul, tak ji ma norvic :cool:

ja len tak pre zaujimavost,prispevky na profutbale:


1 Master RuĹľomberok 10.06.2005 11284
2 Minke RuĹľomberok 25.08.2005 9316
3 azbest Banská Bystrica 14.08.2005 6674
4 Philippe Trnava 12.07.2005 5422
5 ZILINCAN Žilina 23.11.2005 5000
6 idefix Nitra 22.08.2005 3708
7 kosican85 02.05.2005 2909
8 reppo SliaÄŤ 08.09.2005 2734
9 Miky Pezinok 16.10.2005 2481
10 cheeky89 Jasenov (pri Humennom) 06.07.2005 2237


a to je len 1.desiatka,dnes sa mi btw podarilo tam pokorit hranicu 5000 :D

tu by sa Senátor nevmestnal ani do prvej 10 :lol:

1. Příspěvek v novém roce napsal patoKK a to v rubrice NHL - Ostatné/Nejhezčí Dresy a zněl takto:
patoKK píše:Atlanta ma najlepsie dresy v NHL
:cool:

uz som sa prehupol do tretej tisicky prispevkov :cool:

ta gratulujem,si to konecne zrobil :lol:
379 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS