Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prispevkove Jubilea

Diskuze o všem možném i nemožném.

kajo píše:my tu tiez nesutazime o prispevky,to len joe s :lol: :lol: :lol: .na PF ich ma okolo 9000 :D :D
NevĂ­m, co to je PF?
Asi dalÄ…Ă­ forum, ale nevĂ­m o ÄŤem.

profutbal-o futbale :lol2: :hufi:

PF je skratka pre profutbal, tam je jedna diskusia a rovno vysvetlim dalsiu skratku, tou je FF a to forum na stranke slovakfutbal.com (asi by som im nemal robit reklamu, ale je u novy)

Joe S. píše:ee, 20 prispevkov je aj na mna vela
:lol: :lol: ...ved ty to vies zmaknut za 10 minut :lol:

canesman píše:
Joe S. píše:ee, 20 prispevkov je aj na mna vela
:lol: :lol: ...ved ty to vies zmaknut za 10 minut :lol:
hahaha, nakoniec som asi tolko napisal, ale za 40 minut, lebo tu bolo vecer rusno :D

kurna,joe,ved kukam,ze uz si aj matejka obehol :shock: ..za chvilu tu bude prvy :lol: ....ja odchadzam,mna ma hned :D

Joe je sprinter, ale nebude na dlouhĂ˝ tratÄ›...

aaaale bude....vid-profutbal 8)

No podle mě je dlouhá trat třeba na 10 roků a to uľ vydrľí málokdo... :( , ale ted jsem se teda na to pořadí díval a řekl bych, ľe jeątě dříve povede Cheatař :D

hlavne ze je Master podo mnou, lebo na PF som bez sanci

Do pozornosti davam hranicu 12 000 prispevkov, som si isty, ze dnes padne, ak nepojdu vsetci na :pivo2:

Presne to aj mne padlo do oka.No ak budete "blaznit" tak ako vcera(dnes) :D ,tak urcite!!!!!....A ja sa blizim k jubileu...500 prispevkov.Je to dovod na oslavu? :ejha: :pivo:

Alex píše:Presne to aj mne padlo do oka.No ak budete "blaznit" tak ako vcera(dnes) :D ,tak urcite!!!!!....A ja sa blizim k jubileu...500 prispevkov.Je to dovod na oslavu? :ejha: :pivo:
jasne ze je :pivo2: :pivo2: :taptap: ja som tu hranicu prekrocil tisko a bez povsimnutia som ani ja o tom nevedel :lol: :lol:

navrhujem premenovat temu na prispevky alebo daco ine,bo toto uz je dost OT

canesman píše:navrhujem premenovat temu na prispevky alebo daco ine,bo toto uz je dost OT
mas pravdu kto moze nech to pekne premenuje :D :D

co jje Pokec neni OT :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Joe S. píše:co jje Pokec neni OT :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
ale keca sa v ramci danej temy aj ked je to v pokeci :wink:

neberte vsetko tak tragicky.podla mna toto nieje velky OT :!: ale ako chcete

kajo píše:neberte vsetko tak tragicky.podla mna toto nieje velky OT :!: ale ako chcete
nieje ved je to vsetko v poriadku hlavne ze sa nieco pise a nieje tu mrtvo :)

Uz som to premenoval, co vy na To? :D

A toto je moj 600ty prispevok Huraaaa :pivo: :pivo2:

za to si v ohrozeni :evil: :evil: :evil: :pivo2:

cheataĹ™ píše:
eman22 píše:
cheataĹ™ píše:
NejlepÄ…Ă­ by bylo, kdyby bylo jen jedno fĂłrum: http://hokejforum.com
A člověk by si mohl vybrat mezi čeątinou, slovenątinou a angličtinou.
Pořád by to zĹŻstalo jako oficiálnĂ­ fĂłrum ÄŤeskĂ©ho hokeje a zároveĹ

cheatar: mozes sem zavolat nejakych Cechov a ked vas tu bude uz dost, tak sem mozem nainstalovat aj Cesky jazyk :wink:

kua to co ste vcera robili? kolko novych prispevkov v teme "Kto je na obrazku" :?

arek píše:kua to co ste vcera robili? kolko novych prispevkov v teme "Kto je na obrazku" :?
to vies niekto chce metu 12000 prispevkov :lol: :lol:

arek píše:kua to co ste vcera robili? kolko novych prispevkov v teme "Kto je na obrazku" :?
Arek aspon byla sranda - velká sranda....fórum se konečně rozjelo na plná grády :lol:
379 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG